♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
7. jan 2011

inak pozerala som ze rozoberate papkanie a zubky- mateo uz papa strasne moc vela podla mna (ja som chcela len zacat po troske ale on vsetko hlta, hladny je velmi) . ale necham ho- mal asi aj dost stres z cesty, zmeny prostedia a casu a asi sa tym dost vycerpaval lebo mu uz nestacilo len moje mlieko. ale davam mu zatial len vyzivu a kase, vobec som este nic nevarila prenho 😅
vcera som kupila vyzivku ze pre zacinanie stravovania- 2.etapa (to je okolo 6mesiacov) a ma to ananas, mango, broskynu, jablko, banan a stavu z pomaranca. pre exoticke deti 😀 ajked moj je len taky poloexot tak dufam ze mu to neublizi 😀
inak uz mu je vidno zubok -s tym sme si tiez uzili svoje doma ale uplne uzasne zabera ten gelik dentinox (neviem ci ste to tu uz rozoberali... 😅 )

pridavam fotecky z tatier...

danulienka35
7. jan 2011

@jankasramka to je jasny Jani ze si nemala cas a mi to plne akceptujeme 😉

danulienka35
7. jan 2011

@jankasramka aky ste zlatunky a malicky ako spokojno spinka 😉

jankasramka
7. jan 2011

@memory97 kvietkyn matejko je chory?

akika722
7. jan 2011

@jankasramka jéééj aky ste peknýýý.maly bol v nosiči?
hej Matejko je choručky ☹

jankasramka
7. jan 2011

@akika722 ano nosila som ho cely cas v nosici a velmi sa mu pacilo 😵 som si dala naopak bundu odpredu a bolo mu teplucko 🙂
a co je matejkovi?

kvietok121
7. jan 2011

@jankasramka je ahojkyyyyyyyyyyyyyyyyy chybala si nam ano my sme chorucky

kvietok121
7. jan 2011

@oksu rivnako sme na to ja vyberam menej radsej tycinkou lebo my sa nielen hadzeme ale pri tom neskutocne vrieskameeeeeeee hrozne tych par sekund pretrpiet

@memory97 je dakujeme na tu cibulu som uplne zabudla ja som teda, ved som o tom citala a teraz mi to vypadlo, hned to idem urobit, eukalyptus nikde nemaju skusim pozriet aj jedlu alebo smrekovec dik si zlatucka

jankasramka
7. jan 2011

@kvietok121 odkedy? a co mu je?
nemas poruke nejake nove foto? a ako s kojenim? prikrmy si este nezacala?

kvietok121
7. jan 2011

@jankasramka tolko otazociek, takze po poriadnku zaslo mu to az na priedusky ale len troska tak sa o neho bojim ze sa to zhorsi, dufam ze nie
papame len mliecko materske, je to neskutocne ale vydrzali sme a chceme vydrzat dalej do siesteho a ak mu nebude stacit tak zacnem ale myslim ze zatial netreba nekuka ze by si chcel radsej dam castejsie mliecko
a foto pockaj uz sa na tom pracuje

kvietok121
7. jan 2011

@jankasramka foto pre teba

seagull2404
7. jan 2011

@kvietok121 aky krasny kukuc... 😵

kvietok121
7. jan 2011
kvietok121
7. jan 2011

@jankasramka citam ze uz mate zubky my na svoj prvy len cakame

seagull2404
7. jan 2011

@kvietok121 aj my cakame na prvy zubok... 🙂

kvietok121
7. jan 2011

@seagull2404 my slinime, obhryzame uz dva palce naraz ale dr vravi ze este nic nejde

danulienka35
7. jan 2011

@kvietok121 aky krasnucky

kvietok121
7. jan 2011
jankasramka
7. jan 2011

@kvietok121 nadherny je!aj sa mi zdal ze pribral pekne takze asi mu naozaj to mliecko staci. ja som zacala ked mal 5 mesiac lebo sa nam zdalo ze dost schudol a bol velmi nespokojny stale.
som tiez chcela zacat az od 6 ale myslim ze si to pytala skor. radsej sa riadim instinktom jak knihami 😀 ved aj ty si vsimnes ked bude treba zacat, niektorym babetkam staci MM az do 7mesiacov vraj....
matejko berie aj ATB?

elina313
7. jan 2011

@kvietok121
@alure Kočky a ako dlho sajú vaše dietky ? Maťulo saje tak 5 minút a dosť....a aj vám deti tak mľaskajú naprázdno ? A keď jete, tak tiež tak pozerajú, že a mne prečo nedáš ? Ja mám stále pocit, že on je hladný....

kvietok121
7. jan 2011

@jankasramka nie nastastie nie atb neberieme
@elina313 niekedy 5, niekedy 10 min, niekedy saje intenzivne a niekedy sa odpaja a na mna usmieva, vtedy viem ze hladny nie je a chce si len pocuckat 🙂

jankasramka
7. jan 2011

@elina313 u nas je to s papanim rovnako 😉
@kvietok121 tak dufam ze sa z toho coskoro dostane 🙂

kvietok121
7. jan 2011

@jankasramka dakujem aj ja dufam

elina313
7. jan 2011

@jankasramka a už dávaš niečo ? Ja som včera skúsila takú od Nutrilonu vzorku obilno-mliečnej kaše a malý sa mi dnes 3 krát tak po.... že až...

danulienka35
7. jan 2011

@elina313 nasa kasicku nechce aj mi mame od nutrilonu tu istu

akika722
7. jan 2011

čaute 🙄 som krava..maly mal doma mikinku vrieskal cely deň nevedel spať a teraz mu dam dole a on spi..jemu bolo horuco..á vyvrieskala som sa na Paťka 🙄 ma svoju oblubenu flašu a stale ju niekde založi a ked ide spať vtedy hladame,dnes sme ju nevedeli nikde nikde najsť maly vrieskal s obyvačky som bola tak nervozna že dostal na zadok..už som mu slubovala že mu ju budem viazať na krk 😒
ja som debčo hnusny ☹
nenašli sme ju,ešte že mame zassobu
dnes bnol deň 😠 😠 😠 😠

danulienka35
7. jan 2011

@akika722 ale co by si bola sa stava az ju nebudes hladat najdes ju tak to byva 😉

akika722
7. jan 2011

šibe mi..robila som kašu a ona stoji už 5 minut tak 😀 ani sa nepohne 😅 cement a ja dement 😅

kvietok121
7. jan 2011

@akika722 nebojaj mne sa to uz stalo

akika722
7. jan 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 už to spadlo dole 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre