♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
8. dec 2010

@seagull2404 ahoj,super fotky

kvietok121
8. dec 2010

@akika722 to mas dobre aspon sa nenudis

kvietok121
8. dec 2010

@vladka84 dobre ranko takze super noc

vladka84
8. dec 2010

@jankasramka ha ha, si ma pobavila, ze modelka 😀 nooo, ja mam modelkovske miery - 85 - 85 - 94, ci tak nejak 😕 keby sa mi z tych bokov presunulo na prsia a pas sa carovne zmensil, bolo by to idealne 😝

mirmaj
8. dec 2010

@vladka84 to ako robíte? my sme išli spať niečo pred 20 a zasa sme hore od 5, už tretie ráno 😠

vladka84
8. dec 2010

@kvietok121 super, som sa vyspinkala do ruzova 😎 no ale teraz urcite nemozem chciet, aby Karin spala vela este aj cez den 😕

alure
8. dec 2010

Ahojte moje...tak ste mi včera chýbali,MK mi nešiel od obeda..len na chvíľku som odbehla variť a potom už nie a nie sa prihlásiť :( ešte som skúšala večer okolo 20tej a stále nič..ani ráno ešte nešiel...už nech skončia s tým upgradom stránky

Tak večer sme pred kúpaním ostrihali Denisa a vyzerá to konečne normálne a nie tak komicky ako pred tým 😉

@liba78
sa mi páčila tvoja hláška že hoď si že si chlap a už si ok 😎 zabíjaš svojimi hláškami moja a aj s tým kamionom som sa nasmiala 😀 😀
@jankasramka
uf 5kg za 2 týždne je dosť veľa a fakt netreba ísť na to rýchlo,pozvoľna do leta budeme ako prútiky 😉 Takže nikam sa neponáhľaj aby si si neuškodila na mliečku....ako tak čítam príspevky,žiadne švihadlo a skákanie...to je cvičenie ktoré kojacie maminky nemôžu..jednak ti pri skákaní skáču aj prsia čo je dosť bolestive a môže byť že sa z mliečka stane "tvaroh" skôr ľahké kvázi kalanetické cviky aj keď sa viacerí zhodujú že najprv sa má aerobnou činosťou schudnúť a potom posilovaním spevniť....ale u nás to je momentálne vylúčené....

vladka84
8. dec 2010

@mirmaj no ved ja som cakala, ze tak skoro vstaneme, ale asi dospavala den... vcera sme cez den spali hodinku a pol doobeda, hodinku cez obed a pol hodinky poobede..dokopy tri hodiny, vlastne takto spime kazdy den max. tri a pol hodiny cez den, tak potom musi spinkat aspon v noci 😉

majka35
8. dec 2010

dobré ránko 🙂 45 minút som čítala, čo ste tu popísali, kým som tu nebola ... aj som sa nasmiala 😀

majka35
8. dec 2010

@kahlan1 ja ti blahoželáááááááááááám a závidím trošku, ja už som s tehotenstvami skončila 🙂

majka35
8. dec 2010

celý deň trávim otáčaním terezky, stále sa pretočí na bruško a potom je nervózna a včera sme mali des deň ... v jednom kuse na rukách, akonáhle som sa vzdialila na meter, už bol krik a rev

kvietok121
8. dec 2010

@vladka84 nechaj sa prekvapit

mirmaj
8. dec 2010

@vladka84 no práveže ani my sme včera až tak veľa nespali dokopy 4 hodky ale v noci len 9 tak som myslela že viac pospíme, no ale som sa zasa mýlila 😝 😝

danulka3
8. dec 2010

Dobré ránko všetkým,hlásim sa po včerajšom náročnom dni. Jakubko má kojeneckú krízu,odmieta sa prisať na prso.Riešila som to fľaškou,ale po včerajšej návšteve laktačnej poradkyni som sa obrnila trpezlivosťou a rozhodla nedať fľašku a vydržať.Bolo to náročné,ale vydržali sme to.Horšie je na tom moja chrbtica,ale jeden ibalgin to spravil 😉 V noci papá v pohode,nakojím ho asi 2x a spinkáme do tej pol 7,kedy už vstávam k dcére.Teraz sa troška pohral na hracej deke a pomaly zaspinkáva. 🙂

Dnes som sa rozhodla umyť okná,vianoce sa blížia,tak sa musím trocha rozhýbať,až potom nie som v strese,že nič nestíham.

Ináč zaznamenala som "prvý úspech " v chudnutí.Nejedla som po 18-tej,ani nič sladké a pila veľa vody.Na cvičenie som ešte nenabrala odvahu. 😀

alure
8. dec 2010

@vladka84 moja s toho si nič nerob..chýba tam jeden údaj ktorý by mal byť...a t že sme po pôrode 😀 😀 😀 hneď by nám vyšli iné čísla
@evanns
krásne fotky moja..ste zlatučké obidve 😉
@katulkaaaaaa
mňa tá krv nenormálne vystrašila 😠 ...hneď sme strihali nechtíky 🙂
@kvietok121
😉 správne jesť treba
@danulka3 ja som videla bábo s pol hlavou čiernou a pol blond..pôvodné vlásky nevypadali ale len odrastali..takže to bude aj u vás asi tak 😉 alebo tie konce zostrihajte..my sme včera večer strojčekom dali dole a má pokoj 😎

liba78
8. dec 2010

Dobré ránko, teda ako komu 😉 malý nejak nevedel spať, teda spal ale v spaní mrnčal a metal sa. Tak ja som moc nenaspala. Ráno o 3:30 ma zobudil mm 😖 , lebo odchádzal do Bardejova a nevedel nájsť navigačný 😠 😠 Potom som musela vstať o 7-mej a vystrojiť chlapcov do školy. A to už nechcel ostať v posteli malý ☹

@alure to ma napadlo, lebo som svojmu pásu uberala po centimetri a stále mi písalo že obézna 😠 aspoň vidíš, že tú stránku robil chlap a im nadŕža. 😀 😀 (ja viem, že chlapi majú inú stavbu, ale pri hláške obézna som si musela nájsť aj prijatelnejšie argumenty)

21
8. dec 2010

Tak, dievcata, Timko zas vracia, pojdeme k dr, dufam, ze ho neposle do nemocky, bolo by to nanho privela... Nech mu da radsej injekciu... Teplotu nema, stale sa nevieme zbavit toho bacila, co nam tu beha...tie krce a tak...

kahlan1
8. dec 2010

@majka35 dakujem 🙂 ja som vzdy chcela dve deticky len nie s tak malym rozdielom 😀

majka35
8. dec 2010

@kahlan1 zo začiatku to bude trošku náročnejšie, ale potom budeš rada, že sa spolu hrajú a ani o nich nebudeš vedieť 😀

kahlan1
8. dec 2010

@mirmaj my tie malo spime a kedze papame len v spanku je to na figu, potom je hladna aj unavena a strasne place

majka35
8. dec 2010

@21 bože chúďatko, držím silno palce, aby sa z toho rýchlo dostal

kahlan1
8. dec 2010

@majka35 len som citala na nete dost nepekne veci ze to je riziko a ze tie deti su male a nevyvijaju sa ako maju a rodia sa predcasne ☹ ja uz nic radsej necitam

alure
8. dec 2010

@liba78
🙂 samozrejme...robil ju chlap 😀 😀

alure
8. dec 2010

Tak ja som sa včera pustila do skúšobnej činnosti pečenia a prvé mi prišli pod ruku vanilkové rožky 🙂 Vyšlo mi ich na dva plechy (cca 100) a samozrejme odolať som nemohla tak som sa do nich pustila...dnes ešte neviem čo prichystať ..poradíte niečo???

majka35
8. dec 2010

@kahlan1 ale nečítj také hlúposti, poznám veľa žien, ktoré mali detičky s takým malým vekovým rozdielom a deti sú v poriadku ... moja sesternica dokonca rodila cisárskym obe dcérky, všetko bolo ok ... ona otehotnela 5 mesiacov po pôrode ... nečítaj už také somariny

kahlan1
8. dec 2010

@alure medovníky 🙂

kahlan1
8. dec 2010

@majka35 ved to ze vsetko co citam zle a tak uz radsej necitam. 🙂 a vy co mate nove?

alure
8. dec 2010

@kahlan1
no to je dobrý nápad..len budem musieť zbehnúť do obchodu..dokúpiť suroviny ,máš nejaký osvedčený dobrý recept..a hlane nie ťažký ja pekár začiatočník

majka35
8. dec 2010

@alure ja ti neporadím, ja som v pečení ľavá ... tento rok sa chystám prvýkrát na medovníčky, spolu aj s barborienkou ... tak neviem, či sa vôbec podaria, ale barborka aspon bude mať pocit, že upiekla koláčiky
chcela by som sa pustiť aj do lineckých uvidím a na mmb som našla super recept na pagáče, ja ich neskutočne zbožňujem, mám doma domácu pekáreň, tak cesto by som mohla urobiť aj v nej

liba78
8. dec 2010

@kahlan1 nečítaj blbosti moja, medzi mnou a sestrou je rozdiel 13 mesiacov, sestra vážila 4kg, narodila sa 6.12.76 a ja som mala 4,05 kg a narodila som sa 5.1.78 Obe sme zdravé a mama to zvládla. A potom mala "Danu" a narodil sa nám Marek 23.4.80 😅 a tiež je a aj bol ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre