♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
7. dec 2010

@kvietok121 ved to ze nebolo to take, lebo som este ubolena aj preto by ma nebolo napadlo zeby z toho nieco bolo

21
7. dec 2010

@kahlan1 ,tak aj ja blahozelam, neboj, zvladnes, je to super mat malinky rozdiel. Aj moja kamaratka mala dve dievky po sebe a spolu sa vyhrali....Vsetko to pojde nejako plynulo a tak ako ma... 😉 😉 😉

kahlan1
7. dec 2010

@prahaxx neviem ale pevne v to dufam, ja prikrmy este nemozem. Jedna pani z hami ktora robila 10 rokov na pediatrii mi vravela ze prikmy budu to iste ze asi nakrmim vsetky babiky a zvieratka kym jej dam nieco do pusy

kahlan1
7. dec 2010

@katkavv no verim ze je to prechodne obdobie tak tam aj pisalo ze je to obdobie ked deti objavuju svet a vdaka

kahlan1
7. dec 2010

@21 dakujem

kvietok121
7. dec 2010

@kahlan1 ako si to zistila? ty asi mas svoje dni

21
7. dec 2010

@kahlan1 🙂

katkavv
7. dec 2010

@kahlan1 dufajme, ze ich to prejde cim skor ;)

kvietok121
7. dec 2010

@alure ved ja aj tak niekedy pisem, potom nic nerozumiet

katkavv
7. dec 2010

@kahlan1 ako tak pozeram, to ti vychadza, ze budes mat aj druhe babo leva, ze 🙂 to je supeeer :D

katulkaaaaaa
7. dec 2010

ahojte ste pisali vcera,8stran 🙂 fuha ... baby nochrozna takviki uz je dobre zase je chory simonko 😠 kasle,sopli chudatko moje,toto je nekonecni pribeh....ale aspon nieco je dobre citim sa super rano som dala 100brusakov,vcera som jedla napoledy o 6tej a vydrzala soooom 🙂
@danulka3 mas krasneho synceka,aj mi si tak papame rucicky a slintame strasne,stale prezliekam 🙂
@danulienka35 ti mas spiaceho anjelika doma 🙂
@akika722 boze semi kolko vlaskov ma 😲 krasne pokladiky mas doma
@kahlan1 to fat cakas babetko?wau tak teda gratulujem 😵
@jankasramka to aj ti cakas babetko???baby tak to vas obdivujem ja by som sa na to nedala ani nahodu 😀 ale ja som iny pripad...mne tak vyhovuj tento 6 rocni rozdiel uzivam si obidve deti 🙂

kahlan1
7. dec 2010

@kvietok121 tym ze osm nekojila tak som kramy dostala skoro a je mi zle aamstrasne nizky tlak tak som vcera aj dnes urobila test, v utorok idem k lekarke tak uvidim. bude zo mna vygulena lebo predtym mya posielala na umele

kahlan1
7. dec 2010

🙂
@katkavv kazdy den nato cakam

kahlan1
7. dec 2010

@katkavv hej lev 😀

kahlan1
7. dec 2010

@katulkaaaaaa uvidim co povie dr ale bolo to neplanovane

danulka3
7. dec 2010

baby.ktoré ste robili tie zapekané palacinky,hoďte link,neviem,čo variť

prahaxx
7. dec 2010

@kahlan1 no nepotesila, u nas zatial vyzera, ze kym aj ja teatralne prezuvam, tak to ide, ale potom pride 1000 sposobov, ako to z pusy vyplut a dopapane. Manzel bol vraj taky, ze sa vedel najest len s otcom, len ako toho mojho "kona" prinutit, aby sa o nas viac staral a skusal s nami papat ☹

alure
7. dec 2010

@katulkaaaaaa
je mi ľúto že teraz je zle Simokovi :( dúfam že to rýchlo prejde a budete fit
waw gratulujem k výdrži večerného nejedenia a k ranným brušákom 😉
@kvietok121
pohodička moja 😎

katulkaaaaaa
7. dec 2010

@jankasramka ani tak nic teda...ja vas spetne citam a pisem ako dili...mateo je milacik krasny 🙂
@mirmaj sikulka 100brusakov 🙂 neboj to pojde dole
@vladka84 ani ja nemam menzes myslim ze by sm zistili ze sme tehu az ked by nam bolo zle 😀
@alure teda ti si kocka 🙂 tie dlhe nhy zavidim 😵 malinkemu ako tie vlasky vypadli,nas ma stale po celej hlavicke

danulka3
7. dec 2010

@katulkaaaaaa díky moc,idem kuknúť 🙂

kvietok121
7. dec 2010

@kahlan1 kde ta posielala

alure
7. dec 2010

@katulkaaaaaa
😉 Ďakujem ale poviem ti že niekedy mi moje dlhé nohy robia problém..hlavne keď si neviem kôli výške kúpiť napríklad rifle 😒 😒 no sme hovorili dnes s mm že ho zoberieme strojčekom aby to nevyzeralo tak blbo a bude ich mať všade rovnako

alure
7. dec 2010

@kahlan1
moja to je tak niekedy sa to nedá a človek už keď si myslí že je niečo nemožné zrazu to príde samé 🙂 a neboj sa to že Anetka mala problémy neznamená že zákonite aj druhé babulko je tomu vystavené ,budem na teba myslieť a potom napíš čo Dr. držím palčeky

seagull2404
7. dec 2010

baby, chcem sa spytat na dve veci:

mala sa mi uz treti den budi v noci tesne po uspani a vlozeni do postielky (cca po 10 min.) so strasnym placom, takym bez predchadzajuceho mrvenia sa, alebo mrmcania, ale taky plac, ze som hned na nohach, potom ju chvilu pomojkam a ona zaspi

druha vec, my stale pijeme mlieko s cumlika 0+, ked jej dam ze 2+, tak je nervozna, vypluva. neje, tak jej davam ten 0+, co s tym?

seagull2404
7. dec 2010

@kahlan1 suhlasim s alure, chvalabohu, ze sa deju aj zazraky 😉 a take krasne

memory97
7. dec 2010

@kvietok121 keby sa mi chcelo, ked ja cez den neviem zaspat, to musim byt veeeelmi unavena...

@prahaxx skus zmiesat mrkvicku a zemiacik... mozno to zaberie viac 😉

kahlan1
7. dec 2010

@kvietok121 na umele oplodnenie ked sa nam nedarilo tak teraz asi bude riadne vykulena

katulkaaaaaa
7. dec 2010

@alure hej ja by som maleho ostrihala ved ho to boliet nebude,a aspon bude mat vsade rovnake vlasky 🙂 ale je podareny ,obaja 🙂
@kahlan drzim palce aby bolo vsetko ok 🙂

alure
7. dec 2010

@katulkaaaaaa no a aj sa mi bude lepšie natierať hlavička..stále keď mu umyjeme vlásky tak sa mu do rána urobí tá mliečna chrasta 😠 dnes ráno som sa strašne naľakala v postielke som zbadala krv a pozerám celé uško krvavé..no stuhla som,malý sladko spinkal a potom som si všimla že si nechtíkmi rozškrabal až do krvi vnútro uška..no ale tá krv ma dosť vydesila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre