♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jaz
27. jan 2010

halintoa, aj mne ked robili pred 2 tyzdnami cyto, tak ma potom do vecera pobolievalo a druhy den uz bolo OK 😉

jajka, ja som bola na farbeni v case, ked som uz bola tehu a nevedela som, pri prvej som si davala len melir 😉

biba12
27. jan 2010

Ja bez farbenia vlasov byt nemozem, chcem vyzerat ako clovek a tot pre svoj dobre pocit potrebujem. Umele nechty ozeliem, ale pedikuru a vlasy nie. To musi byt.

jajka28
27. jan 2010

juuuj čitam čítam že aspon v prvých 3 mesiacoch by sa nemalo, a ked tak čo najmenej perox.vodika do 6 percent,čiže nie melíry 😒

ninkaa89
27. jan 2010

no ja na tej mojej farbe nemozem najst kolko % je tam peroxidu, ale isto bude viac, ked zosvetluje o 2-4odtiene 😖 a co to moze sposobit, ked sa to pouziva v prvom trimestri?

ladywitch26
27. jan 2010

inak ja som si prve tehu vobec nefarbila vlasy, predtym som mala melir, tak som to mala tak dostratena, lebo mi vlasy vyrastli az skoro po pas. ale tri mesiace po porode mi zacali strasne padat, az take chumace zakazdym v sprche po mne ostali, tak som si ich dala uplne skratit. no a kadernicka bola az prekvapena, ze ona uz niekolko rokov nemala v kresle zenu, co ma svoju povodnu farbu vlasov 😀 ani my ich vtedy neodporucila zasa farbit, kym mi neprestanu padat, ze by sa zbytocne este vysilili. tak som si ich nafarbila az teraz v novembri a uz mi zacali vyrastat konceky, tak som sa chystala,ze si ich nafarbim, ale zistila som, ze som zasa tehu. a to mi je zbytocne aj davat farbu teraz, lebo mne aj normalna farba chyti az po hodine, tak neviem, teraz by som ju musela mat hadam este dlhsie a to by mi uz hadam aj vlasy zliezli s nou...

ninka,diky za hlas

maculienka123
27. jan 2010

ja som si farbila pred mesiacom a to som nevedela,ze sa nemoze ale s vysrastenymi vlasmi chodit,to si neviem predstavit ani nahodou 😉

ladywitch26
27. jan 2010

ninka, tu bol v telke nedavno jeden kadernik a hovoril, ze vplyvom hormonov ti nemusi chytit tak, ako zvycajne. namiesto blond mozes mat napr. oranzovu. radsej potom skusenemu kadernikovi si dat nafarbit, ako sama doma

inak s tou sutazou milka, nasi este nevedia, ze som tehu, tak by bolo celkom pekne, keby sme vyhrali a nasi by si to precitali rovno z bilboardu 😀 😀 tak kto ste este nehlasovali, sup, sup, budem vam vdacna

www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=5e7a8f931...

nikitka231
27. jan 2010

no zeny ja uz nicomu nerozumiem ,ked vieme presny den pocatia a presny posledny menzes tak ako dr vypocitava stale iny datum porodu podla velkosti plodu teda crl,ved kazdy plod -mimi rastie predsa uplne inak ,uz mam 5 rocneho chlapa a ten sa mi narodil o 4 dni skorej ...vtedy som to nejako neriesila 😠
vie mi to nejako niekto vysvetlit??
a aj tak ked tam bude mimi zle pride si kedy chce a nie ked dr povie 😀 neni tak??
inak som sa rozhodla napevno ze budem rodit na SK.takze mesiac pred terminom budem uz na SK a budem cakat 😀
inak co sa tyka ultrazvuku tak u nas v MT sa ide otvarat nova klinika zaciatkom februara dufam a bude tam 4D 😉

ladywitch26
27. jan 2010

nikit, a kde tam? ja som tiez z mt, ale ja ani naaahodou nechcem rodit doma.

denisocka
27. jan 2010

Jaz, ahoj.tak sme mali rovnako rusny tyzden.a bola si aj v nemocnici?

tretulka
27. jan 2010

ahojte...ja som si tiez farbila vlasy v tehu a teraz si tiez budem, vsak by som vyzerala 😀 , melir som si dala ale az nejako v strede tehu myslim, uz si nepamatam presne

lulusha
27. jan 2010

Caute baby! Tak dnes sme videli nase babusko, ma 5.4 cm a normalne sedelo s nohou prelozenou cez nohu, sme sa smiali s muzom, ze aky vegetak 😎 Vsetko je ok, ale kvoli spineniu ostavam doma az do dalsej poradne, co je asi este mesiac... ☹
Lucy, aj ja mam placentu vzadu, podla knizky. To je dobre ci ako?

carculca
27. jan 2010

ahojte, tak sme dnes boli prvy krat na krv, ale ze vysledky budu az s dalsou krvou koncom februara, aj u vas to bolo tak?

michaela80
27. jan 2010

ahojte..
tak ultrazvuk bol super - robil mi ho skoro pol hodiny...vsetky merania mame v poriadku a vravel ze mala je velmi aktivna...kuk fotky do albumceku... 😀

tretulka
27. jan 2010

micha, krasne 😀

zuzannas
27. jan 2010

Carculka, aj mne brali minuly tyzden krv a vysledky budem vediet az 10.2. na poradni...

zuzannas
27. jan 2010

Aj ja si farbim Palette Blond, farbila som si aj pri prvom tehu...ono ide o to sa moc nenadychat tych chemikalii, ale to myslim nehrozi, to by ste museli mat nos vopchaty do toho riedidla..

denisocka
27. jan 2010

baby, nemate recept na mykozu 😔 😔 😔 ja mam stale pocti že tiečiem,že krvacam a to ide ta mykoza hnusna. sice ma nič nesvrbí,ale ide to zo mna stale 🙄

denisocka
27. jan 2010

miška,krááásne babatko, a ake má miery vaša princezná? 🙂

denisocka
27. jan 2010

😀 pozeram,že si práve zmenila TP

mata299
27. jan 2010

deni...mne dal doki na mykózu normálne také čípky, ktoré robia v lekárni....inak už keď to máš v takom štádiu, tak neviem, či nejaké ,,babské recepty pomôžu...., ale počula som biely jogurt a určite vyhnúť sa všetkému sladkému...

denisocka
27. jan 2010

sladke mi nezakazujte 😔 prave som dojedla 300g milku 😝 a 7dcl zavaraných sliviek

denisocka
27. jan 2010

idem do postele, ta mykoza a chodenie na wecko ma zničili,už ma aj zaha pali. zajtra mam hematologiu,tak trimte palce

michaela80
27. jan 2010

denisocka, takze crl je 65 mm, FL je 8, HC 77 a BPD 19 - fl bolo nieco na nozicke merane a ostatne boli hlavicka...hmotnost mame 80 gramov a NT 1,4

denisocka
27. jan 2010

íha, parada miery,hotova modelka 😀 a týžden ti upravil na kolko?

denisocka
27. jan 2010

fl je bud stehenna kosť alebo noha,ako chodilo

denisocka
27. jan 2010

inač,videl pohlavie? či to nebolo vidieť?

zuzana76
27. jan 2010

femur lenght FL je stehenna kost

miska, gratulujem, pekne fotecky

michaela80
27. jan 2010

o 2 viac som 12tt+4 a vsetky miery boli na 12 tt+6.. roztiahla aj nozicky ale nebolo tam vidiet nic- ani pipika co dufam nema a ani to "kavove zrno" ze to je este skoro, ale ze Geneton ma presnost nad 99 tak vraj bude tak ako im to vyslo cize baba... fl skor to vyzeralo na stehno, ale nechcela sa mu dat zmerat, kopala o sto sest 😀

michaela80
27. jan 2010

svokra bola so mnou a k placu jej vela nechybalo... krasny zazitok...urcite tam pojdem este okolo 24 tt..a perfektny pristup lekara...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre