♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
10. jan 2011

@majka35 tak to je suúer..my sme s Oliverkom nemali možnosť kurzu,tak sme aspoň chodili plávať každý víkend od jeho 6tich mesiacov a teraz sa chystám na kurz plávania s Denisom 🙂 chcela som od zajtra ale čaká nás očkovanie a čítala som že vtedy radšej nie....takže kurz začíname 8.2.
my v sobotu zase niekam vybehneme...máme síce 5 minút od nás AQUAPARK ale chodíme hore dole a hľadám čo sa nám najviac zapáči 🙂

alure
10. jan 2011

@kvietok121 no tak aj to je dobrá správa moja,že sa to nezhoršuje takže už to pôjde len a len k lepšiemu....

alure
10. jan 2011

prisávam foto 🙂

kahlan1
10. jan 2011

@memory97 ja uz neviem co budem dalej robit :( cim dalej tym je to horsie, uz nechce ani v spanku :( ja neviem co s tym

alure
10. jan 2011
alure
10. jan 2011

@kahlan1 vy stále nepapkáte???

kahlan1
10. jan 2011

@alure nie :( a je to des v noci ked jej davam hned sa zacne hadzat a nepije a ked jej vyberem flasu v momente spi ale za bdela nevypije nic :( aj teraz mi vypila zo spanku len 90 a sa zobudila a ked som jej skusila dat striekacku neurobila ani hlt vsetko drzala v pusinke :(

ja neviem čo mam robit

alure
10. jan 2011

@kahlan1 tak v tomto ti bohužiaľ neporadím ☹ a čo vraví tvoja Dr.? konzultovala si to s ňou? my sme zase na tom naopak..malý je veľký jedák...koľko ti pribrala za posledné obdobie?

kahlan1
10. jan 2011

@alure za mesiac teraz asi 600 gramov

dala by som vsetko zato aby bola radsej obrovsky jedak ako toto je to stresujuce aj pre mna aj pre mm uz sme uplne zufali dr nic kym pribera je to ok a keby vraj aj chudla chvilu nevadi to :( :(

ale ked jej dam do flasu vodu tak sa nebrani a v pohode pije ale mlieko neexistuje ani prikrmom sa nebrani ale mlieko je zaklad a to nechce - ale ked ideme autom niekde do obchodu tak jej robim 200 ml a to tam vypije za jazdy behom dvoch hodin ale musi to byt za jazdy nesmieme stat no pochopis?

21
10. jan 2011

ahojte vsetci!

memory97
10. jan 2011

@kahlan1 a spapka ti prikrmy. Ked zacnes s prikrmami je to normalne, ze uz az tak vela mliecka nepotrebuje. Mozno sa jej ziada viac tuhsej stravy🙂

kahlan1
10. jan 2011

@memory97 prikrmu zatial iba par lyziciek este jej davam len par dni tak sa ucime prehltat ale to nie je tym lebo s tym jedlom to trva uz dva mesiace aj cosi a vsade pisu z eprikrmy ked uz mlieko nestaci ale my ho nevypijeme vela ☹

alure
10. jan 2011

@kahlan1 ono je to ale tak,kým priberá je to ok,čoskoro sa to zmení,neboj,prejdete komplet na tuhú stravu a bude to ok...dávaj jej aj večer ryžovú kašu,a mlieka nechaj na nej koľko vypije...a môže byť že jej nechutí to mliečko? skúšala si aj niečo iné?

groka
10. jan 2011

baby caute
dnes je to asi 5 den co davame prikrm,uz sme mali mrkvicku+zemiak po 3 krat,1 krat tekvicu,dnes mrkva+petrzlen+zemiak a kolko mu uz mozem dat?lebo on je papkacik a zje mi aj 30 ml minimalne,ci myslite kolko mu mozem dat?teda aby ho nebolelo brusko,lebo z petrzlena ho moze,ale ten som dala len par kruzaliek pre chut

kahlan1
10. jan 2011

@alure uz sme skusali 4 rozne mlieka keby bolo na nej mlieka nevypije nic, raz sme ju nechali spat celu noc a rano vstala o osmej vysmiata jak leco a po hlade ani stopa ☹ ☹ ☹ ☹ ona pribera ale ako kolko trapenia to je aj pre nu aj pre nas a z mrkvy nepriberie nic :(

alure
10. jan 2011

@kahlan1 začni jej normálne robiť,zemiačik,mrkvičku,mäsový vývar...a prejdite na normálne papanie plus tie kašičky na večer a ak ju to nasýti a bude pekne priberať nerob si starosti..viem že je ťažké ostať v pohode,ale ak to inaknejde tak to rieš s viacerými dr. a viac názorov možno pomôže...

katulkaaaaaa
10. jan 2011

🙂 ahojte 🙂
mame za sebou prisernu noc ☹ maly bol v kuse hore,raz ho boleli zuby potom brusko...rano mal v stolici kapku krvi,neviem ci mam stresovat ci co....ale davala som mu rurku neviem ci som mu tam nieco nepodrazdila...od dnes mam dietu radsej nebudem jest nic co by mu zle robilo lebo potom je to o nervy 😠
@majka35 aj ja sa velmi tesiiiim ze isla viki po tolkych dnoch do skoly,uzivam si to tichooooooo 😀
@alure super postavicka 😵 krasny ste
@kahlan tak toto nechapem ze nepapa a nieje hladna...dr na to stale nic?inak vazite viac ako my,a to sa maly narodil s vahou 3800gr
pc mam v oprave povedali mi ze som klikla na nejaky virus,fotky sa budu snazit zachranit tak snad 😖

alure
10. jan 2011

@katulkaaaaaa ahoj moja
tá krvička môže byť z rúrky,takže to len sleduj a nerob si ťažkú hlavu.Takže vitaj v klube maminiek čo si užívajú ticho doma,keď detváky išli do školy a škôlky....juj moja ďakujem za pochvalu,ale ešte to chce veľa cvičenia a sebazapretia aby to bolo ako pred tým,čo ale riešiť kým kojím moc nebudem....myslíš že si niečo zjedla čo mohlo Simonka potom potrápiť?

alure
10. jan 2011

@kahlan1 inak k tomu priberaniu my tiež napriek tomu že jeme dosť priberáme tak cca 750g mesačne,takže priberáte fakt v norme.

akika722
10. jan 2011

@majka35 moja neviem čo sa stalo ale paťko sa polepšil 😲

katulkaaaaaa
10. jan 2011

@alure jasne zjedla som cez vikend sme mali zabijacku...jedla som kapustnicu sice len jeden tanier ale zrejme to stacilo ☹ a meso a vselico na kopu....ach ja truba sa nepoucim asi nikdy 😝
som povedala ze od dnes nejem nic take sladke atd..a cvicim,no myslis ze sa mi chcelo po takej noci?maly mi tu vykrikuje 😀 spat nechce ani omylom,piatok sa mame vazit a merat?

katulkaaaaaa
10. jan 2011

@akika722 ako v novej skolke,volala si?

alure
10. jan 2011

@groka to dávaš príkrm z fľašky? zo začiatku stačí pár lyžičiek...a postupne pridávať.Neviem či je tekvica vhodná,nemal z toho Jurko problém?

liba78
10. jan 2011

Ahojte bambulky 😉
@katulkaaaaaa to mi je ľúto to stým pc. Ja mám zálohy na externom disku. Ale tiež ma minule vystresoval, lebo nešiel načítať. 😠
@alure krásne fotečky, malému sa očividne páčilo. My sme chceli teraz na Baby masáže a potom na plávanie, ale dočasne nám dr. stopla všetko. Aj von môžeme len keď je slnečno. Ale dnes sme konzultovali len po telefóne a nemusíme fyzicky na kontrolu, zajtra budeme zas volať a uvidíme.

kvietok121
10. jan 2011

@alure aj ja dufam ze to pojde k lepsiemu, dufam ze sa skoro toho kasla zbavime
baby znovy sme sa vratili k cuckaniu vnoci sa budime kazde dve hodiny niekedy aj kazdu hodinu, od polnoci je to za trest ach jo onn vzdy hned zaspi ale ja som uz hore, neviem preco sa budi, dam dudu place dam prso, 2x doslova 2x prehltne a spi a nedonutim ho vypit viac a o hodinu zase ... neviem co s tym ... snazim sa cez den aby mal aspon dve hodky odstup, niekedy ma aj tri aj styri aby mi tu necuckal pritom mliecko tam je skusam on proste v tej chvili viac nechce a ochvilu zase (bodaj by ked sa dostava hlavne k prednemu mliecku ach jo ☹

akika722
10. jan 2011

@alure jéééééééééj a ty si chuda ako srnka 😲 😲
volala som učitelke,zatial je dobručky chodil tam ježiško 😀

liba78
10. jan 2011

@akika722 Ako je v novej škôlke ? Už máš správy ?

groka
10. jan 2011

@alure tekvica sa moze 😉 tak isto ako mrkva,petrzlen zemiak,karfiol,brokolica,....a tie dalsie
nemal vobec nic,pekne kaka,dokonca lepsie
a nie flasou ,lyzickou,ja preferujem prikrmy len lyzickou 😉

alure
10. jan 2011

@katulkaaaaaa no tak to bude asi z tej kapustnice,ale môže byť aj celkovo zabijačkové jedlo je ťažké....nevadí,ja som si na vianoce dala kapustnicu tiež som bola zvedavá či mu to niečo neurobí,ale klop klop,nejak mu to čo zjem nevadí...
na ak chcete môžeme dať v piatok meranie a váženie 🙂 ja idem dnes večer na zumbu 🙂 tak sa teším ako malá..je síce len raz v týždni ale na začiatok stačí...cez víkend som po pôrode prvý krát obliekla na seba plavky,tak som mal všelijaké zmiešané pocity,ale bolo super a nič som neriešila ...
@akika722 boli dlho prázdniny a možno mu už aj chýbali kamaráti tak ale to je super že to zvládol bez problémov

kvietok121
10. jan 2011

@kahlan1 to ma dr pravdu ze priberate ok, dokonca ze teraz uz staci aj pol kila za mesiac, ze teraz od 5 priberaju menej ... ale verim ze je to na nervy poznam to a tiez priberame ok ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre