♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
23. feb 2011

@akika722 ale kdeže ja už po...ja fakt neviem čo to bolo 😲

katulkaaaaaa
23. feb 2011

@mirmaj jéééj som si ani nevsimla,krasne 🙂 aj ja som si dnes dala ten bebe kolac co som vcera robila,spravim 200brusakov teraz vecer aby som zahnala vycitku 😀

akika722
23. feb 2011

@mirmaj aj ja mam take dni 😀

alure
23. feb 2011

@katulkaaaaaa no poletíme 🙂 sa teším ako malá ...my máme tento rok tých výletov pred sebou až až..ani neviem ako to zvládneme,v apríli Legoland k Oliverovým 9tim narodeninám,v máji Rím (ale to hradí firma) a v lete dovolenka asi Chorvátsko....
nech vám zúbok tiež čo najskôr výjde a netrápite sa...my sme stále bezzubý 😀
@mirmaj pekný večer a s mm to aspoň oslávte 😉 a ďakujem 🙂
@katkavv ok moja aj tebe pekný večer a vidíme sa zajtra.....dobrú nocku
@danulienka35 tak pri najbližšej ceste do RV to vybavím....a budem musieť čo najskôr som zabudla na apríl a Nemecký Legoland

akika722
23. feb 2011

@katulkaaaaaa ja som i dala večer jablčko +jogurtik bifido...gratulujeeeeeeeeeeeeem akikaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

alure
23. feb 2011

@akika722 😀 😀 😀
aj ja mám dnes deň že by som zjedla čokoľvek a susedka robila dcére tortu tak doniesla v miskách odrezky poliate čokoládou a že daj si na to ešte šľahačku 😠 😠 😠 ale jednu som spráskala..takže ma má na svedomí ona ja za to nemôžem a včera som ešte piekla Olimu kinder koláč..no jaká som ja blbá 😒
@katulkaaaaaa to je aký koláčik z bebe keksov???

akika722
23. feb 2011

@alure som videla tvoju fotku profilovu na fb 😲 😲 😲 suuuper..ved ty si chudučkaaaaaaaaaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲

baby pomooooc...deti v školke maju piatok karneval a rodičia maju niečo priniesť...možem doniesť piškota banan piškota čokolada/mliečna/ a posypane tymi farebnymi čiarkami/či cukriky/neviem ako sa to vola aby to bolo take pre deti???alebo čooo??pomoooc,chodi prvy rok a neviem čo sa nosi

danulienka35
23. feb 2011

@alure no ja tiez musim ist do Senice 😒
@akika722 jasne ze mozes

helen1007
23. feb 2011

@memory97 ahoj ja som dnes s malou bola vonku, ale u nás bolo "iba" -5 a krásne spinkala 🙂

akika722
23. feb 2011

@danulienka35 to bude dobre? 😕 niekto to vala aj farebna "ryža" na tu ozdobu 😅

kvietok121
23. feb 2011

@akika722 to je super, my este davam zlepsovak: piskota - dzeem banan dzem piskota v coko

akika722
23. feb 2011

@kvietok121 a to je lepšie??? 😕

danulienka35
23. feb 2011

@akika722 no to by bolo supr jak pise kvietok 😉

kvietok121
23. feb 2011

ahojtetolko ste napisali zajtra ma matejko meniny pridu jedny dedkovci i druhi, krsny ujo teta s rocnou sesternickou, brantrancek a sesternicka, ktori su na prazdninach u dedka a babky: robime viedenske rezy - 1x, slonie zradlo na chlenbik z pekarne a jednohubky cesnakove s klobasockou a olivami, dnes sme pripravili kolacik napoly (este zajtra slahackua navrch slhe piskoty namocene v rume a v pomaranc dzuse) a slonie zradlo a pomazanka 🙂 zajtra mamina spravi jednohubky, upecie chlebik

kvietok121
23. feb 2011

@akika722 vies nie je to take uplne sladkeeeeeee, ked das taky kyselkavy dzemik napr ribezlovy a podobne je to super, nam to chuti viac 🙂

akika722
23. feb 2011

@danulienka35
@kvietok121 😉 diiiik
@kvietok121 tak gratulovať budem zajtra 😵 aj ja som robila to slonie žradlo---mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

katulkaaaaaa
23. feb 2011

@alure tento
http://varecha.pravda.sk/recepty/bananovy-dezer...
a je fakt ze mnaaaam,zatial co som skusala recepty z tejto stranky vsetky su fantasticke 😉
skvela profilovka
@danulienka35 a co ides do senice?
@akika722 myslim ze s piskotmi nic nieje zle

danulienka35
23. feb 2011

@akika722 co si robila? 😀

kahlan1
23. feb 2011

@alure ahoj ja to mam k molu daleko a popravde by som ani netrafila 😢

akika722
23. feb 2011

@katulkaaaaaa len aby to neprinieslo dalšich 15matiek 😅 😅 😅

danulienka35
23. feb 2011

@katulkaaaaaa vybavit malej pas mam tvaly pobyt este v Sekulech

akika722
23. feb 2011

@danulienka35 dnes?alebo kedy?

kahlan1
23. feb 2011

@katkavv @alure @danulienka35 ja budem jeden tyzden na vychode a prave asi toho 8. 3 ale to by nemalo vadit ak jedno vynecham nie? len neviem ako sa tam vymotam v tom pezinku

kvietok121
23. feb 2011

@akika722 my to robime prvykrat tak uvidime ako to dopadne 🙂

akika722
23. feb 2011

@kvietok121 ja to milujeeeeeeeeeeeeeeeeem..v mojom albume to mam na tej mise

seagull2404
23. feb 2011

@kahlan1 ako ste dopadli u novej dr.? boli dnes, vsak?

kvietok121
23. feb 2011

@akika722 tak uvidme co na to povedia hostia 🙂

akika722
23. feb 2011

@kvietok121 to v prostriedku..booooooooooože mi teču sliny 😝

kahlan1
23. feb 2011

@seagull2404 ahoj ochorela :( tak tam nebola takze nijako :( kupila som Anetke kvapky Baby calm - poradila mi ich jedna pani v cakarni nemas s tym skusenosti?

kvietok121
23. feb 2011

@akika722 no dufam ze to bude take skvele ako to tvoje 🙂, ja to budem davat na pekarnickou upeceny chlebik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre