♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
29. mar 2011

@alure to si ani predstaviť neviem moja..ani nechcem..ale ani to nechapem...kokso..to nemaju prehlad abo čo??a že to povie dr?? 😲

alure
29. mar 2011

@akika722 no a najlepšie bolo vyjadrenie nemocnice ...pochopím to že človek (či už dr. alebo nie) ak mu zomrie pod rukami dieťa,je zmätený a mimo ..určite sa s tým ťažko vyrovnáva aj personál ale bez rozmyslu a ešte k tomu do telefonu niečo také povedať ...
no ale na inú tému 🙂 ako sa ti býva?

akika722
29. mar 2011

@alure ešte niečo ti povedať o našej nemocke? 😵

pohode mojko len nemam nervy na tie podlahy 🙄 umyvam každyyy deň a všééééééééééééétko na nich vidno 🙄 🙄 🙄

danulienka35
29. mar 2011

@akika722 no jak to je ze?a bolia rostu kazia sa bolia a furt neco 😉
@alure ano mojko je to vazne pohodak a hlavne flegmatik nic ju nerrozhadze 😀

alure
29. mar 2011

@akika722 mojko opúšťam ťa ☹ konečne spí Denis aj Oliver je už okúpaný a prichystaný do hajan,ja idem rýchlo do vane a potom tiež búvať..pa pa zajtra dobrú nocku všetkým

akika722
29. mar 2011

@danulienka35 noo...to sme mohli byť bez nich radšej a bolo by bez problemov 😀 😀 😀
@alure jasné moja,bež..maly mi tiež spi už od 19tej a Paťko akože spi hraje sa s hviezdičkou a došli baterky..bože,to su zvuky...ufo ... 😀

kvietok121
29. mar 2011

ahojte ako sa mate? co je nove? ale ste toho popisali

@hajatanufus tak to mas dobre, to my nemame ☹

danulienka35
29. mar 2011

@akika722 uz hajaju? no nasa az o 21

kvietok121
29. mar 2011

@akika722 ako v novom uz ste si zvykli a co samko nekukal nas maly ked je niekde inde kuka ako puk 🙂

akika722
29. mar 2011

baby.dnes mal Pati hystericky zachvat ☹ išli sme zo školky pešo/priniesli sme mu do školky bicyklik...a potom pri bytovke vravim mm že idem do obchodu a Paťka neberem nech ma počkaju dalej a on že ok..vzala som samka..jasné že Paťko reval ako koň/ale musim ho naučiť že nemože všetko-ked on stale vykupi polku obchodu 🙄 / idem z obchodu domov a suseda-kamoška..že,to čo bol za plač?a jaže kto?Paťko? ona že hej..no idem hore a Paťko vriekaaaaaa že nééééééé..a ja že ho mm zbil 😠 no pridem domov a kričim na mm daj mu pokoj čo mu robiš? 😠 a on že ved nič ja som v obyvačke...a Paťko bol v izbe..nikto mu nič neurobil
a Paťko vrieskaaaaaaal ako divy-nikdy to neurobil-až tak nevireiskal nidky nikdy 🙄
ale mm sa konečne zachoval normalne-chvalim ho,šiel za nim-peťko divel ešte viac nech ide preč a mm ho objal a držal asi 15min/aj napriek jeho plaču a kriku a Paťko sa potom ukludnil...
/mm ak Paťko vrieska hned je nervozny 😠 ale dnes sa zachoval super/

baby to čoooo??? 😒 ešte sme to nemali..až take nie.a v poslednom čase je zlaty...ani nevystraja ☹

akika722
29. mar 2011

@danulienka35 no..dufam že už aj Paťko spi..už je tam akosi ticho..a jasnéééé,zas spi na mojej posteli 🙄 😅
@kvietok121 nie moja,...akože nechapem ale my sme tu ešte len prišli a hned sme sa tu citili ako doma..všetci sme si zvykli velmi rychlo 😨

danulienka35
29. mar 2011

@akika722 mojko to ho prejde neboj asi nervicky mu tiez pukly lebo si ho nechcela zobrat zo sebou

kvietok121
29. mar 2011

@akika722 to teda neviem, ale urobil tvoj mm skvele, hovori sa tomu sila objatia, moja a nepovedal patko ze preco?

kvietok121
29. mar 2011

@akika722 tak to ste si dobre zvykli

danulienka35
29. mar 2011

@akika722 asi je mu tam supr mojko no i nasa spinka na mojeje postely som povedala mali sme kupit rovno valendu a nie postielku 😀 😀 😀

akika722
29. mar 2011

@danulienka35
@kvietok121 to hej..to z tych nervou že nešiel so mnou..ale nemože on stale riadiť všetko čo a ako bude..musim ho naučiť nejak že nebude všetko tak v živote ako on chce..ale on doma sa zatvoril vo svojej izbe a na plne hrdlo vrieskal ked sme za nim chceli isť že nééééé..chod pjeeeeeeeec..
ved moja..konečne mm dostal rozum..lebo su take stavy že Paťko ukazuje nervy,trošičku kriči a mm na neho nech už prestane 🙄

kvietok121
29. mar 2011

@danulienka35
@akika722 baby kukali ste ze v nedelu 23°C a buduci tyzden este tepltjsie, tak to je ine taky skok

kvietok121
29. mar 2011

@akika722 musis ho pochvalit 🙂

akika722
29. mar 2011

@kvietok121
@danulienka35 maly v starom byte nechcel svoju postielku a tu ju zbožnuje 😀 a Paťko zbožnuje tu moju..no ja som ju zatial ešte /na spanie/ neotestovala 🙄

akika722
29. mar 2011

@kvietok121 noo..super..a ja nemam čo na seba 🙄

kvietok121
29. mar 2011

@akika722 urcite je dobra ked tam spi 🙂

kvietok121
29. mar 2011

@akika722 o tom ani nevrav

akika722
29. mar 2011

@kvietok121 noo.asi 😀
fakt..všetko mi je uzke ☹

danulienka35
29. mar 2011

@kvietok121 kolko? no uzasne len aby zas pak nebolo zima 😉
@akika722 a ty kde pak spinkas?

kvietok121
29. mar 2011

@akika722 vied on ta tam nechce pustit aby si nezistila aka je dobra

ani ja nemam ☹

akika722
29. mar 2011

@danulienka35 dole na poschodovej v detskej izbe 😅 ale je take široka skoro ako manželska

liba78
29. mar 2011

@katulkaaaaaa ja nie, moj vytvor je max želatina. Ale švagriná ano. Teraz sa už nevyrába klasický marcipán, lebo je to moc náročné na prípravu a spracovanie. Ale dá sa kúpiť fondán a s tým sa robí vraj ako s plastelínou. Aj sa to super vaľká, vykrajuje a ani netrhá. V dubnici je špeci obchod na tieto veci. Majú aj stránku a eshop http://www.peceniehrou.sk/
Tam kupuje tú fondánovú zmes.

danulienka35
29. mar 2011

@akika722 no vidis ako si dopadla moja 😀

akika722
29. mar 2011

@liba78 mne ta hmota chutí divne 😒 Paťko ju mal na torte ked mal 2 ročky 😒
@danulienka35 noooo 😀

vladka84
29. mar 2011

baby ja len na skok, idem ulozit Timku do postele...
@akika722 v tej knizke, co sme si ju vsetky objednali, ked nam ju odporucila @jankasramka sa o tomto pise... mm sa zachoval spravne, je tam o tom cela kapitola, precitaj si 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre