♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
12. nov 2010

@akika722 no ja by som ho dala inam a vybavila si to snou a moj ten by jej dal 😎 mafia

vladka84
12. nov 2010

@akika722 asi podla toho aky maju stav deti 😕

dnes spime bez zaviazanych ruk, mam obidve viazace zavinovacky v pracke, takze je len v takej na lepky a tam sa neda poriadne zavinut, tak som zvedava ako bude to moje dieta spat 😨

akika722
12. nov 2010

@vladka84
@danulienka35 ok chapem že sa deti musia niečo v škôlke naučiť ale su ešte maličke a chodia tam kratko

kahlan1
12. nov 2010

@akika722 hadam ho budete môct chytro prelozit do skôlky kde nebude teror - ved takto sa ucitelky ani riaditelky nemaju chovat ved ide o male deti

a dakujeme 🙂

akika722
12. nov 2010

@kahlan1 že vysadiť ho zo školky na 2-3 mesiace a dať si ho do kopy..to akože mam poviazať maleho,napchať ho zo všetkym čo uvarim a prilepiť ho k posteli na 3 hodky 😠 ešte mu dam na chrbat klučik aby ho nakrutili ako si želaju...

kahlan1
12. nov 2010

@akika722 ved vravim ze to je cudne, ved oni su tam od toho aby sa im venovali a nasli spôsob aby deti robili co chcu ved sa to casto krat da aj hrou alebo nejakou odmenou alebo vymysliet nejake body za poslusnost a potom ich odmenit - ved preto ho tam davas aby si s detmi poradili. Ci ty im tam donesies dieta ktore sa ani nepohne bude sediet lezat na rozkaz? cudne....

akika722
12. nov 2010

@kahlan1 ja to už nechapem..je mi do plaču z toho...to fakt je moje dieťa take zle že na neho musi každy hučať?

jankasramka
12. nov 2010

@akika722 tak to vazne tam asi nieco neklape ked sa aj pocikava teraz. si sa ho pytala ci nanho kricia a tak? on sa ti nestazoval?

danulienka35
12. nov 2010

@akika722 a ucitelky by ich maly chapat ved su to len deticky

kahlan1
12. nov 2010

@akika722 coby bolo zle kazde dieta sa chce hrat a robit si co chce - vravim ti ze moju sesterku by vratili po hodine 😀 nemaju co ucit ked to nevedia s detmi

mirmaj
12. nov 2010

@akika722 moja to čo tu čítam, to čo si mala za debil deň???? to fakt keby si niekomu toto všetko povedala tak ani neuverí že sa to dá natrepať do jedného dňa 😲 😲 Neboj Semi bude v poriadku a dobre že si vymenila Dr., no a to čo čítam o Patim fakt nechápem, sa čudujem že sa najdu deti ktore spia 3 hodiny a nie že sa najde ktore nespí, to akože chcu mať od nich pokoj alebo čo??? Určite zmeň škôlku ak je to možne, lebo takú hovadinu čo ti povedala aby si ho vysadila na 2 mesiace som fakt ešte nepočula ☹

akika722
12. nov 2010

@jankasramka on je taky že sa velmi malo sťažuje...on nepovie zle,lebo aj ked doma na neho skričim vie že preto že urobil niečo zle,,,tak si možno mysli že aj tam je to tak...pytala som sa ho dnes s mm i kričali tak povedal že :"Patik bol zly nechcel hajať teta kričala a smila sa"tak neviem

akika722
12. nov 2010

@mirmaj no...deň na ho.no...doslova...lepi sa na mna v poslednom čase všetko a uý to nezvladam...Paťko sa večer hral pekne am pozorovala som ho a revala ako krava...učitelky pozeraju aj upratovačka akoby som mala netvora
ved je to dieťa ja fakt nechpem čo chcu...aby rano sadol na zadok do roha a čakal tam kym sa nevratim?on asi jediny neplakal ani raz na začiatku...skoro,možno aj všetke vyrevovyli prvy mesiac len on nie a aj tak je podla riaditelky asi iny 😢

mirmaj
12. nov 2010

@akika722 je to fakt krava, zmeň škôlku a bude lepšie uvidíš, no len je fakt ľúto že už si ako tak zvykol, ale zvykne si aj na druhu neboj a hlavne sa netrap nad tym toľko, lebo to prenesieš aj na Semiho a ohrozíš mliečko, tak mysli trocha aj na neho. A Pati je úžasný neboj, ved ja tu už od začiatku obdivujem aký je samostatný a pýta sa na nočník, ešte nemal ani 2 rôčky nie? a to že sa teraz začal pocikávať určite niečo ovplyvnilo, to prejde, len to treba odhaliť a odstraniť

kahlan1
12. nov 2010

@akika722 nebuď smutná, a neber si to tak , veď to je ich vlastná neschopnosť. Uvidíš že v novej škôlke mu bude lepšie 😉 . Hlavu hore, veď su obaja úžasný 🙂

fialka5959
12. nov 2010

@akika722 Ufff uz ani ja si nepamatam, ale ze beriem calibrum, pojdem sa strihat na kradsi strih, ale az ked pride manzel z Holandska a ako ta to riesis robis este nieco proti tomu, aby ti vlasy nevypadavali ci ani nie?

akika722
12. nov 2010

@mirmaj do nočnika piškal od roka a pol a na dva total bez plienky ani na noc už nemal
ano on si zvykne hned...pozna v tej triede minimalne 3 deti čo ho tam chcem dať...len...bojim sa či nebude plakať za detmi v starej škôlke

akika722
12. nov 2010

@fialka5959 aj tak vypadavaju..ale nejdem na kratko to by som vyzerala 😒 mne kratke nejdu...

akika722
12. nov 2010

kočky ste zlatučke 😔

mirmaj
12. nov 2010

@akika722 no ved hovorím že je šikovnučku a na tie učiteľky sa vykašli, určite maju doma horšie deti tak si to kompenzuju na tvojom šikovnom Patkovi a to ty nedovolíš tak ho preložíš, neboj ak mu budu chybať budete s nimi chodiť von po škôlke a jeto 😉

fialka5959
12. nov 2010

@akika722 No mne vraj ano, ale furt ked si ich vypestujem dlhsie tak sa vzdy musi nieco prihodit a musim ist na kratko 😖

akika722
12. nov 2010

@mirmaj no akože živy je až moc...to musim priznať..ale takto to riešiť nemusia že mi zdeptaju dieťa 🙄
@fialka5959 ale tebe to určite pojde...alebo sa skus opytať nejakej kaderičky čo s tym možno poradi

danulienka35
12. nov 2010

@akika722 bud rada ze je zivy az moc keby bol chory tak by to nebolo ok a on je slniecko a sama vies ze aky je 😉

akika722
12. nov 2010

@danulienka35 ja som rada že je taky smely len vela ludi to nechape a preto ho odsudi hned ☹

danulienka35
12. nov 2010

@akika722 nic si nerob z nikoho je to tvoje dieta ja mam baby a vies aka bola Niky za sto certov horsi ako chalan

akika722
12. nov 2010

@danulienka35 ste zlate...až mi je lepšie...hned v pondelok zavolam riaditelke v školke novej a snad sa podari

danulienka35
12. nov 2010

@akika722 budem drzat palecky

mirmaj
12. nov 2010

@akika722 určite sa podarí uvidíš 😉 a budeš aj ty a aj Pati spokojnejšia

akika722
12. nov 2010

baby už neviem či fakt mam vyhladať psychologa Paťkovi alebo sebe ☹

ok...podme na inu temu nech to nie je zas len o mne

bonix
12. nov 2010

@akika722 Moja, čítam,čítam a neverím vlastným očiam,to čo su tam s prepačením za p....e ? ja som tiež v škôlke nespávala a vždy keď sa malo spať mi trebalo na WC a bola tam taká krava,ktorá ma nechcela pustiť až kým sa nevstávalo a doteraz mám z toho traumu ako som to zadržiavala a bolelo ma z toho brucho ☹ , nedávaj ho tam ak nemusiš a zmeň škôlku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre