♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
9. mar 2011

@jankasramka to viem, len on je tak troska zavislak na mliecku,toho spapa najviac. Prikrmy pomenej☹ hadam sa mi ho podari preorientovat viac na prikrmy. Uvidim,co zajtra povie dr. na gastre.

alure
10. mar 2011

Dobré ráno babulky
@liba78 zdieľam tvoj názor je mi jedno kto vyhrá ale som rada že SLOVAN je mimo hry 😉
@memory97 , @jankasramka tak potom aj ja len prevarím a bude fajn...ale dnes ešte mrkva a kareláb..nech nemením zeleninku po jednom dni...
@eis4 malá šikovnica 🙂
@helen1007 gratulujem aj ja som rozmýšľala že sa zapojím,len musím do obchodu urobiť nejaké foto 🙂
@danulienka35 my sa tu mojko míňame ☹
@danulienka35 , @helen1007 v piatok som aj ja v PK ideme plávať tak žeby stretko???
Dnes mám doma Olivera od 4tej rána hnačkuje ☹ akurát mi susedka vravela,že sú nejaké virozy (hnačky a zvracanieň tak dúfam že to nie je nič vážne a včera sa omylom (ako to nazval on) zaplietol do niečoho v škole a dostal kvázi poznámku tak snáď to nie je psychického charakteru...

katkavv
10. mar 2011

@jankasramka
ahoj, ako ste sa mali tuto noc?
skoda, ze tam nemate ten vysavac, je to velka pomoc, my tuto noc uz lepsie, hore som bola uz iba tak ze podat dudel a zakrit 😉
mozno to ma naozaj s tych zubov, uvidim ako bude dnes ...

monuska342
10. mar 2011

ahojte baby mozem sa k vam pridat?aj ja mam augustovciatko...uz vam deticky behaju?moj sa iba plazi a toci dookola 🙂

katkavv
10. mar 2011

@memory97
dakujem za tip, vyskusam, ale neviem, ci to kajko nema z tych zubkov, vcera mal aj hnacku iba jeden krat a este aj grcal ale ze normalne prudom, no hruza 😲

katkavv
10. mar 2011

@alure
ahoj, noc bola lepsie ako ta predosla, tak uvidim ako bude kajkovi dnes a v noci a podla toho zvazim, ci pojdeme plavat, ak nie zajtra tak uz urcite v stredu ideme 🙂 cez vik ma byt krasne, tak dufam, ze uz budeme ok, aj mm ma nadchu a trosku aj ja, cize super 😖
Chudacik Oli, ja som tiez pocula, ze je nieco vo vzduchu, ale vsak on je velky chlapec, daj mu cierne uhlie a urcite to prejde 😉

alure
10. mar 2011

@katkavv mojko ako sa dnes cítite?zajtra ešte asi nepôjdete však? ale radšej to úplne doliečte ako by ste mali mať potom z toho problém...

alure
10. mar 2011

@katkavv sme si naraz písali 😀 😀 😀

jankasramka
10. mar 2011

@katkavv tu je 1 hod rano a ja len idem spat 😒 mala som blby vecer a od nervov som nemohla zaspat ale tuto noc to vyzera lepsie. zatial sa zobudil len raz. dala som mu lieky a je vo vyvysenej polohe a zda sa mi ze ovela lahsie dycha 🙂
a som rada ze vy ste pekne spinkali. tak vyzera ze ste na tom lepsie. pekne zvladol chorobu, asi ma dobru imunitu. dnes uz negrckal?

akika722
10. mar 2011

@katulkaaaaaa je mi to luto Kati ☹ idem vas dočitať,včera som lahla okolo 19.30 s Paťkom a asi som zaspala skor ako on 😅
aa ahojte 😎

akika722
10. mar 2011

@helen1007 gratulujem k vyhre 😵
@hajatanufus kraasne slečny máš doma 😎

katkavv
10. mar 2011

@alure
hehe ano, naraz, nepojdem nikam, presne tak, pre istotu 🙂

katkavv
10. mar 2011

@jankasramka
dnes zatial nevracal, aj pekne papa, sem tam zakasle, kychne ale inak oki 🙂 rano som mu odsala, dala slany roztok a uz mu netecie soplik, to iste mu urobim na obed a vecer, nos ma este trocha upchaty ale inak je zivy az az 🙂
No tak prajem dobru noc a nech je Mateo cim skor v poriadku 😎
Neboj, zajtra uz bude lepsie 🙂
... do SR sa ruti jar, cez vik ma byt "az" 15 - 17 stupnov, sa uz tesim 😝

seagull2404
10. mar 2011

ahojte, u naj je aka tma? 😖 😖 😖 Tamarka spala po dlhom case krasne, tak som pre zmenu nespala ja ☹
@akika722 ahoj, ako pokracujete v bytikom? co helen vyhrala? nejak mi uslo
@alure moja, dufam, ze to rychlo prejde a ze to fakt nie je zo skoly
@liba78 mne je jedno, ci tam Slovan je alebo nie, aj tak by sme ho porazili, musim priznat, ze my sme fanatici s mm, ale smuti, lebo byvame v Ziline a akosi to tu nepasuje 😀

katulkaaaaaa
10. mar 2011

dobre ranko dakujem za podporu moje mile,je to hrozne clovek s tou stratou zaspava,budi sa aj stava...o to viac to boli ze to bola mlada,zdrava baba,ktora mala cely zivot pred sebou ☹ bola to brachova prva laska,zili spolu 5rokov...och je to tak neskutocne smutne 😒
na potesenie mi kamoska vcera poslala este fotky 😵

kvietok121
10. mar 2011

dobre ranko, ja nechapem kde beriet energiu , tak neskoro kecat, ja som sla o pol deviatej aj tak som ako mechom buchnuta, matejko zase vymyslal ☹
@helen1007
@niky13 @danulka3 @jankasramka ja mám domáci ale mrazeny tak preto sa pytam, ze ako ho spravit, cerstvy domaci nie je ☹, helen gratulujem k vyhre 🙂
@danulienka35 princeznaaaaaaaaaaa
@danulka3 ako odhadujes mnozstvo, ja netusim kolko papame, my zatial mame za sebou mrkvu, zemiak, cuketu, tekvicu, este do konca tyzdna brokolicu
buduci tyzdne by som chcela este kel, kalerab a petrzlen - mame domace 🙂 a mozno aj karfiol, ale ten len kupovany ☹
@eis4 http://www.bemaslovakia.sk/ ja som pozerala tu tam maju aj cez vikend
@danulka3, @eis4 my teraz chodime v piatky doobedado nezabudky, skoda ze ten dalsi nie je aj doobeda, poobede sa mi zatial neda ☹
@hajatanufus moja tak sa vyliecte skoro, krasne princeznicky na foto
@alure ja len vymyjem a dam varit dokonca na pare, ale drobcovi asi uvarim vo vode 🙂
@seagull2404 to aj mne sa stava, ked matejko nebuntosi, tak buntosi mamina 🙂 ale dnes to bol matejko
@katulkaaaaaa no nadherne fotky pochval kamosku, ak sa tym nezivi tak nech zacne 🙂

baby vam drobci kakaju kazdy den, ked prikrmujete, lebo mi nie

@seagull2404 to aj mne sa stava, ked matejko nebuntosi, tak buntosi mamina 🙂 ale dnes to bol matejko
@katulkaaaaaa no nadherne fotky pochval kamosku

liba78
10. mar 2011

Ahojte, dobré ránko 😉 Jar sa nám nejak zasekla ☹ u nás poletuje sneh 😖
@alure @evanns ste skvelé baby 😉 Som rada, že sme jedna krvná skupina. 😉 @evanns teda to by ma nenapadlo, že si hokej aj hrala. Klobúk dolu, ale dúfam že tie Košice nepustíme ľahko. 😀 Už idem volať známemu, aby som mala lístky pre chlapcov. 😉

@monuska342 ahoj, vitaj medzi nami. 😉

katkavv
10. mar 2011

@katulkaaaaaa
ahoj, tiez mi je luto 🙂 hrozne je ked zomrie dieta alebo mlady clovek 😢 😢
..... ale fotky su vydarene, budete mat krasnu pamiatku na maleho 🙂

katkavv
10. mar 2011

baby idem varit aj ked sa mi nechceeeee 😒
ale net mam ON cize priebezne citam ....

akika722
10. mar 2011

@seagull2404 detská izba hotovo,dnes bude obyvačka kompletne,teda ešte tapetu doobjednať a nalepiť,teraz robia bezpečnostne dvere a dnes sa asi začne aj spalna a chodba,do soboty by to malo byt a v utorok ešte skrine

vyhrala vody a tričko..

akika722
10. mar 2011

@katulkaaaaaa naaadherné fotky,maly je krasnučky

liba78
10. mar 2011

@seagull2404 😝 tak to je trošku blbé. Zažila som to keď sme boli na lyžovačke a Dukla hrala v Martine. Som tam šla s deťmi a oni samozrejme Dukla šály, čiapky. Tam som bola ako na tŕní. Skoro ma poliali pivom fanúšikovia Martina. Viac som tak nešla. Doma je doma. 😉

monuska342
10. mar 2011

@liba78 dakujem 🙂

liba78
10. mar 2011

@katulkaaaaaa krásny drobček 😉
v posledne dobe nejak často pochovávame mladých ľudí. Je to veľmi smutné a keď sa to dotýka osobne býva bolesť obrovská....
vždy ma napadne, koľko krát si človek povie že ho minulo nešťastie o vlások. Ako málo chýbalo a už by bolo po ňom. Občas má asi aj anjel strážny slabú chvíľku a ten vlások nám nestihne vložiť do času bytia. ☹

Taký najvláskový zážitok môj bol, keď som s malou sestrou (4) zmeškala bus s kúpaliska. Išli sme pešo. Jej sa rozviazala šnúrka na topánke, tak som sa zohla a chcela ju zaviazať. Vtedy sa po ceste rútilo auto, dostalo šmyk, vyletelo na chodník, narazilo do lampy asi meter od nás, tá ho odrazila a spadlo do dvora rod. domu. A to "keby" mi rezonuje v hlave dodnes....

liba78
10. mar 2011

@monuska342 čítam, že máte dva zúbky ako aj my. Ešte kojíš, alebo papá UM ?

monuska342
10. mar 2011

@liba78 no mi mame uz sedem zubkov:Deste som to nestihla zmenit...papame UM a ty este kojis?

majka35
10. mar 2011

dobré ránko 🙂

@jankasramka ja som to začala robiť pri barborke, lebo ona mi varené nechcela, len kupované, tak som je mixovala ryžu s ovocím, ovocie mi jedla v pohode, no a neskôr, keď bola staršia, tak so je tam pridávala aj trošku škorice
ryžu som do "slaného" príkrmu začala pridávať až vtedy, ked už princezná jedla aj to, čo navarím a nemusela som už všetko mixovať, keď som ju začala učiť na "kúsky" ... uvarené jedlo som rozmixovala a k tomu pridala uvarenú ryžu

seagull2404
10. mar 2011

@akika722 tak to sa uz urcite tesite 🙂 do noveho, myslela som aku sutaz 😀
@kvietok121 a este aj to hlupe pocasie, som zvedava, aky bude dnesny den
@liba78 my sme tiez raz boli, a samozrejme v ZA ako mohol s KE dopadnut, a som sa nezdrzala a pri gole som vyskocila, vsetci naokolo na mna tak skaredo pozerali, ze sme sa potom radsej premiestnili inde 😅 vzdy ked ideme na vychod, dufame, ze to nejak vyjde, ze pojdeme, a oni vzdy hraju vonku, ale do TN by sme mohli zajst, trosku vas podpichnut 😝
@katulkaaaaaa moja, ja som ju nepoznala a boli ma pri srdiecku, myslim na teba 🙂 a fotky su nadherne, aj ten model na nich 😵

liba78
10. mar 2011

@monuska342 wau, že sedem 😲 😲 žeby si mala doma najzubatejšie augustovčiatko ? 😉
ja kojím.
@majka35 Ahoj, aká bola noc ?

lubina82
10. mar 2011

ahojte žienky.....mohla by som sa k vám občas pridať do debaty? tiež mám augustovčiatko....ale len som vás zatiaľ čítavala a získavala cenné rady.....čítam vás priebežne od založenia tejto skupiny...ste veľmi zlaté ako si tu jedna druhej pomáhate....zvykla som si písavať s kvietkom121.... pekný deň vám prajem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre