♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
25. feb 2011

@alure pekne snicky mojko oddychni si 😉

hajatanufus
25. feb 2011

@kvietok121 dakujem ano pomohla aj ja chcem davat ovocie az neskor ale len som skusala banan lebo ten by nemal uskodit lebo my sme zacali s prikrmamy uz asi pred 2 tyzdnami ale s prestavkami lebo pri tom zhone sa moc nedalo tak skusam znova od zaciatku ale kupovane jej uz davat nebudem lebo vidim ze to jej urcite nechuti takze znova zacnem s mrkvickou a potom tiez pridam zemiacik tak ako ty a uvidime ako sa uchyti ja viem ze kym sa nauci co s jazyckom tak to dlhsie trva len tu citam ako to ostatnym detickam ide pekne hned od zaciatku

akika722
25. feb 2011

@hajatanufus díík a ako stahovnie???pohoda?
@seagull2404 ked sa raz stretneme pochopiš 😀
@alure dobruuuu moja

seagull2404
25. feb 2011

@kvietok121 neviem, ale viem, ze aj kamosky to robili; aj k nam by mohol prist, lebo nas tatinko este nechce citat 🙂

seagull2404
25. feb 2011

@akika722 😠 😠 😠 😠

akika722
25. feb 2011

@seagull2404 😀 😀 😀 😝

kvietok121
25. feb 2011

@hajatanufus no niektorym nemusi, ako napr. nam, matejko sa s tym trapi poriadne, nejde mu to dole on to ani nevypluva, ale stale to ma na jatyku, preto mam pripravene v tej mrkvicke aj take redsie aby som mu to troskku dala zapit 🙂
tak budeme zacinat spolu 🙂 ja by som chcela dat kazde 4 dni nove a dr mi vravela ze aj s kombinaciami mam pockat pri tych prikrmoch, takze ja to zatial vidim tak ze 4 dni mrkvicka, 4 dni zemiacik a 4 dni zemiacik s mrkvickou a potom by som vyskusala kupovany zemiacik s mrkvickou a potom by som dala nieco dalsie 🙂

kvietok121
25. feb 2011

@seagull2404 nas tatino necita on rozprava vyzera to asi takto: pasies ovecky pasies? pasiem veru pasiem a zincicu si si dal? ano aj klobasu som mal a potom tam este prihodi jednoduchy pribeh, ale vzdy je zaciatok rovnaky 🙂 vies mame na stene matka a kubka takze tam mu to rozprava, no ked nechce spinkat a placka skusame spievat, alebo rozpravku a niekedy to zaberie ako teraz napriklad 🙂

vies nas matejko je spekulant od mala baby by ti povedali 🙂

majka35
25. feb 2011

ahojte 🙂

hajatanufus
25. feb 2011

@danulienka35 no uz je to lepsie babulky sa drzia rachel skusa papat prikrmy ale moc jej to nejde asi jej to nechuti tak neviem ako sa to naucime asi som mala zacat tak ako u lucinky ze skor a teraz uz by pekne papala takto kym sa to nauci tak bude mat asi aj devat mesiacov ☹

akika722
25. feb 2011

@majka35 ahoooj 😵

majka35
25. feb 2011

čo robíte? deťušiky spia?

danulienka35
25. feb 2011

@hajatanufus neboj nauci sa to i nasa najprv nechcela a pozri aka je 😉
@majka35 ahoj no nespi nasa este 😉

akika722
25. feb 2011

@majka35 moje heeeeej..tvoje?

hajatanufus
25. feb 2011

@akika722 ahoj no pohoda to nebola mali sme obrovske problemy ale to preto ze sme volali stahovakov na poslednu chvilu a prisli s malym autom a nic sa tam nevoslo ale vzali peniaze za 2,5 hod prace tak sme boli nastvani a zbytok sme museli stahovat na dalsi den tak sme museli volat do realitky ci smieme ostat este jeden den a oni ze v pohode a potom sme museli zohnat este peniaze na stahovanie na dalsi den lebo sme uz nic nemali a nestihli sme ani upratat byt lebo tetka prisla na kontrolu skor ako mala a pravdepodobne vsetko daju upratat a opravit z nasho depozitu takze z toho asi neuvidime ani libru ale som rozhodnuta ze pojdem na urad sa stazovat ze nas obtiahli o peniaze len najprv pockame ze ci nam nieco vratia a podla toho sa uvidi ze dalej pretoze dostavali mesacne dost velky najom aby si z toho dali byt do poriadku my sme tam nic neznicili ale tu je to nejake cudne proste prisla jedna tetka a vsetko pospisovala este aj to ze kos na odpadky bol premiestneny z kuchyne do kupelky(ja som ho chcela umyt tak som don napustala vodu ale nestihla som to dat do poriadky lebo koza prisla skor) a ze nesvie ti svetlo ze musia doniest ziarovky a znova preskusat a proste take blbosti

akika722
25. feb 2011

@hajatanufus 😲 😲 😲 čosíííí..tak ste si užili ☹

majka35
25. feb 2011

@danulienka35
@akika722 terezka áno a barborka má ešte v postieľke vážny rozhovor s plyšovým macom Bacom

akika722
25. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀 zlatáááá 😀

ja ešte musim zbaliť veci na zajtra.sa mi nechce..baby a v nedelu ideme domov a Paťko tam ostava do piatku 😔 😢

danulienka35
25. feb 2011

@majka35 no starsie si robia gelove nechty a prcek malicky-velky ma s tatom hodinku ako vzdy 😀

majka35
25. feb 2011

@akika722 kam cestujete? ja nesiem barborku do Michaloviec v pondelok 😒

@danulienka35 takže ty máš vegetík ... mm mi práve nalial pohár červeného cabernetu 😝

hajatanufus
25. feb 2011

@danulienka35 dakujem no dufam lebo uz ma to zacina stvat som akasi podrazdena v poslednej dobe a ani s mm to nie je az take ruzove vies nemame peniaze lebo vsetko slo na najom komplet vyplata jak ju dostal tak sme ju previedli nastastie mame nejaku kreditku tak sme cez net nieco nakupili z tesca ale stale to nie je ono ked mam v penazenke nulu a nemozem si ist kupit ani blbbu mrkvu pre malu ani nic aspon vdaka Bohu ze mame latkove plienky lebo ani na pampers peniazky nemame a kupili sme prasok tak to som tiez rada a teraz som sa dozvedela ze nam zajtra pridu dat novy koberec do spalne takze zase vsetko kdesi premiestnit a neviem ci prejde postielka cez dvere a mm mi povedal ze si budem musie t stym poradit sama lebo on potrebuje spat po nocnej vsak ja to chapem ze chce spat a ze to potrebuje lebo v noci maka jak fredka ale za to nemusi byt na mna taky ja mam fakt niekedy taku chut zbalit sa a odist ale nemam kam ist a on mi povie ze stale by som len niekam chodila ze kam chcem ist ale to nepochopil ze to koli nemu a jeho spravaniu uz ma to naozaj stve ze z nicoho nic sa mu zmeni nalada a zacne so vsetkym trieskat potom to prenesie na mna a ja som potom podrazdena a nestastna a vybijam si zlost na detoch a uz ma to takto naozaj nebavi mne tu vycita ze sa nic neuci a pritom cely den presedel pri pocitaci pri internete akurat co nieco navaril a poobede asi spal s lucinkou ale fakt ma to uz prestava bavit a porozpravat sa s nim neviem lebo je strasne urazlivy

danulienka35
25. feb 2011

@majka35 no mam no mne nikdo nic nenalial ☹ ale uvarim si kavicku dam si kolacik ajaj 😀

akika722
25. feb 2011

@majka35 do svokry 😒 a tiež ti tam ostava do piatku?

majka35
25. feb 2011

@akika722 áno, v piatok si prídem po ňu a v sobotu sa vraciame do KE ... a odkiaľ máš svokru?

danulienka35
25. feb 2011

@hajatanufus boze mojko to mi je velmi luto verim ti ako ti je ze to nemas lahke a tvoj muz by si mal trosinku vstupit do svedomia ma deti su aj jeho a trosinku ti pomoct ved by ho nezabilo tu chvilocku byt hore co to dojdu robit,ved sa staras o vsetko len prosim bud silna ako to vidis s prichodom na sk? keby si bola bliz povedala by som ti prid ale si neskutocne daleko ale veed prides 😉

hajatanufus
25. feb 2011

@kvietok121 jasne dakujem som rada ze som v tom neni sama vies pri lucinke som to tak neprezivala jej som zacala v 4 mes davat ovocne vyzivy a tiez najprv vypluvala ale postupne sa naucila papat a v 6 mesiacoch uz pekne papala zemiacik a ostatne ale ja som vtedy ani nevedela ze co a ako mam davat takze moc toho neochutnala ale nevadilo mi to a neskor mi papala vsetko zato teraz skoro nic nechce ale chcela som tym povedat to ze u nej som sice nespravne zacala ale tak sa mi naucila papat a teraz sa mi to pri rachel zda tazsie lebo si myslim ze uz musi nieco papat tak som z toho nervozna ze to nejde podla mojich predstav

akika722
25. feb 2011

@majka35 Streda nad Bodrogom...dufam že to tu nikto odtial nečita 😅 😅 😅

akika722
25. feb 2011

@hajatanufus mi je to luto všetko ☹ inač moj mm je občas tiež riadna truba 😠

majka35
25. feb 2011

@hajatanufus teraz som si prečítala tvoje príspevky, máš to ťažké moja, ale neboj, ste trošku podráždení, ani sa nedivím, ale bude lepšie ... potrebuješ si oddýchnuť, viem, sa to ľahko hovorí ... ja som tiež niekedy na konci s nervami ... ☹

kvietok121
25. feb 2011

@hajatanufus neboj nejako to zvladneme, ja som si tiez myslela ze zje trosku viac, to co dostal do seba sa mi nezdalo ze nieco vobec bolo, nechci vediet ako po tej mrkve tahal mliecko az mu zabehlo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre