♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
30. dec 2010

@helen1007 jej aka krasnucka je 😉

denisa4561
30. dec 2010

@memory97 dakujem ti pekne pomohla si mi na tom urade mi to vobec nepovedali poslali ma s tym papierom ze nech si to vypisem a ja som nevedela ako kedze som to este v zivote nevypisovala

lucia20
30. dec 2010

@memory97 jej baby a tatianka. boze tie na tatianku nedaju dopustit. tie ju chrania ako oko v hlave. vravia jej tatianočka. :D tak to je ich tatianocka.
lekar bol ozaj odbornik, lebo v ´97 operoval aj mna :D a moju jazvu takmer nie je vidiet. :D
aj my sme uz na prikrmoch. :D

danulienka35
30. dec 2010

@memory97 vsetko naj Davidkovi k meninkam nech robi mamicke len samu radost 😉

lucia20
30. dec 2010

baby, chcete pocut pikosku z naseho uzasneho tesca? isla som dnes nakupit, aby som zajtra nemusela. s jednou pani sme sa zrazili pred regalom s majonezami, tatarskymi a vajciami. ona vravi - co som slepa? tak som sa jej spytala, ci hlada majonezu. origos tam mali 4ks tesco majonezy, mali dva chleby v regali a mrazene listkove cesto som vzala posledne. ja vravim, ze toto je parodia na tesco. nieco strasne. 😠 😒

helen1007
30. dec 2010

@lucia20 jeeeej to si bola v pezinskom tescu? ja som tam bola včera večer, kúpiť gaštany a nemali. Povedali, že dnes budú a kým som sa tam s malou dostala okolo 11 tej tak už zase nemali... 😖 a tých ľudí čo tam bolo...plné parkovisko.

helen1007
30. dec 2010

@danulienka35 ďakujem

helen1007
30. dec 2010

@memory97 všetko najlepšie drobcovi k meninkám, nech poslúcha mamičku a rastie do krásy 😉

helen1007
30. dec 2010

@liba78 to vieš, že sa tešil, aspoň malé prekvapko. Teraz chystám fotky aj s hudbou. Našla som krásnu pesničku od Zmožeka - Řikej mi princezno. Len dúfam, že sa mi to podarí urobiť do nového roku.

seagull2404
30. dec 2010

@memory97 no, ja som sa opytala a ona na mna dost razne, ze este nie, ale Tamarka si ani velmi nepyta, mam pocit, ze jej mliecko uplne staci, tak neviem

lucia20
30. dec 2010

@helen1007 no tak som rada, ze nie som jedina co ma podobny nazor. :D ovela lepsie je v senci aleob na ciernej vode.

@memory97 malinkemu davidkovi prajeme vsetko najlepsie k meninkam, vela zdravia, stastia, lasky ale hlavne zdravie celej rodine.

memory97
30. dec 2010

@denisa4561 tak tam nedas datum narodenia babatka a jeho meno. iba podpis

kvietok121
30. dec 2010

@lucia20 to ti verim urcite ste velmi stastni ako ked sme sa mz dozvedeli ze cakame baby a vsetci dr tvrdili ze nikdy mat nebudeme
@liba78 aj nas je taky myslis ze to pomoze? ja som tiez uvazovala nad kasami ale ked su t zubky tak to asi nepomoze neviem naozaj neviem

lucy1990
30. dec 2010

@memory97 jej, dakujeme za kompliment 😵 a taktiez prajem Davidkovi vsetko najlepsie 😉

danulienka35
30. dec 2010

@helen1007 neni zas i tvoja je riadna buchticka 😀

lucia20
30. dec 2010

@kvietok121 presne tak to myslim. ked zazijes zazrak, tak ta to zmeni. a hlavne ked ide o deticky. mna teraz ked stretaju znamy, tak mi vsetci vravia ako super vyzeram. pritom nie som chuda, ale vravia mi, ze vyzeram velmi spokojna a stastna.

kvietok121
30. dec 2010

@katkavv ved uvidite a kolko mate, neukazuje sa to pri tvojom mene
@memory97 to som zvedava, my sme sli dnes spat a zaspal na prsku 19.45, po pol hodinke sa zobudil velmi plakal tak som ho tisila na rukach ked som ho polozila tak vrieskal viac prsko nechcel potom som ho zachvilu znova polozila on otvoril oci a kukal na svoje zvieratka na kolotoci a vyzera ze zaspinkava sam v postielke tak sa s mm smejeme, ze na rukach cicikas a vsetko mozne a on aj tak nakoniec zaspinka sam
@akika722 jej aj vy ste uz zacali to je skvele
@liba78 inac ako vies ze mu ideu zubky aj nas je nervny ale ja nic v pusinke nevidim, zda sa mi to dasienko trosku tvrde ale neviem

kvietok121
30. dec 2010

@lucia20 to ano ked clovek to zazije inac to potom berie

danulienka35
30. dec 2010

@lucia20 vyzeras uzasne a mas naco byt hrda ste s Tatiankou velke HRDINKY 😉

marika17
30. dec 2010

Ahojte babenky!
Ja vám želám pekného silvestra a v roku 2011 veľa veľa zdravíčka a potešenia z vašich detičiek.Srdečne vám to všetkým prajem.Ja som stále smutná, ale ...☹ ale moja rodina mi dáva veľa veľa síl a ešte niekto hore🙂DRZTE SA Pa.

helen1007
30. dec 2010

@danulienka35 to hej na to že sa narodila o mesiac skorej a mala 2400 g a naposledy keď sme boli 2.12. u dr. tak mala 7320 g...dobehla už všetky detičky keď nie aj predbehla 🙂 a pritom ju iba kojím....ale teší ma že takých malých buchtičiek je tu viacej 😉

memory97
30. dec 2010

@denisa4561 neni zac, len si v otazke neuvidela, ze 😉 male este nie je na svete, ale to si uprav podla potreby na co konkretne to potrebujes. Staci to iba v takomto zneni, hlavne, aby tam bolo tvoje rodne cislo, resp. datum narodenia a meno 😉
@lucia20 male musia byt zlate a vynikajuce sestricky, ked si ju takto chrania. Si aspon vedela, ze bude v dobrych rukach mala 😉 dnes je fakt malo dr., ktory ti jazvu zasiju tak, ze to skoro nevidno🙂 super ze ochutnavate tie dobrotky ako my🙂
babulky ja sa tak tesim, ze uz postupne prechadzate na prikrmy, lebo som tu bola sama, co s tym zacala a mala som z toho gulas, ale fakt je najlepsia intuicia maminy, ta vie vycitit, ci to babo potrebuje alebo nie🙂

@danulienka35 @helen1007 @lucia20 @lucy1990 dakujeme krasne babulky🙂 malinky nam uz zaspinkal, tak uvidime do kedy🙂
@seagull2404 maly si tiez nepytal, ale my sme zas hrozne grcali z mlieka a kedze sme priberali, tak grcanie nikto neriesil☹ dostali sme nutriton a aj z toho sme sa pogrcali, preto som zacala skor s prikrmami a tie malemu pomohli, sa nam to omnoho zlepsilo 😉 ako mamina to vycitis, ci ano alebo nie.-)

mirmaj
30. dec 2010

@marika17 a prečo si smutná ved detičky ti musia robiť radosť určite nie? aj tebe krásneho silvestra aj celý rok 2011 😉

akika722
30. dec 2010

@marika17 pozeram prečo si smutna ☹ mi je luto ☹ aj tebe a tvojej rodinke kraaaasneho Silvestra

helen1007
30. dec 2010

@marika17 pri zistení prečo si smutná sa mi natisli slzy do očí ☹ je mi veľmi ľúto, čo sa stalo....do Nového roku prajem tebe a tvojej rodine veľa sily aby to čo tak strašne bolí aspoň trochu prevýšila radosť z ostatných tvojich detičiek, lásky, zdravia a šťastia....a krásneho Silvestra

memory97
30. dec 2010

@mirmaj jejda ty si zmenila profilovku a ja ze aka nova mamina 😀 😀 😀 ste tam krasne obe 😉

mirmaj
30. dec 2010

@marika17 prepáč mi to až teraz som pochopila prečo si smutná ☹ ☹ ☹ slzy mi tečú ako hrachy ked to pozerám neviem si niečo také ani predstaviť, prajem naozaj veľa síl ale nejaké slová asi nemajú ani veľký význam ☹
@memory97 hej zmenila mm mi hovorí preboha zmeň si tú foto už 😝 dakujeme 😉

helen1007
30. dec 2010

@evanns všetko naj, naj, naj k narodeninám 🙂

evanns
30. dec 2010

@liba78
@akika722
@memory97 dakujem baby 😀 ano, okruhle, od dnes uz som 30tnicka 😀 😀 😀 a vobec mi to nevadi...zatial 😝 ...mala uz spi, idem si uzivat pohodovy vecer s mm 😉

memory97
30. dec 2010

@marika17 neviem najst slova ako mi je velmi luto, co sa vam stalo... tiez vam prajem vela, vela sil, krasneho Silvestra a Novy rok tebe a tvojej rodinke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre