♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
8. jan 2011

@akika722 cauky 😀 to s tym mlieckom vyskusam,ale ked to budem mat vsetko vymixovane tak len primiesam nutrilon a hotovo?alebo mixujes uz zarobene um s tym?

groka
8. jan 2011

a inak kolko vam spapaju teraz vase deticky?my davam len 3 den a to cca asi nejakych 30 ml spapa mrkva zemiak,viac som mu este nechcela dat adokrmila mliekom

seagull2404
8. jan 2011

@jankasramka davam mrkvu od nasich zo zahradky a ked som ju chutnala, tak mi pride dost sladka, skusim to porovnat s karotkou, len si myslim, ze je to skor o tom, ze Tamarka nevie, co s tym ma robit, ked to uz ma v pusinke 🙂
@akika722 myslim, ze mam tu najmensiu lyzicku, pouzivali sme ju uz od narodenia na kvapky, tak neviem, ale mozno skusim inu, s inym tvarom, mozno to pomoze, dakujem

Tamarka sa mi vyhadzala okolo krku, lepsie povedane tam, kde sa jej krk dotyka tej "dvojitej" brady, neviem, ako to opisat a neviem co s tym a pri jednom ocku ma stale lisaj a nejde dole, a mam aj kremik od koznej, je to stale take suche a cervene, mate nejake rady, co s tym?

akika722
8. jan 2011

@21 ahooooooj ako detičky?

akika722
8. jan 2011

@groka do vymixovaneho dam um

akika722
8. jan 2011

maly mi nedopil mlieko 😲 neveriiiiiiiiiiim...ved on stale reve ked už nema 😀

akika722
8. jan 2011

tak si budem pisať sama zo sebou 😝

katulkaaaaaa
8. jan 2011

@akika722 😉 prave som prisla mozeme pisat spolu,maly zaspal...na zabijacke kosa boli sme tam len hodinku a odtial svokre,mm musel premna prist autom tak sa vonku rozprsalo 😒
baby pouzivate znacku tupperware?ja som objednala na vianoce,a tak sa mi to zapacilo ze rozmyslam ze sa zaregistrujem a budem si pre seba za lepsie ceny...uz som napisala dvom babam a zatial sa mi nikto neozval,toto ja nechapem.... 😠

memory97
8. jan 2011

@seagull2404 ta lyzicka je kovova alebo plastova?
my sme mali teraz velmi suche miesta na lickach a pouzila som telove mliecko od johnson baby ten zeleny natural a zmyzlo to🙂 http://www.lekarna.cz/johnsons-baby-mleko-sooth...

akika722
8. jan 2011

@katulkaaaaaa ahoooj,mna maly grcol 😠

seagull2404
8. jan 2011

@memory97 samozrejme plastovu 😉 ja som skusala uz vsetko, zo zaciatku to aj z casu na cas zmyzlo, teraz to mas uz asi mesiac v kuse

helen1007
8. jan 2011

ahojte ....vy sa už všetci prikrmujete? my ešte stále iba kojíme, som zvedavá čo nám povie dr. v utorok na poradni.

kvietok121
8. jan 2011

@helen1007 my tiez len kojime

kvietok121
8. jan 2011

@katulkaaaaaa mne sa ta znacka tiez paci ale problem je nieco zohnat

akika722
8. jan 2011

@memory97 to mliečko je bombasticke aj ja ho mam

memory97
8. jan 2011

@akika722 myslis bebu? my ju dnes testujeme, mam pocit, ze to grckanie je menej. Grcka, ale tak s rezervou🙂 uvidime za par dni sa ukaze, ci sme dobre kupili🙂

memory97
8. jan 2011

@seagull2404 este ma napadlo, ze dr. mi radila kupit krem od chicco, ale zial som to u nas v detskych predajniach nezohnala. je vraj tiez vyborny aj na zimu aj na problemiky. Osobne s tym skusenosti nemam.
Tak uz len musis byt trpezliva a budete pekne papat z lyzicky. My sme tiez mali zo zaciatku problemy, ale uz je to dobre.

akika722
8. jan 2011

@memory97 nieeee.to johsons baby natural..ja davam sunar um,z tutrilonu mal krče a moj grca tak či tak 😒 sa bojim skusiť ine či by nemal zas krče a sunar mu hrooozne chutiiii/a nesmrdi 😝 nutrilon hej 😀

akika722
8. jan 2011

@seagull2404 a nivea sos???detska?ta je na zimu super

memory97
8. jan 2011

@akika722 my skusame bebu, ta je tiez v pohode, tiez tak nesmrdi, ale mne celkovo ani nutrilon nesmrdel, to si necitila este ako smrdi HA nutrilon 😀 😀 😀 ten johnson je skvely a super vonia🙂 maly je po nom ako cukricek🙂

akika722
8. jan 2011

@memory97 paťko papal nutrilon ar..viem 😀

katulkaaaaaa
8. jan 2011

@helen1007 aj mi len kojime 🙂
@kvietok121 moja ak zozenem dam ti vediet 😉

akika722
8. jan 2011

@katulkaaaaaa aj ja chcem ☹

memory97
8. jan 2011

@katulkaaaaaa ta stranka je super s tou keramikou a vselijakym umenim🙂

danulienka35
8. jan 2011

@memory97 ja som dnes kupila mliecko NUTRA defense tak uvidim ako jej bude chutit 😉

gagarinka
8. jan 2011

@seagull2404 my prikrmujeme 5.den a tiez je to boj, som zvedava, kedy to pochopi, ze to nema jazykom tlacit von, ale dnu 😀 ja to robievam tak, ze ju rozosmievam a ked ma otvorene usta, tak jej tam rychlo supnem lyzicku, inak totiz vytlaca jazykom lyzicku, taku silu ma v nom, potvorka 😀
ale dnes na zaciatku odmietala uplne, tak som jej dala polovicu mlieka a potom som do nej nieco natlacila. nakoniec dopila zvysok mlieka
podla mna ked dostanu nieco co im chuti, bude to lepsie 😉 nejake ovocie urcite zmastia len taky fukot 😀

katulkaaaaaa
8. jan 2011

@akika722 bay hned ako sa stanem aj ja ich predajkynou urcite vam dam vediet a udeme vsetky kupovat za lepsie ceny 😉
@memory97 myslis stranku www.sashe.sk ....tam som nasla vela nadhernych veci 🙂

memory97
8. jan 2011

@danulienka35 ja mam doma z toho vzorku🙂

akika722
8. jan 2011

@katulkaaaaaa nieeeeeeeeee,aj ja chcem kojiť ☹

memory97
8. jan 2011

@katulkaaaaaa ano presne tu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre