♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
31. mar 2011

@kvietok121 vy sa dohodnite ja sa pridám ja akurát tie stredy nebudem mocť 😉
ja som kupila malej vložku do kočíka zo spodu,má to aj letnú aj zimnu stranu,si myslím že už nebude treba fusak🙂

kvietok121
31. mar 2011

@eis4
@seagull2404
@danulka3 baby a vy kedy mozte? o kolkej ak by to bolo 12.4. tak kedy mozete so svojimi ratolestami v lesoparku? ak by to bolo neskoro, ja by som ho skusila dat o druhej do kocika, sice uz spime len v postielke ale hadam by mu to nevadilo 🙂 ved hadam by sme sa nejako dohodli nie?

kvietok121
31. mar 2011

@akika722 to ti verim ze mas toho raz tolko my este ani nenamrvime, kedze jeme len v sedacke a tych par hraciek to je rychlovka

eis4
31. mar 2011

@akika722 😀 😀 😀 ale notebook budem mať až v januári ☹ ☹ takže už asi nebudem vedieť chodiť na MK 😢 😢 😢 😢

kvietok121
31. mar 2011

@eis4
@seagull2404
@danulka3 inac by sme si mohli poslat telefony

eis4
31. mar 2011

@kvietok121 12teho može byť akurát až po 12 tej lebo obedujeme ale to asi aj vy 😀 to pojdem 1. x trolejbusom ,nejak to prežijem 😉

seagull2404
31. mar 2011

@kvietok121 mne je 12.4. este daleko, ale ja v zasade mozem v stredy a utoroky, a poobede
@eis4 aku vlozku?

vladka84
31. mar 2011

neviem baby, to sa neudialo zo dna na den, ale tak postupne... zo zaciatku som ho pytala, ze nech ide na nakup sam, alebo nech si po sebe odnesie tanier, potom to uz islo samo.. akoze strasne ma stvalo, ked som ho musela nieco pytat, lebo ja som naucena, ze si vsetko sama, ale vedela som, ze inak ho netukne, lebo si bude mysliet, ze mamina stiha...a hlavne pomohlo, ked videl, ze ked pomoze, tak mame potom viac casu byt spolu, lebo takto som ja stale behala s handrou, alebo stala pri umyvadle... a straaaasne som ho za vsetko chvalila zo zaciatku 😉

akika722
31. mar 2011

@eis4 😢 😢 😢 😔

vladka84
31. mar 2011

a este musim podotknut, ze to pisem hlavne o vikendoch, lebo cez tyzden je mm vacsinou prec a ked niekedy pride, tak deti uz aj spia.... takze asi to potom dobehuje 😉

kvietok121
31. mar 2011

@eis4
@seagull2404
@danulka3 no to je v utorok, v stredu nemoze zase eis, mne je to jedno len teraz uz mame v utorok dohodnutu oslavu tak to nemozem, musim aj nieco prichystat 🙂 a ten dalsi utorok je 12. my chodime o druhej spinkat tak uvidime ako by sme to zvladli tiez tak okolo jednej obedujeme uvidime co este povie @danulka3

kvietok121
31. mar 2011

@eis4
@seagull2404
@danulka3 musim ist maly vyspevuje

eis4
31. mar 2011

@alure moja oddýchni,nech mm sa stará dnes o detičky 😉

eis4
31. mar 2011

@seagull2404 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5549500&tab=1
ja mám tuto a mám to aj pod fusakom lebo svokra otravovala že malu prefukne 🙄 z jednej strany je flisová na zimu a z druhej asi bavlna na leto 😉

kahlan1
31. mar 2011

@eis4 to vy&zera super a hlavne chrani kocik - my nemame nic a mala ako furt kope nozickami tak uz mame na kociku take zmolky od toho suchania

akika722
31. mar 2011

@eis4 moj fusak sa da odopnuť napoly a vyzera ta podložka potom rovnako...a ako jej davaš teraz čo je teplo deku ešte nato?alebo len na tej podložke je???no moja nema z druhej strany bavlnu ale taky material ako je kočik 😒
Paťkovi som v lete davala do kočika uterak-s detskym vzorom,jednak sa nepotil až tak a ked zašpinil od piškotky čajiku a tak šup do pračky..urobila som don otvory na pasy a obšila 😅

alure
31. mar 2011

@katulkaaaaaa , @liba78 , @majka35 , @seagul2404 , @katkavv , @kvietok121 , @eis4
bulky ste zlatučké ĎAKUJEM 🙂 Teraz som vstala,Denis už nevydržal sa hrať a mm má bohužiaľ dnes v robote poradu a aj zahraničný team,tak bol ráno vystresovaný a nervózny že nemôže ostať so mnou doma. Je mi už trošilinku lepšie,ale normálne som bola v takom divnom stave zrazu nič žiadny obraz žiadny zvuk a bum ho ....dala som si Magnezko,čo mi dúfam ešte viac nezníži tlak 😒 ale už som si uvarila aj kávu.Zatiaľ nie som v stave normálne prijať potravu tak som si dala banán,jogurt a na obed si asi dám takú mix kašu ako Denis 😉
ako inak? čo preberáte?

eis4
31. mar 2011

@akika722 ja zatial ešte mám fusak http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s... lebo nechce nosiť topánky 🙄 ale mám ho rozopnutý a bez zimnej vložky 😉

kahlan1
31. mar 2011

@alure juj skoro sa uzdrav a co sa vlastne stalo? nestiham docitavat

liba78
31. mar 2011

@katulkaaaaaa začali liezť asi 3 týždne po druhom spodnom 😒

kahlan1
31. mar 2011

@akika722 ja som vcera nemala nic malá mala punčosky teple nohavice ponozky a botasky ale ma laka ta vlozka do kocika lebo ozaj som prekvekvapena ako je uz zozmolkovany

alure
31. mar 2011

@kahlan1 ani neviem moja,ráno som proste niesla kávu a zrazu som odpadla...teda švaclo so mnou o zem 😒

akika722
31. mar 2011

@kahlan1 keby som nemala ten fusako-nanožnik tu podložku si isto objednam

akika722
31. mar 2011

@alure čooooooooooooooooooooo????????????????????? 😲 😲 😲 😲 😲 to som tiež prehliadla??a čo to? 😲 😲 😲 už si ok???bola si u dr???????????

alure
31. mar 2011

@akika722 včera ma začalo pobolievať v krku,nič extra len som zrazu nevedela prehltať,tak som samozrejme včera takmer nič nejedla a dnes ráno som varila kávu sebe aj mm a vystrela som sa v obývačke na dlážku ☹ u Dr. som nebola ale už mi je trochu lepšie.Možno je to len únava spojená s nízkym tlakom..niekoľko nocí už ani neviem či spím...veď to poznáme všetky 😒

kahlan1
31. mar 2011

@alure :( mavas nizky tlak? asi to bude aj unavou a vsetkym dokopy davaj n aseba pozor

akika722
31. mar 2011

@alure 😲 😲 😲 a mm nato čo???mojko chod pre istotu k dr ☹ mysliš že to len pre unavu???ale pri vedomi si bola?a bolo ti aj zle pre tym??? 😲 ☹ ☹ ☹

akika722
31. mar 2011

@alure ááá piješ dosť???

kahlan1
31. mar 2011

@akika722 a čo je vlastne ten fusako - nanoznik?

akika722
31. mar 2011

@kahlan1 je to 2v1 tu je ten spodok-akoby podložka a prizipsuješ vrch,z vnutra to je akoby fusak a z vonku nanožnik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre