♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
30. mar 2011

@kahlan1 moja, to tvoje dieta vyzera take velke 🙂 akoby bola o dva mesiace starsia, uzasna je

katulkaaaaaa
30. mar 2011

@mirmaj mnam tak toto si spravim pre seba u nas tofu lubim len ja 🙂
@majka35 vsetko naj 😵
@kahlan krasna anetka 🙂

akika722
30. mar 2011

@vladka84 ale tam špenat nejde..tak asi nebude protestovať..ale mnam..mohlo to byť super 😉
@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moj mal včera zachvat nervovy 🙄 som dumala že me jeb.e 🙄
@katulkaaaaaa v podstate to je to iste..daj potom vedieť či chutilo 😉 ked nie,nerobim 😀 😝 žartujem 😀

katulkaaaaaa
30. mar 2011

@vladka84 vladi diiik za pripomenutie kefku z dmky kupujem uz mesiac ja trubka,uz som pripisala na zoznam 😝

kahlan1
30. mar 2011

@vladka84 dakujem - je to taka herecka - a najma ked ju ide krmit mm - normalne ma z neho dobry den - vobec mu nevpije mlieko a furt sa mu nahlas smeje a ked to vzda a da flasu prec - tak az krici od radosti ze vyhrala - musim poklopat u mna ma asi vacsi respekt lebo vie ze ja mam vacsiu vydrz ako ona a budem jej drzat flasu v puse kym to nevypije :D

ja som tiez skusala odsavacku na sebe nech viem ako sa Anetka citi, im sa to asi len nepaci tak to daju aj najavo - lebo bolestive to nie je

akika722
30. mar 2011

@seagull2404 ako nevyvažena 😨 pred tym saom mala čo sa otvara z predu-nestavalo sa mi to,teraz mam čo sa otvara z vrchu a 😲 😲 😲
my sme kefku mali vonku a ked mu spadla dala som ju do stieešky/strieška bola sklopena..a zmizla 😨

kahlan1
30. mar 2011

@seagull2404 to len na fotkach - ona je sice dlha celkom pekne ale trosicku tukov by jej nezaskodilo 🙂 ale nevadi

@katulkaaaaaa vdaja 🙂

vladka84
30. mar 2011

@akika722 on by mi urcite na to povedal, ze ci som to musela davat do cesta, ze to maso mohlo byt take fajne 😀

seagull2404
30. mar 2011

@akika722 tak, ze zrejme nie je uplne rovno, bud je kriva podlaha, alebo stoji na niecom, co ju naklana, ak amte doma vodovahu, skus ju na nu polozit; my sme stratili v byte, ja to nechapem

seagull2404
30. mar 2011

@kahlan1 nasa je tiez taka "vychrtlinka dlha" mne to nevadi, prave naopak, som rada, ze je taka 🙂 ale rozhodne ma Anetka najkrajsi usmev aky som kedy videla 😉

katulkaaaaaa
30. mar 2011

@vladka84 ja som vcera robila tie zapekane palacinky a moj mm ze a preco si tam nedala meso????
jezisi oni by umreli od hladu bez mesa...ale sak kazdy den na obed v robote ma rezen na vsetky sposoby tak by doma mohol aj bez neho byt nie?

akika722
30. mar 2011

@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀
@seagull2404 ved sa nekolíše 😒

vladka84
30. mar 2011

@kahlan1 nasa Karinka sa na mm tiez stale usmieva, este sa ku nej ani neozve a ona usmev od ucha k uchu... som mu minule hovorila, ze mna vidi cele dni, tak uz ani nema chut sa na mna skerit 🙂

kahlan1
30. mar 2011

@seagull2404 jeeeej dakujem velmi pekne
@vladka84 - mm s nou robi hluposti - lietadielka a na konicky a podobne tak ked ho vidi vie ze sa nieco take chysta tak je cela prec

danulka3
30. mar 2011

Ahojte,
baby ďakujem za radu,včera som bola kúpiť tú odsávačku na vysávač,je to supeeeer vec,malý síce aj pri tom vyvádza,ale je to rýchlo a toľko by som nikdy s tou mechanickou neodsala.Spinkal celkom dobre.

Ja dnes nevarím,mám od včera francúzske zemiaky 🙂
@kahlan1 Anetka je zlatučká,taký malý smejko 🙂

kvietok121
30. mar 2011

dobre ranko
@kahlan1 je nadherna a vyzera poriadny betar
@memory97 to aj ja musim sem tam MK vypnut 🙂
@liba78 ja mam tiez na gauci a tiez nedociahne ale snury ktore trcia ho velmi zaujimaju, minule vytiahol od telefonu spoza skrinky a ja ze co tam robi 🙂
@vladka84 no uvidime, akpo to bude dnes, lebo dnes idem s kamoskami na dve hodinky von a tatik bude s malinkym sam, prvy krat tak dlho vzdy tu bol niekto ale uz je vleky chlap (myslim tatika) tak to uz musi zvladnut sam 🙂
@hajatanufus tak moja to sa nam nemoze stat ... matejko je po 4 rokoch kazdomesacneho neviem kolko razove snazenia 🙂 takze teraz ked to mame raz za cas tak to urcite bude dlhoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo trvat a inac gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a tesim sa s tebou v ktorom si tyzdni? musis si zmenit status ze cakate aby sme vedeli
@majka35 aj my s matejkom sa pripajame vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

seagull2404
30. mar 2011

@akika722 nemusi sa 🙂
@hajatanufus vy cakate baby? jeeeeeeeej, gratulujem

akika722
30. mar 2011

@seagull2404 😨 😒

seagull2404
30. mar 2011

@akika722 ja inak neviem, co by to mohlo byt, ak je nova

priajam par foteciek, ze sa aj ja pochvalim, neviem, ci vidiet nejaky pokrok, ale snazim sa

evanns
30. mar 2011

dobre ranko babenky mamenky 😀

sme boli vcera na particku v KE...joj tolko som sa nasmiala 😀

@kahlan1 Anetka je nadherny smejo...juj 😀
@majka35 pani zlata šumna...ta čo to kukam že si zas o rok krajšia a zdravšia a štastnejsia 😀 😀 😀 tak len nech sa dari a vsetko splni a deti nech pocuvaju 😉 a totu kaveju platim ja len ja fakt neznam kedy, zas som robote dnes ☹

akika722
30. mar 2011

@seagull2404 asi 4x som s nou prala ☹ užasné foto a bambulka je kráááááásna 😎

kvietok121
30. mar 2011

@seagull2404 su krasne 🙂 a tamarka je na zjedenie

evanns
30. mar 2011

a ja varim strapate rezne a kapustovy salat 🙂

kvietok121
30. mar 2011

@evanns to su ake strapate rezne?

mirmaj
30. mar 2011

@seagull2404 určite je to pokrok, krásne fotečky a krásny objekt na nich 😉
@akika722 a dali ste preč takú poistku čo je na bubon? to len tak sa pýtam 😀 😝

danulka3
30. mar 2011

pripájam foto v novej stoličke na papanie 🙂

kahlan1
30. mar 2011

@danulka3 dakujem
@kvietok121 to teda aj je 🙂 a nikdy nevies anetka je tiez po umornom snazeni - brani liekov a chodeni na injekcii a divaj jeden raz a bum ho tam - kristinka je na ceste 🙂

@seagull2404 malinka je nadhnerna - tiez je krasny smejo :D
@evanns dakujem

danulka3
30. mar 2011

@akika722 aj ja si myslím,že ju máš zle vyváženú,musíš ju mať asi trošku naklonenú,povedz mm nech sa ti na to kukne.Robilo ti to aj v starom byte???

kahlan1
30. mar 2011

@danulka3 aka pekna stolicka a ako si v nej krásne sedi - z tej sa mu bude papat jedna radost 😀

akika722
30. mar 2011

@mirmaj vieš čo,priznam že ked som prvy x prala tak to tam ostalo 😨 no kto mal vedieť 😅 a pračka skoro prerazila dieru do susedy..ale už je to dole 😅 😅 😅
može to preto? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre