♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
10. mar 2011

@lubina82 neni zac 😉
@kvietok121 😉
@mirmaj tak to ti verim ale je bohovska sikulka nasa 😉

danulienka35
10. mar 2011

@eis4 no super mojko dalsia sikovnica nasa 😉

mirmaj
10. mar 2011

@eis4 tamarka tiež tento týždeň si už sama viackrát sadla a tiež som ani nepostrehla kedy to bolo prvý krát, kedže sedela častejšie ked som ju posadila ja tak som ani nepostrehla že aha sedí a ja som ju neposadila 😀
@kvietok121 aj ja kúpem o siedmej ale tam ju nechám dlhšie počlapkať potom sa poobliekame, ona aj dlho papa lebo ma strašne veľa roboty pri tom ešte 😝 potom sa trocha pogúľa po gauči a tak to nejako po troche naťahujeme, ale potom ked ju donesiem do postielky tak asi za sekundu spí 😀 😀

kvietok121
10. mar 2011

@lubina82 ved aj ja sa na to tesim, by sme chodili doobeda do kocika spinkat a poobede, kedze teraz uz spi len hodinu - hodinu a pol, by sme chodili znova, ale dala by som ho do polosedu 🙂 aby trosku pokukal mozn vecder nebude taky unaveny 🙂

kvietok121
10. mar 2011

@mirmaj no my sa kupeme tak kratsie, potom sa uz s mrncanim obliekame, papame tak ze uz mrncime, niekedy sa ani poriadne nenapapame a uz ho prenasam do positelky a hned spi 🙂

akika722
10. mar 2011

@alure čo si pekne objednala??mne tak meškali adidasy botasky a som im napisala či pridu alebo mam zrušiť objednavku,tak ako ospravedlnenie mi poslali adidas platenu tašku,super na nakup 😅

dnes v byte povysavali bordel zo sadrokartonu a podlah/prach/ vysavačom,odišiel nam 3 ročny vysavač 😠 3x hura 😠

mirmaj
10. mar 2011

@danulienka35 často cez deň si spomeniem na teba ked ju musím niekde preniesť že aká je ťažká a to má niečo cez 8 kg, ja si neviem ani predstaviť nosu tvoju chiaru 😉 musíte mať už poriadne bicepsy 😀

danulienka35
10. mar 2011

@mirmaj ti poviem kazdy chvilocku ju nosi ale hned kricia mami jak je tazka 😀 preto ju moc nechovame dame do pavuka 😀

lubina82
10. mar 2011

@kvietok121 veru presne tak....my sme už párkrát skúsili športový kočík a celkom sa mu páčilo...len máme taký blbý kočík, že mu slnko svieti do očí a on sa potom nerváči....tak som kúpila slnečník a chodíme ako takí debilkovia 🙂 ale čo už

kvietok121
10. mar 2011

@lubina82 no ja len normalny kocik zdvihnem do polosedu, kedze este nesedime tak by som ho ani do sedu nedavala, ale aby aspon lepsie videl, a mozno by nebol do vecera umrncany ked budeme pol hodinku vonku od tej stvrtej -piatej, no uvidime, len nech je uz pekne

mirmaj
10. mar 2011

@kvietok121 tamarka by vo vode vydržala aj pol hodiny 😀 ale toľko ju nenechávam lebo už potom chladne voda 😝 ona sa pretočí na bruško nahadžem jej tam rybičky a ona ich naháňa takže je spokojná 😉 obliekanie ešte v pohode no ale papanie je tiež už také všelijaké musím jej dať niečo do ruky aby si to obzerala lebo inak by ani nepapala a takto sa napapa
@danulienka35 aj ja ju už nosím len výnimočne lebo je to fakt makačka 😉

kvietok121
10. mar 2011

@mirmaj ked je na brusku tak davate asi menej vodicky co?

danulienka35
10. mar 2011

@mirmaj to ti verim mam to doma mojko len troska tazsie 😀

mirmaj
10. mar 2011

@kvietok121 neviem či menej ty dávaš koľko? my sa kupeme ale vo veľkej vani už dávno a dávam asi tak cca 10-15cm
@danulienka35 ved Chiara je vlastne jeden a pol násobok Tamarky, to si fakt neviem ani predstaviť 😀 😀

kvietok121
10. mar 2011

@mirmaj aha my sme stale vo vanicke a tatik skoro dava az po vrch 🙂 takze nehrozi ze by sme si lazkali a ja sa bojim ze by sa ponoril ale skusim ze dame menej vodicky co urobi🙂

danulienka35
10. mar 2011

@mirmaj no ved uvidis na sluzobku ides nie?

kvietok121
10. mar 2011

lucim sa idem buvat papa

lubina82
10. mar 2011

@kvietok121 dobrú nôcku tebe aj Matejkovi 🙂

helen1007
10. mar 2011

@danulienka35 ahoj konečne mi ide net
😀

mirmaj
10. mar 2011

@kvietok121 jáááj no tak to by som ani ja neriskovala 😀 ale čudujem sa že sa ešte zmestíte do malej vaničky 😉 dobru a hlavne pokojnú noc 😉
@danulienka35 jasne idem kde by som ja chýbala 😀

danulienka35
10. mar 2011

@helen1007 ahoj no a co si mala snim?
@mirmaj tesim sa na vas vsetky 😀

helen1007
10. mar 2011

@danulienka35 nechcelo mi nájsť wifi....a čo podnikneme zajtra, a kedy?
🙂

mirmaj
10. mar 2011

@danulienka35 aj ja sa hrozne teším aj na mamičky aj na všetky augustové miláčiky 😉

akika722
10. mar 2011

@mirmaj tvoja je ale šikulka 😲 ved onedlho začne chodiť a to si bola teraz tehotna 😀 boože ako ten ča leti..ved tak 😲 😲 😲 😲 som čumela na tie videá

danulienka35
10. mar 2011

@helen1007 ale o kolkoje mojko ? hm aj alure ide plavat bude v pk mozme nekam zbehnut na kavicku
@mirmaj len aby sme mali pekne pocasie mojko

helen1007
10. mar 2011

@danulienka35 ako vám to vyhovuje? super a o koľkej ide plávat?

mirmaj
10. mar 2011

@akika722 ani nežartuj, ved už teraz ju nikde nemôžem nechať len tak, ked ju nechám na posteli hned je na druhom konci, zaprie sa o čelo postaví sa, nechám ju v obyvačke na zemi hned je pri stole a vyťahuje všetko z neho, potom sa zaprie o spodné sklo a zasa sa postaví a to sa bojím aby sa nešmykla a nebuchla si hlavičku no fakt je to zábava 😀 , ked si ku nej ľahnem hned po mne lozí zapiera sa samozrejme o prsia alebo tvár atými malými ručičkami tak to sa tak super zarýva 😀 a to je neskutočná bolesť ked štípe alebo škriabe, niekedy mi až slzy vybehnu 😎

mirmaj
10. mar 2011

@danulienka35 no hadam hej ale aj ak nie, tak si to užijeme vnútri 😉

akika722
10. mar 2011

@mirmaj bude mať 8mesiacov a začne ti chodiť,na 10ju už budeš nahanať 😀

akika722
10. mar 2011

@mirmaj zavidím vam ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre