♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
3. jan 2011

@akika722 ja som predvčerom po mojej vrieskala ako idiot, som bola už hotová z obidvoch a ked som večer pohladkala barborku a ona: mamka, ty si ma pohladkala? a ja áno a ona sa tak ľúbezne zatvárila, že som sa pred nou rozrevala, aká som je uvrieskaná hlupana

hajatanufus
3. jan 2011

@majka35 dakujem tak sa mi trochu ulavilo ked ste mi popisali ze aj vase deti to robili a ze z toho vyrastie ja viem ze deti okolo 2 rokov maju taku detsku prvu pubertu ale ze to bude pri mojich detoch take tazke to ma nenapadlo ja som tiez nebola anielik ale oco hovori ze ani jedna sme sa nehadzali o zem mam este dve sestry a boli sme hned jedna po druhej takzie viem ze ani nasa mama to nemala s nami lahke aj ja lubim svoje deti su to moje pokladiky a lucinky mi je velmi luto ked som ku nej zla a potom koli tomu placem a ospravedlnujem sa jej 🙂 🙂 🙂 doteraz ked som mala okolo tych 15-18 rokov chodila som kocikovat a hrat sa s detmi susedov a videla som ake su tie deti ale vtedy som este nechapala ze ich rodicia sa im cele dni nemozu venovat ze musia aj varit a upratovaty a pod. a ze im dobre padlo ked som sa pohrala ja s ich detmi a ja teraz sa s vlastnymi detmi nedokazem pohrat to musim urcite zmenit a lepsie si zadelovat cas 🙂

hajatanufus
3. jan 2011

@akika722 chapem ja nikdy lucinke nehovorim ze je zla dnes som to povedala prvy krat je len ziva a chce svoju pozornost ako aj ine deti 🙂 a nie si krava 🙂 si dobra maminka a som rada ze mi pomahas 🙂 dnes som mm povedala ze potrebujem kamaratku a on ved mas na mk 🙂

akika722
3. jan 2011

@majka35 som normalne Paťka videla ked som čitala..tie smutne očka...až mi slzia oči...baby som krava...ááá chudnem a nevrieskam...od dnes som cica dobra!!!idem cvičiť...dufam že sa mi podari postaviť zo zeme,nemam doma žeriav...je na nočnej 😠

akika722
3. jan 2011

@hajatanufus ja som rada že vas maaaaam...VELMI VELMI VELMI 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hajatanufus
3. jan 2011

@akika722 ze zeriav je na nocnej to je dobre ked som sa s mm este len spoznala tak sme si pisali sms lebo in bol v ba a ja v ke a tiez mi rano posielal sms-kou zeriav na lahsie vstavanie tak som si teraz na to spomenula no teraz ten zeriav potrebuje on idem ho vytiahnut z postele 😀 😀 😀

danulienka35
3. jan 2011

bambulky mala mi zacala nejak casto teda od rana po mliecku grcka neviem co snou je ☹

akika722
3. jan 2011

@hajatanufus dala som 10min 100brušakov 😀 😀 😀 a funim 😖
@danulienka35 nespapala viac mliečka?

elina313
3. jan 2011

@akika722 fíha, super s tými brušákmi moooooooooc chválim, ja som dnes bola na prechádzke akože dolukalorickej :D a došla som hladná ako pes čo pes, besný kuťa a strááááááášne som sa najedla a celé moje úsilie denné vyšlo nazmar ☹ ☹ ☹ ešteže je zajtra nový deň a ja môžem začať odznovu

memory97
3. jan 2011

@akika722 som sa tu nevedela prihlasit...☹ neviem, ci MK blbne, alebo moje PC☹

@liba78 ani z lyzicky nechce? Mozno ho nejako oklames. Preto sa pytam, lebo som v clankoch citala, ze z ATB sa moze premnozit ta candida, co mali akkika. Myslime na vas, aby ste boli cim skor fit 😉

@hajatanufus urcite nie si zla mamina, len ti praskli nervy, to sa stava a Lucinka casom pochopi, ze maminu sa neoplati zlostit 😉

@kvietok121 sa drzkajte a nech je malinky skoro fit 😉

elina313
3. jan 2011

@danulienka35 neboj, možno nesadlo nejaké mliečko predtým a teraz si odľahčuje, uvidíš zajtra - bude dobre 😉

memory97
3. jan 2011

@danulienka35 nespapala prilis vela mliecka, alebo si ju nebola nedavno ockovat? My grckame teraz paradne po nutrilone 2, az uvazujem, ze ho zmenim.... Po ockovani tej druhej davke maly poriadne vrackal...

akika722
3. jan 2011

@elina313 besny kuťa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa zasmiala 😀 😀 😀
@memory97 určite mk..ako vždy 😒

akika722
3. jan 2011

@memory97 moj tiež grcka až až..aj mrkvičku a prikrmy 😖 davať mu zas gastrotuss????

memory97
3. jan 2011

@akika722 super, asi si nas viacerych nastartovala. Zbieram odvahu od sviatkov, ale akosi zacat je tazsie...

danulienka35
3. jan 2011

@akika722 vies co ani nie prave ze dnes skoro vobec nepapala vela

memory97
3. jan 2011

@akika722 aj moj grcka aj z prikrmov, ale iba niektorych, z ovocia sa mu to nestava, ale to co je maskove, to z neho ide obcas von a to nespapa ani vela☹ Nedavam mu gastrotus, mam aj nutriton, ale z toho sa naposledy hrozne dogrcal, tak som povedala, ze nie. Ja mu davam zapit cajik, ked sa pogrcka a mam doma vzorky od hami mliecka a sunaru, tak vyskusam, ci mu nebude lepsie po inom.

Nutrilon goog night ma niekto a chuti to babatku? My sme to kupili, ale maly to odmieta pit☹

danulienka35
3. jan 2011

@memory97 vies co rano dlho spala prebalila som ju a dala papat a negrgla si zaspala a ja som isla vybavovat nejke veci dcera ju strazila a volala mi ze mala grckala velmi 3 krat tak som jej kupila nutrilon AR a po nom negrckala a vecer som jej dala normalny nutrilon 1 a zas tak neviemdnes spapala cca 500ml

hajatanufus
3. jan 2011

@memory97 dakujem 🙂

akika722
3. jan 2011

@memory97 ja rozmyšlam či neskusim ten gastrotuss zase...
moja ja sa na seba nemožem pozerať,je mi na grc musim musim niečo zo sebou robiť lebo skončim ako 100kg za pol roka 😔
@danulienka35 možno to len dnes...možno moja zajtra to bude ok

akika722
3. jan 2011

@danulienka35 500 za cely deň?

memory97
3. jan 2011

@danulienka35 maly mi grcka aj ked si grgne. Ale casom som prisla na to, ak je hladnejsi a dam mu troska viac, tak z neho aj viac vyjde. ak mu dam pravidelnu davku a castejsie, tak grcka omnoho menej. Teraz si este strka prsteky do hrdielka a aj kvoli tomu vracka...

danulienka35
3. jan 2011

@elina313 mi sme nemali problemi nikdy vies babulky ti povedia pre nas bolo denne 1200ml v pohode a dnes mozno najviac 600ml vypila mozno ani to nie neviem ☹

memory97
3. jan 2011

@akika722 ani nehovor, akosi po tych sviatkoch nemam odvahu postavit sa na vahu a uz mi to islo pekne dolu.... pripnem ti potom moju fotku do fotobloku a bude ti lepsie, ked ma zbadas🙂 esteze to neuvidi cely MK🙂 ale dnes asi nie, mm sa hra nejaku hru na pc a neviem ho odtial dostat... mam doma 2 mimca 😀 😀 😀

memory97
3. jan 2011

@danulienka35 este ma napadlo, ze my sme takto dopadli tusim pred mesiacom, ze maly z nicoho nic zacal malo papkat, ked sme zacali s prikrmami a trvalo to mesiac kym sa opat rozpapal. Mozno maju aj babatku nejaku papaciu krizu... uvidis ako bude zajtra.

memory97
3. jan 2011

babulky dobru nocku, idem do postele, lebo dnes ma hrozne boli hlava...

akika722
3. jan 2011

@memory97 ja tri mimča...len jedno je v praci 😀 😀 😀 určite vyzeraš dobre len si namyšlaš...ja mam 15 -20kg navyše po dvoch porodoch 😢

akika722
3. jan 2011

@memory97 aj ja chcem mať papaciu krizu 😀
dobruuu nocku

elina313
3. jan 2011

@danulienka35 ach tak to chápem, že si znepokojená, pri takom papkáčovi. Snáď bude všetko o.k. Držím palčeky, je to hrôza keď mama nevie pomôcť tomu malému človiečikovi a cítiš sa taká bezmocná....
Ráno už bude snáď dobre

danulienka35
3. jan 2011

@akika722 hej za cely den len 500 divne nejde mi to do hlavy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre