♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

helen1007
2. feb 2011

@danulienka35 viem si živo predstaviť, ja malú keď naobed kŕmim tak reve medzi dvoma lyžičkami, ak má náhodou chvílku prázdnu pusinku...zachvaty ako keby nejedla týždeň. Aj mne sa zdá zima na šporťák, ale vo vaničke je to hrôza, musím ho vybrať, snád to nebude až také hrozné. Inak ju nebudem mať v čom voziť...ked jej dám na to poťah tak to snád bude dobré. je to športová časť ku kočíku tak snád v tom nezmrzne. Nezmrzla ani ked ju dedo vozil v nedelu na sánkach a to bolo - 8 🙂

liba78
2. feb 2011

@helen1007 tak máme leňochov viac. 😀 Mne sa doma hzdá úplne v pohode, ale pri tom Adamkovi. Ten sa v kuse metá a vrtí, nohy si dá až do pusy. Náš malý má veľké brucho a nohy zdvihne len občas. 😀

Babulky opúšťam vás, idem spať. Ale teraz bola v Adela show Ema Tekely a že 56 ročná 😲 😲 😲 😲 vyzerá lepšie ako jaaaaaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

danulienka35
2. feb 2011

@helen1007 wow na sankach super to mi nie este nemam opierku ,sa mame s haldosami co dnes sa na nu pozeraly v lekarni ze je ta je velika kolko ma a ja ze bude mat 6 mesiacov a kolko vazi ked som im povedala ze kolko?

danulienka35
2. feb 2011

@liba78 ja ma asi najvetsieho lenocha na bruchu vobec a otacat zabudnite ved otacaj ma mamko kym som janko to hej ale sama nie nic sediet hej ale inak nula bodov

helen1007
2. feb 2011

@liba78 dobrú noc...škoda to som prepásla chcela som ju vidieť..inak vyzerá lepšie aj ako ja ...takže nemusíš byť smutna 🙂

helen1007
2. feb 2011

@danulienka35 mi máme takú kovovú opieku, ale nemysli si že sedela, ležlal a spinkala, zababušená a dedo ju vozil hodinu až ked som ho už naháňala dovnútra tak prišiel s otázkou, že tak skoro. Aletesí maže moja malá nie je jediná čo sa neotáča, tiež vždy čaká kým ju otočím. Ale na bruchu to sa snaží, ona totiž na brušku aj spinkáva tak je zvyknutá. Túto noc som ju naháňala po posteli. Totiž spí so mnou postielka je pre ňu malá...kedže s neotáča, tak vždy skončí pri niektorej mreži zobudí sa a plače. Tak som ju nechala so mnou na posteli a ona najkorej cúvala do zadu tak som sa bála aby nespadla a potom zase "štrádovala" dopredu a krížom cez celú manželskú posteľ. som zvedavá kde bude spávať náš tato keď sa vráti 😀 😀 😀 pretože za chvílu sa k nej už ja nezmestim 🙂

danulienka35
2. feb 2011

@helen1007 to poznam moja i mi cestujeme ale otacat nie idem spachat hygienu a hajat pekne snicky prajem Dominke pusinku aby maminku nechala spinkat a vetkym milacikom malicky pusinky pekne snicky prajem 😉

helen1007
2. feb 2011

@danulienka35 pekné sníčky aj vám...ja ešte idem hladať nejakú sedačku

memory97
2. feb 2011

@liba78 teplo tam je a babatka su zatial oblecene 😉 neviem kolko je max, ale vcera sme boli prvykrat (a to uz bolo druhykrat, nedali nam vediet 😠 ) a dosla este jedna pani a vzali ju. Nemam na tu pani cislo, ale ak budes mat cestu, tak je to v stredu o 10:30.Ak budes chciet prist daj mi vediet.

@akika722 dobru moja a nie je zac 😉 si ma navnadila na golface,tiez by sa zisiel taky lahky,ked pojdeme k rodicom, som pozerala v bazari a sa mi tam zdalo,ze predavaju aj ten, co si chcela 😉

@liba78 aj my sme to mali, odporucili mi na to fenistil kvapky. nedala si mu nejaky novy prikrm?

@veve10 ak ho nevypijes cele, ale iba pohar, malemu nic nebude 😉 ja som to tiez tak robila a maly bol v pohode, ani naznak zavislosti 😀

@danulienka35 si to viem predstavit, aj nas tak reagoval, ked mu mama zobrala roztek🙂

jankasramka
3. feb 2011

@akika722 mne sa ten zeleno sivy kociar velmi paci 🙂 teda bodaj by sa mi nepacil ked mam skoro rovnaky 😀 uplne rovnaka farba len ja mam trosku smejdovejsi 😀

jankasramka
3. feb 2011

baby ja som vam ani nespominala ze mateo nejak stagnuje v raste aj hmotnosti. teraz mal 6 880g a meria len 67cm (@alure -udaje do tabulky za 6.mesiac)
takze za poslednych 6 tyzdnov pribral len 380g a narastol len 2cm. no ale vyyzera v pohode dokonca dr. vravi ze ci su moji rodicia vysoky lebo ze na mexicke pomery je velky:D

kvietok121
3. feb 2011

@jankasramka mne dr vravela ze od 5 mesiaca bude stale menej a menej priberat, ze dolezite je ze vobec priberie a nechudne 🙂

alure
3. feb 2011

@jankasramka ahoj dobré ránko,údaje Mateove zapíšem 🙂 a tiež si nemyslím že je to málo..už to nejde takou rýchlosťou ako prvé tri mesiace 🙂 našťastie ak by nám deti tak priberali tak prídem o ruky a chrbát..podľa starého dobrého pravidla platí že dieťa by malo do pol roka zdvojnásobiť svoju pôrodnú hmotnosť a do roka strojnásobiť 😉

alure
3. feb 2011

@danulka3 jej tak toto robí aj malý Denis,nohy a prdelka sú ok ale čo s rukami??? to ešte nevie..tiež mám pocit že čoskoro na to príde a začne loziť....a minule chcel hračku nedočiahol,nevedel sa posunúť tak zdvihol prdelku čo najvyšie,tak bokom ju položil a nejak sa proste posunul 😀 a je jedno či je vo vajíčku,či leží stále nohy v pusinke..len to ako si zo sedu v autosedačke dá do pusky nohu nechápem...ja tak nohu asi ani nedám 😀 😀 😀

kvietok121
3. feb 2011

dobre ranko, tak docitane
@eis4 aj my sme boli dnes castejsie, kazde dve hodky a pol siestej sa naramne rozculoval, ze preco ho neberieme ☹
@memory97 keby to bola pravda, ale nebuvalo sa mu kazde dve hodky hore ... ach jo
@seagull2404 akoze preco, ved mas pravo byt unavena, ved si mamina na plny uvazok 24 hod denne, kto ma vacsi uvazok ako my? no nie?
@danulka3 krasne miery mate, takze uz zacinate? tak to je super
@danulka3
@seagull2404 ved aj my toho mame, preto som si povedala ze musim odolavat, pretoze bude potrebovat vacsi byt kvoli hrackam 🙂
@liba78 @danulka3 @veve10 aj nam na tvar pomaha bioderma, my mame zas krem na zimu
@danulka3 @veve10 aj ja davam jeden pohar cierneho pivka za den, a tiez nie kazdy ale tiez ho mam rada, aspon nejaky pozitok 🙂
@alure to je skvele ze mate uz nozicky v pusinke, my sme tento tyzden objavili pipika 🙂 ale nozicky do pusy este nedame, len ked ich zdvihneme vysoko tak sa cudujeme co to je 🙂

seagull2404
3. feb 2011

@danulka3 joooooj, ved on ze ani do domu sa nezmesti 😀 😀 😀

seagull2404
3. feb 2011

ranko dievcence, my ideme na tu nefrologiu, po hodine intenzivneho nalievania cajikom mi Tamarka venovala par kvapiek mocu, potom sa ozveme

kvietok121
3. feb 2011

@seagull2404 tak sa drzte, ja cakam ze sa zobudi a tiez navleciem sacok a budeme zachytavat 🙂

alure
3. feb 2011

@seagull2404 držte sa 🙂Ja musím tiež niektorý deň si privstať a odchytiť ranný moč,len najhoršie je že ho musím do 8 mej zaniesť k Dr. lebo chodí sanitka po krv a moč a nesie to do labákov do nemocnice do BA. ale chcela som počkať keď už bude úplne fit a zdravý aby sa nič neskreslilo.

@kvietok121 no nožičky v pusinke už máme asi dva týždne,ale neprikladala som tomu nejakú dôležitosť 🙂 V niektorých veciach je šikovnejší ako bol napr.Oliverko... už asi tri dni mám problém s jedným prsníkom,nie je evidentne zápal ale bolí ma pri každom kojení 🙂 a čo sa týka tvorby mlieka,mne veľmi chutí a asi aj pomáha Vinea.Raz za čas si kúpim a potom ju dva dni popíjam 😉

majka35
3. feb 2011

babule ahojte 🙂

túto noc sa mi pre zmenu snívalo o krásavici Martinke z farmár hľadá ženu, normálne som sa zobudila z desu, zaspala som a znova mi vošla do sna a taká blbosť, že s trom deťmi prišla bývať k nám, lebo nemala kam ísť ... mne buď už celkom šibe, alebo som prepracovaná
a hlava ma bolí už tretí deň tak, že ani aulin mi nepomáha

akika722
3. feb 2011

@memory97 ta objednavka je zrušena,prišiel mail ale čo som oblednala modry,ešte mi od nich mail neprišiel 😒
@jankasramka nakoniec som vzala modry s modrym 😀 zeleny tam asi už v ponuke nebol 😅
@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
DOBRééééé RAAAANKO

majka35
3. feb 2011

@akika722 seeervus moja 😅

akika722
3. feb 2011

@majka35 no servus...ty sa stresuješ aj počas spanku? 😀
čo bude Barborka na karnevale?či už mali?

majka35
3. feb 2011

@akika722 zajtra majú ... chcela byť motýľ, ale tá maska vyzerala hrozne, takže bude princezná, ako ináč ... 😅
hej stresujem sama seba ... sa hovorí, že sa ti snívajú veci, ktoré zažívaš, ale že by som ja niekde s martinkou bola? no nepamätám 😕

majka35
3. feb 2011

@akika722 si bola v ke, si mohla prísť, aj vetrovku a aj čižmy by som ti ponúkla 😀 určite máš takú veľkosť ako ja, ked si taká dlhaňa ... ja mám 40-ky

kahlan1
3. feb 2011

ahojte ako sa mate dlho som tu nebola lebo nemame net 🙂
co mate nove a ako sa mate? nemam sancu vas docitat 🙂

akika722
3. feb 2011

@majka35 jéééj princeznička 😀
asi je to podvedome a chceš sa s nou stretnuť,tak si to kompenzuješ aspoň v sne 😀

akika722
3. feb 2011

@kahlan1 jej no ahoooj..ako drobček?a druhy drobček???

akika722
3. feb 2011

@majka35 aj ja 😀 😀 😀 vetrovka sa mi dosrala až doma ale tie čižmy tam 🙄 nikdy v živote sa mi to nestalo 🙄

katulkaaaaaa
3. feb 2011

dobre ranko baby neserte ma 😀 ...ze spinkame celu noc..spinkame od 22 do 7 rana...aj ja chcem ake dieta 😝 opisem vam nasu noc,zaspal 19:30H....20:1Orev,,,,tak na ruky a naspet do postielky,21:00 rev znova to iste....potom spal do 1:30 kojili a uz u nas zostal....o 3 zase kojenie....5:20 kojenie....6:00 dobre rano mama 😠
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dam vsetko za spanooook 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre