♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
7. feb 2011

@niky13 ahoj mojko kde si bola? a dakujeme za gratualciu aj mi gratulujeme k zubku 😀

akika722
7. feb 2011

@memory97 moja poštovne začo?kočik?12 či 14eur?je to z čiech ale stale som v pluse 😉 podobny ako si dala link mam u svokry po Paťkovi čierno bežovy 😀 a malemu boh vie čo bolo cely deň,asi zubok už ho citiť ovela viac 😒
@niky13 neprišiel 🙄 tak snad zajtra a gratulujééém 😀

niky13
7. feb 2011

@danulienka35 dakujeme, citam, ze vam ide papanie moooc dobre 😀 Cez vikend som nestihala, mm bol taky zlaty, ze ma pozval do restauracie na obed, aby som nemusela varit v sobotu. Ked som uz celu noc vstavala k malemu. 😀 A v nedelu bola dcera pozvana na narodeninovu partu k spoluziakovi, tak sme ju museli odviezt a doviezt. 😉
To ked nie som cez den doma, tak po veceroch dobieham zameskane.
@akika722 dakujeme, daj potom foto, inak ten tvoj maly - bufetak v kociari 😎

akika722
7. feb 2011

@niky13 určite dam 😉 😀

niky13
7. feb 2011

takto spinkal v sobotu, zjedla by som ho 😀

danulienka35
7. feb 2011

@niky13 aky je krasnucky a velky 😉
@akika722 a ten tvoj tiez milacik krasnucky 😉

niky13
7. feb 2011

@danulienka35 dakujem 😉 a takyto frajer bol vcera 😉

danulienka35
7. feb 2011

@niky13 je aky je velky chrobacik 😉

akika722
7. feb 2011

@niky13 krasnučky je 😉
teraz su už taky mackovia čo sa daju postiskať,že???a ten smiech 😀 😀 😀 😀 zožrala by som ho 😀
@danulienka35 naše všetke detičky moja su užasne,ved su augustovky že? 😀 dakujem 😵

danulienka35
7. feb 2011

@akika722 kde si mojaaaaaaaaaaaaaaaaa ☹

niky13
7. feb 2011

@akika722 samozrejme - vsetky augustovky su na spapanie 😉
nas sa smeje ako kococka - aj dcera sa tak smiala, ked spustila tak rozosmiala pol lietadla 😉
@danulienka35 zda sa ti velky? to si ma potesila, lebo sa nevieme stale vysplhat s vahou na 7kg. 😒 No co uz. Pockame si.

akika722
7. feb 2011

@danulienka35 tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cicuuuš 😎

danulienka35
7. feb 2011

@niky13 zda sa mi vazne velky pockaj dam nasu 😀

danulienka35
7. feb 2011

@akika722 no konecne co porabas mojko?

akika722
7. feb 2011

@danulienka35 už hopkam a popíjam žihlavovy čajik..všetke tri deti okupkane napakapkane spinkaju 😎 a ty?

danulienka35
7. feb 2011

😀

seagull2404
7. feb 2011

vyhrala som suboj, tamrka spapala 80 ml kase na dobru noc
bozinku, ale je take umrmcana, som uz unavena

@niky13 dakujeme, nam uz je lepsie 🙂 a gratulujeme k zubku 🙂

majka35
7. feb 2011

@seagull2404 moja dnes ani kašu, ani mlieko ... trepe nohami o postieľku, ale tak, že sa bojím, že dno postieľky odpadne ... nervózna je strašne ... asi fakt to budú zúbky

jaj, strašne som kričala na barborku, zlostila neskutočne, už aj mm, kľudas bol naštvatý ... a teraz mám výčitky a plačem, aká som sprostá, uvrieskaná mater

danulienka35
7. feb 2011

@majka35 niesi moja to nekedy puknu nervy to i ja som mala takto pri detoch viem ze ta to mrzi ale ak by si ju neokrikla robila by si co chcela 😉

helen1007
7. feb 2011

@danulienka35 no ty máš ale šikovnú slečnu...našej sa tam ešte nechce moc sediť, tak uvidím...ale ako hračka ju to baví 😀

danulienka35
7. feb 2011

@akika722 no moja tiez uz haja a starsie pozeraju na markize nejaky film 😉

majka35
7. feb 2011

@danulienka35 v poslednej dobe strašne neposlúcha, som sa tešila, že nám už vyrástla a zmúdrela, ale mám pocit, že prichádza ďalšie obdobie vzdoru, odvrávania, fňukania

ale ja som fakt strašne vrieskala ... no úplne som to nezvládla a nedala som jej ani mlieko a poslala do postele a ona sa tam trápila smutná, že akú má zlú mamu

a má pravdu

danulienka35
7. feb 2011

@helen1007 dakujem mojko hej sedi jak na trone 😀 a zakazdim sa vycurka nebo vykaka

akika722
7. feb 2011

@danulienka35 buchtička 😀 to bruško by som jej kusala 😀 😀 😀
@majka35 nie si sprosta..moj dnes štipal deti v školke 😠 a piatok sa pobil s chlapčekom 😅

videli ste??? 😀 😀 😀 😀 STRAVUJTE SA AKO DVOJROČNÉ DIEŤA a zaručene schudnete !
Dlhé roky je známe, že skoro všetky dvojročné deti sú štíhle. Z toho vyplýva nasledujúca lacná a rôznorodá diéta. Pred jej vyskúšaním sa radšej poraďte s lekárom (inak by ste za ním asi museli zájsť behom jej aplikácie).
---------
Prvý deň:
Raňajky: Praženica a hrianka s džemom. Zjedzte dve sústa praženice (použite prsty), zvyšok hoďte na zem. Jedenkrát si odhryznite z hrianky a zvyšok džemu rozmažte po tvári a šatách.
Obed: štyri pastelky (na farbe nezáleží), hrsť rozdrvených zemiakových lupienkov a pohár mlieka (trikrát si usrknite a zvyšok rozlejte).
Večera: Čokoládová tyčinka, dva kusy eurocentíky, jeden päťdesiatcentík a 4 dúšky zvetraného piva.
Zákusok pred spaním: Opečte si hrianku a hoďte ju v kuchyni na zem.
----------
Druhý deň:
Raňajky: Zodvihnite suchú hrianku zo zeme v kuchyni a zjedzte ju. Zapite polovicou fľaše vanilkovej príchuti alebo flaštičkou stolného oleja.
Obed: Polovica fialového rúžu a cigareta (zjesť - nie vyfajčiť). Podľa chuti kocka ľadu.
Olovrant: Oblížte lízatko - až bude lepkavé - a pustite ho vonku do prachu. Zdvihnite ho a olížte do čista. Vráťte sa s ním domov a pustite ho na koberec.
Večera: Kamienok alebo fazuľa (strčiť do nosa). Vylejte kolu do zemiakovej kaše a jedzte lyžičkou.
----------
Tretí deň:
Raňajky: Dva lievance s veľa sirupom. Jedzte prstami a tie si utierajte o vlasy. Fľaša mlieka - polovicu vypite, do druhej napchajte lievance. Po raňajkách odlepte z koberca lízatko, olížte ho a hoďte na gauč s najkrajšími vankúšmi.
Obed: Tri zápalky, pomazánka z arašidov a chlieb s lekvárom. Niekoľko súst vypľujte na podlahu. Pohár mlieka vylejte na stôl a vylížte.
Večera: Miska zmrzliny, hrsť lupienkov, trocha vína a káva.
--------------
Záverečný deň:
Raňajky: štvrť tuby zubnej pasty (ľubovoľný druh), kúsok mydla a oliva. Misku vločiek zalejte mliekom a posypte práškovým cukrom. Keď su vločky nasiaknuté, vypite mlieko a vločkami nakŕmte psa.
Obed: Vylížte lupienky z podlahy v kuchyni a z koberca v obývačke. Nájdite to lízatko a dojedzte ho.
Večera: Pohár špagiet s čokoládovým mliekom. Rozžuvané mäso nechajte na tanieri. Ako zákusok si dajte opaľovací krém.

niky13
7. feb 2011

@danulienka35 to je zlata michelinka 😀 Ta je na zjedenie ako tam hopka. A vydrzi? Este tam aj nieco narobi? Zlatko male, nech jej to vydrzi. 😉

vladka84
7. feb 2011

@liba78 @katulkaaaaaa ved preto som sa pytala, lebo Karin to uz tiez chyta, ked vidi, ze mi jeme a ona nema nic v puse, tak zacne krutit pusou a je plac a to je pritom ona napapana.. zatial sme to riesili tak, ze sme jedli na striedacku - ja som jedla a mm alebo Timka boli s nou v duhej izbe a potom sme sa vymenili, no ale asi zacneme pomaly aj my s prikrmami, od dr. povolenie mame, takze je to len na nas a myslim, ze Karin je uz "pripravena" 🙂

co sa tyka nasho vyletu - ja pojdem urcite s Timkou, ale mm nechame doma, jun mi vyhovuje a je mi jedno, ci cez tyzden alebo vikend... zajtra zistim, ktore terminy su volne a napisem (dufam, ze net budem mat aspon do obeda, alebo ze mi uz konecne pridu zapojiiiiiit. 😠 )

stahovanie sme zvladli v pohode, balila som sice od pondelka do stredy, ale za jeden den to bolo v novom byte a vybalujem este stale - o krabice sa sice uz nepotkyname, ale stale premiestnujem a "hladam" miesto pre nejake drobnosti, v piatok nam este pridu montovat vodomery a niekedy buduci tyzden alebo ten dalsi budeme menit dvere, to zasa bude bordel 😒 @akika722 takze sa neboj stahovania, zvladnete to aj vy v pohode - takze idete do vacsieho? tesim sa s tebou 😉 len si vybav internet, lebo budes abstinovat ako ja...myslela som si, ze budu sikovny a urobia ho do tyzdna, tak som to sla vybavit az tesne po stahovani, aby nas nahodou nevypli, kym sme este v starom byte a teraz sme uz mesiac bez neho, lebo ved oni maju cas - deaktivacia 30 dni, nova aktivacia dalsich 30 dni 😠 😠 😠 no a nie velmi dobre bolo aj to, ze boli sviatky, takze naozaj sa to natiahlo 🙄

niky13
7. feb 2011

@majka35 nema pravdu a deti sa zvycajne nemyslia, ze maju zlu mamu. Len su smutne. A ze ti praskli nervy je tiez OK. Stava sa aj mne. Ked sa vyzurim, tak pridem k malej a poviem jej co robila zle a ze sa mi to nepaci. Ale zaroven sa ospravedlnim, ze som taka byt nemusela, ale ze toho mam vela. Vystiskam ju a spolocne si vacsinou slubime, ze sa obidve budeme viac snazit. Robim to tak uz od mala. A do postielky by fakt nemala ist v takej nalade, aby sa jej nieco zle nesnivalo. Ale ved to date do poriadku. 😉

akika722
7. feb 2011

@vladka84 ano do trojky 😅 už som raz o net volala tak hned zajtra zavolam ked aj desktivacia 30dni 😲 😲 😲 😲 čo maš??emax?antik??ja mam emax

danulienka35
7. feb 2011

@majka35 ne mojko niesi zla maminka to nesmies vies mala sa nauci hovorim i nase to ribily bolo mi pak luto ze som kricala ale naucily sa a ked im to teraz poviem neveria ze boli take si supr maminka len je toho na teba vela sksuky atd potrebujes si oddychnut trosinka bude vsetko ok nebojkaj 😉
@akika722 dakujem mojko ma pneumaticky 😀
@niky13 pekne hopka sama a zakazdym neco urobi 😀

niky13
7. feb 2011

@seagull2404 dakujeme, tak sa uz pomalicky urcite rozpapate. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre