♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
14. dec 2010

ahojte, minulu noc sme boli hore do piatej, teplota sa zopakovala poobede. ☹ Dúfam, že v noci už mať nebude. Dnešný deň bol zaberák, mám požičaný tepovač a tepujen všeeetko. Teda len ked malý zaspal, lebo bol dost uplakaný, @jankasramka Jurko má 7,5 kg.
vieme niečo o Semim ? A Katka zo Simonkom je už doma ?

kvietok121
14. dec 2010

@jankasramka podareny je

no idem buvat, ja neviem nic

memory97
14. dec 2010

@danulienka35 nevadi, zajtra pojde tiez 😉 Mala je podarena, z nej bude isto nejaka hviezda, ked bude velka a necha sa takto pekne fotit🙂

@kahlan1 a nema mala reflux? Som to dnes studovala, lebo maly sa mi nezda a mam pocit, ze sa mu zas vratil. Ma to napadlo v suvislosti s vami, lebo priznakom je pri nom i to, ze babo odmieta papat, ze ho to pali, ked sa mu vracia mliecko zo zaludka a ty si vravela, ze ste zacali grckat, neviem ako to bolo predtym...
http://www.choredieta.sk/index.php/brucho/80-ga...

@katkavv maly je zlaty. To mas to vedierko, kde sa citi babo ako v brusku?

liba78
14. dec 2010

@kvietok121 a ani sa Akika neukazala cez den ?

wladymyra
14. dec 2010

@kvietok121 tak v tom nie som sama, snad sa nam tie deti same zase "upracu" 🙂
@jankasramka takto casto si meni navyky? fiha. mne julca odmalicka spavala dobre (a zaspavala sama), no asi tak od tretieho mesiaca je v noci hore kazdu chvilu. a to vsade citam, ze hlavne deti na UM - a to je nas pripad - vedia prespat aj celu noc. taka narocna vsak nie som, mne by stacilo, aby prespala 3 hodky 🙂

memory97
14. dec 2010

@wladymyra ahoj. uf, tak to ti da mala poriadne zabrat. my spinkame pekne, v noci sa budi na papanie tak 2-3x a cez den spinka tiez celkom dobre.

@jankasramka aky je maly vlasaty🙂 my sme tu asi jediny, co skoro nemame vlasky na hlavke 😀 😀 😀

liba78
14. dec 2010

@jankasramka peknučký Mateo, už sa začína odlišovať od Jurka. Jurik ma vlasky bledučké. 😉

memory97
14. dec 2010

@liba78 nie nebola tu akkika cely den...

liba78
14. dec 2010

dobrú noc babulky, dúfam že bude dobrá 🙂

liba78
14. dec 2010

@memory97 dúfam, že to neznamená nič zlé, @vladka84 ty mas cislo na Akiku ? Nevies nieco viac ?

memory97
14. dec 2010

@wladymyra neskusala si jej dat kasicku na vecer, ci neprespinka dlhsie? ste na UM alebo MM?

jankasramka
14. dec 2010

druhy pokus...

memory97
14. dec 2010

@liba78 neviem, neviem, ale dnes som toho postudovala celkom pekne o chorobach a v jednom clanku som nasla, ze ak je krv v moci, tak preventivne nechavaju babo na pozorovani v nemocnici. Dufam, ze su v poriadku.

jankasramka
14. dec 2010

no uz to ide....vsak to vyzera ako cudzie dieta...?on sa na mna vobec nepodoba....

memory97
14. dec 2010

@jankasramka jaj, ked tak pozeram na maleho, ze on len v body a nase deturence v bundickach... az chceeeem teploooo 😀 😀 😀

memory97
14. dec 2010

@jankasramka neboj urcite ma nieco aj z teba, povedala by som, ze pusinku ma isto po maminke 😀

memory97
14. dec 2010

babulky dobru nocku idem do postele, lebo uz nevladzem oci drzat🙂

jankasramka
14. dec 2010

@wladymyra mateo je v meneni navykov expert od narodenia. dva tyzdne zboznuje cestu autom potom dva tyzdne nenavidi. raz pap za dve babetka potom zas cez cucne obcas....je divny 😀
@memory97 keby mal reflux tak to praveze chce papkat- a velmi casto- lebo pali zaha a pitim mlieka sa ta kyselina zmyje z hrdla a dietatu sa ulavi.
a ja uz viem co ma po mne- nespavost 😀

memory97
15. dec 2010

@jankasramka gastroezofagovom refluxe je v druhom stadiu nechutenstvo☹ co som citala, tak tam dr. popisovala tie stupne a ku kazdemu uviedla priklad, ked som si dala do vyhladavaca gastroezofagovy reflux...

memory97
15. dec 2010

@jankasramka sandiferov priznak, tak to tiez smerovalo ku GER. Asi je menej niekedy viac 😀 Mala by som menej citat 😀

jankasramka
15. dec 2010

tak sme sa vratili od dr., a nase miery su 65cm a 6500g ( naposledy to bolo 57cm a 5700g- zaujimave cisla...ako to robi...)
ale nasrana som lebo mal suchu kozicku a ona mu tak rychlo pretiahla predkozku a teraz doma kukam ze to ma cele popraskane a krvave....do rite 😠 nabuduce jej tak vynadam ze az.

@liba78 tak my mame o kilecko menej...

jankasramka
15. dec 2010

@kahlan1 my sme priberali stale 1kg za mesiac a teraz to neni ani 400g za mesiac takze to ze malo papa sa mi nezdalo ale je to fakt. dnes pil asi 4 krat za den aj to len cucol v noci nepije. takze neboj, vsetko bude ok. to ma urcite anetka len take obdobie 😉
takze bud `pozitivna, vsetko bude dobre aj ked teraz takmer nepapa...

katkavv
15. dec 2010

@memory97 dakujem, ano je to to vedierko, ale raz ho kupem normalne vo vanicke a raz vo vedierku, tam sa mu velmi paci ale zle sa tam umyva ;)

katkavv
15. dec 2010

@jankasramka jaky pekny velky chlapisko ... juj ako vam je dobre v tom mexiku ...neznasam zimu, fuuuj 🙂

katkavv
15. dec 2010

@jankasramka no ja momentalne podla fotiek nevidim, ze by sa podobal na teba :D .. tak ale mama je vzdy ista, hehe

katkavv
15. dec 2010

@jankasramka
@kahlan1 presne tak, kajko sice teraz papa dost ale predpokladam, ze to za par dni skonci a znovu sa budem trapit, on to ma tak, raz papa viac raz menej _ ale stale po spanku 🙂

alure
15. dec 2010

Ahojte maminky,prajem dobré ráno...aj keď noc bola veľmi zvláštna...som k.o. a to je len ráno 😢
@jankasramka Mateo je podarený a aká si kočica 😉 Joj to teplučko vám v dobrom závidím,už sa neviem dočkať aspoň jari...aj keď zima len začala....
@akika722 čo je s vami mojko? ako ste dopadli? Myslím na vás nech je všetko ok.
@memory97 no tak to je super,že vetranie pomohlo..prípadne ak môžeš tak ani nemusíš mať celý deň pootvorené,možno postačí aj nárazové vetranie ráno na pár minút krížom krážom celý byt postupne a potom zas poobede...a sama prídeš na to čo najviac vyhovuje.Nálepky držia?

alure
15. dec 2010

@danulienka35 jéjda malá je ako princeznička a v tých modrých šatočkách je "na spapanie" 😵
@kahlan1 inak Anetka vyzerá veľmi veľmi spokojne a mala by si byť aj ty mamina ..koľko spapá toľko spapá,vyzerá že maximálne prospieva a ty sa nestresuj...už vieš svoje výsledky? Bola si u Dr?bábätká postupne nepriberajú tak závratnou rýchlosťou ako na začiatku,tak nemožno čakať mesačný nárast kilo ..všetko je ok,a to papanie v spánku ju prejde...zachvíľku ani sa nenazdáš začne sedieť,príde obdobie hrania sa a tak isto veľká spotreba energie a to bude papať jedna radosť aj v bdelom stave 😉 uvidíš.

wladymyra
15. dec 2010

@memory97 neskusala som este ziadne prikrmy. sme na UM a doktorka nam kazala papat menej, lebo julca ma uz cez 8kg. takze sa snazim skrtit aj UM, no ale aj tak v noci musi dostat kazde dve hodky aspon nieco zriedene, inak je rev.... dnes som spala len od 2 do 4, inak som stale behala s mliekom, s vodou, s dudlom ... :( fakt dufam, ze toto je prechodny stav, lebo ma svihne 🙂

vladka84
15. dec 2010

Dobre ranko, pozeram, ze @akika722 tu nebola, tak jej utekam napisat na mobil, dam vam potom vediet... 😒 dufam, ze su v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre