♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

veve10
2. feb 2011

@danulka3 gratulujem k vybornej vahe. 🙂 400g za 3 tyzdne je uplne super na kojene 5.mesacne babo. Moj drobec zacal pred par dnami dost grckat, tak mi doktorka odporucila na par dni prestat s prikrmami. Ale neviem ci je to v tom. Zacala som brat aj More Milk -a odrazu nemam mlieko ziadne. 🙄 A obavam sa, ci mi negrca z toho. Alebo zeby z tej kokoso-megacokoladovej torty, kt. som upiekla a vkuse ju futrujem? Od zajtra si nedam ani jedno ani druhe 🙂 ...chudacik - dnes rano sa navyse zobudil aj vyhadzany okolo ust.
A tvoj drobcek ma kde ekzem? Na telicku?

akika722
2. feb 2011

@memory97 vdaka tebe moja DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM

liba78
2. feb 2011

@akika722 jasne že viem, moji chalan ked ma naštvú, tak ich volám Buket a Burdžin. 😀

akika722
2. feb 2011

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 ty šeherezada 😀 😀 😀

liba78
2. feb 2011

@memory97 dobrú nôcku. Ozaj som volala dr, plávanie nemôžeme, ale ak je teplo v tej miestnosti kde sú baby masáže, tak môžeme vyskúšať. Je plný ten kurz kam chodíš ?

danulka3
2. feb 2011

@veve10 najprv na tvári,teraz a na rukách,nie moc,len také malé lišaje.Ja som zasa začala užívať tie homeopatiká a tiež sa mi zdá,že mám pomenej mlieka.Najviac u mňa zaberá čierne pivo 😅

helen1007
2. feb 2011

ahojte dievčence, vidím že už pozeráte po kočíkoch. Náhodou autosedačky ste nepozerali? nám je už vajíčko malé 🙂

liba78
2. feb 2011

@akika722 ja mám dobrú pamäť na veeeľa nepodstatných vecí 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
2. feb 2011

@memory97 dobruuuuuuu a diky moja 😵
@liba78 😀 😀 😀

liba78
2. feb 2011

@danulka3 môj Maťo má teraz lišaje a suché fľaky na koži. Vraj alergia na chlad. Kamoška mi poradila Bioderma Atoderm mlieko. Stálo síce 20 E /0,5 l, ale vyzerá že mu to pomáha. A ešte si dáva do kúpeľa Oilatum a žiadne telové šampóny. Ale dnes sa mi vyhádzal malý Jurko. Má také maličké vyrážky po brušku a hrudníku. Neviem prečo 😖

danulka3
2. feb 2011

ešte pridávam foto,ako naše trdielko začalo dnes dvíhať prdelku,normálne sa nohami posúval,len ruky boli v puse 😎

veve10
2. feb 2011

@danulka3 to som pocula, ze cierne pivo zabera. A nebojis sa, ze to bude mat "nejake" ucinky, ked tam je alkohol? Aj ked mne na tom najviac vadia tie bublinky (obcas si dam decko cerveneho vinka - asi 2krat som si zatial dala). No, ale malicky ti pribral krasne na to, ze si vravela, ze pije len 3 minutky. Super! (inac homeopatika ricinus communis mne zaberaju...pomaly, ale zaberu. Skor maly nejak menej tahal, tak moje prsia vzdy veeelmi rychlo reaguju).
Jeeezis...idem spat, lebo o chvilu bude maly urcite hore 🙂 ... a ja prsa prazdne 😝
Dobru noc...nechapem, kedy to tie baby stihaju sem tolko pisat. Ja si stihnem vzdy precitat tak jednu dve strany. 🙂

danulka3
2. feb 2011

@liba78 dík za tip,ak nebudú zaberať mastičky z lekárne,určite vyskúšam 😉

danulka3
2. feb 2011

@veve10 Ja si dám maximálne len jeden pohár za deň a to nie každý 😉
Idem aj ja do postele,ak niečo popíšete,zajtra dočítam.Dobrúúú

liba78
2. feb 2011

@helen1007 ahoj pozerali sme už a aj tak som ešte neobjednala. 😝
Ale zatial u nás vedie Romer King plus 2011 http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

veve10
2. feb 2011

@danulka3 zlaty 🙂)) Ja som sa tu uz nastazovala dost, ze moj maly je ako tulen - len lezi a nic. Ani len nohy nezdvihne, nechce sa mu. Nehovoriac uz o nejakom pretacani, ci inych "dovednostech". Co uz...dnes sme boli na plavani...aj tam ho okomentovali "Filipko je vegetak" Ani nemukol a tusim bol celu polhodinku v tej istej polohe 😀
No...dobru noc. a gratulujem k malemu - za chvilku bude liezt 🙂

liba78
2. feb 2011

@danulka3 jeeej, ked som pozerala foto v malom vyzerá chrobáčik ako korytnačka. A to je body a plienočka a ja že pancier. Podarený 🙂 🙂 🙂

danulienka35
2. feb 2011

@liba78 a mmartinka z tuca ma vlastnu kolekciu triciek videli ste 😀 😀 😀 😀

helen1007
2. feb 2011

@liba78 ďakujem pozriem, ja už musím objednať...vajce máme do 10 kg a malá má 9 kg...a ako sa vám darí? dlhšie som tu nebola a ked tak vás nestíham dočitať. Malý je zdravučký?

liba78
2. feb 2011

@veve10 neboj, aj vegeťáci musia byť. Náš Jurko sa hýbe a aj otáča, ale len keď chce on. Kamoškin Adamko je v pohybe stále a Jurko vyzerá vedľa neho ako desný lenivec.

danulienka35
2. feb 2011

@danulka3 jej Kubko aky sikovny je 😉

liba78
2. feb 2011

@danulienka35 wau, tak to sa už hrabe aj na Madonu. Kleopatra nieje na tričkách, nie ?
@helen1007 teraz sa držíme celkom dobre, ešte by sme mali absolvovať kontrolný odber krvi, ale úspešne sa tvárim že som zabudla. 😝

helen1007
2. feb 2011

@danulienka35 ahoj. ako sa máš? nakoniec som do Pk ani neišla, mamina u nás zostala celý týždeň. Až v piatok nám prišli montovať okná na dom tak som musela byť doma. Ani na koníka som nemala čas ísť. ☹ Inak zistila som, že tej našej buchtičke musím kúpiť novú sedačku, vajce je už bude malé kvoli váhe 😀 . Dnes sme mali karfiól. Malá spapká všetko čo nespapká ju...nič nevracia už papká pekne aj zemiačik. Najviac lúbi brokolicu. Dnes jej síce vybehlo trochu karfiólu, ale to iba zato že to dotankovala moc mliekom 😀 a vy ako?

danulienka35
2. feb 2011

@liba78 dcera kupila star tam to bolo obrazok jej ako je vponozkach a lodicky trico s prasma a suknicku sme sa nasmialy 😀 😀 😀

liba78
2. feb 2011

baby, volala mi švagriná. Jej kamoška je v pôrodnici a už má bolesti. Mala mať mimi 15.1. Od včera je hospitalizovaná a bude mať prvé. Normálne mi je zle, keď si spomeniem čo bolo pred 1/2 rokom a nemenila by som s ňou. 😢

danulienka35
2. feb 2011

@helen1007 jej ajoj mojko kde si bola cely cas no mi sa mame ok idu nam zubky hore dole mame 3 a teraz sa tlacia 2 hore pak dam zas foto vcera som dala podarilo sa mi ju odfotit som sa tesila ze prides do Pk,ale snad prides 🙂 ako sa mate mi uz mame sedacku do vajicka sa neda ☹ do nicoho sa neda BUCHTA

helen1007
2. feb 2011

@liba78 dúfam, že už to budete mať len dobre, čitala som že nemôžete chodiť plávať, to je škoda. Ja s malou chodím a neviem si to vynachváliť. Jurko nie je až taký lenivec keď sa otáča 🙂 , to moja malá sa na brucho sama vôbec neotočí ani na chrbátik, ale zato sedieť a stáť na nohách to áno. Som zvedavá čo mi povie dr. kázala nám to trénovať, ale čo keď ja ju ťahám aby sa pretočila a ona sa ťahá presne naopak 😀 ani za ten svet...to je leňoch a nie tvoj Jurko 😀

danulienka35
2. feb 2011

@veve10 okolo ust mame i mi vyhadzane to je od slin 😉

helen1007
2. feb 2011

@danulienka35 neboj prídem, ibaže keĎ mm nie je doma..stavba nášho nového domu zostala na mne 🙂 . Ani moja buchtička do ničoho nevleze, dnes som ju natlačila zase do kočíka, ale zajtra už idem vybaliť šporťák, veď som ju tam ledva dala 🙂 , ani sa nečudujem že plakala ked sa zobudila, ale zato som ju vozila potom ako veľkú slečnu v nákupnom voziku po sedačky, tak sa tešila. vôbec nemám tušenia akú sedačku jej kúpim.

danulienka35
2. feb 2011

@helen1007 to poznam mi zaspavame v kociku s placom zobudzame sa s palcom nema miesto ☹ ale na sportak sa mi zda skoro mi mame 9,450 sme jak buchty hroza ,vies ako tlaci stale neco je holky jej dali piskot do ruky pozeram a ona cely v pusine vcera jej dali rozok som sa bala a nic v pohode zobrala som jej ho a to si mala pocut rev nie plac ale rev 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre