♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
11. mar 2011

@majka35 netusim, ci existuje finta, ja si nicky kopirujem🙂, ale vacsinou odpovedam v jednom prispevku vsetkym z tej strany, ktoru citam a cez odpovedz si navolim vsetky nicky, co potrebujem🙂

@liba78 na hod dog sa mozem pridat, ale zas ja nie som fanda hokeja a futbalu🙂

@lubina82 blahozelame k 7.mesiacikom:-)

@alure ani tebe este ta podlozka nedosla? Mne este ani neposlali predfakturu, dala som si platbu vopred... pekne im to trva...

@eis4 neboj aj to zacne🙂 Ked ti nahodou niekto pri odpovedi neodpovie, tak ves preco🙂

lubina82
11. mar 2011

krásny dník vám prajem....
u nás to dnes vidím na také polooblačno....ale dúfam, že sa slniečko prederie viac a bude krááásne 🙂
no u nás celkom v pohode zaspali sme pred polnocou...zobudil sa o 5.00 na papanie a spi ďalej

eis4
11. mar 2011

dakujem babulky 🙂 len dufam že malá bude v poriadku lebo je podozrivo kludná,každu chvilu si položi hlavičku a len tak leží ,u nej som to ešte nezažila aby si len tak ležala ☹

lubina82
11. mar 2011

@memory97 ďakujeme 🙂

seagull2404
11. mar 2011

@alure ten moj sa snazi, hlavne, ked som v praci, tak viem, ze Tamarka je v dobrych rukach, a viem aj, ze to robi kvoli nam a ze aj domcek chce dokoncit, len ked je niekedy toho na mna vela, tak mi prasknu nervy a som na neho zla a on to berie tak, ze som nevdacna, len ja obcas musim pustit paru 🙂 a ked pridu aj moj otec so svokrom pomahat, tak ledva stiham...
@memory97 ahoj, som ta tu dlho nevidela, ale ani ja som sa na dlho nezdrzala 🙂

seagull2404
11. mar 2011

@vladka84 mne robili danove, som niesla potvrdenie o poisteni, normalne klasicky a este mi budu nieco posielat spat

memory97
11. mar 2011

@katulkaaaaaa pochval kamosku aj za mna, robi nadherne fotky, ja som skusala, ale k jej fotkam maaaam este straaaaaaasne daleko.

@alure heheh, tak moja pamat po porode utrpela 😀 😀 keby som dosla k poslednemu, tak si nepamatam, co bolo na zaciatku, preto odpovedam na kazdu stranu🙂 a cez odpovedz natukam vela odpovedi naraz🙂 Ved aj vcera na tom veltrhu som mala problem rozpravat ako clovek, ma poznamenali detske pesnicky a vyrazy😀 😀 😀 😀
ja viem moja, ja aj tak ohovaranie nazyvam spravnym pojmom "vymena nazorov" 😀 😀 😀 😝

majka35
11. mar 2011

už hodinu bojujem s terezkou ... v postieľke kričí, keď ju vyberiem je mrzutá, pretiera si oči, je plačlivá, takže ani spať, ani nespať ... som ju vybrala z postieľky, lebo revala, tak som si ju odniesla do kuchyne, že idem prichystať mrkvu, nakrájať, umyť a dať do mrazničky, tak všetko som robila za jej revu a pretierania očí, tak som ju šupla znovu do postieľky, kolísala, spievala, dala do postieľky a zase strašný rev 🙄 idem znovu skúsiť, čo ojej vlastne chýba

memory97
11. mar 2011

@akika722 to si dr. pomylil s gulkami tie vajecniky 😀 😀 😀 😀 asi by mal ist opat studovat, ked to nevie rozoznat 😀 😀 😝

@dajna11 kludne uz mozes, odporucaju aktiviu bielu alebo v DM-ku su specialne jogurty pre deticky, nemusia byt v chladnicke. My nepapame jogurty, vracia mi z nich maly.

@lubina82 som si ta pridala na FB, prave si mi to potvrdila🙂
na vrchu su take dve zelene sipky jedna ide hore a druha dolu a to ti po stlaceni spravi to, ze sa ti pridaju vzdy nove a nove prispevky🙂

lubina82
11. mar 2011

ešte by som sa žienky chcela opýtať...zaregistrovala som tu stretnutie augustových miláčikov.....kedy to bude? ak by som mohla tak by som sa veľmi rada pridala, ked ste ma tak perfektne prijali medzi seba...či je už počet uzatvorený a všetko zaistené?

memory97
11. mar 2011

@seagull2404 blahozelame a dufam, ze jej ta postielka velmi nechutial, nech ma este v com spinkat 😉

@alure ked obhryzaju stenu, tak im chyba vapnik, kedysi boli zelezne postielky, tak sa vravelo,ze chyba zelezo, ale pri drevenych netusim🙂

@akika722 zahlasovane a su tam obaja rozkosni🙂

kvietok121
11. mar 2011

@vladka84 ani nehovor, ja mam pocit ze uz fungujem so zotrvacnostou :--)
@memory97 je ty si taka zlata ze na mna myslis 🙂 mam tie ekzemy trosku lepsie, tak uvidime 🙂
@alure ani nehovor, mne mm povie zlatinko, niektori robia aj viac, su cele mesiace prec, ako napr. mas sused ze je rad, ze sa k nam kazdy vecer moze vratit ja si aj tak myslim ze je velmi malo s matejkom, uvidime ci dnes pride skor ako slubil
@lubina82 tak vy ste ini ... ja neviem co s tym nasim spanim a hlavne ze cez den spi dvakrat po pol hodine doobeda a poobede dvakrat po 40 min za seboou, vzdy sa zobudi napapa a spi dalsich 40 min. a samozrejme velku cast dna si trie oci a tvari sa velmi unavenyyyyyyyyy chvilku sa poplazi a hned zacne mrnkat a priplazi sa ku mne a zabori hlavu do mna aby som zdvihla tak ja to nechapem preco nespi ked je unaveny 🙂
@lubina82 napis vladke, ona ti povie najlepsie, my sme nemi prihlaseni, my prideme len kuknut na jeden den

dajna11
11. mar 2011

@memory97 no dnes som mu dala biely jogurt s jablčkom....zhltol ho....no jemu chutí všetko 🙂

memory97
11. mar 2011

@alure tak im asi tiez napisem, lebo stale nic sa nedeje a uz to bude tyzden,ked som to objedna a nic...

@danulienka35 neskutocne nadherna je malinka v tej capici, mi pripomila akoby prave vosla do kadernickeho salona a cakala na super strih🙂

@eis4 super kocka, sa skoro uzdravte vela cajka, citronik a medik 😉

memory97
11. mar 2011

@mirmaj my tiez davame troska viac vodicky a maly si uz zvykol, ze si ponori ocko, usko🙂 Ale ma pod hlavickou uterak i ked on by sa asi najradsej potapal🙂
citam, ze dobre casy nam koncia🙂 nas sa az teraz zacal viac hybat, ale to stipanie a skrabanie to veru da zabrat aj mne🙂

memory97
11. mar 2011

@akika722 ved mozno sa vam podari nieco usetrit a pojdeme nakoniec s nami 😉

seagull2404
11. mar 2011

@memory97 dakujem 🙂 no neviem, ci jej chutila, lebo dnes to este nerobila 🙂 ale ked musis, tak musis, ja uz by som bola najradsej, keby tie zubky uz celkom vysli, lebo ma niekedy take zachvaty nervozity, ze neviem, co s nou

memory97
11. mar 2011

@kvietok121 neboj nie si v tom sama, aj my sme boli casto hore a s velkym placom... az mam rano problem vstat z postele 😀

@liba78 co sa stalo, nevidela som... a dnes nemam akosi ani silu citat spravy...ale MK este zvladnem🙂

@eis4 skus tie homeopatika, ti poradia v lekarni. Tie mozu tusim aj maminky, co koja. Na teplotu paralen alebo ibalgin.

@vladka84 ano, ale moze ti to spravit aj posledny zamestnavatel, tusim bol termin do polovice februara. Netreba ti ziadne potvrdenie o materskej ti netreba, iba ak by si mala prijem nizsi ako nezdanitelna ciastka a ten rozdiel si moze uplatnit mm, ale tam sa uz materska zaratava, tak ti prijem moze vyskocit aj viac.Zavisi od toho aky si mala zaklad dane🙂 Dufam, ze som to komplikovane nenapisala.

memory97
11. mar 2011

@seagull2404 som tu nebola skoro 2 dni, nezvyk u mna🙂 Maly ma uz viac zamestnava🙂

@lubina82 skus napisat @vladka84 myslim, ze este nieco malo byt volne, da ti info.

@kvietok121 ked pojdes do lekarne, skus sa opytat na vzorky, baba mi tvrdila, ze maju velmi dobre vysledky, teraz to akurat dotestovali a ma to velmi pozitivne ucinky na tieto problemy.

@dajna11 to je super, to ma veru nenapadlo nastruhat do jogurtu jablcko 😉

majte sa krasne, ideme sa napapat a sup do kociara🙂 vcera po metelici vonku, tak nech ju dnes nechytime opat🙂xiii

lubina82
11. mar 2011

@memory97 napísala som IP vladke.....
idem k malému...sem tam nakuknem...pekný dník 🙂

dajna11
11. mar 2011

@memory97 no aby to bolo sladšie,ved ten jogurt samotný nieje bohviečo.

liba78
11. mar 2011

@vladka84 mne podala ekonomka, ešte mi niečo vrátia. Do polovice februara mozes poziadat zamestnavatela, aby to urobil za teba. Teraz si to vypises asi sama. 😒
@memory97 150km od pobrezia japonska bolo zemetrasenie 8,8 richterovej. Sposobilo tsunami 4m. Tie zasiahli pobrežie a zaplavili x km plochy krajiny.

vladka84
11. mar 2011

@liba78 @memory97 ved prave preto som nastvana, lebo som sa jej ozyvala zaciatkom februara, vedela som, ze do 15teho je termin a vtedy mi povedala, ze si ho nemusim davat, takze mi ho ani neurobila a teraz, ked mi prislo to zuctovanie a videla som tam ten prijem, tak som jej pisala znova, ze ved si mam davat a ona mi na to povedala, tak si daj, nic ti ale nevratia, ale asi dostanes zamestnanecku premiu cca 96 Eur...
no, tak si ho teda dam sama, dufam, ze to zvladnem 😒 😕
ale nastvala ma riadne, lebo asi ma toho vela, tak je cela stastna, ze sa jedneho DP zbavila 😠

akika722
11. mar 2011

ahojte kočky,ja len na skok chystam sa s malym a mamkou kedže ma dnes volno vonku,ešte kavu hodím do seba 😅
večer ešte pridem,ale zajtra sa sem už asi nedostanem ☹
pomožem upratať lebo hračky-šaty-kufre su všaaaadeeeee 😖
a po obede odchadza net 50km odo
mna ☹

kvietok121
11. mar 2011

@majka35 aj my sme teraz dobojovali , nechcel spat 🙂 a pritom by mozno aj spal a hlavne by do vecera urcite nevydrzal, takze od buduceho tyzdna o 11 chodime na prechadzku ale v polosede, uvidime ci zaspi ☹ asi sa nam meni spanie
@memory97 ok to som rada, ze nie som sama aj ked by som ti priala prespat celu noc
@akika722 juj budwes chybaaaaaaaaaaaaaaaattttttttttttttttttttttttttttt ☹

alure
11. mar 2011

Ahojte maminky
konečne sme doma s plávania samozrejme som to mala na dlhšie ešte som išla pre Olivera do školy,mm sa dnes hrá 😒 majú v rámci SAPPO kolkový turnaj 😉
@kvietok121 dnes som na teba myslela moja,v obchode majú http://www.bonduelle.cz/vyrobeksk.php?id=3070 je to už naporcovaný špenát v takých guličkách a mrazené...skús sa po niečom takom pozrieť u vás.
Idem sa rýchlo najesť a potom vás dočítam....

hajatanufus
11. mar 2011

@seagull2404 my sme to uz mali na postielke ale tiez som videla ze to maju aj osobitne myslim ze je to lepsie aj koli detom

kvietok121
11. mar 2011

@alure dakujem si zlata

akika722
11. mar 2011

@kvietok121 dík moja,si zlata 😵 aj vy mne ☹ ale začiatkom marca mi pridu npojiť,tak takych 15-20 dni budem musieť zvladnuť ☹

akika722
11. mar 2011

@majka35 moj bol včera taky urevany.za celýýýý deň spal dokopy 15-20min. a to sme aj vonku boli..sedel a kukal jak puk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre