♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
24. nov 2010

@alure ukážková, to áno, ale škoda, že len v spaní ... v poslúchaní až taká ukážková nie je 😀

majka35
24. nov 2010

@evanns no u nás na KVP svieti slniečko a je krásne ... radosť sa prechádzať 🙂

kahlan1
24. nov 2010

ja vas vobec nestiham ☹ neviem kedy vas stihnem docitat 🙂

alure
24. nov 2010

@majka35 to sa zmení,obdobie vzdoru trvá dosť dlho 😒 ale bude to fajn uvidíš 😀
@kahlan1 to ani ja nestíham po pár hodinách keď tu nie som,ale nevadí...riešime spinkanie detí 🙂

kahlan1
24. nov 2010

@alure tak mi spinkame celu noc aj cez den teraz celkom fajn a musim poklopat papanie sa trosku zlepsilo a uz tak nevystraja ked ma papat 🙂

seagull2404
24. nov 2010

@kvietok121 hmmm ☹ sem-tam aj my, u nas je asi problem to, nie ze kolko spime, ale ako zaspavame, aky unavny "boj" to je 😉 ale teraz spala hodinu a pol, zaspala rychlo, tak uvidime, co bude dalej...

seagull2404
24. nov 2010

@kahlan1 v dobrom zavidim tu celu noc 😉

alure
24. nov 2010

@kahlan1
no to je super ..vidíš asi len potrebovala pauzu a stráviť to všetko čo už spapala 🙂 inak to celonočné spinkanie v dobrom závidím.To som nemala pokým som kojila ni pri Oliverkovi ..takže ak si mám zas počkať dva roky tak mi asi nič iné neostáva 😲

kahlan1
24. nov 2010

@alure, @seagull2404 to je fajn ze spi este keby sa mi tak rozpapala ako vasi papkaci, ale hadam to pride pomaly

alure
24. nov 2010

@kahlan1
neboj koľko potrebuje toľko spapá 🙂 zase nemôže papať toľko ako napríklad môj ktorý mal skoro o dve kilá viac ako vy keď sa narodil...dieťa má do pol roka zdvojnásobiť svoju váhu a do roka strojnásobiť ..a napredujete s priberaním krááásne 😀

kahlan1
24. nov 2010

@alure dakujem, len teraz akosi malo priberame ☹

seagull2404
24. nov 2010

@kahlan1 urcite to pride, nasa ma tiez dni, ked to do je musim tlacit 🙂 asi je to ako s nami dospelakmi, tiez mame obdobia, ked idu veci tazsie 🙂

ozaj, pchaju si aj vasi drobcovia rucicky do pusinky tak, ze ich z toho az napina?

kahlan1
24. nov 2010

@seagull2404 tak to teda hej a riadne po papani davam pozor aby sa nepovracala 🙂 a keby jej tam vosli obe toby bolo uplne super by bola v siedmom nebi :D :D :D

seagull2404
24. nov 2010

@kahlan1 no a ked jej ich drzim, tak aj moja by tam vosla, do tej malej pusinecky 🙂 a aka je zlostna, ked jej ich vytahujem...

vladka84
24. nov 2010

to ze drzat babo pri vedomi aspon hodinku o 22tej, sa mi tiez zda pritiahnute za vlasy, neviem si to ani predstavit, ale nam sem - tam celkom sadol ten zvysok, ze vstane okolo siedmej, pospi si o deviatej - to len tak zdriemne, potom cez obed dlhsi spanok a potom este trosku zdriemne poobede okolo stvrtej a vecer zaspinka okolo siedmej... pre vysvetlenie - zdriemnutie je u nas asi pol hodinka a dlhsi spanok hodinka a pol 🙂 aj vam deturence spia tak na pol oka? ze ho ani poriadne nezavru a ako keby zmurili?

ale dnes mame vynimku - vstala o siestej, stihla si zdriemnut doobeda asi 15 min. na dvakrat, teraz zaspala dufam na dlhsi spanok, lebo som si konecne urobila jest - polotovar z mraznicky babickine tvarohove gule 😀 a zda sa mi, ze mam menej mliecka, lebo castejsie pyta papat 😕

kahlan1
24. nov 2010

@seagull2404 no presne a ked lezime rano spolu tak sa mi natahuje po nose - perfektna je ako sa snazi :D

kahlan1
24. nov 2010

@vladka84 my spime tak do siestej napapame sa a potom spime do tej osmej deviatej, sa hrame potom papame spime a hrame papame a spime. a vecer ide o deviatej spinkat potom ju budim o druhej na lieky a hned jej dam papat. Ak cez den spapa malo tak jej dam papat aj o jedenastej - to sa napapa zo spanku 🙂 a tiez mam pocit niekedy ze na pol oka - to asi aby im nic ani v spanku neuslo 😀

vladka84
24. nov 2010

takto spime, cumel musi byt v puse aj ked len na krajicku, az kym nezapinka tvrdo 😵

danulka3
24. nov 2010

@seagull2404 ahoj,kedy chodievaš na prechádzku?Možno sa stretávame,aj ja som z Vlčiniec.

seagull2404
24. nov 2010

@danulka3 ako kedy, vacsinou poobede, ale je to rozne 😉

kahlan1
24. nov 2010

@vladka84 aj my takto zaspavame a ked uz vypadne celkom a nevadi nam to tak viem ze spinka tvrdo :D

vladka84
24. nov 2010

@kahlan1 no presne, ak vypadne skor ako zaspi tvrdo, tak jej ho este musim dat do pusy, ak sa uz na to nezobudi, tak spiiiiime 😉
no idem nieco porobit, lebo doma je ako po vybuchu a poobedie budeme mat znova rozlietane 😒 vecer som tu ako na koni 😀

kahlan1
24. nov 2010

povrackaju sa niekedy vase deticky po papani?

memory97
24. nov 2010

@alure my sme praveze stale po kupkani sa napapali, dala som ho na sedacku a pri TV zaspal do tej 21:00. Teraz ani za svet, nevie sa ulozit, mrnci, uz to trva take tri dni. Ani hladny nie je, netusim co mu je, ani mojkanie uz na neho nezabera, ale hadam to bude iba kvoli tym soplikom a ze to prejde, ked sa sopliky stratia☹

@mirmaj my praveze nespime v kuse cez den vela, max. 2x po 2-3 hodinach a medzitym si este pospinka rano okolo deviatej,takych 30 min. - hodinku, ale asi ho uz nenecham spinkat pred kupkanim, asi to nam robi neporiadok, maly si zdriemne takych 15-30min. pred kupkanim a potom sa mu asi nechce spinkat... vyskusame dnes🙂 Musim to spocitat kolko spime, ci fakt nebude problem v tom, ze castejsie si pospinka a potom sa mu vecer uz nechce...

memory97
24. nov 2010

@kahlan1 zmenila si malej aj nutrilon, alebo papa este HA?

majka35
24. nov 2010

@kahlan1 po každom ... a predtým to nerobila 😒

kahlan1
24. nov 2010

@memory97 nechala som HA, kupili sme aj klasicky ale pila rovnako, doktorka vravela ze urcite jej neprestalo chutit mlieko ze to su asi len dni, a od vcera papa lepsie. A davidko sa po papani niekedy povraca? my ked zle odrgneme alebo ju napne a je to vonku

memory97
24. nov 2010

@kahlan1 ano, my vrackame, ale to bude trvat do 6 mesiaca, niektore babatka aj dlhsie🙂

kahlan1
24. nov 2010

@majka35 my tak raz den - sa mi zda ze vtedy ak ju nedam vcas odgrgnu. Mu aj trikrat pocas papania

kahlan1
24. nov 2010

@memory97 dobre, lebo mi pisala kamoska ze jej doktorka vravela ze jej maly by uz nemal vrackat a to je taky stary ako nase deticky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre