♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
4. mar 2011

@katkavv mi chceme ist s dcerou do Ba no neniem ako nam bude 😒

alure
4. mar 2011

@katkavv my bývame v podstate na vyvýšenom prízemí a preto nechcem aby bol na podlahe aj keď je relatívne teplučko...ale bojím sa aby neprechladol 😒 tak uvidím...ale najlepšie je mu na koberci,u susedky sa mu najlepšie lozí v detskej na koberci lebo mu neprešmykujú nôžky 🙂 my sme mali mať návštevu tak sme vík plánovali tak ale v nemecku je nejaký štrajk na vlakoch a nepremávajú medzinárodné spoje,tak príde inokedy ☹
@danulienka35 neboj moja my týmto jedným kurzom nekončíme a rada by som chodila s Denisom aj naďalej..ale niekedy po lávaní keď už bude krajšie počasíčko niekde dáme stretko ,hm? jasné s výletíkom počítaj že vás beriem 😉

katkavv
4. mar 2011

@danulienka35
tak snad sa to bude uz len a len zlepsovat 😉 a zubky uz malu netrapia? kajkovi idu 2 spodne naraz ...

danulienka35
4. mar 2011

@alure dakujem mojko si moje slniecko jasne budem sa na teba deti velmi tesit 😉

danulienka35
4. mar 2011

@katkavv klop klop uz nie dnes jej dcerka kupila zlaty naramok aka je podarena prdelka 😉

katkavv
4. mar 2011

@alure
no pekne, ale kolac si spravila nie? tak ho spapate aspon vy ... 😝
ja by som mu tiez najradsej dala koberec, ale ma to aj nevyhody, dost mi grcka a koberec by bol hned ogrckany, som mu skusila dat jeden mensi kobercek co ma v detskej izbe, taky kde je cesta pre auticka a znovu mi z neho zdrhol, koberec by sme museli mat v celej obyvacke ... ale mas pravdu, na tej dlazke je zima, a este ked je cely uslineny, tak ma ladove ruky ale neviem, ako to budem riesit 😖 😖 😖

majka35
4. mar 2011

ahojte 🙂

@alure zaujímavé, inšpirovala si ma, aj s tým sáčkom, aj so smajlíkmi ... a mám ten istý názor, ako @seagull2404,
čo sa týka zvládania "slastí aj strastí", až ťa niekedy podozrievam, že ty máš snáď dlhší deň, ako my

@seagull2404 takéto podobné pocity som mala aj ja, že už nevládzem a kedy si oddýchnem a všetko sa len hromadí a hromadí a ja nespím ani v noci ani cez deň a preto chodím každý druhý štvrtok posedieť si s kamoškami, kde úúúplne vypínam

katkavv
4. mar 2011

@danulienka35
ccc, mala paradnica 🙂

alure
4. mar 2011

@danulienka35 😉
@katkavv tak to je pravda aj s tým grckaním preto mi tá podložka vyhovuje,je dostatočne veľká,lahko umývateľná 😉 skúsim ju niečím obložiť aby nezdrhol na dlážku a hral sa len na nej..som zvedavá kedy mi príde,objednávala som ju v stredu...
@majka35 jej mojko som rada 🙂 je to fakt super a ja sa pri Oliverovi navymýšľam rôznych vecí až až..presne som ráno chcela na teba reagovať ale Denis vystrájal,ohľadom Barborky že je na jednej strane super že jej vyskočila horúčka (Oliverko od bábätka mal vysoké horúčky 40tky ale za dva dni ani stopa po chorôbke) takže ak telo takto spontáne zareaguje vieš že telo bojuje s chorobou a je to na dobrej ceste.Dúfam že sa má už lepšie a aj ty si spokojnejšia 😉 mm je už doma?
No ja ten deň mám dlhší 😀 😀 😀

lucia20
4. mar 2011

@vladka84 :D ja som na to uplne zabudla. mam dotazku. ked by sme chceli dvojlozkovu izbu s tromi detmi, avsak bez pristelky.... aka je tam cena? vies, ze by som vzala babam postielky a jedna medzi nas. im sa samostatne postele neoplatia platit. aj tak drichmu vecne u nas.

katkavv
4. mar 2011

no jo....
idem trosku pracovat a potom relaxovat, prajem pekny vikend a super vecer a este aj kludnu noc s detickami
😀 😀 😀

alure
4. mar 2011

@katkavv a ano koláčik upečený 😉 budeme s mm kávičkovať a laskotiť 😝 minule som tento tiež piekla a jedli sme ho 5 dní 🙂 ale je strášne mňam 🙂 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=27378 len piškoty som kôli Oliverkovi nenamáčala do kávy ...
Idem kuk panelák a pritúliť sa k mm 🙂 je mi zima 😉

lucia20
4. mar 2011

@vladka84 ak by sme mohli, rezervuj nam bud dvojlozkovu izbu LUX alebo ak uz nebude, tak apartman. ale tu dvojlozkovu, ak je tam ta moznost mat tam tri deti bez pristeliek....

udada
4. mar 2011

ahojte, viete mi poradiť? malú som začala prikrmovať - dávam jej mrkvu. Je normálne, že ju z toho napína? a akú hustotu by mal mať asi prvý príkrm. Ja som z toho jeleň, dúfam, že je to len zo začiatku. Ináč ja som jej tu mrkvu rozmixovala, pridala svoje odstriekané mlieko, aj keď mi detská doktorka hovorila, aby som jej zeleninku roztlačila vydličkou. No ja neviem, nie je lepšie prejsť najprv z redšieho po hustejšie? Ako ste to spravili vy?

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 ked mi sme zacali len teraz papat, a hned mu robim take ze rezance a tak ... vies my len teraz skusame mrkvicku a zemiacik ... tak neviem co mu mam dat vyskusat
@evanns to je super ze si to uzivas, aj ja som si donedava, ja uz musim odkladat snury, minule si to namieril k zasuvkam ... takze uz urcite menej porobim a musim mat ho stale na ociach
@hajatanufus dobre s zamotala sikovnica
@katkavv aj my sme na zemi, ale mame koberce, tiez sa zdala zima, preto sme aj teraz kupili do detskej izby, aj ked grcka sem tam no co utrieme, kupili sme taky metrazovy ... ked vyraastie tak vymenime

kvietok121
4. mar 2011

@udada ja len roztlacam a mrkvicku som pretlacila cez sitko aby bola jemnejsia, inac my sme sa rozpapali ( teda 1. krat nieco zjedol po 6 dnoch (4x mrkva a 2x zemiak - samostatne), az vtedy prvykrat nieco zjedlo, riedila som to vodickou v com to bolo uvarene, a nakoniec na 6 den zjedol co bolo trosku hustejsie 🙂

udada
4. mar 2011

@kvietok121 vraj sa má po 4 dňoch pridať k mrkve zemiak - a to mám pridať aj keď malá spapá len trošičku alebo radšej neskôr?

kvietok121
4. mar 2011

@udada my sme mali 4 dni mrkvu (tej nezjedol nic), potom 4 dni zemiak (dva dni nic, dva dni papal) a dnes mal prvykrat zemiak s mrkvou aj dnes zjedol 🙂

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 no ja som začala skor kedže nieje kojený,teda už kojený...a ja som dávala čistu zeleninu,potom mäsko.a ked som začala pridávať niečo tak som zavarila do toho ryžu,alebo tie ryžové rezance,sú také niťovky....to do toho 6m. teraz už dávam občas aj múčne veci....teda lepok...

udada
4. mar 2011

@kvietok121 no tak aj ja to tak spravím, že jej po 4 dňoch pridám ten zemiak

udada
4. mar 2011

@dajna11 a zvládal to dobre spapať ?

majka35
4. mar 2011

@alure po Barborkinej teplote už ani stopy chválabohu ... mm sa ešte nevrátil a ja už začínam byť nervózna, vyrazili o pol tretej a išli cez Budapešť, takže by tu už mali byť 😕

niky13
4. mar 2011

@kvietok121 ja mam alergiu na laktozu, ale mam tu "vyhodu", ze to mam od narodenia. Mas vylucit mliecne veci kvoli koznym problemom? Pretoze tato alergia sa prejavuje prevazne traviacimi problemami.

dajna11
4. mar 2011

@udada no hej,mrkvička je sladká,kupujem tu balenú tá je sladká....a ked k tomu pridám cukinu,je to také sladučké....chutí to aj mne,len keby to nebol rozmixovaný geblajz ☹ ☹

kvietok121
4. mar 2011

@niky13 no poviem ti som z toho jelen, dnes mi zistila ze mam alergiu na kravske mlieko ale ze to sa jej netyka, ze to je vec gastra, a ze tak pojdem az ked dokojim, takze ze mam teraz mliecne obmedzit, neviem ci mam s travenim problemy ... ale mam od narodenia atopicky ekzem a alergiu na pele, a pred rokom sa mi to tak strasne zacalo zhorsovat ze v decembri som uz revala karzdu noc, tak ma donutil manzel ist ku koznej a alergologicke, a jedine co som od nich dostala boli krvne testy na lepok (co sa nepotvrdil) a na kravske mlieko, ostatne ze som mala zistovane tym napichovanim, nie z krvi ze to staci

udada
4. mar 2011

@dajna11 🙂

niky13
4. mar 2011

@kvietok121 to by si vedela, alergia na laktozu sa prejavuje nafukovanim, plynmi, zvracanie, hnacky, krce v bruchu. Ja na tvojom mieste si dam urobit poriadne testy. Mozno im vyskocilo len nieco ako skrizena alergia - kombinovana s niecim.

luna22
4. mar 2011

tu ste mamičky, čo sa vám narodili babatka v auguste 2010?

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 možeš to mať aj autoimunitné ochorenie...nerobili ti odbery na vyšetrenie celkovej imunity?

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 no to mas v poho, ale my sme len teraz zacali a neviem co s tym lepkom mu mam spravit, my este ani ovocie, kedze som alergicka tak to nechcem nejako urychlovat a dodrziavat hlavne odstup na tie potraviny na ktore som alergicka aj ja, asi len ako vravela @alure tat mu korku chleba ocumlat 🙂
@udada vies som alergicka, a mam napr. aj na zemiak alergiu tak preto ja po 4 dnoch ale pisu ze staci aj 3 dni, a mozno ti tu baby napisu ze dodrziavali aj mensie intervaly , ja som len moc opatrna
@dajna11 kde kupujes cuketu???ja by som chcela buduci tyzden tekvicu a cuketu
@majka35 neboj dorazia, vies ake su cesty v piatok, idu asi pomalsie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre