♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

janinna11
26. jan 2010

Dobre ranko zienky, ako ste sa vyspali??

evitkamalicka
26. jan 2010

my super, ale este by som spala, no musim cakat kuriera, potrebujem poslat jeden velky balik

maculienka123
26. jan 2010

ja tiez dobre dnes,po dlhej dobe.musim behnut do mesta,tak sa mi nechcu vlasy zmyt 😢

janinna11
26. jan 2010

No ja som uz ud stvrt na sest hore a od siedmej v praci, ale moj dnesny vykon zase nebude nic moc...

evitkamalicka
26. jan 2010

ja by som mala tiez ist do mesta, chcem si kupit nejake korale na piatkovu oslavu, len keby to mesto nebolo tak daleko

janinna11
26. jan 2010

maculienka poznam to... ked som zavreta dnu, tak mi to je teraz jedno, ake su mastne, ale ked uz treba niekam ist.... no hroza, ta nechut fenovat si ich atd... 😖

lucy1990
26. jan 2010

Dobre ranko 😀 hlasim, ze je vsetko ok, teraz som prisla z poradne, Lenka si pekne spinkala, mala pod hlavkou rucku ako jej maminka 🙂 vsetko co sa da sme pomerali, NT je 1,5 a CRL 4,6 a cela meria asi 7 cm 😅 ziadne zazraky skoky, kyvanie rucickami sa nekonalo, hadam nabuduce, az za mesiac 🙂 srdiecko krasne bilo a mam aj fotecku, tak neskor pridam.

janinna11
26. jan 2010

evita a kamze ides v piatok?? 😉 Co oslavujete??

evitkamalicka
26. jan 2010

manzelova babka ma 90tku a pozvyva komplet celu rodinu, lebo vzhladom na vek to je mozno jej posledna oslava okruhlin, takze to bude ako svadba, 80 ludi

nina88
26. jan 2010

Ahojte... Lucy odkial vieš že bude dievčatko??

evitkamalicka
26. jan 2010

ninka lucy bola na krvne testy v genetone, tam sa da zistit pohlavie tusim uz od 10tt a stoji to 59,90€

zuzannas
26. jan 2010

Dobre ranko,
Lucy tak to je fajn, ze je vsetko v poriadku! 😵
Barborka: ja milujem ocot a vsetky jedla do ktorych sa ocot pridava a nemusim byt ani tehotna, takze urco nie si divna.. 😉

silwietta
26. jan 2010

dobre ranko prajem... sme vstavali pred siestou a ja sa uz neviem dockat kedy pojde maly spat aby som si mohla troska aj ja lahnut...

groka
26. jan 2010

dobre ranko prajem,zobudila som sa zatial nie s nevolnostami,takze teraz papam ,mliecko a nutelovy oblak,ale od nutely to ma velmi daleko,muz mi totiz doniesol z obchodu a povedal mi ze "vcera si basnila o nutele,tak som ti nieco kupil"skoro som sa zlbsznila ze mi ju kupil ale nie kupil toto,je to ako babovka a vo vnutri nieco poprasene,no nutela to nie je,zaliala som si cajik pigi na ktory sa tesim a idem upratovat 😀

luci super spravy

evitkamalicka
26. jan 2010

silwi aj ja cakam na obednajsi spanok a tiez pojdem

tretulka
26. jan 2010

nikitka gratulujem 🙂
dakujem za rady, Mar mame doma, ale nezaberaju, to je skor na take precistenie nosa, ja som mala uplne upchaty nos, som nevedela dychat, tiez mi dali pinosol a krasne zabral, fukam si nos o 106 😀 a uz viem aj dychat nosom riadne, takze parada. Varim si litre citronoveho caju, dokonca aj citron zjem ked ho vytlacim do caju, tak dufam, ze za den dva uz budem fit. Maly je uz tiez lepsie, nastastie.

denisocka
26. jan 2010

dobre ranko babenky,možem sa pridať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... ????

Tiriel

😝 😀

zuzannas
26. jan 2010

Groka tak dobru chut! 😉
my odchadzame s malym do MC Presporkova, zatial sa tu majte pekne dievcata... 🙂

evitkamalicka
26. jan 2010

denis jasne 😅 ....ty si so Spisskej? ja som totiz tiez odtial, len som sa vydala do Šale

groka
26. jan 2010

inak dnes nam dosli fotky maleho co sa fotili v skolke,su krasne,kirasne sa ksichti a na tych fotkach je ako ram v s tymi autickami cars

denisocka
26. jan 2010

evit,nie priamo zo SNV ,ale presne spod Spišskeho hradu 😀 , zo SP.P.

evitkamalicka
26. jan 2010

na hrade sme boli v lete

denisocka
26. jan 2010

ja tiež, stale dakoho zavolám a potom tam chodim a nudim sa . už tam niet pre domácich čo pozerať a vstupne je horšie ako na pražsky hrad. cez dedinu nam rýpu dialnicu,takže tiež tu mame teraz veselo

evitkamalicka
26. jan 2010

my sa chystame k nasim na velku noc, to snad uz budem soferovat aj ja

silwietta
26. jan 2010

evit a kedy ides na testy?

evitkamalicka
26. jan 2010

silwi testy uz mam za sebou, ale uz 3ti raz idem opakovat jazdu, lebo u nas su sprosti policajti a na jazde vyhadzuju kvoli totalnym kravinam, idem 2.2.

evitkamalicka
26. jan 2010

u nas minimalne polovica ludi na kazdom termine neurobi jazdu

maculienka123
26. jan 2010

to mozem potvrdit evit,ja ked som este robila pred 10-timi rokmi to bola lahoda 🙂

evitkamalicka
26. jan 2010

no ale tak snad do tretice vsetko dobre....naposledy ma policajt tak vytocil, ze keby sa trosku neovladam tak mu asi jednu tresnem a v zivote by som uz vodicak nedostala 😅

silwietta
26. jan 2010

to vazne? moja, drzim palce... ja vodicak mam 10 rokov, ale strasne dlho som nesoferovala, teraz od leta si ma muz zobal do parady a uz to celkom ide, takze na kratsie trasy ho v pohode zastupim... uz som parkrat aj po bratislave isla, to je este pre mna stres, ale inak sa to uz da, uz si nesadam s takymi krcami za volant

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre