♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
16. dec 2010

@memory97 no uz sme napapane spapali sme 250ml a je vychechtana jak slniecko 😀

danulienka35
16. dec 2010

babulky uz tu nejste?

kahlan1
16. dec 2010

@danulienka35 ahoj ja som tu
citam snazim sa vas docitat - juuj ako zavidim tu 250 ja som do nej natlacila 100

kahlan1
16. dec 2010

@danulienka35 a stojime na vahe nic nepriberame a nasej dr to nevadi je to mozne?

danulienka35
16. dec 2010

@kahlan1 ahoj moja lae ved mala vyzera vazne velmi spokojena a je krasna neviem ti moja poradit skusala si jej zmenit mliecko? nebo kasicku dat?

kahlan1
16. dec 2010

@danulienka35 hej teraz pijeme sunar a ten je sladky ale nic sa nezmenilo akurat vcera bol ten lepsi den teda za posledny mesiac najlepsi kedy spapala 800 za den ale dnes je to bieda :( a uz an nepriberame - ja normalne rozmyslam ci nam ju neuriekla jedna kamoska - ktorej ked sme povedali ako krasne pije a pribera tak reagovala na moje prekvapenie velmi zavistlivo :( uz sa chytam vsetkeho

danulienka35
16. dec 2010

@kahlan1 jej tak to ma mrzi ja som malu mala tiez urieknutu a jedna pani mi robila s cerveneho kamienka vodu a verim tiez na toto nekto povie ze je to bosoractvo ale ja v to verim

kahlan1
16. dec 2010

@danulienka35 sme jej skusali zmetat uhliky ale nepomohlo :( - keby tak papa od zaciatku tak si poviem slaby jedak ale papala superacky a zrazu toto

alure
16. dec 2010

@memory97 neviem či sú na noc zlé,ja som dostala slimáka z pampers premium care a tie sme používali v noci a v pôrodnici som mala Huggies 2 ky 🙂 sleep and play sú niečím napustené alebo klasika? lebo všetko čo je niečím napustené u nás vyvoláva alergickú reakciu.Moje obidve susedky čo sú ešte na plienkach na DMbabylove nedajú dopustiť vraj skúšali všeličo ale toto im max vyhovuje,ale to vieš 100 ľudí 100 chutí 😉 skúste a uvidíte..ja proti nim nič nemám,a mali sme ich aj na noc a boli ok 🙂

danulienka35
16. dec 2010

@kahlan1 uvidis moja ako bude ale vazne je spokojna a usmiata ako splniecko mi sme teraz zas papali 150ml vcera moj uz povedal dcerenko kto ta bude zivit 😀 a ona smiech

kahlan1
16. dec 2010

@danulienka35 pana beka to tolko papa nech posle tej mojej nejaku tu chut do jedla :D ja viem ved ona je spokojna ale v bdelom stave odmietat jest sa mi nezda dobre
:(

danulienka35
16. dec 2010

@kahlan1 vies co chcela spinkat som jej spravila 90 a ona to stiahla ako nic a plac tak som utekala jej urobit a vypila ani negrgla grgne ked sa zobudi 😀 ja viem ze zje vela ale nedodrzujem 3hod.ako si vypita dam jej

kahlan1
16. dec 2010

@danulienka35 no ved urcite ani ja nedodrzujem 3 dam jej ked zaspi teraz sa ju snazim uspat aby papala

danulienka35
16. dec 2010

@kahlan1 pozri ako psi

kahlan1
16. dec 2010

@danulienka35 nadherna bambulka a tie licka ma na zozratie 🙂

danulienka35
16. dec 2010

@kahlan1 diky vies ake ma lica to ma teraz taku polhu ze jej to neje vidno odfotim ked sa zobudi

alure
16. dec 2010

ahojte babulky,mám doma Olivera a to je hrozné ,normálne ma nepustí k PC 😠 no ale zachvíľku ideme k ortodontistovi tak sa hneď schladí 🙂

kahlan1
16. dec 2010

@alure 🙂 hra sa ci beha po nete? moja sesterka chodi na stranku ze www.barbie.com tusim 😀 😀 😀

danulienka35
16. dec 2010

takto spava s tatom 😀 😀 😀 dva rovnaky 😀 😀 😀

danulienka35
16. dec 2010

@alure moja ortoped uz pracuje

kahlan1
16. dec 2010

@danulienka35 aj moji takto spavaju 🙂

danulienka35
16. dec 2010

@kahlan1 musi jej dat prst a spia

kahlan1
16. dec 2010

@danulienka35 no my musime nasej drzat ruky lebo hadze nimi o dusu 🙂

danulienka35
16. dec 2010

@kahlan1 no to mi robime ked papame nohama a rukama na vsetkystarny chce stihat vsetko kecat,hrat,sa ,docahovat a neviem co vsetko 😀 😀 😀

kahlan1
16. dec 2010

@danulienka35 ked je tak ze nespi musim jej drzat ruky a este nejaku hracku lebo je to horor, teraz mi vypila 100 ale v spanku

danulienka35
16. dec 2010

@kahlan1 aspon neco moja ale spapala nie? ideme trosku von je tu krasne tak tu budem az vecer pekny den prajem moja papa

kahlan1
16. dec 2010

my sme uz boli 🙂 tak zatial pa

katulkaaaaaa
16. dec 2010

ahojte moje zlate sme domaaaaaaa 🙂
uf bolo to narocnych 8dni ☹ stvrtok minuly po desnej noci som sla k dr ta hned rengen a hned nemocnica,obojstranny zapal pluc ☹ v nemocnici hned infuzia,kazdy den atb pichali do stehna rano aj vecer,inhalovali sme adrenalin,odsavali sople,vela liekov dostaval,navyse mu zistila bacila v nose a mierny relfux 😖
liekov mame vela,ale doma uz to zvladneme,teraz si budem uzivat podicku,strasne sa tesiiiim na vikinku o druhej pride zo skoly 🙂
@akika722 malinkemu samkovi sa potvrdil zapal obliceik,rano mi pisala ☹ moja drzim silno palce

kahlan1
16. dec 2010

@katulkaaaaaa ahoj to je super ze ste doma :( ste si toho vytrpeli ale teraz uz bude len dobre - silno drzim palce. A ako vam zistli mierny reflux?

kahlan1
16. dec 2010

@akika722 drzte sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre