♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulu4
3. dec 2010

ahojte maminky, dlho som tu nebola, hadam si na mna este pamatate, ako sa mate?

lulu4
3. dec 2010

@akika722 no teeeda v uz mate medovnicky, kraaasne, si sa uz cinila? 🙂

akika722
3. dec 2010

@katulkaaaaaa ☹ rychlo sa vylieči a bude dobre 😉
tu celyyyyyyyy deň pršalo

akika722
3. dec 2010

@lulu4 ahoooj..no s Paťkom 😀 no píš..ako sa mate?

katulkaaaaaa
3. dec 2010

@lulu4 ahoj ako sa mate?co mali vladko,posluchate sa?

liba78
3. dec 2010

@akika722 krásne perníčky, šikulka si, aj Paťko. Ja som nemala nervy na pečenie s chlapcami. Vždy som piekla keď zaspali 😒 , teraz mi to vyčítajú 😖

katulkaaaaaa
3. dec 2010

@liba78 baby uz sa ma piect na vianoce???neni to skoro,sak secko pojeme nez budu vianoce 😀 moja tak tento rok si daj s nimi premieru

liba78
3. dec 2010

@lulu4 jeeej lulu, mala si sa najskôr pripomenúť a potom zmeniť profilovú fotku. Teraz mi to zaplo, ako sa máš ? Čo malý ? Všetko ok ?

akika722
3. dec 2010

@liba78 mojho to bavilo zdobenie asi 10min. pečenie pol hodky lebo sa hral z cestom a potajomky vyjedal 😀 a ďakujemééé

akika722
3. dec 2010

@katulkaaaaaa perniky su ešte tvrde...tak sa dufam nezjedia 😀

liba78
3. dec 2010

@katulkaaaaaa no, neviem či teraz chcú 😒 Ja som celkovo nemala nervy na prácu s nimi. Dokonca som im dllllho tvrdila, že náš stromček chodia v noci zdobiť anjeliky 😅 A ja som chodila spať nadránom 😒

danulienka35
3. dec 2010

@akika722 jej aky su zlaty a penicky su krasne 😉

lulu4
3. dec 2010

@akika722
@katulkaaaaaa cauteee, no Vladko nam rastie ako z vody co vam budem hovorit ved to poznate 🙂 Prave nam spinka uz asi dve hodiny a hadam potiahne do rana, posledne dni mame super noci ale nechcem to zakriknut...ked zaspi medzi osmou az desiatou tak taha pomaly do rana do pol siedmej... to je radost.. a vy ako spavate?
ale uz sa mu cez den treba ovela viac venovat ako inokedy, vyzaduje si uz viacej pozornosti.. napr. ma velmi rad tapi tapi tapusky ked sa mu hram s rukami 🙂

alure
3. dec 2010

@akika722
dakujem moja 🙂 je to fakt super. y ste aké šikulky s Patim 🙂 no teda....vás by som si mala zavolať na pomoc ja ešte ani jeden perník nemám 😒
@katulkaaaaaa
no s tým snehom sme na tom tak isto ...dúfam že Viki teplota rýchlo ustúpi...
babulky idem kuk panelák...a malý je zase nejaký urevaný ☹ dúfam že to nie je predzvesť ničoho zlého ...zatiaľ sa mi majte

vladka84
3. dec 2010

@akika722 nahodou su super tie pernicky, urcite vam budu chutit 😉
@katulkaaaaaa dakujem, no vyzera to nadejne, strasne by ma to potesilo, len toho stahovania sa obavam 😒
@liba78 aj nam nosili ozdobeny stromcek anjelikovia, minuly rok nam donesli neozdobeny a zdobili sme s Timkou, samozrejme polovica nerozbitnych guli sa rozbila 😀
@lulu4 ahooooj, ze sa nam aj ukazes 😉 tak to krasne spinkate 😲

akika722
3. dec 2010

@danulienka35
@alure 😉 dik baby
@lulu4 moj už spinka...cez deň niekedy taha 3-4hodky hlavne vtedy ak sme vonku a doma dospava..no niekedy len tak pol hodku hodku..v noci sa budi raz-dva krat..inač pohoda 😀

katulkaaaaaa
3. dec 2010

@lulu4 no nas maly saposledne dni nahlasrhoce,objavil si rucky a tera aj nozky,kazdy den nieco nove 🙂 o vasom sanku sa mne moze ibasnivat,mi kojime tri krat za noc ☹ ale nastastie sa len naje a zaspi,nedavam ani odgrgnut ani neprebalujem..stavame okolo 7 rano,daj nejaku foto 🙂

akika722
3. dec 2010

@vladka84 ďakujeme...len dufam že zmäknu...len som nestihla ozdobiť všetke,utekala som kupať krpcov 😅

lulu4
3. dec 2010

@liba78 ahojky, no veru to mi ani nezaplo, ze mam inu foto 🙂 esteze nevystupujem inkognito 🙂 mam aj album s malinkym ale je len pre priatelov tak si vas budem musiet pridat ako priatelov aby ste mohli kuk album...akurat som pisala Akike a Katulke...
a ty ako s chlapcami, ako sa vam dari?

danulienka35
3. dec 2010

@akika722 neni zac ja este nepeciem zjedly by mi to 😀 ale uz budem musiet i ja

lulu4
3. dec 2010

@akika722
@katulkaaaaaa
@alure
@liba78
@vladka84
@jankasramka poslala som vam potvrdenie priatelstva do IP, ked ho potvrdite mozte kuk moj sukromny album krpca, je tam zopar foteciek, potom zase nejake pridam, nedala som to ako verejny albumik...

majka35
3. dec 2010

ahojte ... baby spia, mm na oslave a ja si to konečne užíííívam

akika722
3. dec 2010

@majka35 tešim sa s tebou 😎 tak oddychuj s nami 😎 😎 😎 😎

majka35
3. dec 2010

@akika722 ďakujem ...som dnes mala náročný deň, kým som dnes uspala terezku, dalo mi to zabrať, mm mi povedal, aby som jej urobila mlieko, že je hladná, hovorím, že pred pol hodinou vypila celú dávku a on, nech len to skúšim a tá mala srajda vypila ďalšiu celú fľašu 😕

lulu4
3. dec 2010

@katulkaaaaaa ten smiech je uzasny, teda nas sa este nesmeje nahlas ale len sa uskrna to je take krasne... vzdy som z toho namakko... 😀 tak keby kojime bohvie kolko krat by sme vstavali to asi castejsie... ale aspon ze sa napapa a spinka dalej to je dobre, ja moc v noci tiez neprebalujem ked vstaval viac krat... ale toto obdobie nebude trvat vecne este pojdu zuby a to teda bude, toho sa desim uz dopredu

akika722
3. dec 2010

@majka35 hlavne že už spinka 😀 ked ma v sebe tolko mliečka tak ti prespi celu noc 😉

majka35
3. dec 2010

@lulu4 nemusíš sa desiť, ja pri staršej som ani nevedela, kedy narástli ... a prvý zúbok jej narástol v 11. mesiaci

majka35
3. dec 2010

@akika722 nehrozí ... u terezky nie 😵

lulu4
3. dec 2010

@majka35 no tak to ste mali super, to keby aj u nas tak dopadlo, ved uvidime...ale mas pravdu zbytocne to riesit dopredu ked to este nenastalo 😵

majka35
3. dec 2010

zajtra ráno skoro vstávam, musím pripraviť pohostenie ... medi iným aj tiramisu ... mňam, už sa teším 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre