♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
4. dec 2010

@evanns 🙂 fajn ta si budeme davat vediet ako sme na tom 🙂
ja sa aj pomeriam ak nepojdu dole kg dufam ze aspon centimetre...drzte mi palce,uz kedto j verejne snad vydrziiiim 🙂 chcem mat zase svoje telooo 🙂

fialka5959
4. dec 2010

@vladka84 Do ,.... tak to som ovela prisla, dnes som mala debatu s manzelom o tom, ked sa tam pojde este raz tak max. na 1 hod., lebo nemam na to nervi 😠
zasa som sa zbytocne vytocila ale bude pomojom

evanns
4. dec 2010

@fialka5959 som povedala mm ze si neprajem aby jej stlacala vselijake body na chodidle lebo sa tomu nerozumie a moze jej uskodit a nech jej to povie kludne on lebo ked budem musiet ja tak to zle skonci 😠

katulkaaaaaa
4. dec 2010

@fialka5959 ahoj a ti preco jej malu nezoberes ked jej na rukach place???ja viem ze lahko sa hovori ale ja by som zobrala urcite...si dospela tak nenechaj za seba rozhodovat inych 🙂 myslim to v dobrom

evanns
4. dec 2010

@katulkaaaaaa aj ja sa musim...a centimeter po centimetri musi ist dole...som si prave dovarila zeleninovo-hubove rizoto a toto budem jest aspon 3 dni 😀 mm ma rezne plnene ☹

katulkaaaaaa
4. dec 2010

@evanns super,pockaj na jar zhodime kabaty a ake cice budeme 😀 kto sa prida?kazdy piatok vazenie meranie,ale teraz baby uz vazne 😀 som stale hovorila ze az po vianocicach,ale dovtedy by som sa vyzrala na porodnicku vahu 😖

evanns
4. dec 2010

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
4. dec 2010

ahojte baby nam tam nadcha neprechadza nasivin akosi nezabera ... Stérimar® -mal niekto toto zabralo?

kvietok121
4. dec 2010

@katulkaaaaaa ja sa pridam az po 6 mesiacoch snazim sa v jedle obmedzovat ale nie velmi bojim aby som nieco nepokaslala s mlieckom

kvietok121
4. dec 2010

@memory97 zajtra teda pojdeme aj von

katulkaaaaaa
4. dec 2010

@kvietok121 moja ja budem jest tak aby bolo mliecka dost,u mna je kojenie prvorade,ale myslim ze ak zacnem zdravo jest mlieku to len prospeje...lebo momentalne jem len vyprazene jedla...alebo cesto ako palacinky a kolace...a sladkosti na kila...cize myslim ze na mlieko nic moc ☹ ja bude jem zdravo alebo nezdravo u mna stred akosi neexistuje 😒 a hlavne troska hybat sa 🙂

kvietok121
4. dec 2010

@katulkaaaaaa aj ja by som chcela ja sladke nejem to akosi zvladam aj tak idu kila hore ani vyprazane nejem aj tak kila ide hore, a ked zdrave zeôeninu moc nemozem kvoli kojeniu a maly je taky vyhadzany ze ani neviem z coho ved skoro nic nejem ... ale nic neprejde prejde na bezlepkovu mozno to aj mne prospeje - ekzemu a mozno pojdu aj kila hore ale vianoce necham po starom cvicit sa bojim neviem

katulkaaaaaa
4. dec 2010

@kvietok121 ja len malo budem cvicit tak aby nezhorklo mlieko...pekne pomalicky ale pravidelne aby nebola svalovica 🙂 fu tak neviem preco priberas,ja som si vedoma ze sa zle stravujem a preto aj ta vaha ide nahore...poznam baby co koja a su take chude,som sa tesila ze budem patrit medzi ne 😀

kvietok121
4. dec 2010

@katulkaaaaaa ja asi nieeeeeee, predtymsom tvrdsie spotovala A JEDLA MENEJ ale teraz som stale hladna akoze fakt som hladna a myslim ze som si trosku rpi tehu rozsirila zaludok 😀

kvietok121
4. dec 2010

@katulkaaaaaa kati neskusala si nahodou sterimar pre drobcov je to dobre?

seagull2404
4. dec 2010

caute, ja neviem, co ja robim, ze nemam na nic cas a to je uz manzel doma 😖

kolko vypiju vasi drobcovia? my budeme mat v piatok 4 mesiace a vypijeme stale len 130 ml, hoci by to malo byt podla plechovky 180ml, za den je to cca 800-850ml, podla toho ako casto pijeme

kvietok121
4. dec 2010

@seagull2404 ja ti neporadim my kojime

evanns
4. dec 2010

@seagull2404 my 5x200ml za 24 hod

seagull2404
4. dec 2010

@evanns panecku!!!

seagull2404
4. dec 2010

@kvietok121 nevadi 😀

jankasramka
4. dec 2010

@katulkaaaaaa mlieko nezhorkne ale zkysne. mne sa to uz stalo ked som zacala znova jazdit. mateo robil ksychty pri papani tak som ochutnala mlieko a bolo jak kefir 😀
som zarobila UM a na dalsie papanie som kojila a uz to vypil bez reptania. takze nabol to az taky problem....a to som mala svalovicu snad vsade 😅

jankasramka
4. dec 2010

@evanns 😲 😲 😲 😲 tak to teda hej 😲 to je papkac 😀

danulienka35
4. dec 2010

@kvietok121 ahoj moja neboj ono to prejde ja som na nadchu pouzivala pre malu libenar a fenistil ako lekarka kazala a preslo nam to

hajatanufus
4. dec 2010

ahojte baby ja som dnes mala blby den akosi sa mi nedarilo najprv mi rano lucy nejak blbo zapla pc takze mam v nom teraz chaos potom mi nehcel naskocit net tak som teda isla von a ked som sa vracala tak mi sused povedal ze nemam chodit s kocikom po trave ale ze ho mam tahat po schodoch to ma vytocilo a nakoniec som sla robit palacinky teda najprv som spravila cesto a nechala ho stat a zatial som kukla film a potom som ich piekla ale akosi sa mi nedarili aj ked chutovo boli dobre len sa akosi trhali ☹
@katulkaaaaaa to ako opisujes ze jes nezdravo tak presne akoby si mna opisovala sladke na tony a same nezdrave jedla ziadna zelenina ani ovocie ani ziaden pohyb a brusaky nehrozia a este ma boli aj noha mam nejaky natiahnuty sval alebo co je to koli mojej nadvahe mala by som chodit na rehabku ale s dvoma malymi detmi a bez auta je to akosi nemozne teraz idem hladat nejaky prenajom aby sme sa od feb. mohli stahovat lebo v tejto diere uz nechcem byt a nenavidim to tu ja som zvyknuta na mesto a toto je dedina a nie je tu kam chodit ani na prechadzky nehovoriac o nakupoch a potom sa cudujem ze sa zle stravujem a okrem toho lucinka mi nechce jest normalne jedlo iba palacinky, ryzu v mlieku a krupicu takze ani neviem co jej mam varit 😒 inak maly je zlaty a ma taky isty overalik ako nasa rachel

hajatanufus
4. dec 2010

@evanns mala je zlatucka ako pozera na tie sladkosti ktovie co si mysli? 🙂

danulienka35
4. dec 2010

ze mafianka🙂 😀 😀 😀

jankasramka
4. dec 2010

ozaj, vcera som pila cistu vodu s umeleho pohara a mateo mi sedel na kolenach a nejak sa za tym poharom natahovat tak reku- tu mas! a on ho chytil dvoma rukami (som ho pridrziavala samozrejme) a on original zacal chlipat vodu a este sa aj zalizoval 😀
a potom sm mu dala banan 😅 a skoro zjedol aj lyzicku 😀
niezeby som zacinala s prikrmami ale tak moc ma hypnotizoval....

katulkaaaaaa
4. dec 2010

😀 😀 😀 @danulienka35 😀 😀 😀 perfektnéééé

jankasramka
4. dec 2010

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀 pupkata, holohlava s tmavymi okuliarmi 😀 este jej chyba daka striekacia pistol do ruky 😀

katulkaaaaaa
4. dec 2010

@jankasramka mateo je sikula 🙂 mne ked zhorklo mlieko pri viki ta uz to nechcela ani za nic,zo dna na den sa odstavila sama,preto mam teraz troska obavy s cvicenim,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre