♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
10. dec 2010

@akika722 hej kazdy povie inak a kamoskin dr jej vravel ze vsade okolo tych mliek ze poradte sa s lekarom a on jej povedal nech da ake chce ze vsetky tie mlieka su uz dnes kvalitne

aj mne dr moja vravela prikrmy a kasicky v ziadnom pripade este a ked osm bola doma v he u pediatricky tak ze jej mozem davat uz

katkavv
10. dec 2010

@kahlan1 ja som kupila aj ine flasky + cumle (pouzivam avent) a nezabralo to 😨

mirmaj
10. dec 2010

@katkavv ja som tiež čítala, že ani pri UM nemusí vôbec piť ine tekutiny okrem UM až pri príkrmoch je dôležité začať podávať aj tekutiny, vodu a čaj
@akika722 perfektný su chalani, aj naša sa tak preťahuje, vtedy su naozaj na spapanie 😀
@memory97 no to píšu všade že informovať lekára, ja ked som už nemala dosť svojho mliečka som jej svojvolne začala davať nutrilon a ani vlastne neviem prečo som sa tak rozhodla 😝 😝 aj mne prišla ta vzorka sunaru HA a neviem čo s tým 😀

akika722
10. dec 2010

@kahlan1 moj silikon tiež nechce..na normalnom cumliku

akika722
10. dec 2010

@kahlan1 ja malemu raz za čas dam um..tak raz za dva-tri tyždne ked je kriza..najprv papal nutrilon ale bolelo ho od neho bruško,prešla som na sunar.no dala som mu ho 2x zatial a dr,som o tom neinformovala

akika722
10. dec 2010

@mirmaj dakujem 😀

kvietok121
10. dec 2010

@akika722 tak to je zlaty ako kuka idu mu oci vypadnut

kahlan1
10. dec 2010

@katkavv, @akika722 cumel ma normalny silikonovy, a tiez sme skusali ine tvary cumlov ale skusim ako radi liba ze dat klasicky hnedy tusim kaucukovy - tak uvidim.

Dnes osm chcela vyhodit Anetkin cumel co pouzivala dlhsie tak reku ze vyskusam ako sa jej pije - no ludia je to riadna makacka a to ma ze 4 plus

lji
10. dec 2010

@memory97 aká vzorka zo sunaru ti prišla a prečo? objednala si si?lebo mne dnes niečo prišlo tiež a nechápem prečo 😕

@akika722 krásne fotky 🙂

lji
10. dec 2010

@kahlan1 ja som tiez minule skusala ale jednotkovy cumel. som myslela ze ma šlahne som sa vôbec nenapila čajíku. chudence deti 😀 😀 😀

kahlan1
10. dec 2010

@lji no to hej normalne ma boli jazyk 🙂 som povedala mm ze ja by som to po desinke vzdala 😀 😀

katkavv
10. dec 2010

@kahlan1 pls a kde sa daju zohnat tie obycajne cumle? nevies, ci budu pasovat do aventovych flasiek? aj ja by som to vyskusala

kahlan1
10. dec 2010

@katkavv adventove su tusim sirsie, cumle maju ich aj v tescu tusim aj v bille - a tam maju aj tenke flase nuk mozno do tych

kahlan1
10. dec 2010

ze adventove - ja uz na vianoce myslim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
10. dec 2010

@kvietok121 😀 😀 😀 😀 😀 maniak 😀 😀 😀
@kahlan1 tak skus v väčšim otvotom kupiť
@lji dik 😉

mirmaj
10. dec 2010

@lji aj mne to prišlo a nič som si neobjednala to posielaju len tak 😉

kahlan1
10. dec 2010

@akika722 len to je ze 4 plus neviem ci mam kupit vacsi

lji
10. dec 2010

@mirmaj a to čo každej mamičke?? 😀 😀 som nechápala.

kahlan1
10. dec 2010
katkavv
10. dec 2010

@kahlan1 hehe

katkavv
10. dec 2010

@kahlan1 ten vizera dobre

kahlan1
10. dec 2010
akika722
10. dec 2010

@kahlan1 skus s inym prietokom..možno to nie je očislovane

mirmaj
10. dec 2010

@lji no neviem či uplne každej ale myslím že to súvisí s tým čo sme v nemocnici dostávali tie kufríky tak tam sa vypisovali tie osobne udaje ked sme to preberali, takže asi podľa toho v ktorej nemocnici to bolo,ale neviem to si len myslím, mne už chodia aj z nestle brožurky a tak, z nutricie CD, vzorka kašičky 😉

katkavv
10. dec 2010

baby idem kukat panelak a trosku relaxovat, pekny vecer prajem, nech deticky posluchaju a pekne spinkaju 😎

kahlan1
10. dec 2010

@katkavv ja mam teraz tento a pila fajn ale uz nechce

http://www.maderna.sk/katalog/product/6214/

akika722
10. dec 2010

@kahlan1 mne sa zdaju skoro rovnake 😀 😀 😀

katkavv
10. dec 2010

@kahlan1 skusim nieco kupit cez vik, chodim do billy tak tam kuknem ...

kahlan1
10. dec 2010

@akika722 🙂

akika722
10. dec 2010

@kahlan1 to je ten splašteny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre