♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
20. mar 2011

@akika722 len to nezariekni, pretoze co nie je dnes, to moze byt zajtra

kahlan1
20. mar 2011

@akika722 my sme chudy a nechodime na 4.
boli sme aj na gastre nic nevideli len ze je viac zaplynena :( a nic nam nato nedali blbci

@kvietok121 a matejka bolelo brusko alebo ho naduvalo? ked ste to pouzivali,

akika722
20. mar 2011

@kvietok121
@kahlan1 ale no...netrapi ma to až tak...moj Paťko bol chudi a štvornožkovanie preskočil,rovno chodil

aj my sme boli na gastre pre grcanie,reflux vraj nemame a aj tak grcame do dnes 😵 sice ovela menej ale grcame 😵

majka35
20. mar 2011

ahojte, tak mne obe baby spia, mm ako ináč, na gauči 😕 😕 na nás ten ober spln pôsobil ober hnusne ... ja som spala 2 hodiny a terezka, od 4.00 kričala do pol ôsmej, potom od únavy zaspala, barborku samozrejme zobudila tiež, takže preto teraz odpadli obidve

alure
20. mar 2011

babulky ja len na skok,som po včerajšej noci taká nevyspatá a ani teraz mi Denis neapal viac ako 40 minút,ale to ho dvakrát zobudli susedia rámusom...tak čo narobím ☹
@katkavv Kajkovi k 7 mesiačikom prajem všetko len to naj naj naj,veľa zdravíčka 😉
@akika722 ahoj mojko,si len na skok alebo už fičíš na nete?
@kahlan1 mojko nerieš toľko čo Anetka robí a čo nie,všetko má svoj čas 😉 každé dieťa napreduje inak..my nesedíme,nemáme zuby a sme tu 😉 ak by som mala čo i len v niečom porovnávať Denisa z Oliverom tak si myslím že niečo nie je v poriadku...rastiete,smejkáte sa a tak to má byť 🙂 neboj sa o nič neprídeš ba práve naopak
@akika722 a od čoho ti zababrali vaňu?
Išla by som aj von slniečko svieti ale ten hnusný vietor 😠

kahlan1
20. mar 2011

@alure jooj nie ja neriesim ci sa plazi alebo nie - si myslim ze je akurat - a keby sa tolko nevenovala tomu brusku bolavemu tak mozno aj plazime ale tak ju to boli chudatko ze sa sustredi na brusko a ona je taka ze ked ma hracku v ruke tak ju obzera aj polhodinu toci ju dookola a vsima si take detaily ci nema vysacku alebo nejake casti co trosku trcia a podobne 🙂 pride mi velmi vnimava. Kazdy detail na tej hracke si vsimne a preskuma 🙂

alure
20. mar 2011

@kahlan1 no tak to je super,som to asi zle pochopila 🙂 a teplé obkladíky na bruško si jej neskúšala? alebo si ju len tak povyzliekaj daj jej do ruky niečo na hranie a ty jej jemne teplým olejčekom masíruj bruško ,možno si to ani nevšimne a bude "spolupracovať"

liba78
20. mar 2011

Ahojte 😉
@alure vietor je aj u nás a ešte aj kosa. Malý spí na terase, ale asi ho dám radšej do vnútra.

@akika722 Pulirapid používa moja sestra na všetko v kúpeľni a super jej to zíde. Jej muž je maliar, takže má občas čo čistiť.

akika722
20. mar 2011

@alure ahoooj...už ho mam zapojeny,od zajtra tu budeme spať,ale mm ide na nočnu tak len ja a deti a net bude celyyyyy večeeeer leeeeen moooooj 😀 😀 😀
od farby ktora nejde dole a hnusne je špinava ta vana oni do nej liali všeeetko svinstvo a slabo odteka 🙄 🙄 🙄
@liba78 to kde kupim????? 😕 chystam sa dnes do kauflandu,zoženiem to tam????? 😕 😕

kahlan1
20. mar 2011

@alure skusala som masirovat mam aj tu masticku pupik ale nezabera - teraz je taka zaujata novou babikou ze na pucenie aj zabudla tak som rada ze aspon chvilu sa netrapi

liba78
20. mar 2011

@akika722 http://www.bugy.sk/static/produkt/4380/PULIRAPI...
takto to vyzerá, nieje to ani tak moc drahé. Ale neviem či to bude v Kauflande. Musíš pozrieť.

alure
20. mar 2011

@liba78 no my sme von radšej ani nešli aby sme niečo nenachytali a dosť mám otvorený balkón (keďže máme priamo výstup na záhradku) tak sme doma ☹ ale ja už tak veľmi chcem počasie ako bolo pred pár dňami tu bolo nádherne slnečno 21 stupňov,tak ma to nalákalo ..a teraz toto 😠
@akika722 ten pulirapid je veľmi dobrý a ja používam niečo čo mi mama nosí z Rakúska čo je tiež fajn ale minule nemali a doniesla mi cilit bang na špinu a vodný kameň a bola som prekvapená ako krásne vyčistí celú vaňu mm si tam tiež často umýva veci z auta 😠 ale krásne to "vyžerie" a vybieli...
@kahlan1 tak ak ju to moc netrápi tak je dobre a možno si v noci popuká a ty spíš a ani o tom nevieš,určite ak by to bolo dhlhodobé tak by ju to trápilo a dala by bolesť najavo ...

21
20. mar 2011

dievcata, od vcera sa nam prerezavaju zubky, no horor!!! ide to velmi pomaly a bolestivo... este vidno len malinke spiciky z jedneho... 😠

evanns
20. mar 2011

caute babenky...ja len na skok
idem sa pochvalit, boli sme v KIKA pozerat detsky nabytok a mali tam kociar hauck capri zeleny za 149 eur ktory som velmi chcela aj po odporuciani @alure a nakoniec kedze to bol posledny kus tak nam ho ponukli za 89,90 eur...no nekup to!!! http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath... 😀 😀 😀 dik taaaak sa tesim!!!! 😉

@katkavv gratulujeme!!!!

liba78
20. mar 2011

@evanns super kúpa, nedivím sa že máš radosť 😉 😀 😀
@katkavv všetko najlepšie Kajkovi.

akika722
20. mar 2011

@liba78 ano moja mam to 😀 mali v kauflande 😀 nastriekala som to na vanu a necham chvilku posobiť...diiiiky 😉
@alure skuuuuusim hoci obe 😉 chceli sme prerobiť jadro a nezvyšili nam peniaze ☹
@evanns jéééj tešim sa s tebooou @katkavv gratulujeeeeem

katulkaaaaaa
20. mar 2011

ahojte mame prvy zuuuuuuub 😀
zvladame to docela ok,len je viac nervozny,davam gelik,je to ako mala ziletka ostre,uz hned aj skusa kusat
@akika722 ahoooj chceme fotky noveho bytuuu 😉 chybala si 🙂
@evanns super kupa,wau

akika722
20. mar 2011

@katulkaaaaaa ahooooj,gratulujeeeeeeeeeeeem 😀 nemam ešte netahane v nb moja foto,ale kuk fb jedna tam je z obyvačky skopirovala som od brata jednu 😉

katulkaaaaaa
20. mar 2011

@akika722 idem mrknuuut
nasla som len jednu ako ste to robili to myslis?

akika722
20. mar 2011

@katulkaaaaaa 😉 😀

jajka377
20. mar 2011

@kahlan1 moja malá mala fest koliku do 3,5 mesiaca a na prdíky jej vtedy veľmi zaberala mastička FLATULIN, dá sa to kúpiť v lekárni, ale aj ja som mala problém ju zohnať. Dosť mentolovo vonia, ale nám naozaj zaberala. Skús tú, dúfam, že vám pomôže držím palce 😉

akika722
20. mar 2011

@katulkaaaaaa aaaale je tam len ta stena čo sa robila,cela obyvačka bude/na fotke/ cez tyždeň 😉

katulkaaaaaa
20. mar 2011

@akika722 ok budeme sa tesit 😉
@alure krasne fotky si pridala 🙂 za vasim domom to vyzera ako na pusti...som najprv myslela ze si dala fotky niekde z dovolenky 😀

akika722
20. mar 2011

@katulkaaaaaa ešte jedna...a zvyšok...bude 😀 neskor 😅

kahlan1
20. mar 2011

@jajka377 dakujem my mame pupik a tiez ej to dost mentolove ale zatial nic - velmi dufam ze nam ten infakol pomoze to su kvapky na koliku a na naduvanie - ma aj velm itvrdu stoli ale pije malo tekutin - nechce a ja neviem ako to do nej dostat ☹

katulkaaaaaa
20. mar 2011

@akika722 nejdeee 😒

michaelabj
20. mar 2011

Dobrý deň, prepáčte že Vám tu leziem - mám synčeka o mesiac mladšieho od vašich detičiek.

Je tu prosím nejaká mamička, čo má dieťatko - EKZEMATIKA? Potrebovala by som sa s niečím poradiť a hľadám bábo v podobnom veku. Ak áno, ozvite sa prosím, ďakujem veľmi pekne!

danulienka35
20. mar 2011

ahojte babulky ako sa mate? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre