♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
18. nov 2010

počuli ste ten buchot?to mi spadol kameň zo srdca:DDD
Simonko je zdravýýý,hrčka na krku je len neškodná uzlinka,ja sa tááák tešííím🙂
dr mu zobrala taku velkou ihlou z ramena hnis,ma to zalepene,nesieme to kupat...uzlina na krku je ok,teraz by sa mala zacat zmensovat,poplakal si ale nic hrozne....kontrola 10.12....bolo tam deti,dr nadavala ze to su ockovania ktore proste odfakli 😒

kahlan1
18. nov 2010

@alure my mame doma vahu tak ked mala tri mesiace mala 5210 gramov a dnes na poradni 5260 gramov tak ti davam udaje kolko mala ked mala tri mesiace presne

alure
18. nov 2010

@katulkaaaaaa
gratulujem moja...naše augustové miláčiky sú proste jednotky !!! 😀

alure
18. nov 2010

@kahlan1
ok moja ja len či si sa nepomýlila 🙂

kahlan1
18. nov 2010

@katulkaaaaaa to je super, tesim sa s tebou ze je vsetko ok 😀

kahlan1
18. nov 2010

@alure 🙂

memory97
18. nov 2010

@kvietok121 o chvilku budete aj vy papkat, neboj🙂 No dnes malemu zemiacik moc nevonial☹ tak skusime este zajtra a potom prechadzame na mrkvicku🙂

@kahlan1 skus ju nechat a ponuknut mliecko o pol hodinky, mne to v poslednom case maly tiez robi. O 15 minut az polhodinky potom pije bez problemov... alebo ho necham aj dlhsie. Alebo dam maleho odgrgnut a potom ponuknem flasu a taha. asi to bude bruskom...

@gagarinka my mame inac super sterizator🙂 Dam velky hrniec, do toho kovove sitko a na vrch pokrievku a sterizujeme v pare🙂

memory97
18. nov 2010

@mirmaj tusim az okolo 8.mesiaca.

memory97
18. nov 2010

@kahlan1 ja maleho krmim v polosede, alebo na vankusiku,inac by bolo vsetko vonku. Alebo v lehatku,prip. v autosedacke.

memory97
18. nov 2010

@katulkaaaaaa to su super spravy tesim sa s vami 😉 a povedala ti aj lekarka,ze preco sa to vytvorilo?

katulkaaaaaa
18. nov 2010

@memory97 @kahlan @alure dakujeme 🙂 dr povedala ze bol ockovany ked mal sopliky a za druhe zle vpichnute...ockovacia latka sa zle vstrebavala,preto to zacalo tak velmi hnisat...a uzlina to bol len nasledok toho vsetkeho...baby ja som a tak bala ze to bude nieco vazne....konecne sa vyspim sak som bola v takom strese posledne dva tyzdne...sa cudujem ze som o mlieko neprisla 😉 uz bude len dobre

jankasramka
18. nov 2010

@gagarinka 😀 😀 😀 😀 tak to sa ti ako podarilo ugrilovat ho? 😀 😀 😀
sak nevadi, uz nie je taka malinka, nie?my sterilizujeme len obcas a vodu vobec neprevarame....a zatial nemal ziaden problem...
@katulkaaaaaa supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 tesim sa s tebou
dufam ze su to zaroven dobre spravy aj pre akiku, ze to nie je nic strasne 😉

kvietok121
18. nov 2010

@katulkaaaaaa tak to sa tesime s tebou

kvietok121
18. nov 2010

@memory97 mrkvicka je lepsia uvidis 🙂

alure
18. nov 2010

@jankasramka
dobré ráno ku vám na opačnú stranu zemegule prajem 🙂 Ako sa máte? čo tatranka?

mirmaj
18. nov 2010

@katulkaaaaaa tak to je naozaj úžasna správa, tešíme sa s tebou 😉 no ale fakt by sa tí lekári mali nad sebou zamyslieť, takto týrať malých drobcov, hnus 😨
@memory97 a čím si začala ako prvým príkrmom? zemiačikom?
@jankasramka @memory97 božinku vaši drobci už maju 4 mesiačky, ale to uteká a Mateo práve dnes, teda ak tento kôň to dobre ukazuje 😉

21
18. nov 2010

Dievcata, moja dnes spinkala v kociku 2,5 hod. a kojila som ju po 5 hodinach. A jedla 5 min. A vyzera, ze je napapkana. Nebojte, staci kojit hocikedy. Deturence si potiahnu aj viac, ked bude treba. Inac priemerna dlzka nasho kojenia je 3 min. A s tym lepkom, kedze ja mam celiakiu, odporucaju mi lepok zaviest po roku, ked budem este kojit. No uvidim, dokedy to vydrzim kvoli tym migrenam... ☹ ☹ ☹ Nezabera nic. 😢

21
18. nov 2010

@jankasramka , maly to mal neviem odkedy, lebo prvykrat sme autom sli, ked mal 3 mesiace. Vtedy som v aute aj kojila, no bolo mu zle, plakal, a ani ja som nevedela, ako mu pomoct... Najlepsie by bolo, keby vacsinu cesty prespal... Ale ako to docielit, ze ? Len vydrzat a zbatocne nejazdit.

21
18. nov 2010

Moji chalani su dnes a zajtra v martine, idu im robit biopsiu tenkeho creva, ci nemaju celiakiu... Myslite na nich, prosim, robi sa to pod narkozou... A dufam, ze vysledky budu negytivne, no to sa dozvieme az po mesiaci... ( Vianoce im este nespravime dietne 😅 )

memory97
18. nov 2010

@mirmaj ano, zacala som zemiacikom🙂 iba rozdrvim vidlickou, nemixujem🙂

memory97
18. nov 2010

@21 nech to len chlapcom dobre dopadne🙂 a to im robia testy az teraz?

mirmaj
18. nov 2010

@21 tak budeme na vas myslieť, nech to dobre dopadne, ale tak keby mali byť pozitívne neprejavovalo by sa to nejako??? ale ja neviem, to sa len pýtam, lebo fakt o tomto ochorení takmer nič neviem
@memory97 a kedy si dala prvý príkrm hned ked ukončil 4.mesiac alebo trocha neskôr?

vladka84
18. nov 2010

baby, ako sa pocitaju mesiace? ked ma 2mes., tak to je ukonceny prvy? 😕

vladka84
18. nov 2010

@katulkaaaaaa jeeej, supeeeer, tesim sa s tebou 😵 😵 😵 😵

mirmaj
18. nov 2010

@vladka84 nie, teraz už ma ukončený druhý tvoja 😉 a začala tretí

21
18. nov 2010

@memory97
@mirmaj dakujem vam... Nikto ich na testy tu z prievidze nechcel poslat (teda gastroenterologicka), lebo krv na celiakiu mali ok. No alergologicka povedala, ze tanto rok uz ma nejakych 11 deti s celiakiou, ktorym krv nic neukazala... Prejavy su rozne- malo zeleza, hnacky, zapchy, bolesti bruska... alebo aj ziadne. Chalani maju problemy s bruskami... Mna napriklad od malicka zapekalo, casto som mavala krce, som myslela, ze je to normalne, ze to ma kazdy, ked sa naje, po druhom porode ma asi kazdy mesiac zacalo v noci prehanat s porodnymi 😀 krcami a popri tom slabsia astma... a som chuda... Az alergologicka, ku kt. chodim asi rok a pol ma hned po prvom vysetreni poslala na gastro... Inac zacina mi dieta liest na nervy, nemozem si hocico dobnut, potravin je uz vela, no su drahe, tak doma mame iba chlieb, sunku- drahsiu a v tescu nejake pastety, no na dobnutie, sladkosti, malokedy... A snazim sa setrit... A pecivo mi nechuti...A nemoze sa vela eciek, takze treby sledovat zlozenie......

21
18. nov 2010

@katulkaaaaaa , aj ja sa tesim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My sme po ockovani vrackali dva dni a mali sme pod vpichom hrcku... 😝

mirmaj
18. nov 2010

@21 no tak to mate naozaj ťažke, dúfam že to teda chalani budu mať dobre, ani sa nečudujem že si taka chudá ked môžeš jesť tak málo vecí, chúda 🙄

kvietok121
18. nov 2010

@21 tazke to mas s celiakiou zvyknut si na to

evanns
18. nov 2010

@katulkaaaaaa neskutocne sa tesim s tebou....fakt...som rada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre