♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
24. mar 2011

@akika722 ako robis to srdiecko?

@vladka84 neboj, myslim, ze to dojde omnoho skor. Ja som ich tam asi poriadne vytocila, ked to tak rychlo vyexpedovali 😀 😀 😀 😀

@luna22 presne o 4 tyzdne? Tak to by mala vediet, co deticky v 6 mesiacoch. Tie fit lopty, ale pre deticky, sa tam trenuje motorika a je to pre nich vacsia zabava ako vojtovka. Maly mi sice pri nej vela neplakal, som sa mu ju snazila robit hravou formou. Mne prave pani,ktora s nami cvicila povedala, ze takymto detom prospieva plavanie (kurzy,ktore sa organizuju), fit lopty (u nas je to v materskych centrach, taka velka lopta, s ktorou sa cvici) a masaze pre babatka.Vsetko su to kurzy, za ktore sa plati. Mozem povedat,ze po motorickej stranke je maly omnoho lepsie na tom ako bol, lozit nelozime, ale to je individualne u kazdeho babatka a to ma uz cez 8 mesiacov. Vobec si nic nerob z tych doktorov,kazdy nieco ine povie a dovtedy bol maly zly, kym sa mm s nimi nechytil a teraz je vsetko v poriadku 😉

@danulienka35 moja to je iny romantik🙂 ach jo... 😵 uz si prisla na to,kto to je?

@alure moja nech ta nic nemrzi, troska viac ma vytocili tymi odmeranymi mailami, ale uz je to v pohode. Zajtra by mal dorazit kurier, podlaha je uz pozmyvana, tak sa budeme s malym hrat. Keby nebolo teba, ani neviem, ze nieco take existuje a chudatenko moje, by sa hralo na tej studenej podlahe 😉 Davidko ti tiez dakuje, ze mu nebude zimka a budeme sa mat, kde hrat, lebo mame velmi studenu podlahu,kedze susedka pod nami nekurila celu zimu😉 Nakupovala som cez ine obchody a doteraz som bola vsade spokojna 😉

niky13
24. mar 2011

@akika722 aj ja tebaaaaa, bozinku, ty si ale mladuckaaaa 🙂

danulienka35
24. mar 2011

@akika722 lasko to musis helen povedat ona ma fotky 😀 a co som to citala ze kope? 😀 😀 😀 😀 😀 uz nekope?

akika722
24. mar 2011

@memory97 ♥ toto? naraz stlačim alt a čislo 3 😉

danulienka35
24. mar 2011

@memory97 neviem moja kdo to je stale nema foto 😉 a podla mena mi nic nehovori 😀

akika722
24. mar 2011

@niky13 😀 😀 😀 mne Paťko povedal..mamkaaa ty si už takáá staráá 😀
@danulienka35 zatial eéé 😅 asi som cela blba 😅

danulienka35
24. mar 2011

@akika722 preco by si bola blba? hm

akika722
24. mar 2011

@danulienka35 lebo ma kope neviem čo 😀

vladka84
24. mar 2011

@alure http://shop.babetkovo.sk/index.php/detska-sklad...
tu je ta podlozka, uz som u nich nakupovala viac krat a bola som spokojna....ak nieco nemali a museli doobjednat, dali mi to hned vediet, objednavky som vacsinou robila vecer a na druhy den doobeda som mala mail s odpovedou - bud to hned expedovali a tovar som mala do 3 dni alebo mi dali vediet, ze nieco nemaju a kedy to asi bude... 😉

@katulkaaaaaa poslala som mail 😉

idem aj ja do postele, dobru dievcence

niky13
24. mar 2011

@akika722 a to kde na to prisiel, nezbednik? 🙂

akika722
24. mar 2011

@niky13 na mna len kukol a videl 😀

niky13
24. mar 2011

@akika722 asi ta uz dlho vidava, musis niekde na chvilu odist 😀

akika722
24. mar 2011

@niky13 on povedal aj Samkovi že je starý :d

niky13
24. mar 2011

@akika722 a ten sa potesil, co? ze uz skoro pojde na pivo 😀

danulka3
24. mar 2011

aahojte,ja vás vôbec nestíham,zajtra je mm v práci,tak sa tu konečne dostanem aj na dlhšie.
@kvietok121 čo tak zajtra v lesoparku? 😉

akika722
24. mar 2011

@niky13 tie jeho reči niekedy 😀 dnes sa opytal svokry prečo ma take malinke cici 😀

memory97
24. mar 2011

@alure moja fakt sa netrap. Ja som dnes upustila od toho, ze som si chcela pohladat konatelov a ti by dostali riadne stiplavy mail/list, ale kaslem na to, nestoja mi za to a raz sa im to vrati v horsej forme od niekoho ineho 😀

@akika722 jejda a ja som sa tesila,ze tam budete a Pati nam bude sypat pikosky 😉
ja poznam lusitku osobne 😉

@danulienka35 moja sa to nezlepsilo malej? Na to ocko je vyborny aj okufles (neviem ako sa to pise). Tieto kvapky sa daju uzivat dlhodobo a su vyborne, malemu to vyliecilo ocka. Pretieranie ociek prevarenou vodou je to najlepsie.

@niky13 my sme tiez isli s placom domov, pobudil vsetky babatka naokolo 😉 To sa nam stalo prvykrat, uz bez flase mlieka ani na krok 😉 Tiez sme dnes spravili dobru turu cca 5 km🙂

@kvietok121 ta toho mojho plati maloco 😎

akika722
24. mar 2011

@memory97 nebude moja ☹

niky13
24. mar 2011

@akika722 to aj nasa ked bola mladsia, niekedy mi skoro oci vyskocili - no nic, snazila som sa nesmiat a nejak vysvetlit. A predstav si, ze stacila odpoved a viac sa uz nikdy nepytala take pikoviny.

danulienka35
24. mar 2011

@akika722 a stale?

akika722
24. mar 2011

@niky13 pikoviny 😀 a teraz som oči vyvalila ja 😀 som zle prečitala 😀

niky13
24. mar 2011

@memory97 mi nie kvoli jedeniu, ale maminka si dala prvykrat kofeinovu kavu ☹

akika722
24. mar 2011

@danulienka35 no..občas..ale dnes dlho..kym som sa nenajedla..kokso..ako v 7.mesiaci 😀

niky13
24. mar 2011

@akika722 no teeeeeda akika, ty na co myslis? 🙂 Citat treba poriadne, Pocahontas. 😀

memory97
24. mar 2011

@akika722 ano presne to ♥ - hehe podarilo sa 😀
no pekne, esteze ti to maly pripomenul 😀, to kde na take hlasky chodi a s tou svokrou tiez, to musela byt ina svanda
😀😀

@danulienka35 ale krasne pise, ach jaj, ten musi byt teeeda romantik. Z toho mojho som ho musela najskor spravit 😀 😀 😀

akika722
24. mar 2011

@niky13 😀 😀 😀 no díík

akika722
24. mar 2011

@memory97 ešte že to vzala športovo 😀 nooo..škôlka 😎

memory97
24. mar 2011

@niky13 maly si zvykne a bude pekne spinkat 😉 nedala si si ju velmi silnu, ze nevedel zabuvat?

@akika722 neboj moja, na dalsie isto pridete 😉

memory97
24. mar 2011

@akika722 esteze to nepocul svokor 😀 😀 😝

akika722
24. mar 2011

@memory97 on pokial by pochopil o čom to Paťko hovorííí 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre