♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
4. feb 2011

@memory97 cebion davam 🙂 poslala som manzela do lekarne tak som zvedava, zas nekasle casto, raz za pol hodku, ale uz som ju natrela tymianovou mastickou

alure
4. feb 2011

@seagull2404 no tak to človeka nasrdí :( ja som takto išla tiež pred víkendom pre istotu a skončili sme s ATB,ešte dobre že som sa odhodlala ísť...ako píše @memory97 aj my dávame cebion a dr. mi vravela že kľudne do toho marca kým proste nepríde teplo dávať aj napriek tomu že kojím a jem sama o sebe dostatok vitamínov....a hedelix alebo sinupret je fajn na kašeľ aj soplíky...
malý si už pretiera očká,idem ho asi uložiť,nech nie je mrzutý...

seagull2404
4. feb 2011

@alure jj, dakujem moja, keby mi mala nespala, tak ju nalozim a idem, len ked sa zobudi a kym sa najeme tak tam doktorka uz ani nebude (som ta normalne na tej fotke na FC nespoznala, esteze ste v korporatnych farbach 🙂)

memory97
4. feb 2011

@katkavv podareny je. Ja som dnes dala maleho na kolienka a sam sa zacal dvihat do sedu🙂 este to nerobil, tak zas nieco nove🙂

@alure xixii to su chlapi, na jednej strane sa tvaria ako "majstri sveta" a na druhej strane im deticky a manzelky chybaju 😉

memory97
4. feb 2011

@alure jej, aj my sa uz snazime chytit nozicky, ale o tyzden uz budu aj v puse🙂

alure
4. feb 2011

@seagull2404 🙂 no jasne ferrari a červena musí byť 🙂 no dúfam že vás to prejde a nebude to nič vážneho...
@memory97 prvý deň čo som bola po pôrode mm došiel aj s Olim a hovorí mi poď už domov,je to tam bez teba ťažké,už vás chcem mať oboch doma... jasné hrdinovia musia byť ale len v slovách 😀 😀 😀

som ukladala Denisa spať a už druhý deň sa mi podarilo nejak pritom zaspať..tak aspoň hodinku som si oddýchla aj ja 🙂

seagull2404
4. feb 2011

@alure 🙂 ja si neviem tak pospat cez den 🙂

alure
4. feb 2011

@seagull2404 tak s tým ja problém nemám 😀 😀 😀 len nie vždy mi to časovo vyjde.Oliverko mi od malička krásne spával dve tri hodiny každé popoludnie ešte aj teraz a v lete alebo cez víkend si bez problémov pospí 🙂
A ty nevieš alebo nemôžeš?

majka35
4. feb 2011

@katulkaaaaaa toto robila moja barborka v jednom kuse až do svojich 2! rokov ... mohla som sa aj zblázniť, stále bola nespokojná ... a teraz som hotová z terezky, umrnčaná, aj chce spať, aj nechce, som si povedala, že hoci hodinu budem kolísať a spievať, tak ju uspím ... a podarilo sa a či na 2, alebo 20 minút, to sa uvidí ... nevládzem už... na učenie kašlem, už nevnímam nič ... neurobím skúšku, bude iný termín, ale toto je už na mňa veľa, ved ja už snáď ani vôbec nespím a ked trochu, tak sa mi snívajú také hlúpe sny 🙄 ty ideš na kávu? aj ja chceeeeeeeeem

majka35
4. feb 2011

baby, pozeráte na prime mladší o pár let? včera som pozerala asi 2x a ako zmenili tú ženu, tak som bola v šoku

akika722
4. feb 2011

@katulkaaaaaa mojko prepač za stručnu odpoved mala som tu kamošku..a vy že 3 strany 😲
som v šoku,prišla kamoška s chlapčekom 1,5roka/ opatruje ho svojej kamoške,..no take dieťa že mi huba spadla..prišli o 8mej roztiahla som cestovnu postielku,dala ho lahnuť zakryla ho,sekunda a spal...o 10tej ho išla ZOBUDIť 😲 inač by spal asi do obeda..potom sa tu tak hral že som ani nevedela že tu je,no bohovske dieťa,pohojdali sme ho,posmejkal sa a teraz išli domov SPINKAť ,že jej spinka od 12tej do 15.30 a potom pre neho pride mamka..ale on sam chce takto spinkať 😲 😲 😲 😲 😲 😲 v živote som take dieťa kludne nevidela 😲

akika722
4. feb 2011

kočik mam na ceste,teraz mi volali,pondelok ho mam tu...hurááááááááááááá 😀 😀 😀

alure
4. feb 2011

@majka35 moja tak máš toho teda dosť...skús si trochu odýchnuť,ide víkend aspoň hodinku nech vezme mm dievčatá a ty total vypni,hm?
@akika722 no vidíš som ti vravela že ho budú mať a pošlú ho 🙂 super ..
tak to je super dieťa...Oliver tiež bol spachtoš ale medzitým perpetummobile 🙂

akika722
4. feb 2011

@alure groku že blokli admini..prečo??????????

majka35
4. feb 2011

@alure zlatá si, mm mi dnes ráno povedal, že dnes v noci on bude vstávať k terezke, nech si dám vatu do uší a spím 😵 zajtra poobede beriem barborku so sebou do Carrefouru na nákup, ona strašne rada chodí do detského kútika, tak ju tam dám na hodinku a ja pôjdem míňať peniaze

@akika722 no mať také dieťa 😎 barborka veľa spala, ale ked bola hore, ani vypišať som sa bez nej nemohla ísť

alure
4. feb 2011

@akika722 fíha nechápem ,ale dá sa im predsa napísať mail..ja keď mi nešlo nahadzovať fotky tak som im písala a raz dva mi odpovedali...

majka35
4. feb 2011

@akika722 groku??? to fakt by som chcela vedieť, že prečo ... a čo je s tiffankou, som sa už pýtala asi na to

alure
4. feb 2011

@majka35 no tak ty si zabehni urobiť nejakú radosť a trošku relaxni pri tom 🙂 presne aj Oli spinkal krásne ale keď bol hore tak ja ani na krok 😀
@akika722 dá sa napísať na info@modrykonik.sk to je admin snáď jej to vysvetlia...

akika722
4. feb 2011

@alure pisala im,vysvetlili jej to,ona vie prečo len ja celkom nechapem 😒

alure
4. feb 2011

@akika722 a čo jej napísali?

akika722
4. feb 2011

@alure niečo o nejaku sukromku 😒 nechapem celkom... 😒

majka35
4. feb 2011

moja je už hoooooreeeee ... beeeebeeee ... 20 minút spala

majka35
4. feb 2011

normálne nervózne vrieska .... čo môže také bábo rozčuľovať 😕

alure
4. feb 2011

@akika722 hmmm tak tomu nerozumiem....ale keď si je vedomá niečoho, nedajú ju napriek tomu naspäť? alebo už ani nechce do MK?

alure
4. feb 2011

@majka35 netrápia vás zúbky?

majka35
4. feb 2011

vidím, že je strašne unavená a furt sa budí ... aj v noci ... zase kričí

akika722
4. feb 2011

@alure neviem mojko

majka35
4. feb 2011

@alure neviem, pozerám stále a nič nevidím

alure
4. feb 2011

@akika722 IP

@majka35 my sme sa trápili asi dva tri týždne dozadu (predtým než sme ochoreli) ďasienka navreté už dosť dlho a zúbka nikde ... ale určite sa tam niečo deje aj dr. na kontrole vravela že mu idú dolné jednotky....a hocikedy z ničoho nič ho chytí panika,krik a ruky po lakte v puse 😒 tak mu to raz za čas premasírujem tou kefkou z DM a ak je veľmi zle natriem aj gelikom,ale to len občas...a vtedy je asi najradšej na rukách a sťažuje sa na "bibi"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre