♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
10. dec 2010

@21 tak to je super,že decká sa tomu vyhli...môj manžel je alergik a bála som sa či Oliver nezdedí po ňom aj keď viem že to až také náročné nie je ako v tvojom prípade ale niekedy keď vidím mm ako sa na jar trápi,ako ho všetko alergikuje..kam sa len pohneme :( No Oli je v pohode..teraz len dúfať že aj Denisko bude ok...vraj aj kojenie k tomu pomáha...tak uvidíme

vladka84
10. dec 2010

ahojte maminky, tak u nas je zasa kosa... boli sme na nakup, polhodinu som ometala a oskrabovala auto, vonku strasne fuci, takze co som omietla, nafukalo mi naspat...
noc sme mali celkom dobru, zaspinkala o siedmej, vstavala o siedmej, medzitym sme boli hore o dvanastej a o pol stvrtej na papanie a medzitym dvakrat na dudku 😒
aj my sme sa chystali na pernicky cez vikend, ale mm ide do Talianska, budeme same, tak uvidime ako Karin, ci nam dovoli nieco urobit, lebo posledne dni chce byt cez den len na ruckach a skoro vobec nespi 😖

baby, s cim mastite deticky? myslim tvaricku na von... 😕

alure
10. dec 2010

@vladka84 ahoj moja,ja som kúpila od nivea ochranný krém na tvár proti chladu a vetru..používam ho už roky aj na Oliverka aj na Denisa...a je veľmi dobrý 😉

vladka84
10. dec 2010

@alure ten som mala aj ja pre Timku, to je taka mensia tuba slabomodra, vsak? len u nas v Tescu ho nemali, alebo som ho nenasla, musim pozriet niekde inde 😒 a vyhadzuje sa ti este Denisko? my mame zase trochu na tvaricke a taku suchsiu pokozku 😖

21
10. dec 2010

@alure , no aj my sme alergici a dost silni, takze chalani sa nevyhybaju bolestiam bruska, stale chodime na testy, skuste nas predbehnut 😀 , ja mam ekzem, nadchu a aj astmu... 😀 a chalani podobne... 😖 ale uz stacilo, nekazme si vianoce... Uz aj tu snezi...! 😀 😀 😀

majka35
10. dec 2010

@alure tiež som ho používala, ale potom začal barborku neskutočne štípať, urobili sa jej červené fľaky na tvári, tak už ho nekupujem
kupujem obyčajný batole do nepriaznivého počasia

ja dnes trávim deň upokojovaním terezky, je nervózna strašne, ani zaspať nevie, a pritom vidím, že je strašne unavená...

alure
10. dec 2010

@vladka84
hej vyhadzuje sa dosť často ☹ niekedy je to aj tým že si nedávam pozor čo zjem 😖 ale v poslednej dobe sa aj doškriabe ...na suchú tváričku je dobrý tento od nivei aj preventívne...ja po kúpaní natieram (teda mm..to je jeho práca 😎 )excipialom celé telo aj tvár a ráno automaticky keď ho umyjem tak týmto ochranným proti vetru (je dobre premasťujúci)

majka35
10. dec 2010

suseda sa vrátila domov a netresla dverami ... moja zlatá, ja ju idem asi pobozkať 😵 😵 😵

alure
10. dec 2010

@21 juj tak to je dosť veľa toho...moja ako to zvládaš?
@majka35 niektoré deti sú vraj na nivea výrobky citlivé...my zatiaľ nie (klop klop)

majka35
10. dec 2010

@alure ani moja nebola, dva roky sme ten krém používali a potom zrazu začal štípať 😕

vladka84
10. dec 2010

@alure my sme vecermmastili excipialom hydro, ale nezdalo sa mi, zeby to pomahalo, tak sme sa vratili k modrej indulone... mame este excipial lipo (ten je na extra suchu), tak neviem, ci skusim s tym 😕
aj my sme sa akosi zacali vyhadzovat, ale to preto, ze skusam zavadzat do mojej stravy aj ostatne potraviny, myslela som, ze by to uz mohla zniest, ale asi este nie 😒 no aj tak neodolam, ked pri mne jedia vonave mandarinky 😝

vladka84
10. dec 2010

ja nemozem najst cumeeeeel.. pomooooc 😲

21
10. dec 2010

@alure , da sa to, som stabilizovana liekmi a zvyknuta... 😀

@vladka84 , ja sama aj chalani pouzivame excipial lipo a je vyborny!!! Aj pre alergikov.

21
10. dec 2010

@vladka84 , poslem? Mama vela cumlov a nechceme...

21
10. dec 2010

Dievcata, svieti slniecko a do toho snezi... Naaadhera!!!

vladka84
10. dec 2010

uz ju maaaaam..sedela si na nej v lehatku 😀

vladka84
10. dec 2010

@21 aj my mame viac, ale len jeden si oblubila, iny nechce 😠 no tak skusim ju este s tym mastit, lebo sa mi nepaci, ze ma taku suchu pokozku..uz som aj rozmyslala, ze ci jej ta indulona este viac nevysusuje, ale to je asi blbost 😕

vladka84
10. dec 2010

baby, ta moja krasotinka este od rana nespala, ale zlataaaa je, len sa s nou musim stale rozpravat a nieco robit, uz sme boli na nakup, varili sme v kuchyni, hrali sa v lehatku, teraz sme rozbalili ritku, no dufam, ze aspon cez obed pospi a ja nieco poupratujem 😅

alure
10. dec 2010

@majka35 fú tak to netuším čo mohlo spôsobiť ☹
@vladka84 ja používam exipial lipolotion..hydrolotion sa mi zdal málo a u nás to má Oliverko predpísané (nakoľko má na pár miestach také mini lišaje,hlavne v zimnom období) tak ja ho kupujem dosť často...a ja jem všetko,mandarinky,pomaranče..nech si zvyká 😉
ja mám hotovú kuraciu bábovku 😀 😀 😀 som zvedavá čo na to povie mm keď dojde domov

vladka84
10. dec 2010

@alure to potom len nieco doplacas, vsak? lebo inak je to dost draheeeee... to ti predpisala detska? nam minuly rok Lipo predpisala kozna, ked mala Timka suchu pokozku z plaveckeho, teraz nam pre Karinku dali Hydro...
tak potom daj vediet aka bola a ci chutila 😉

alure
10. dec 2010

tak prikladám foto môjho výtvoru 🙂 už len prichystám ryžu,malému zemiaky a nejaký kompotik alebo zeleninku 🙂 dobrú chuť

majka35
10. dec 2010

@alure ty si šikulka ... ja som dnes voľajaká lenivá 😔

alure
10. dec 2010

@vladka84
doplácam cca 1 euro čo je pri jeho cene cca5€ dobré...a predpisuje mi ho normálne pediatrička 😉

alure
10. dec 2010

@majka35
ďakujem...ja mám dnes toho toľko stihnuté že sa až sama čudujem 😎

mirmaj
10. dec 2010

@alure ty to ako robíš? ja som ešte v pyžame a nemám ustlane ani postele a to ani nepíšem s vami, len mala sa rozhodla že dnes ani nebude spať, od rana spala 20 min. ked som vysávala a ked som dovysávala sa zobudila 😖

alure
10. dec 2010

@mirmaj sama sa čudujem 🙂

vladka84
10. dec 2010

@mirmaj tak este povysavaj 😉 ani my nespinkame zatial, ale snazim sa ju unavit 😀
@alure tak skusim aj ja ten lipo, mozno pomoze a fakt bol ten hydro malo premastujuci... mnaaam, vyzera dobre 🙂

kahlan1
10. dec 2010

@alure ahojte vyzera to super

ja tiez nic nestiham ked je hore som s nou a ked spi bojujem s jedlom, ja uz nevladzem bud spi tak tvrdo ze netaha a vsetko vyteka mimo ale je hned hore a place a ja placem s nou lebo takto sa to uz neda kazde krmenie boj a este nechce ani spat :((

majka35
10. dec 2010

@mirmaj
@vladka84 no ani my nespinkáme, oči si pretiera, nervózna je, ale nie a nie zaspať, ráno spala 15 minút a teraz v kresielku 5! minút a ja chcem niečo urobiť, ale akonáhle sa vzdialim, začne plakať ☹

vladka84
10. dec 2010

spiiiiime 😀 utekam nieco robit, zatial 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre