♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
30. nov 2010

ahojte ...tak konečne sa mi podarilo prihlásiť na MK..nešiel mi pár dní stále mi vyhadzovalo nejakú hlášku,už som z toho bolo zúfalá 😒 Určite nemám šancu všetko spätne prečítať ale moc ste mi chýbali ☹

@memory97
ja som špenátik mrazený zvykla podusiť na masielku podliať troškou vody a pridať do neho uvarený zemiačik ..skúste to

My ideme zajtra na poradňu a očkovanie tak len dúfam že to zvládneme v pohodičke....

kvietok121
30. nov 2010

@alure mame sa fajn len sme skoro vsetky milaciky chorucke

danulienka35
30. nov 2010

@kvietok121 no nasa ani pocut prsko palckala tak som jej dala flasku a to stiahla 160

alure
30. nov 2010

@akika722
fúha že príkrmy od 4 mesiaca pri kojených deťoch tak z toho som paf...ja asi ostanem pri tom ako to bolo s Oliverom a do pol roka nič okrem MM nedám..uvidíme samozrejme či to bude postačujúce ale bolo by to fajn ak by sme tak vydržali 🙂
Ozaj ako pohovor s psychologom? Čo Pati?

danulienka35
30. nov 2010

@alure neoj zvladnete i mi sme to zvladly a bez placu

alure
30. nov 2010

@kvietok121
joj to je mrzuté ☹
My trošku horšie spinkáme soplíky našťastie konečne ustúpili....ale ja som úplne grogy

kvietok121
30. nov 2010

@danulienka35 dnes si dala prvykrat flasku? vo flaske si odsala materske?

alure
30. nov 2010

@danulienka35
tak to dúfam,len mi mm oznámil že to zajtra asi nestihne a budem musieť ísť sama ☹ a na to nie som pripravená ale asi ako každá mamina nezvládam "boliestky" svojich detí ☹

kvietok121
30. nov 2010

@alure moja zlata chapem ta, ked nam vypukla choroba a my sme boli do stvrtej hore.... tak vtedy som rano o siestej ked znova bol hore a cely den mrzuty pochopila ze co je to byt riadne vycerpany

danulienka35
30. nov 2010

@alure ja som tiez nobla sma moj bol snami

alure
30. nov 2010

@kvietok121
cez deň síce nepospí veľa väčšinou zdriemne na pár minút a je fit ale pohrá sa a zabaví čímkoľvek...v noci je každé dve hodiny hore...nejak sa mi pokazil 😠

kvietok121
30. nov 2010

@alure uz chyta vecicky ked sa zabavi s cimkolvek?

alure
30. nov 2010

@danulienka35
tak to je super že sa tatino podujal..aj ja som sa tešila ale pracovné povinnosti nepustia..aj keď mi už bolo sľúbené že si všetok čas ktorý teraz trávi mimo čoskoro vynahradíme,tak som zvedavá 😝

danulienka35
30. nov 2010

@kvietok121 nie mi doadoskakrmujem um mlieckom uz lebo ma malo hl

danulienka35
30. nov 2010

@alure noboj bude ok drzim palecky aby neplackal

alure
30. nov 2010

@kvietok121
v podstate chytá hračky na hrazdičke alebo sa baví s tým že si vezme cumel do rúk a obzerá ho potom ho zahodí...mamina dojde a dá mu ho späť do pusy..proste robí si zo mňa "prdel" strašne má rád svoje rúčky a vkuse je celý oslintaný

alure
30. nov 2010

@danulienka35
ďakujeme veľmi pekne...určite dám vedieť zajtra ako sme to zvládli

kvietok121
30. nov 2010

@alure tak to je super, aj my sme uz zistili ze sa da cumel chytit ale myslim ze je to len nahoda, lebo si to urcite este neobzera a ani nechyta vecicky

alure
30. nov 2010

@kvietok121
to všetko príde 😀 už sa začína otáčať na bok a takmer sa pretočil z chrbátika na bruško ale to ešte potrvá 🙂 Z bruška na chrbátik sa už prekoprcne ale to mám skôr pocit že je to váha tela čo ho pretočí 😉 😉 😉

seagull2404
30. nov 2010

@alure to je krasne, ze uz si tak chyta vecicky, ta nasa sa este ako keby bala chytit, len obzera a obzera...

alure
30. nov 2010

Ozaj ťahajú sa vám deti do sedu? ja si ho zvyknem položiť na nohy a je v takom polosede ako ked je vo vajíčku a on sa normálne dvíha sám do sedu 😲 😲 tak mu stále hovorím že má na to čas ...nech sa neponáhľa.Teraz som pozerala fotky jednej babenky z júloviek z forum rodinka a jej malý v 5 tich mesiacoch stojí 😨

kvietok121
30. nov 2010

@alure ste velmi sikovni musim vas pochvalit

kvietok121
30. nov 2010

@alure to ano to sa taha nechce vobec lezkat stale sa taha aj ked ho chytim za rucicky a povie hore hore tak sa kusok sa vytiahne

alure
30. nov 2010

@seagull2404
ahoj ja som malému dala hračky všade naokolo tie závesné a má to zavesené aj vo vajíčku aj na postielke ...sa mu niektoré strašne páčia lebo hrkocú alebo šuštia a asi je to tými zvukmi čo ho k tomu evokujú.

alure
30. nov 2010

@seagull2404
ahoj ja som malému dala hračky všade naokolo tie závesné a má to zavesené aj vo vajíčku aj na postielke ...sa mu niektoré strašne páčia lebo hrkocú alebo šuštia a asi je to tými zvukmi čo ho k tomu evokujú.

alure
30. nov 2010

@kvietok121
dakujeme 🙂 no presne ležať už nechceme ani náhodou a na telku jak kuká 🙂 no myslím si že vo veľa veciach ho ťahá Oliver a on ako keby za ním niektoré veci chcel opakovať..a tak ako sa rehoce nahlas na Oliho sa asi na nikoho z nás nesmeje...ale ten s ním stále vyvádza 😀

kvietok121
30. nov 2010

@alure to je super, ze ho taha, ja ho tiez od telky otacam prec tiez sa mu to velmi paci

alure
30. nov 2010

@kvietok121
no myslím si že väčší súrodenec potiahne toho mladšieho vo veľa veciach...tak som zvedavá ako to bude u nás ale Oliverko je úžasný braček tak ja sa na to moc teším 😀
Ozaj ako ty a zápaly? už ťa to dúfam prešlo???

kvietok121
30. nov 2010

@alure zatial ano uz asi dva tyzdne nic tak dufam ze budem mat na dlhsiu dobu pokoj ... uz ich nechceeeeeeeeeeeeeeeem

alure
30. nov 2010

prikladám pár foto z dnešného dníka...

alure
30. nov 2010

@kvietok121

už sa ti to dúfam nevráti....
musím nachvíľu ísť...Oliver chce hrať nejakú spoločenskú hru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre