♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
3. feb 2011

@niky13 jasné nie je problém,raz dva vás prihodím 🙂 tak ako som písala veve ak vieš do IP komplet od narodenia po dnes 🙂

alure
3. feb 2011

@niky13 aj ja kojím tak 8-10x za 24 hodín,ale neriešim to..síce momentálne začal Denisko pekne spať od 19tej do tej 0:30 až 1:00 potom okolo 4tej a potom o 6:30 vstávame tak je hore už aj on...ale cez víkend keď nezvoní budík potiahne aj do 9tej..kedy ako...

niky13
3. feb 2011

@alure ja kojim 8x len cez noc, cez den este asi 4-5krat. Mne spi od 18.30 do 21.30 - to ho este nejak uspim bez kojenia, a dalej az do rana kojim okolo 23.00, 01.00, 01.30, 02.30, okolo 03.30, potom okolo 05.00, 06.30 a o 7.20 vstavame. A to pritom dostane vecer o 17.30 kasu a o 18.30 na veceru kojim. Takymto tempom sa teda kojit 2 roky ako ty nechystam. 😒

kvietok121
3. feb 2011

@alure tak to hej tak to bude az po nas
@niky13 ja to tiez moc nepocitam, niekedy viackrat, niekedy menej - to menej myslim 4x

alure
3. feb 2011

@niky13 fúha tak to je teda dosť..no aj Denis bol jednu dobu takýto,teraz sa ustálil..najhoršie to bolo keď bolo sucho a moc teplo,stiahla som v izbe radiatory,pustený zvlhčovač a je to v pohode. No Oliver už jedol komplet všetko na večer kaše,dvojročnému som povedala a dosť...a to bol hore tak 2x za noc..len sa napiť 😀 😀 😀 normálne na mňa kričal keď som mu povedala že musí spinkať,že mu donesiem niečo (to ani za svet,raz fľaša letela z postielky do kúta izby) ale aj tak sa chystám kojiť čo najdlhšie..my sme zatiaľ bez kaší a príkrmov...na to chcem počkať ešte asi tak 1,5 mesiaca....

alure
3. feb 2011

@kvietok121 vy ste o týždeň starší 😀 😀 😀

seagull2404
3. feb 2011

@alure jeeeej, ja tiez chcem 🙂 dnes je chaos den, vyspim, aj ked sa casto budim, ked ju pocujem, ale to staci len cumel dat na spravne miesto a spi sa dalej 🙂

kvietok121
3. feb 2011

@niky13 ani nas drobec este nic neochitnal len MM

niky13
3. feb 2011

@alure nas sa budil len kazde 4 hodiny, no od noveho roku to zacalo byt kazde 2 hodiny a dalej sa to len zhorsovalo. A v izbe mame dost chladno, mne je normalne zima, ked ho v noci kojim. Musim mat nohy pod paplonom. 😖 A flasu mu nemozem dat, lebo z nej nevie pit. 😒 Uz to skusame tyzden trenovat cez den - davam mu cajik, ale ziadna slava. Ani to nepije. ☹

seagull2404
3. feb 2011

@niky13 @kvietok121 @alure nie ze by som sa tomu rozumela, ale je to caste nocne budenie na papanie ozaj nutne, ja mam znamu, ona dojcila myslim do roka a pol, obe deti, ale naucila ich tak, ze v noci vstavali od pol roka do roka len raz a po roku uz vobec, kojili sa len cez den, ona si to strasne chvalila, detom nic nechybalo, aj dr. jej to odobrila, vravela sice, ze ten tyzden, kym ich to naucila, bol zabijacky, teda tie noci myslim, ale ze potom uz pohoda, tak neviem, to ja len tak, co som pocula 😉

niky13
3. feb 2011

@seagull2404 ked mu v noci nedam prsko, tak reve ako keby ho rezali. Uz som ho skusala kadecim upokojovat ale nic nezabralo. A vrieskat ho nemozem nechat, nechcem aby zobudil dceru. Potrebuje sa vyspat, lebo je prvacka.

niky13
3. feb 2011

@alure poslala som ti IP, dakujem 🙂

kvietok121
3. feb 2011

@seagull2404 ja tiez najpr skusam cumlik ale to malokedy zaberie a tiez by sme zobudili cely panelak

seagull2404
3. feb 2011

@niky13 jasne, tak to je ine

alure
3. feb 2011

@niky13 môj tiež nechce ani čajík a na fľašu sa díva určite s myšlienkou " čo ti hrabe mami,toto mi chceš dať?" 😀 😀 😀
@seagull2404 ja som sa snažila aj pri Oliverovi aby to bolo iné,ale nedalo sa keď v noci hulákal na celý panelák doslova a do písmena tak som mu dala...a to už bol relatívne veľký a nevedela som mu to vysvetliť...

niky13
3. feb 2011

@seagull2404 tak to vyzera, ze je nam luto susedov 😀 😀 😀

kvietok121
3. feb 2011

baby mam na valentina a na manzelove narodeninky darcek som happyyyyyyyy dufam ze pride 😠

memory97
3. feb 2011

@liba78 a ja som tam chcela poslat mm, nech to vybavi🙂

@kahlan1 veru je uzasne babo a nemal si tym hlavku, ju to prejde. Dalsia kamoska, co tiez mala problem, ze jej mala nechcela papat, dostala od lekarky odpoved: "cudujete sa jej, ze nepapa, ved sa pozrite na seba" - kamoska je chudunka 🤐 ju to prejde, uvidis 😉

akika722
3. feb 2011

@kvietok121 a akyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

kvietok121
3. feb 2011

@akika722 jeden z jeho oblubenych filmov smrtonosna pasca ... (neviem co na tom viddi ale neva) ... to je romantika ze? uz len na to prilepit srdiecko 😀 😀 😀 no co uz nic lepsie ma nenapdalo a kedze po ochodoch sa mi moc neda, tak aspon nieco

niky13
3. feb 2011

@kvietok121 akyy a kde mas mm ☹

kvietok121
3. feb 2011

@niky13 myslela som ze dufam ze pride darcek, my mame tatinka doma, teraz je sice v robotke, ale kezdy vecer pride 🙂

memory97
3. feb 2011

@veve10 moze to byt z cokolady. Mne sa maly vyhadzal, ked som ju jedla kazdy den, stacila iba jedna tycinka🙂

@kahlan1 aka je nadherna a vobec nevyzera, ze jej to mliecko nechuti 😉

@veve10 sa mu dobre buva u maminy🙂 krasny je🙂

nas maly dnes zacal rozoberat fotak, ked som mu chcela odfotit zubky🙂

akika722
3. feb 2011

@kvietok121 určite sa poteši ked to ma rad 😉 moj nedostane nič 😠 nezasluži 😠 😠 😠 😀

kvietok121
3. feb 2011

@memory97 aj ja som sa snazila odfotit, ale nechcel otvorit iba take rozmazanice som odfotila az ked budu vacssie tak sa mi mozno podari

kvietok121
3. feb 2011

@akika722 moj ma v ten den narodky a dokonca ma aj v ten den poziadal o ruku

akika722
3. feb 2011

@kvietok121 jééééééééééééééééééééj,velka oslava 😀

kvietok121
3. feb 2011

@akika722 no to teda hej vzdy sme sa chodili kupat do rajeckych teplic http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.y...
ale minuly rok som lezkala tak sme nemohli a tento rok mam taky ekzem ze sa neda ☹

seagull2404
3. feb 2011

@alure ☹ ☹ ☹ ☹
@akika722 moj tiez nezasluzi 😖 ale aj tak dostane, aby vedel, ze aj ked nezasluzi, tak ho lubim, ale to bude taky zdruzeny darcek 🙂 aj narodeninovy, som mu kupila listky na MS 2011 😝

idem ja do prace, snad vas stihnem docitat, ked pridem...

niky13
3. feb 2011

@kvietok121 sorry 😀 😀 😀 esteze tak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre