♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

helen1007
8. feb 2011

a čože vám je ked ste uplačkaní? malá soplí, tak neviem či zajtra skočím k tej lekárke, ale moc sa mi nechce je to iba trochu a teplotu má 37,4 - 37,7, tak uvidím čo bude do rána, ale inak je to celkom dobré. Ja sa tiež liečim. Dnes som tu mala vodára čo nám bude ťahať vodu do domu, a ten chcel vedieť presne kde bude drez, umývačka, umývadlá......atd, tak som skoro skolabobala, napísala som mm ten že ako to má on vedieť, tak som sa naštvala...inak mm mi povedal nech zamknem stavbu a hotovo...doré riešenie, že? a elektrikár to isté, tak teraz blúdim aj po modrej streche a hladám išpirácie....a medzitým ešte tä autosedačka pre cicu 😀 takže dnes sa nenudím a to sme boli dnes bez prechádzky a cica spala cca 3 krát po 10 minút, úplná paráda 😀

helen1007
8. feb 2011

@danulienka35 hups zabudla som kliknnúť na odpovedz 😀

danulienka35
8. feb 2011

@helen1007 neviem alehore jej vysli spicky zubkov tak asi preto slinta a place ale zaspala tak snad bude oki no pekne si poradil tvoj muz 😀 uvidis ako bude mala mozno to ma tiez zo zubkov mi sme tiez tak boli uvidis 😉

helen1007
8. feb 2011

@danulienka35 vy ste ale šikovné, ďalšie zúbky a my stále čakáme na tie prvé..... stále si hovorím, že to môže byť zúbkami, tak už by mohol nejaký vykuknúť nech viemže nás hneval on 😀 ....... aj ja som mu poďakovala za radu, keb sme nepredali byt a nebývala som teraz u svokrovcov aso by som sa až tak neponáhlala, ale najneskor na vianoce chcem byť už vo svojom, takže budem musieť skákať medzi mk a modrou strechou 😀

danulienka35
8. feb 2011

@helen1007 to ti verim mojko len pevne nervy maj neboj zubky vyjdu tiez nas mohli pockat az budeme vetsie ale co uz velmi slinta chudiatko normalne jej to prudom tieklo pojdem uz asi haji mje posielam malickej pusinku a tebe pekne snicky 😉

helen1007
8. feb 2011

@danulienka35 aj my posielame pusinky a pekne sa vyspinkajte ..dobrú nocku

memory97
8. feb 2011
memory97
8. feb 2011

@danulienka35 jj, tak to iste robim aj ja, skriknem na mm, dalsia a uz mm bezi a robi mliecko 😀 😀

memory97
8. feb 2011

@helen1007 a nemate to v projekte? Niektory projektanti to tam aj navrhnu, ze co kde bude. Maju na to take speci znacky, ale tiez zalezi akeho projektanta ste mali a ci ste si dali naprojektovat len mury 😉 prajem pevne nervy, lebo tie budes potrebovat velmi.

seagull2404
9. feb 2011

ahojte, brutalna noc, ja som chora a nevyspata
co to moze byt?????? Tamarku ulozim na spanie, ako vzdy, ona aj na chvilu sa tvari, ze spi, a potom so sebou len myka, otaca hlavou neskutocne, sibrinkuje rukami, nohami a cely cas ma oci zatvorene, sem-tam ich otvori a zas to iste, pri tom otacani hlavou a mykani sa jej vypadne cumel a ona vyplazuje za nim jazyk az po bradu a tokot je to cca 3 hodiny, kym od unavy neodpadneme vsetci traja, dnes sme ju mali pri sebe v posteli, lebo ma nebavilo v jednom kuse k nej vstavat. Mame to uz druhy den. Mate to aj vy? Ci je to nieco zvlastne? Mam sa bat? Neviem, co s nou mam robit, lebo uz ani plienkou obviazane ruky nepomahaju... ☹ ☹ ☹

@lucia20 ja mam babky 300 km daleko, pomaha sice ciperna 77 rocna prababka, ale to je take, ze ja mam vzdy obrovsky strach na tu pol hodku, kym mm pride, musim to nejak vymysliet, lebo mne nevadi chodit do prace tak ako chodim, resp. aj viac hodin, len by som to chcela urobit tak, aby som malu nemusela dat do jasli a ja nemusela byt v praci 8 hod.
@eis4 no, a ja ked si predstavim, ze som tesne pred nastupom na MD bola v nemeocke a oni sa ma pytali, ci ma nevypisat skor, ze nie na PN ale uz rovno na MD, tak som povedala, ze netreba, ze v praci uz aj tak bude klud, ja krava, ale kto mohol tusit
@akika722 ty si asi skor nastupovala nez my, ja som mala vysoku matersku, lebo som sa aj pripoistila, aj v praci mi vyslo a ked sa na to tak pozriem, tak som zacala pracovat par hodin, ked mala Tamarka 6 tyzdnov, tak som sa mala kralovsky, zarabala som v podstate viac ako v praci, a teraz to bude brutalny skok

seagull2404
9. feb 2011

@helen1007 ahoj, codis na modru strechu? ja som sa tam este nedostala 🙂 citam, ze riesite to co my, voda, elektrina a tak, mali by ste mat projekt vodoinstalacii ako sucast projektu, myslim, ze by ste bez toho nedostali stavebne povolenie, tam by to malo byt zakreslene a ked nie, tak rodinna rada a kreslit, ja teraz kreslim kuchynu, lebo je veeeeelmi nestandardna, budem drzat palce 😉

katulkaaaaaa
9. feb 2011

dobre ranko 😉
vcera som malemu dala um s ryzovo kasou,smrdelo mi to neskutocne to um-blee 😠 akoze des ze to vobec tie deturence nase papkaju...ale chutilo mu zpapal lyzickou 120ml,spal do pol 2...a potom ho boleli nozicky z ockovania tak sme davali cipok,ale teraz uz je ok 🙂
baby ktore este vahate s tou stravou co som hovorila nevahajte,nejsom vobec hladna a kila doslova odpadavaju
dnes mam -3kg,sama neverim 😉 aj moja mamina to somnou drzi dnes 6 den a ma dole 3kg....no skveleee 😵
@jankasramka moja zabudla som ho odfotit ale dnes slubujem som mala taky sprosty den vcera
@vladka84 vladi aj sa vie predbezna cena na vikend?

memory97
9. feb 2011

@seagull2404 neboli ju brusko? Vies co, stale ak maly vystraja v postielke. Zas az taketo nerobil, ale davam do mliecka espumisan a on sa ukludni, neviem, cim to je. A prejde to tak ako to prislo.
Akkika poberala rodicovsky, ona vobec nemala matersku, preto ma aj nadalej tych 256 EUR. Nie si sama, kto je nastvany na zmenu zakona, ale je to zial slovenska realita. Akkika sa bude mat aspon teraz chvilku lepsie🙂

@katulkaaaaaa moja, uz si to aj idem vytlacit a zacnem aj ja, lebo uz sa napchavam az hroza 😨 No dnes pekne zacinam a tvrdo na to!!!

memory97
9. feb 2011

Dobre ranko🙂

seagull2404
9. feb 2011

@memory97 ja ani nie som tak nastvana, len neviem, ci to budem vediet vyriesit tak, aby dobre bolo 🙂 neviem, ci je to bruskom, ale skusim jej nasadit zas probiotika, espumisan nemam, ale zbehnem kupit, ona je iak cez den zlata, tak neviem, co ju trapi, drobceka maleho

seagull2404
9. feb 2011

@katulkaaaaaa a co to mas za jedalnicek?

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@memory97 🙂 stoji to za ten pocit vydrzat 🙂
@seagull2404 poslane 😉 skus ten espumizan nam pomaha,keby nam ti nasi drobci vedeli povedat co ich trapi 😖

kvietok121
9. feb 2011

@eis4 dakujeme, ja asi pojdem na plavanie az v aprili a maji

seagull2404
9. feb 2011

@katulkaaaaaa ja som z toho normlane na prasky, ked ju tak vidim, ale po dlhom case sa vcera sama vykakala, tak mi ani nenapadlo, ze to suvisi s bruskom

ti co uz davate ovocie, ako to jablcko spracujete? ja nemam doma to struhadlo, co tak naskriabe to jablko ☹

vladka84
9. feb 2011

dobre ranko 🙂
@katulkaaaaaa zatial neviem, vcera som nas len zratavala, ked im dam nas pocet a pocet izieb kolko budeme potrebovat urobia mi cenovu ponuku...
takze sa dohodnite este s mm, ci teda idete same, alebo spolu, ci vyhovuje termin prvy junovy vikend a potom po ustaleni poctu by som im to poslala... zlavu nam mozu dat len z ubytovania, co sa tyka stravy tam je cena stala - ranajky 5 eur, detske ranajky 3 eur, polpenzia 12 eur, detska polpenzia 8,30 eur, obed by som v sobotu navrhla na salasi, tam by sme si mohli urobit vylet, ak nebude prsat 😉

majka35
9. feb 2011

ahojte 🙂
@seagull2404 toto začala robiť terezka minulý týždeň, som to tu aj spomínala, vstávala som k nej snáď každú pol hodinu, metala sa, kopala nohami, dudu von, ke´d som jej ju dala, tak pár sekúnd ticho a zas ju vypľula a zas začala plakať, očká zatvorené, no hrnozné to bolo ... trvalo to do nedele ... netuším absolútne, čo sa stalo ☹

majka35
9. feb 2011

ináč, ja by som aj bez mm išla, ale s dvomi deťmi sa tak ďaleko nemám ako dopraviť, nemám problém ísť vlakom, len potom zo stanice blúdiť 😕 ja nešóférujem, mám strach a neviem sa ho zbaviť... tak neviem, niežeby som bez neho nevydržala, ale ako prepravcu a opatrovateľa by som ho rada privítala

seagull2404
9. feb 2011

@majka35 a preslo to uz?

akika722
9. feb 2011

@seagull2404 moja aj my to mame,už treti deň,neskutočny problem so zaspavanim ma 😒

baby treti deň zdrave stravovanie a že 0,5kg dole 😲 😲 😲 huraaaaa,konečne aj ja nejaky uspech 😀 😀 😀

majka35
9. feb 2011

@seagull2404 áno, v nedeľu, mala 6 mesiacov, tak sme menili mliečko z 1 na 2 a ona nám prespala od 20.00 do 4.00 bez pohnutia, mm tvrdí, že je to mliečkom, ale ja tvrdím, že to bola len náhoda, že sme ho v ten deň menili ... trápila som sa takto od utorka, do nedele, ja už som sa bala zaspať, lebo som vedela, že ma o pár minút zobudí, som bola strašne nervózna z toho ... v sobotu ráno, ked som šla na skúšku, som mala totálne prebdetú noc ... neviem, čo to bolo, netuším ... budila aj barborku, ona bola nervózna, nevyspatá ... ja tiež ... no hrozný týždeň ... mm mi povedal, nech jej dám gél na zuby, či to nieje z toho, ale ja osm nevidela žiadne zdurené ďasienka, ale možno to fakt boli zúbky

katkavv
9. feb 2011

@vladka84
ahojte, ja by som sa tiez mozno pridala, ale to teraz este neviem, ked tak tak sa ubytujem niekde na okoli a asi taky s mm 🙂

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@akika722 huraaaa no vidis ze to ide a pocitujes aj hlad?ja voobec 🙂 vcera jak som mala nervy tak som si dala zakusok a aj tak mam dalsie kilo dole

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@memory97 kedy mozem dat malemu mesko?uz dva tyzdne jeme zeleninku 😵

akika722
9. feb 2011

@katulkaaaaaa vooobec..len..včera som si mala dať o 15tej acidko/zabudla som a šli sme pre maleho do škôlky,došli sme domov o 17tej-už som bola dosť hladna a zjedla som hrsť paťkovych chrumiek 😅
ale inač dodržiavam všetko presne na gram 😎 a huraaaa huraaaaa
ty maš niečo špecialne?važiš to?

eis4
9. feb 2011

@katulkaaaaaa poprosím aj ja ten jedálniček 🙂 ked čítam ako chudnes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre