♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
9. dec 2010

ahojte baby, tak uz kona konecne pustili? 😅
my sme boli dnes v poradni, mame 3420g a 62cm - @akika722 vidis, ani my sme vela nepribrali od minuleho mesiaca (510g) a dr.sa nad tym vobec nepozastavila, povedala, ze malinka je v poriadku a krasne napreduje 😵
ockovanie sme nemali, mame este chrasticku na ramienku a vraj sa nemame kam plasit, tak som aj rada, lebo dnes sme ockovali Timku...ale zvladla to statocne 😉
inak mam den blbec, najskor mi prihorel ryzovy nakyp, potom Karin zacala vrieskat - zase mala "z oci", ja to nechapem ako moze byt taka citliva na to, potom som zapla pracku a zabudla som vlozit hadicu do odtoku, tak som sa spamatala az pri zmykani....no a mm to zakoncil, ked mi oznamil, ze stahovanie sa uskutocni po Vianociach a pred Silvestrom - cize mame na to cca 5 dni 😲

danulienka35
9. dec 2010

@seagull2404 nestiham ani ja citat mi sa chystame piect zajtra ale mam velke pomocniky to nam pojde jedna radsot 😀 😀 😀

danulienka35
9. dec 2010

@akika722 ako velky chapik krasny je 😉

alure
9. dec 2010

@akika722 tak to máte dosť neskoro poradňu,alebo ani nie? Pevne dúfam a verím že @katulkaaaa budú ok a čoskoro sa ti ozvú...
dnes som robila na obedovečeru tie slané palacinky 😉 mňam mňam som zvedavá čo na to povie mm keď príde domov z práce.

Ja už som okúpala malého a kuknem panelák a pôjdeme spinkať....

vladka84
9. dec 2010

citala som ako upratujete a peciete, no ja to mam zariadene tak, ze suche kolaciky mi napecie nasa cukrarka, my si urobime len pre atmosku s Timkou pernicky a potom nejake kremove kolace a do upratania sa teda voooobec nehrniem, hlavne po tom dnesnom ozname, ze po Vianociach sa stahujeme... to si viem zivo predstavit ako stravime stedry den medzi skatulami od bananov 😀
@katulkaaaaaa drzte sa! Skoro sa vyliecte a nech uz ste doma...

alure
9. dec 2010

@vladka84 ach jo tak to budete mať dosť divoké 😒 dúfam že to zvládnete v pohodičke a potom si to maximálne vychutnáš..
nepomýlila si sa 3420? to je nejak málo či nie???

vladka84
9. dec 2010

@alure pomylila 😀 😀 😀 😀 5420g... ved vravim, ze dnes som nejaka nedorobena 😝

katkavv
9. dec 2010

@kahlan1 ahoj my sa tiez stale trapime s tym papanim, nic si z toho nerob, urcite z toho vyrastu 😝 mne jeden den zje 500, druhy den 700 ml a tiez ako som ti pislala, len ked spi a to nie vzdy, musi to byt ten spravny cas , hehe ...spekulanti su to

alure
9. dec 2010

@katkavv ,@kahlan1 hlavne že bábätka rastú a priberajú a v podstate prospievajú 🙂 to je dôležité...aj keď si to neviem vysvetliť to ich papanie v spánku 😖 ej veru špekulanti maličkí 😀
@vladka84 nevadí pohoda,som si aj myslela upravila som tabulku

akika722
9. dec 2010

@vladka84 hlavne že budete mať vysnivany bytik moja...mne by bolo jedno,len preč odtial...
to je super že ma dr.taky postoj a radšej neočkovala...
@danulienka35 ďakujem
@alure no...po mesiaci a pol

kahlan1
9. dec 2010

@katkavv no my tiez tak raz tak raz tak verim ze to prejde

alure
9. dec 2010

@akika722 no my máme tiež v januári 19. poradňu aj očkovanie (už druhé a rozostup medzi tým len 1,5 mesiaca) sa mi to zdá skoro...no ale snáď dr.vie čo a ako....

kahlan1
9. dec 2010

@alure 🙂 to hej vymyselnici 😀 😀

danulienka35
9. dec 2010

@akika722 neni zac moja to je cely ty krasnucky

akika722
9. dec 2010

@alure my sme mali mať už po druhom očkovani ale berie ten sirup-kvasninky čo som pisala,tak sa to odložilo

kedy sa merame važime???pondelok?vrrrrrrrr prosim,pondelok ☹
dnes som mala absťak,nešiel mk tak som vyžrala kilo čokolady 😔

danulienka35
9. dec 2010

@alure no mi sme mali poradnu 11.11. a teraz az v january sa mi zada neskoro ale mala je ok som ju vazila vcera mame 6,98

kvietok121
9. dec 2010

@seagull2404 jaj
@akika722 aj nam uz je mala prave vyradujem a dnes mi prisla 68 a 74

kahlan1
9. dec 2010

@katkavv jj v správny čas taha o dusu 😀 😀

vladka84
9. dec 2010

a tiez sme mali blbu noc.. sice spinkala od siedmej vecera to siedmej rana, ale hore som bola asi kazdu hodinu 😖 z toho trikrat jedla a zvysok sa nevedela ulozit, tak sa zlostila...
rovnako ako u vas kvietocek, kedysi som mala istotu, ze ked malej dam do pusy prso, tak bude dudlat a spinkat, teraz to uz na nu neplati, dokonca sa vie aj rozkricat, ked sa ju snazim takto uspat 😒
no, neviem kto tu pisal, ze v 3.mesiacoch nastava zlom, ale teda dufam, ze to nie je pravda, lebo u nas by to bol zlom k horsiemu 😠

akika722
9. dec 2010

ocko čita Paťkovi rozpravku...sa zakoktava 😀 a Paťko ma rad ked pri tom menim hlas..on čita ako noviny 😀 😀 😀 😀

evanns
9. dec 2010

@akika722 az 20.12 sa vazime a meriame 😝

kvietok121
9. dec 2010

@alure my mame mat este teraz 15. aj ockovanie

kvietok121
9. dec 2010

@akika722 nema cvik musi castejsie aby si mamina oddychla

akika722
9. dec 2010

@evanns 😀 😀 😀 😀 😀 huraaaaaaaaaaaaa
to stale 20teho???

akika722
9. dec 2010

@kvietok121 😉 😎 😎 😎

kvietok121
9. dec 2010

@vladka84 no unas zlom prisiel trosku neskor ale prisiel a urcite k horsiemu

evanns
9. dec 2010

@akika722 neviem ci stale20teho ale tak @alure pisala, ze najblizsie vtedy 😀

vladka84
9. dec 2010

@akika722 to mi presne pripomenul mm, ze som tvrdila, ze sa odtialto odstahujem kedykolvek... noooo, ale som nemyslela, ze to kedykolvek bude medzi sviatkami 😲
@alure my mame prist do poradne po novom roku, ked bude mat 4.mes a az potom dame prve ockovanie..aj to az vtedy,ked uz bude ramienko zahojene..hovorila mi, ze ma zle skusenosti s tym, ked zaockovali skor ako to bolo uplne ukludnene, ze sa casto potom znova zahnisalo 😲

vladka84
9. dec 2010

@akika722 to ako keby si o mojom pisala... takisto ked cita Timke rozpravku, tak sa sulam za dverami... a minule mu hovori: Tatko, nezavolame radsej citat mamku? Tebe to nejako seka 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
9. dec 2010

@alure každy mesiac 20teho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre