♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
6. mar 2011

@adal mas krasne deticky😉

@jankasramka deticky maju vysoke horucky, ja by som to nechala teraz na pokoji az, ked si sam donesie zo skolky alebo z okolia. Este je malicky na kiahne podla mna... ale deticky ich celkovo lepsie znasaju ako dospeli...

@mirmaj waw sikovna je sikovnica🙂 sesterkina mala uz chodi ako 8 mesacna, mas sa na co tesit 😉

@alure pocula som od viacerych mamiciek, ze nocnicky, co hrali odlakali deticky a nechceli ist na nocnik. Zeby tam bola nejaka melodia, co nelahodi ich usku 😉

@akika722 moja, tak prijemne stahovanie, nech ide vsetko ako po masle a aby si mohla byt potom s nami🙂

memory97
6. mar 2011

@hajatanufus skus im davat obom vitamin C, v SR je to cebion, kvapky pre deticky, ale v UK sa skus popytat.

@akika722 moj zlaty, teda dobre nezodpovedna svokra, hadam uz zabudla, ze deticky su zvedave a vsade strkaju rucky!!!! Dufam, ze mm svojej mame aspon poriadne vynadal!!!

uz sme napapany, tak ideme spinkat, dobru nocku vsetkym babatkam a mamickam.-)

jankasramka
6. mar 2011

@katulkaaaaaa oblecko posli do mexika, budu ti tu za to ruky nohy bozkavat 😝 😀
simonko je nadherny na nocnicku- a ten prstek v pusinke! 😵 😵 😵 a ako? cikol, kakol?
@eis4 som inak rada ze nie som sama s takym ukricanym babom, ako citam tak aj u vas je problem ist si niekam sadnut 😀 my ideme do restiky a mateo musi byt stale stredobod pozornosti takze chvilu ho nosi mm a ja jem a potom naopak. no uzas fakt...taka rodinna pohodicka 😀 😀 😀
@vladka84 timka vyzera ako detska modelka 😉 krasne su aj tie satecky. ak to neni tajomstvo tak kolko stoje take saty na slovensku?
@adal vdaka za link 😉 dost uzitocnych veci tam je-presne to co som chcela vediet 🙂
@mirmaj nebola to az taka hovadina 😀 😀 😀 docitala som sa ze mas pravdu s tymi ovcimi kiahnami 😉
@alure @liba78 @memory97 zajtra este asi skusim zavolat doktorke ze co ona nato. ale tak asi tomu predsa len necham volny priebeh a nebudem nasilu pokusat...

jankasramka
6. mar 2011

@hajatanufus sa stale cudujem ze ako to ty zvladas, by si si zasluzila nejaku cenu ze "super mama"....
preco inak nezbalite svestky a nejdete odtial kade lahsie?
akoze prepac ze to mozno vyznie blbo ale uz aj tu v mexiku (co je krajina tretieho sveta) by vam bolo asi tisickrat lepsie. sice tu rodiny nemaju ziadnu podporu od statu ale zas na druhej strane vam ani nikto nic neberie, mozes si zit s minimom ale stastna .... a tiez tu staci ze prejavi niekto chut do roboty a je vsade vitany-tak aj mm by to mal lahsie....
nevravim teda aby ste sli prave sem ale zda sa mi ze vam bude hocikde inde lepsie ako v anglicku (ale to je mozno len moj subjektivny pohlad lebo mne je anglicko nesympaticke 😝 😀 - keby som ich mala zaskatulkovat tak su to namysleni skrobi 😀 )

jankasramka
6. mar 2011

@akika722 takze som sa predsa len dockala pikosky od svkrovcov 😲
no strasne....a patko co hovori? on je s nimi rad ci ako?

denisocka
6. mar 2011

@adal nič 😉 iba toto ma rozosmialo 😀 asi sa budem radšej tu obracať 🤐

jankasramka
6. mar 2011

@eis4 citala som tie hry na stvornozkovanie co si sem dala link. no mne uz pri tom cviceni sam postavi na nohy. sa ma chyti za tricko a postavi sa sam. dnes sme to natacali ale len mm mobilom a to neviem dat do kompu, tak skusim zajtra znova...
ale fakt su tam dobre veci popisane 😉

vladka84
6. mar 2011

dobre ranko 🙂
dievcata dakujeme za pochvaly, Timka je ozaj fotogenicka, to asi nema po mne, lebo ja vyzeram este aj na fotkach strasne 😝

@jankasramka mali sme ich z pozicovne, stali nas 15eur - dost vela si myslim,ale zhanali sme ich na poslednu chvilu (den pred svadbou), takze som brala aj drahsie... len sme potom s mm rozmyslali, ze nas taka svadba vyjde riadne draho - saty pre Timku, pre Karinku, pre mna, topanky, kadernicka,kvety, dar - fuuuha, lacny spas to nie je a to este ani nie je nasa svadba 😀

mirmaj
6. mar 2011

pekný slnečný deň všetkým 😉
@jankasramka joooj tak to som rada že som si aj niečo mudre zapamätala 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
6. mar 2011

ahojte aku ste mali noc?mi super,myslim deti...o mm sa radsej ani nevyjadrujem,najradsej by som ho poslala kade lahsie mam take nervy ze u nas bude dlho ticha domacnost
@mirmaj dufam ze tvoj mm ma viac rozumu ako ten moj 😠
obed uz sa vari,jedno dieta spi druhe sa hraje tak mam volno 😉

evanns
6. mar 2011

@katulkaaaaaa ahoj moja, ja varim to bravcove po uhorsky, na ktore si tu dala recept...tak ti potom poviem, ci sa mi podarilo 😉

katulkaaaaaa
6. mar 2011

@evanns aj ja ho robim uz sa pecie cca hodku a pol a stale neni,dufam ze vam bude chutit 😉

liba78
6. mar 2011

@jankasramka @mirmaj baby ja zíram krásne vám tie detičky napredujú. Jurkovi sa nechce, on vie že mu všetko donesiem, preložím ho tam kam chce ísť a odnesiem. Tak sa nemusí snažiť 😝

mirmaj
6. mar 2011

@jankasramka a inak obdivujem že sa vyberiete s Mateom do reštiky mňa také nič ešte ani nenapadlo, lebo fakt neviem čo by robila tamarka pokiaľ by sme jedli, teda určite by sme nejedli, lebo by nám to nedovolila 😀 😀 takže ja som zatiaľ bez toho,ale teším sa ked sa niekedy neskôr vyberieme ale ja osobne by som ju nechala radšej u našich a išla bez nej ale mm samozrejme nie, lebo prečo by nešla aj ona 😀 😀
@katulkaaaaaa kdežeeeee môj ho stratil už strašné dáááávno, prišiel niečo pred 4 jasne že ma zobudil a teraz ešte chrápe ani sa neprebral, ale spinka aj Tamarka tak obed už pomaly dokončujem a stihla som aj PC 😀 😝 Tvoj čo vyviedol? ja už to inak ani nejako neriešim asi som si zvykla 😠 ale dojal ma ked si už ľahol a zrazu sa zdvihol a šuchral v kuchyni (najskôr som si myslela že mu je zle a ide grcať 😝 ) a on si dal žuvačku a ľahol si no chápeš??? som také nervy chytila či sa chce zadusiť alebo som si predstavila že sa ráno zobudím s tou žuvačkou vo vlasoch, ale potom si ju vybral vďakabohu 🤐

liba78
6. mar 2011

@evanns jeeej aj ja dnes varím podľa receptu, ktorý tu niekto odporúčal. Len neviem kto 😅
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7332

mirmaj
6. mar 2011

@liba78 skús dať pred neho niečo také čo má naozaj rád, Tamarka má tak hrozne rada dudku takže tu ked zbada aj na konci izby tak si ide pre ňu a hned ju ma v puse 😀 a nám tiež pomohlo to že ja som si ľahla na gauč, malu som si dala vedľa seba a ona sa po mne štverala, buchala po bruchu ( to jej dobre capkalo 😝 ) mm tak naťahuje aj za fúzy na bruchu hroznú radosť ma z toho 😀

liba78
6. mar 2011

@mirmaj
@katulkaaaaaa chlapi sú naklonovaní 😠 ja som mala toto minulý víkend, lebo jeden zamestnanec mm oslavoval 30 a švagriná 40-tku. Tiež som sa s ním 2 dni nebavila. 🤐 Ešteže nemáva takéto stavy často. 😀

liba78
6. mar 2011

@mirmaj to by som mu tam musela dať cecok 😀 😀 😀 je to jediné čo ho dostane. 😝

katulkaaaaaa
6. mar 2011

@mirmaj ani mi nehovor...prisiel uz o 22hod/co nechapem lebo on ked tak pride az nadranom/...ale to co stvaral stalo za to...zhrniem to asi tak ze som o druhej v noci umyvala schody,jeho caka dnes malovanie...a moze si umyvat obyvacku,kupelku no proste je mi z neho na 😲 doteraz este spi,dva krat som ho budila...ale on je este koma stav 😖 akoze moj slovnik dnes ... esteze viki uz spala ked prisiel...tak asi tak 😝
ked som pozrela na deticky v noci ako spali tak som si tak sama pre seba povedala ze este ze vam mam 🙂 nechapem baby co ziju s alkoholikom,mm toto spravi ma dva krat do roka ale ked uz tak to stoji za to

mirmaj
6. mar 2011

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to by naozaj vyzeralo komicky 😀 😀 😀 horšie že u nas su tie stavy nejako často, lebo my stále niečo máme minulý týždeň sme tiež boli kamoške na 40tke, potom známemu na 30tke, ktorý to oslavoval minulý týždeň s rodinou (tam nepil) a teraz s kamošmi, takže tam sme boli vtedy spolu a včera bol sám a prišiel ráno o 4. Ale stačí aj ked spíme len u našich tak sedí s mojím ocinom aj do 5 v pivnici 😠

katulkaaaaaa
6. mar 2011

mi uz sami sediiiime,ale neviem ho normalne odfotit stale sa trepe,fotky su rozmazane 😒
@liba78 ze to by som tam musela dat cecek 😀 😀 😀 si ma pobavila,aj moj ked vidi prso tak vykrika mnam ham 😀

mirmaj
6. mar 2011

@katulkaaaaaa mu asi niečo nesadlo 😲 nášmu nebýva ani zle keby aspoň tomu chcelo byť poriadne a bolieť ho hlava aspoň týždeň, ale prd....prídeme domov ide rovno do chladničky ešte niečo zje, zaľahne a vyspí sa z toho

katulkaaaaaa
6. mar 2011

@mirmaj moja no poviem ti ze nieco mu nesadlo...a este aj rano mu bolo zle...cize myslim ze pil tak ze sa priotravil-sak za 5 hodin aby sa takto spil,tak toto nechapem...a samozrejme on si nic nepameta...no proste deees,akoze som velmi rada ze mu je zle a dufam ze este dlho bude,nech si to uzije panko 😝 ja viem byt hnusna za toto....este mu to dam ,,vyzrat" 😀

mirmaj
6. mar 2011

@katulkaaaaaa krásne sedkáte, šimonko je taký krásny chlapček 😉 naozaj ešteže máme tie deti aspoň tie nam robia radosť 🙂 niekedy rozmýšľam či by mi nebolo lepšie keby som lesba 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
6. mar 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 jááááj 😀 😀 😀

liba78
6. mar 2011

@katulkaaaaaa tak to ham mnam by som brala. Jurko sa zmôže na hmmmmmmmmmmmmm aiiiiiiiiii aaaaaaaaa
😀 a ešte sám takto nesedí. 😔 (aký je tam podarený)
Chalani s ním chceli ísť závodiť v pavúku s Adamkom, ale potom si to rozmysleli, lebo Adam nabehá denne v pavúku iné metre 😀 😀 náš maximálne ku kuchynskej linke a k smetnému košu príde. 😀
@mirmaj tak to ti verím, že ťa to štve. U nás to býva vždy také obdobie, keď má doma kámošov zo Švédska, vtedy je to na :-O====
a určite pijú na svojich pánskych jazdách, ale to neriešim. Čo oko nevidí srdce nebolí.

katulkaaaaaa
6. mar 2011

@liba78 kolko nechavas maleho v choditku?ja tak dva tri krat denne po 5 minut,niekto hovori ze by sa nemalo...ale ked on sa tam pyta a cely den na rukach ho mat nemozem....hmmmm

liba78
6. mar 2011

@mirmaj že lesba 😀 😀 ale za zamyslenie to stojí 😀

@katulkaaaaaa aj nášmu býva zle 😀 a keď príde pýtať niečo na hlavu, tak mu vždy poviem že na jeho hlavu máme len záchod. 😀

liba78
6. mar 2011

@katulkaaaaaa asi tak podobne, ale Adamko tam býva podstatne dlhšie. Ale on reve keď ho berú z chodítka von.

katulkaaaaaa
6. mar 2011

@liba78 umreeem ze na tvoju hlavu len zachod 😀 😀 😀 baby este vas mam lebo by ma z neho fakt slahlo...viem ze su vsetci rovnaky 😠
ja si tiez pametam ze viki v choditku byvala a nic sa jej nestalo,to teraz uz nevedia co by vymysleli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre