♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
29. dec 2010

@evanns a kolko toho mliecka este vypije?

evanns
29. dec 2010

@seagull2404 po zeleninke normalne 210ml ako stale 😲

evanns
29. dec 2010

baby pridam Vam par nasich fotiek...aspon mi zbehne cas...

evanns
29. dec 2010

a nasa najnovsia oblubena hracka - kniha 😝 ale viac ju hryze ako cita 😝 ...vsetko hryze teraz

michaela80
29. dec 2010

@evanns kolko vazi mala ? vyzera byt veliky oproti mojej...my mame konecne 5,5 kg.. 😀 😀 😀 😀 a "povolenie" alebo lepsie povedane odporucanie aj od primarky a nie len od mojej detskej zacat s prikrmami...

evanns
29. dec 2010

@michaela80 neviem presne ale urcite cez 8 kil 😒

liba78
29. dec 2010

@evanns jeeeeej nádherná bacuľka, zlatíčko malé. Aspoň niekto má také šunky ako náš Jurko. 😀 A s tým rožkom a klobásou je fakt perfektná. 😀 😀

mirmaj
29. dec 2010

@evanns úprimnú sústrasť moja, je mi to naozaj ľúto ☹ ☹ ☹
to že chce po príkrme ešte mliečko je úplne normálne ešte nespapajú zeleninky toľko aby ich to zasýtilo, naša Tamka spapá asi tak polovicu tej fľaštičky a normálne plnú davku mliečka ako aj ked nemá zeleninku ale ona papa len zo 120ml vody, takže ona veľa nezje ani bez toho, takže ak tvoja papala 210ml bez zeleniny tak toľko papa aj teraz, odporúča sa že ak prejdeš na príkrmy tak po nejakých 3týždňoch by sa malo prejsť aj na pokračovacie mliečko čiže 2 ale čo som čítala tak niektore baby písali, že banujú že prešli a mali ešte počkať, lebo po 2 su hladnejšie, lebo 2 už nieje taká sýta ked majú byť aj príkrmy, viem že aj kamoška prešla až ked mal malý 6 mesiacov a tiež sa jej začal v noci viac budiť a trvalo nejaký čas pokiaľ si zvykol ale už to je dobre zasa teraz, tak sa radšej porad s Dr. či máš prejsť na 2 alebo nie. Malá je krásna, perfišná foto s tou klobásou a rohlíkom 😀 aj my máme takú knižku a tiež ju len ohrýza, ale Natashka sa tvári ako keby ju aj naozaj čítala 😀 😀

akika722
29. dec 2010

@evanns aka je zlata buchtička..a s tou klobaskou 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
29. dec 2010

@michaela80 aka velka sa tvoja narodila?

akika722
29. dec 2010

@mirmaj my začiname zajtra...mrkvičku,ale uvarim mu doma...ked mu davam kašičku s lyžičkou,tak jeho plna miska,on by najradšej zjedol aj misku 😅 je to cca zo 180ml vody...musim mu to dať do poslednej kvapky 😀

mirmaj
29. dec 2010

@evanns koľkátku už nosí oblečko mala? 😉

evanns
29. dec 2010

dakujem baby uz som spokojnejsia ze to nie len nas hlados zeleninky zapija 😉

mirmaj
29. dec 2010

@akika722 Semi je tiež poriadny papkáč, nás aj predbehne čoskoro, ved hadam nebude menší ako Tamka ked mali jeden termín 😀 😀

mirmaj
29. dec 2010

@evanns a čajík už pije alebo len mliečko stale?

evanns
29. dec 2010

@mirmaj tak 68 bez sance mala...uz 72/74 a z Tesca ked tak na 6-9 mesiacov 😝

evanns
29. dec 2010

@mirmaj pije ale len malo...a vecr uz iba kasu jedava...s kasou vydrzi do tej 03:00 rana...inak po mliecku uz bola hore po 3 hodinach 😲

akika722
29. dec 2010

@mirmaj no ked sme išli z nemocnice mal 6kg...ale papal by vkuse..dnes som ho nakojila o 18tej akože spapal dosť...ako inokedy a o 19tej stiahol 180ml kaše a vrieskal kto mu spapal ked mu už nič nešlo..a to spapal za 3 minuty 😀 😀 😀

mirmaj
29. dec 2010

babuľky idem do postele, dobru noc vám prajem všetkým

mirmaj
29. dec 2010

@evanns nemáte ešte problemy s bruškom? ja som jej jeden deň nedala čajík a už včera nekakala zapieklo ju, tak som dala rurku a dnes zasa nekakala tak uvidíme čo zajtra 😒 dúfam že sa to upraví nejako
@akika722 čo je to vlastne ten obluk na kočík? aspoň sa netrápite s dlhým papaním, stiahne a hotovo 😀 😀 😀

evanns
29. dec 2010

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 😀 joj taka som rada ze nie sme samy
ked ju dame za stol tak spuli usta a na prazdno prehlta 😀

evanns
29. dec 2010

@mirmaj nie, zatial nie, klopem na drevo 😒

mirmaj
29. dec 2010

@akika722 už som si to vygooglila 😀 😀 😀 ak ho zaujíma hrazdička na lehátku tak by ho to asi mohlo baviť ale myslím že vonku v kočíku ho bude viac baviť okolie ako takýto obluk ale neviem a myslím že je to aj dosť drahe, nato že su to 3 hračky na obluku 😲

akika722
29. dec 2010

@evanns 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zlataaa
a ja ked niečo mam v ruke/jedlo/a aj jeho.z ručkami rychlo chyti moje ruky a tahaaaa a aspoň pusu o to priloži že čo mam 😀 😀 😀
@mirmaj hrazda s hračkami...ale asi hracia deka bude lepšia,či?

mirmaj
29. dec 2010

@evanns ani my sme doteraz nikdy nemali, dúfam že jej len niečo nesadlo ale neviem čo lebo stále papávame to iste dookola mam taký pocit, teraz naposledy som pridala petržlen z toho myslím že by to asi nemalo byť neviem 😖 ty už si dala aj špenát? asi aj ja už pridám čoskoro

liba78
29. dec 2010

@evanns
@mirmaj no náš papá každé dve hodiny, a nemyslím že má málo. Vždy odpadne od prsa a nemôže sa ani pohnúť. Ale za dve hodiny chce zas. A aj v noci, vtedy aj častejšie ale asi po menších dávkach. Starý sa mi smeje, že ho mám ako nonstop prísavku... 😝 A rastie teda riadne, skoro všetky veci 3-6 mesiacov už máme vyradené. Obliekame 6-9, teda 74- 80. 😅

mirmaj
29. dec 2010

@akika722 aj hracia deka neviem či sa ti ešte oplatí už je dosť veľký, aj naša Tamka už čakám kedy sa z nej vygúľa preč a vykašle sa na ňu 😝 teraz tam ešte býva ale už sa preguluje dosť ale inak sa odporúča až do nejakého 9m myslím tak uvidíme 😀

evanns
29. dec 2010

@mirmaj dnes 1x spenat mala...par lyziciek...ale so zemiacikom rozmixovany 😉
@liba78 😀 tak ja som rada ze len raz za noc sa teraz budi na papanie 🙂 ...a obliekame taku istu velkost 😝

akika722
29. dec 2010

@mirmaj diiik tak ušetrim...kupila som malemu suuuper bundičku že 6-9m,dufam že mu bude na jar 😅 ked ja ani neviem či je na jar alebo na zimu 😅

liba78
29. dec 2010

@mirmaj nášho Maťka zapekalo z nutrilonu. Vtedy, keď sme prešli z 1 na 2. Potom sme skúšali iné mlieka, ale zapekali aj tie. Tak som dala normálne origoš kravské domáce mlieko. (najskôr som ho riedila s prevarenou vodou, potom už nie) A malý bol v pohode. Ale doktorke som to nepovedala doteraz. Len keď si spomeniem na tie zápchy, až konečník mu praskal do krvi pri kakaní. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre