♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
27. jan 2010

ja idem zajtra do Prešova k Hulikovej,minule som nebola,kedže som vylihovala v nemocnici

mata299
27. jan 2010

deni..na sono som bola 20.1, to bol ten 3D ultrazvuk, čo merali mimi na vylúčenie downovho syndrómu....vtedy mi upravili aj dátum pôrodu...

mata299
27. jan 2010

deni... a rodila si v prešove?

denisocka
27. jan 2010

ja som 20.1. mala babo 45mm a vraj 11+2tt , rodila som v Krompachoch 😀

mata299
27. jan 2010

tak moje to asi zobralo hopom....možno to robí pregnavit, alebo to, že sa vkuse niečím pchám 😀

denisocka
27. jan 2010

maťakde si bola na 3D? ja som bola pri malom pri Urdzikovi na Masarykovej,ale tušim to robil načierno 😝 za 1000sk počas služby cez víkendy , pekny privýrobok 😉 a ked som mu písla teraz,tak ma poslal k Dankovičovi či ako na morfo medzi 18-22tt a že k nemu na 3D od 24-28tt . a dal mi číslo na ambulanciu,takže to už nebude take lacne , asi sa na to vyserkám

denisocka
27. jan 2010

ale nie maťa,šak to sedí... ake hopom? či ti upravili termín a nesedi s PM a ovulaciou?

mata299
27. jan 2010

deni...tiež som bola na masarykovej, tam je prenatálne centrum....a asi to prepískol s tou cenou, lebo ak máš odporúčanie od svojho gynekológa, čo ti určite dá, tak platíš 9 eur

mata299
27. jan 2010

no s PM mi to nesedí, upravovala som to v profile...., ale nesedí to len o 3 dni, takže to bude asi ok

nika.r
27. jan 2010

ahojte 🙂

mata, dobre, že Ťa tu mám. Ty si bola u Dankovčika na Masarykovej na to NT meranie? správne som to pochopila?

Objednala si sa tam telefonicky alebo ako si sa tam dostala? Mňa tam poslal môj Dr. Do Nvej sa mi nechce ísť, pri prvom som tam strávila pol dňa av preplnej vydýchanej čakárni.

denisocka
27. jan 2010

o tak 3dni to je nič,ja pozeram do tickiera a kukám,že spodene je podla velkosti a týždna 15.11 a sex sme mali 16.11 v noci 😀

denisocka
27. jan 2010

tak košičanky,radte 😀 lacne 3D s nahraním DVD

denisocka
27. jan 2010

ale aj Prešov a okolie , to mám bližšie,alebo aj Poprad 3D

nika.r
27. jan 2010

Dnes som bola u Dr. Tiež som bolamaximálne dojatá z drobčeka. Krásne sa celý hýbal, poskakoval, kopal. Má všetkyrúčky aj nôžky a zboku sa už krásne rysovala tvárička, aj noštek už vytŕčal. 🙂

mata299
27. jan 2010

nika...áno, bola som na NT meranie...a je tam super...čakala som tam cca 1h, ale to len preto, že mali časový sklz, dnes som tam tiež bola pre výsledky a boli tam 2 manželské páry...a objednávala som sa cez formulár na ich stránke, ale pre istotu som si to potvrdila aj telefonicky....je hrozne ťažké sa tam dovolať, ja som to skúšala 3 dni....nakoniec zrána som sa tam dovolala

denisocka
27. jan 2010

aku maju stranku?

nika.r
27. jan 2010

Mata, diky krásne, si poklad, také info som potrebovala A nevedela by si mi poslať link na ten formulár, pls?

mata299
27. jan 2010

nika...chytaj....v kontaktoch je formulár....http://www.fetalecho.sk/

mata299
27. jan 2010

nika, ak sa budeš objednávať cez formulár, nezabudni tam dať tel.číslo

michaela80
27. jan 2010

babulky drzte palce idem o druhej na 4D ultrazvuk... 😉 mam take zmiesane pocity z toho..

evitkamalicka
27. jan 2010

miska drzime 😉

denisocka
27. jan 2010

miška, teším sa a držim palce

nika.r
27. jan 2010

mata, ešte raz veľká vďaka. 🙂

mata299
27. jan 2010

nika, niet začo.... 😉

denisocka
27. jan 2010

no idem zapnuť už tu umývačku,bo presedím cely den 😝

elinka27
27. jan 2010

jeej ale pisete ako o dusu normalne nestiham.Termin porodu mi zatial ani nehovoril,kedze som podla sona o 2 tyzdne pozadu tak to asi neriesi.22 februara pojdem oficialne na prvu poradnu a predokladam ze tam mi uz urobi dalsie sono,dostanem tehu knizku a tak.Pre mna je hlavne nech je to uz ktorykolvek tyzden ze je vsetko ok,a ak by nebolo tak by mi to snad povedal.Ved tam na to kukal asi 10min 😀 a sam povedal,ze zatial je to ok, a ak by sa nieco stalo mam kedykolvek prist a pokial bude vsetko dobre uvidime sa v 12tt cize 22.2

tea333
27. jan 2010

baby a kedy sa teda chodi na ten prvy ultrazvuk 3D alebo 4D?
mna bude teraz jasnacka pozerat len tym utz co ma v ambulancii zvnutra, ale kedy sa potom ide na ten prvy velky?

denisocka
27. jan 2010

ináč,mna už pozeraju cez brucho na usg,nie vaginálnou sondou

press
27. jan 2010

ja si varím hrachovú polievku a dúfam, že tá mi už urobí dobre, lebo dnes celý deň len ležím a nič nerobím.

tea333
27. jan 2010

elinka vo februari budes vediet 😉 cize ako to spravne chapem ty si pravdepodobne len 8tt teraz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre