♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
9. feb 2011

@21 ahoj moja, ako?

alure
9. feb 2011

@memory97 ahojky už včera som ti chcela písať že ti v pase chýbajú údaje o Dávidkovi ? a čo sa týka betakarotenu tak ten je fakt skvelý 🙂 Ja si ho pred dovolenkou stále dávam a dokonca mi opálenie aj dlhšie vydrží 😉
@seagull2404 som pozerala na nete tie homeopatika čo si včera spomínala ale podľa netu sú viazané na lekársky predpis.Tebe ich predpisuje dr. alebo to voľne kúpiš? som bola prekvapená že homeo na predpis 😒

danulienka35
9. feb 2011

@alure na ockovani sme neboli zatial lebo cely den bola spava a uplackana ved nespinkala dobre uvidime zajtra,a co vi ako ?
@seagull2404 mne povedala ze je dobry gelik i na dasenka tak neviem mali sme to na zabu v pusinke 😉
@evanns v pohode mojko kazda chcem radu 😀 tiez som sa pytala tu babulek co je dobre na zabu poradily slniecka nase milovane 😉

alure
9. feb 2011

@danulienka35 ahoj mojko,no my sme zaočkovaný reakcia - trošku plačkal ale potom zaspal a spinkal cca 3 hodinky.Teraz je hore,hrá sa v ohrádke akokeby sa nič nedialo...zachvíľku pôjdeme kúpať a dám ho spinkať...dúfam že to Chiaru prejde a dnešná noc bude pohodová 😉

akika722
9. feb 2011

@denisocka neviem lebo moj ma zase 71cm a cca 7,5kg 😀

danulienka35
9. feb 2011

@alure no dufajme ze hej dakujem mojko uvidim aka bude a mi by sme isly sa zaockovat na buduci tyden tiez

danulienka35
9. feb 2011

@akika722 jej nase slniecko ma nove foto krasneeeeeeeeee 😉

akika722
9. feb 2011

@danulienka35 ahoj,jeej že slniečko 😀

baby moj dnešny obed..ale nie je to pekne naservirovane,kuracie prsičko a zeleninka,všetko na pare 😀
to na pravo su mm palacinky 😅 odolala som 😀

danulienka35
9. feb 2011

@akika722 dobre to vyzera mnam

akika722
9. feb 2011

@danulienka35 som sa z toho prežrala 🤐

danulienka35
9. feb 2011

@akika722 to by som aj ja moja 😀

kvietok121
9. feb 2011

ahojte ako ste sa mali, my celkom fajn, uz dva dni vymysla znova pri papani - vybera prso, a kuka po nom, vlozim vyberie, ked zoberie pisti, ach ja neviem co to mam za chlapa 🙂
nieco na zasmiatie
- Miláčik, kým sa spolu zosobášime, musíš mi ešte sľúbiť, že ma budeš bozkávať na miestach, kde ma ešte nikto predtým nebozkával.
- Dobre láska moja, ktoré sú to miestočná?
- Nó... napríklad Kanarske ostrovy, na Seychelly a Mauricius...

akika722
9. feb 2011

pokazil sa mi ponorny mixer..no ani nie pokazila ale ako keby vypuštal nejaky olej 😲 jedlo potom smdrelo,tak som kupila novy 😅
a kupila som malemu malinovu kašičku +6m nemliečna,skoro aj flašu zjedol 😀

danulienka35
9. feb 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 😀
@akika722 nasa kasicky ziadne 😉 ale mliecko a jablcko,mrkvicku atd hej

danulienka35
9. feb 2011

babulky normalne mala ji stiahlas pisnicku ja sem malicky krokodyl viete co robi na to porad sa trasie ,tancuje rukama nohama 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamisqva
9. feb 2011

Ahojte prosim vas mame doniest moc kedy ste dali ten sacok nadranom alebo vecer neviem ci sa tam cosi dostane do toho sacka myslim?

akika722
9. feb 2011

@mamisqva jednoznačne rano,tesne pred tym ako pojdete z domu,moč ked stoji množia sa v nom bakterie..mame osobnu skusenosť,zapal obličky,najmenši člen rodiny

danulienka35
9. feb 2011

@mamisqva rano ked sa vyspinkala umyla som ju nalepila a zabalila a pak naliala do skumavky ale nerob to daj ten sacik zalep to a odnes do hodiny nie dlhsie

mamisqva
9. feb 2011

@akika722 ja mam strach ze nenacika som zvedava.To musim zaniest 7km od nas a do 7,45h tak o 6,00 dam bude to stacit?

mamisqva
9. feb 2011

@danulienka35 niest to v sacku dala mi dr aj skumavku

danulienka35
9. feb 2011

@mamisqva ja som to prelievala a mali sme tam neco tak sme niesly este raz tak preto

mamisqva
9. feb 2011

@danulienka35
@akika722 ale som tupa ze,a ze tretie dieta som s toho vysla uz to bolo daaaaavno 🙂

akika722
9. feb 2011

@mamisqva ja by som to zalepila na pipik na cestu..počkaj ty maš dievčatko..tak stači pred tym ako vyraziš z domu 😉
to je ok 😵

memory97
9. feb 2011

@akika722 ja som ju teraz dojedla za maleho, malinova mu nechuti🙂 a dnesna masaz ho tak znicila, ze uz od 20:0 spinkame 😉

@danulienka35 jej ta musi byt zlata🙂 my sa tak trasieme, ked sme holucky a vidime plnu vanu vody 😀 😀 😀

akika722
9. feb 2011

@memory97 mojmu chuti všetko 😅

danulienka35
9. feb 2011

@mamisqva ja som tiez nevedla tu bambulky mi tiez poradily a mam uz 4 dieta 😉 to nic mojko

danulienka35
9. feb 2011

@mamisqva ja som tiez nevedla tu bambulky mi tiez poradily a mam uz 4 dieta 😉 to nic mojko

@memory97 vies co mojko oci vyplesti a pusinku otvorenu zacne sa tirast smiech a tancuje je podarena 😀

mamisqva
9. feb 2011

@akika722 ja tam nepojdem s malou iba moc treba na poradnu idem az 17.2 ze nech tam dr ma uz vysledky nesie to syn rano on ide tiež na krv.On mi vravi že mami ak Nelka nenacika ja jej to doplnim 🙂 🙂 🙂 trdlo.
@danulienka35 no a to mam este strach aby tam nieco nebolo aj s kaky lebo malo kedy ma iba pocikanu plienku ale niako to zvladnem 😎 Dakujem

mamisqva
9. feb 2011

@denisocka ani Nelka sa nepretaca lenivec moj 😀

akika722
9. feb 2011

@mamisqva 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre