♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
13. mar 2011

@danulienka35 nie nevravela a to preco? len tak preventívne?

danulienka35
13. mar 2011

@kahlan1 lebo sa nepretaca a nelazi ze aby ju vysetrila jak ma nastvala koza jedna

memory97
13. mar 2011

@danulka3 to iba dnes, maly pije max. 120 a ked dlhsie spinka tak 150 nad ranom...

@danulienka35 to mu robi naschval mala, ze je na nu takyto 😀 😀 😀 😀 😀

@kahlan1 a ja, ze kde si sa nam stratila🙂

@danulienka35 ty sa veru pri kockach nemas cas ani nudit🙂)

kahlan1
13. mar 2011

@danulienka35 ze sa neplazi? to uz sa ma vediet plazit?

danulienka35
13. mar 2011

@memory97 no nenudim sa nasmejem pri nich a co robia smalou hruza a ona drzi potvorka mala-velka 😀
@kahlan1 hej ma to vraj vediet a ze je moc tlsta ze vazi jak 2 rocne dieta ablbl blba

memory97
13. mar 2011

dobru nocku babulky, idem haji, maly akosi neviem spinkat... rano hodim foto,ked vstaneme🙂

memory97
13. mar 2011

@danulienka35 ved 1 rocne maju okolo 12-13 kg, to je fakt trubka, to uz prehnala..!!!

danulienka35
13. mar 2011

ctitel psal 😀 Víš, od čeho jsou na světě andílci?
Aby k tobě večer přiletěli do postýlky,
zašeptali do ouška,
že ti přejou krásnou noc
a sladký sníky a dali ti pusinku
na tvářičku, aby se ti líp usínalo!
Mysli si, že i já jsem ten tvůj andílek.

danulienka35
13. mar 2011

@memory97 no ale nasa ma len 7 mesiacov nie 😀 😀

danulka3
13. mar 2011

idem aj ja do hajan,zajtra som tu ako na koni! 😀 Dobrú nôcku 😉

danulienka35
13. mar 2011

@danulka3 krasne snicky moja

danulienka35
13. mar 2011

asi som tu zas sama co uz 😀

hajatanufus
13. mar 2011

@eis4 tak to je super ze papa to je dolezite tak potom je to v poriadku rychlo sa uzdravte aj ty aj mala dobru nocku
@danulka3 nasa pila cajik len rano 50ml potom uz nechcela len sa hrat s cumlom 🙂

@kvietok121 chapem aj ja vaham ci davat flasu ci nie a aj nasa sa kruti kade tade vsetko ju rusi pri papani jedine kedy kludne papa je noc vtedy sa napapa a dalej spinka ale cez den ani neviem ci vobec taha a stipe do prsa nezbednica

@katkavv to je super spraviucka nejako to zvladnete 🙂 chudatka deticky ☹ tyzdnove? a to je biele chudatko to snad ani pravda nie je ☹
@memory97 neboj aj to bude ale mne uz teraz to vstavanie ani tak nevadi len vtedy ak je to kazdu hodku ale ak je to aspon po 3 tak je to super ja som narazala na dankinho manzela ze hovori ze preco malej tolko dava ale mala potom spi ceelu noc tak som mu odkazala ze ty by si si to vymenila keby ti maly prespal celu noc 🙂
@kahlan1 ahojky kde si sa nam stratila tehulka nasa? ako sa mavate? my sme chore a nejak nam to neustupuje rachel berie atb a lucinke vysavame sopliky a ja som zachripnuta jak stary harcek a neviem co s tym 😠
@danulienka35 to su teda ale babizne 😀 😀 😀 😀 😀 podarene

alure
14. mar 2011

Ahojte babulky,prajem krásne skoré ráno
Po víkende je tu tohozapísané hodne ale skúsim najprv poodpisovať spätne a potom dočítam čo ste riešili.
@akika722 nech ti to rýchlo rýchlo prejde,teším sa s tebou na nový bytík a neboj tešíme sa už teraz na teba keď sa opäť pripojíš aj keď určite tu budeš chýbať 😉
@memory97 no písala mi ekonomka že pravdepodobne tam preplatok nebude ale mám nárok podľa všetkého na zamestnaneckú prémiu 😉 tak aspoň niečo.
@seagul2404 už som ho dostala 😉 boli sme s mm v BA aj v sobotu aj v nedeľu. V sobotu sme kúpili Denisovi kočík a objednali sme autosedačku ktorá príde teraz v sobotu. V nedeľu sa išiel mm strihať a ja reku podme len kuk do DATARTu ako vyzerá ten foťáčik a mm mi ho kúpil 😉 bola som úplne nadšená
Oba víkendové dni sme grilovali (teda mm) tak som bola oslobodená od kuchyne 🙂
Oliverko neprestal hnačkovať ☹ celý víkend sa len tmolil po byte úplne nevládny a hladný ,ale nabehol na dietu a dnes idem pre istotu k Dr. nech urobí prípadne nejaký výter 😖
@katkavv som rada s tebou moja že to nakoniec dopadlo dobre,nech vám to do zajtra rýchlo prejde...ani ja si neviem predstaviť nechať dieťa v nemocnici samé 😠 keď operovali Oliverka som si vydupkala,že budem s ním,tak keďže už bol "starší" (2,5 roka) tak sme boli spolu na chirurgii a nie na detskom oddelení,ale viem že mu to pomohlo že sme tam boli spolu...
@danulienka35 teda babulky toho navymýšľajú až až 😀 sú zlaté
@seagul2404 waw že aká krásna kúpeľna 🙂 ani niet čo meniť,farebná kombinácia perfektná,usporiadanie super....jednoduché a nádherné
@eis4 ako sa cítiš mojko? Je to lepšie? dúfam že sa rýchlo vyliečiš a budeš fit ...drž sa
@kvietok121 ako Matejko s papaním? už robíte aj špenátik? Ako pripravuješ špenát? Ja som včera robila Denisovi so zemiačikom ale po rozmixovaní mi to pripadalo ako taký "lepkavý maglajz) dnes ho skúsim urobiť nejak inak len neviem ešte ako 😒

Ak som niekoho vynechala prepáčte..je tu toho od piatka veľaaaa.

katulkaaaaaa
14. mar 2011

dobre ranko...citam ze sa tu toho udialo,u nas stale rovnako,mama je na dne..isla vybavovat veci okolo novinoveho stanku,jasne ze nikoho nechytili ☹ dnes nas caka pohreb....baby to je take neskutocne zufalstvo...kedy nas caka nieco pekne??????
simonko je umrncany uz je vidie zubok ale este sa neprerezal,tak sa nosime,viki v skole
@katkavv kati nieco nove?
@eis4 rychlo sa uzdravte
@alure krasne aj kocik aj sedacka,oliverko hnackuje?akosi som mimo

liba78
14. mar 2011

Dobré ráno 😉 Túto noc bol Jurko kojený len 3x, vytešujem sa neskutočne 🙂 , ale nechválim 😀

@alure Romerku King plus ? A ten kočík je tiež pekný, už uvažujem dávnejšie že kúpim ešte jeden. Ale tiež ma mm už ide kvôli nákupom doraziť. Nechcel mi včera dovoliť novú sedačku do obyvačky. Musím sa najskôr zbaviť starej 😒
To s tým foťákom máš super, super chlap doma. Hoď link aký to je. 😉

majka35
14. mar 2011

dobré ránko 🙂

@katulkaaaaaa čo sa stalo s mamkou?

liba78
14. mar 2011

@katulkaaaaaa určite buda zajtra lepší deň. Neboj. Vždy sme na tom lepšie ako napr. Japonci.

seagull2404
14. mar 2011

ahojte 🙂 som cez vikend nic nestihala, v tomto hlupom byte je jedna katastrofa nasledovana dalsou 😠 😠 😠 uz ma to nebavi; a vcera dosiel aj tatino, tak sa tlacime teraz 4, ale isli robit so svokrom na domceku, tak sa vlastne aj tesime 🙂 pocasicko nic moc...

ako sa vsetky mate? Tamarka sa akosi zle zobudila, tak asi nebudem mat cas vas tu docitat

jujuj a aby som sa pochvalila, Tamarka sa vcera sama posadila, ked sme jej pridrzali nozicky, tak si sadla 🙂

@21 no mrkva zapeka, ale ten kamilkovy cajik je super vec
@memory97 hodime tie policky na bok na stenu 😉
@danulka3 ja som sa rozhodla choditko nekupovat, ale na plavanie sa tesim 🙂 ideme uz v piatok, tak som zvedava; my vypijeme za den 200ml mlieka v priemere a tych 500ml tekutin

seagull2404
14. mar 2011

@alure tak vidis, uzasny manzelik, mne ma prist blesk, juuuuuj a dakujem za pochvalu 😉 tesime sa na fotecky

katulkaaaaaa
14. mar 2011

@majka35 ahoj majka,mamine vykradli novinovy stanok,vsetok tovar zostalo jej v penazenke 5eur...nevie co robit na novy tovar nema,isla by hocikam do roboty ale vies ma 50 a vsade jej povedia ze je stara 😒 akoze neskutocne....dost zle je na tom psichicky,neje,trapi sa..../este aj kvoli tomu co sa stalo brachovej byvalej/
@liba78 ja viem myslim na to ale akosi to nepomaha ☹ verim ze uz bude konecne aj dobre...ale je toho naraz velaaaa

21
14. mar 2011

@danulienka35 ked odhryzne vacsi kus, tak ju napne, no ked mensi, tak to medzi dasienkami spracuvava, az to spapka. Jej ani netreba zuby. 😀

21
14. mar 2011

@memory97 dakujem!!! vsak uz bol 2 tyzdne v skole... dnes isli s mm k dr, som zvedava, co povie.

21
14. mar 2011

@seagull2404 najhorsie, ze sme alergici, budem musiet tie kamilky veeeelmi opatrne, ak sa odvazim... 😅

alure
14. mar 2011

@katulkaaaaaa ano Oli hnačkuje od piatka rána.Najprv som myslela že len nechce ísť do školy ale trvá to už štyri dni... ☹ ideme sa poobliekať a pôjdeme k dr. Včera večer som smskovala s @katkavv a Kajkovi testy dopadli dobre 😉 ,v utorok by ich mali pustiť.
@liba78 ahoj moja ano Romer King plus...som sa nevedela rozhodnúť,chcela som najprv Kiddy ale aj predavač vravel že deti sa tam cítia dosť stiesnene kôli tomu pultíku a táto Romerka vyhrala v testoch....tak sme neváhali,posadili sme do nej Denisa....taký bol v nej síce stratený ale bude ok.Foťáčik som si vybrala len tak v letáku,došli sme do obchodu a rozhodli sme sa že ho berieme 🙂 je to digitálne zrkadlovka bola za super cenu a brali sme už poslednú (a to len akcia začala ..predavač vravel že išli úplne na dračku) http://www.datart.sk/katalog/Digitalna-zrkadlov...
@seagull2404 ano ano je úžasný 🙂 ja som už pozerala aj po nejakých objektívoch 😉 ale to len tak nech mm nevidí...ešte som si vybrala brašňu na foťák...ale už som nechcela lebo to bolo aj tak dosť peniažkov a to som potrebovala kúpiť do toho pamäťovku,čítačku a tak... 😖

alure
14. mar 2011

@katulkaaaaaa mojko určite sa to zmení...stále je to ako na hojdačke raz je človek hore,raz dole...drž sa mojko a maminu skús psychicky podporiť,podržať poprípadne ju trošku zamestnaj so Simonkom,nech príde pri vnúčikovi na krajšie myšlienky,hm?

danulka3
14. mar 2011

Dobré ránko všetkým,idem len kuk,lebo frčím k zubárovi 😝

@alure Oliverkovi prajem skoré uzdravenie,chúĎatko,takto ste ho celý víkend provokovali grilovačkou 😉
Tip na ten špenát by sa hodil aj mne chcela by som ho zajtra skúsiť,dnes máme ešte HIPPku od včera 🙂
Kočík je super,aj ja som zatiaľ vo fáze kukania golfáčov,ale nechcela by som do toho dať veľa peňazí,potrebujeme ho len kôli dovolenke a do auta.Autosedačku máme zatiaľ vybratú túto,bola dobrá v testoch http://www.autosedacky-cybex.sk/detail.php?zboz.... Kde ste objednávali?
@katulkaaaaaa ťažko ti je teraz tvrdiť,že bude lepšie,ale neboj všetko raz prebolí a určite bude lepšie.Mne keď je ťažko tak kuknem na moje deti a Kubkov úsmev ma vždy rozveselí a poviem si,hlavne že sme zdravý,to je najhlavnejšie.

@seagull2404 Tamarka je šikulka 😵 ,chodítko je mm nápad a mala som ho aj pri Silvinke,aspoň sa v ňom chvíľku zabavila,keď som chcela niečo porobiť,je jasné,že v malom byte to nemá význam.Teším sa na vaše zážitky z plávania,ja idem dnes vyplniť prihlášku a v apríli začíname,škoda,že som sa nezobudila skôr,mohli sme chodiť s vami,nevadí,možno sa tam niekedy stretneme.

Tak odchádzam k zubárke,večer som tu ,prajem pekný deň.

seagull2404
14. mar 2011

@alure ja mam brasnu na predaj 🙂 http://www.epicom.sk/detail-produktu/lowepro-in... za 28e
@21 hm, mozno staci le pockat, kym si crievka zvyknu

katulkaaaaaa
14. mar 2011

@alure skvely fotacik,tesime sa na fotky 😉
vcera som hovorila ze dobre ze mame simona,to je momentalne jedine co mamu drzi nad vodou...a jasne ze aj vikinka 😉

katulkaaaaaa
14. mar 2011

@danulka3 dakujem 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre