♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
28. mar 2011

@kahlan1 je super ze mas v mm taku oporu 😉 ostatnych nepocuvaj teraz ste rodina vy traja a ostatny nech si ziju svoj zivot

kahlan1
28. mar 2011

@katulkaaaaaa ved to urcite 🙂

nasa Anetka sa zabavi z hoci cím ale zboznuje farmu - ma tam zvieratka a ked ich stisne tak hraju - tak to si stiska o dusu

vladka84
28. mar 2011

dobre ranko po vikende 🙂
zmena casu ńam priniesla pozitivnu zmenu, spinkali sme do pol siedmej 😵
@akika722 u nas sme mali sneh vcera rano 😲 dnes je celkom pekne, aj slniecko vychadza, aj ked je len plus 1st.

my sme rano papali chlebik s masielkom, mamka mala aj sunku 😝 najskor som jej este take nechcela davat, ale uz ju neoklamem tym, ze jej vopcham do ruky kukuricnu chrumku, vykrikuje, kym jej nedam to co jem ja 😀
cez vikend sme odsavali sople, teraz ked vidi vysavac, tak krici 😀
a uz som nachladena aj ja, ta Timka nas vsetkych nakazila 😒

seagull2404
28. mar 2011

@kahlan1 nastastie nie 🙂 ono je to vasa vec a nech si myslia co chcu, toto montovanie mna vytaca

baby, ja uvazujem, ze kupim to aktivne choditko, len neviem ktore - co vy nato?
http://www.ketke.sk/detail.php?zbozi=2836694
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

seagull2404
28. mar 2011

@kahlan1 aku farmu?

kahlan1
28. mar 2011

@vladka84 a ako jej davas ten chlebiK? my este nevieme vobec prehltat tuhe :( hned jej to zabehne

akika722
28. mar 2011

@seagull2404 mne sa pači to prve alebo druhe...aj tretie je dobre,no neprekoti sa s tym? 😕

akika722
28. mar 2011

baby,ja ked dam maleho na zem na podložku pre neho je to ako za trest 😖 neznaša ležať 😖 😖 😖 a nevladze sa zodvihnuť

seagull2404
28. mar 2011

@akika722 a co ine na chodenie jej mam kupit, ked klasicke choditko nechcem

@kahlan1 ja nechcem choditko klasicke; ale si ma inspirovala s tou farmou

este som nasla toto http://www.ketke.sk/detail.php?zbozi=2920652

seagull2404
28. mar 2011

@akika722 y mame to iste, len sediet a chodit

kahlan1
28. mar 2011

@seagull2404 velmi pekne to je ale ako pise @akika722 by som sa bala ci nespadne

mne ked dnes potvrdia ze je to baba tak kupim to auticko :D ale v noci sa mi snivalo ze som bola na UTZ a tam mi povedala ze nevidno dobre ale vyzera to na chlapceka 😀

kahlan1
28. mar 2011

@akika722 moja miluje byt na bruchu a objedat hracky rad radom a stiskat tie hracie - toci sa dookola ako vrtula ale dopredu ju ani nehne som zvedava co povie dnes neurologicka

akika722
28. mar 2011

@seagull2404 jéééj toto je pekneeeee

pri tom prvom sa mi vidí väčšia opora že tie tyče dole ma predlžene..no moj by sa neudržal ešte

katulkaaaaaa
28. mar 2011

@seagull2404 chces len nove?
pozrite jake super som nasla na konikovi
https://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-chod...

alebo

https://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-chod...

ja tiez neviem ci nieco take nekupim aj ked moj mm na vsetko hovori ze su to blbosti ale on neni s deckami cely den ako ja 😒

akika722
28. mar 2011

@kahlan1 moj nechce ☹

kahlan1
28. mar 2011

@katulkaaaaaa vyzera to dobre a myslim zeby sa s tym vyhral - aspon mi zboznujeme gombiky a svetielka a zvuky

alure
28. mar 2011

@majka35 možno bude ešte nejaká akcia na ktorú budete môcť ísť 😉
@katkavv mám pocit že áno a dúfam že to aj tak bude..včera som mu pozerala do pusinky tak idú mu dolné jednotky a hore dvojky a ešte jeden zúbok sa tam rysuje..takže 5 ks naraz 😒 a to môžeme aj my už nejaký jogurt keď ešte kojím?
@seagull2404 to poznám 😒 ale snáď bude časom lepšie...vydiskutujete si to raz dva krát..a potom sa to utrasie,možno bude zo začiatku hundrať ale nevšímaj si ju 😀
@akika722 😉
začala som žehliť ale to nemá konca kraja 😠

alure
28. mar 2011

@katulkaaaaaa presne to tlačiace chodítko od FP máme aj my..ja som tu na MK minule kúpila chodítko (také autíčko od JANÉ,toto tlačiace od FP a odrážadlo motorku )

katulkaaaaaa
28. mar 2011

@alure ja som zacala davat jogurt az ked sme papaly 6tyzdnov prikrmy...vcera zvolensky smotanovy s jahodou a pohoda,chutil,nevyhadzal sa tak je to ok 🙂

akika722
28. mar 2011

@alure ja už hodku umyvam podlahy 😵 nechce sa mi 😵

seagull2404
28. mar 2011

@katulkaaaaaa ja akosi nemam dobre skusenosti s predajom hraciek cez tento bazar

@akika722 @katulkaaaaaa ja sa neviem rozhodnut, ked sa tamarke tak paci chodit, mozno este nie hned sa udrzi, ale za mesiac pocitam, ze uz urcite, su rozne nazory, jedny ze sa prevazuje, ini ze je to super vec, tak ja fakt neviem

katulkaaaaaa
28. mar 2011

@alure jej hod foto 😉

katulkaaaaaa
28. mar 2011

@seagull2404 jasne 🙂 ja som naucena nakupovat tuto len nie vzdy foto zodpoveda ale ti mas prve babetko,potom vyuzije to druhe 😵

memory97
28. mar 2011

dobre ranko,
zmena casu zabrala vstavame okolo 8:00:-D klop, klop. U nas slniecko🙂
@katulkaaaaaa neskusala si mu dat panadol baby, ten je tiez pri raste zubkov a maly sa mi pri nom vzdy ukludnil.
@majka35 len aby to nemalo opacny efekt na Terezku🙂 my sme to dostali na Vianoce a maly sa toho zvuku boji...

akika722
28. mar 2011

@seagull2404 tak ako o klasickej chodačke moja..jedny ju zavrhuju druhy chvalia

eis4
28. mar 2011

dobré ránko.pár dní som tu nebola lebo sme mali návštevy.včera svokrovci 🙄 🙄 vytočili ma hned ako prišli.malá akurát obedovala ale po 15 min som to vzdala lebo malá stále pozerala na nich a nechcela jesť lebo jej stále rozprávali pi.ov.ny 🙄 a ako krásne nelinka papká a mňam mňam...... 🙄 🙄 takže včera mala na obed v podstate len mliečko 🙄 zas si doniesli plný pekáč jedla a kávu do termosky a syroví koláč z lístkového cesta čo my svokra vysvetlovala ako to vymyslela a aké je to perfektné:: 🙄 (2 lístkové cestá a medzitým plátkový syr že waw 🙄 )my priniesla ukázať sáčok aké lístkové cesto kupila.niekedy mám pocit že si myslí že neviem ani nakupiť.stále my nosí sačky z potravín že čo mám kupiť 🙄 zas priniesli 3 domáce klobásy,pritom som im povedala nech už nenosia lebo mm sa naje v robote a potom všetko musím jesť ja sama 😔 svokor mi nato povedal že si to mám zavesiť do izby niekde a vydrží mi to dlho 🙄 🙄 🙄 som mu povedala nech si to zavesí on do spálne nad postel! kedže my máme 2 izbový malý byt tak to mám to iste!!
aspoň Nelinka nám robí radosť.už pár dní krásne lozí po celom byte, ide ako tank ked uvidí papuče 😀 šikulka naša malá 🙂 🙂
tak idem vás dočítať 😉 teda aspoň dnešok 😀

katkavv
28. mar 2011

@alure
no neviem, kamoska mi hovorila,ze kojenim detom sa maju davat neskor jogurt asi od 9 - 10 mesiaca, ale radsej sa spytaj dr., podla mna sa nic nestane ak mu das, ale je to mozno kvoly alergii na kravsku bielkovinu, ked si nedavala UM 😖

katulkaaaaaa
28. mar 2011

baby co som nasla

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9845230&tab=2

mat tak kazdy mesiac 100eur na taketo blbosticky 😀

katulkaaaaaa
28. mar 2011

@memory97 aj mi vcera mm hovoril ze mu mam dat cipok paralenovy a ja blba som nedala...chudatenko ja viem ze ho to boli ale niekdy mam nervy na prasknutie,som to ja matka roka 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre