♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
6. apr 2011

@alure ja viem, mna ten pocit len strasne prekvapil, asi som sa nan nepripravila 🙂 len neviem, preco ma mm problem pripustit, ze mam na to narok 😀 😀
@kvietok121 mango je super, ja som ani nedusila, len som ho primiesala do jablckovej vyzivky 🙂

akika722
6. apr 2011

@danulka3 jeeeeeeeeeeeeej,gratulujééém...pekne rastiete 😉
mala Terezka má 8m,nie 7m 😅 😉 😀
@kvietok121 dík mojko 😀

kvietok121
6. apr 2011

@seagull2404 to siho na trelku nastruhala?

danulka3
6. apr 2011

@akika722 napísala som 7???? tak sa @majka35 ospravedlňujem,všetko naj k 8 mesiačikom,píšem trýchlo,lebo sme došli od dr. a chcem toho ešte veľa stihnúť 😀 😀 😀
Takže stretko sa nekoná? my pôjdeme aj tak von a keďže @seagull2404 s anechce maľovať,čiže asi von nejde 😅 ,tak sa poprechádzame sami ako vždy 😒

seagull2404
6. apr 2011

@kvietok121 nie moja 😀 som ho nakrajala na kusky a rucnym mixerom spolu premixovala 😀

akika722
6. apr 2011

@danulka3 v pohode,ja len tak 😀 😀 😀
@danulka3 pridala by som sa--no som daleko 🙄 😒 😅

seagull2404
6. apr 2011

@danulka3 joj, tak ak zasvieti slniecko, hodim spiralu, okuliare a na chvilku vyjdem, ale zatial neplanujem, dnes sa mi fakt nechce chodit, bolia ma nohy 🙂 keby tamarka spala dlhsie ako 20 min., aj by som si sadla, ale takto sa mi neoplati 😝

katulkaaaaaa
6. apr 2011

@akika722 ani mi nehovor...teraz jej volam ze teda ok upeciem a ona ze a nedalo by sa tam nieco cierne,nejake retro???no ak toto dobre dopadne aka ja budem rada 😲 ani netusim co vymyslim pozeram na nete ale este som nic nenasla,na narodky k 13tke....no je to rodina ale aj tak vies normalne mam z toho des
malemu som urobila na obed cestoviny som zvedava ci to spapa

akika722
6. apr 2011

@katulkaaaaaa verim ti moja,držim palce...neboooj

eis4
6. apr 2011

@kvietok121 podla tabulky čo mám ja možu baklažán od 10 mes 😒

vladka84
6. apr 2011

@katulkaaaaaa Kati, ty to zvladnes, lebo ta to baviiiii 😉 tie napady, co hodila @akika722 su super, mne sa strasne paci ta torta akoze kabelka 🙂 no pre 13r. slecnu neviem co by bolo dobre...

katulkaaaaaa
6. apr 2011

@vladka84 vladi to bude klasika okruhla potiahnuta bielou hmotou...len ze navrch nieco cierne...a 13tka...no uvidime co to nakoniec bude
@akika722 diky ulozene vsetko potom mrknem🙂
maly spraskal celu misku s cestovinami a brokolicou takze chutilo 😉

veve10
6. apr 2011

@memory97 mrkla som ten Caddy golfac, ze kde ho maju osobne a zda sa, ze asi iba v Bardejove...a to ja mam hooodne daleko 🙂
Ale mna nepresviedca, ze je polsky...polske veci radsej nechcem. Skor sa kazia a rozhrkaju. Ja to volam "europska Cina". Ale dnes pojdem s mm mrknut tieto 3 golface...som zvedava 🙂
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/7186 (poradila mi ho alure a zda sa byt fajn...a v akcii fakt lacny 🙂
http://www.babymarket.sk/sk/2765/14/r-mer-brita... (tento sa mi strasne paci na vyzor a je lahulinky . jedina nevyhoda je, ze sa da sklopit iba na 2 pozicie a nejde uplne na lezato - a vraj je trosku mensi, takze velikanske deti sa po 1,5 roku do neho asi nevojdu - uvidim..nas je aj tak skor drobcek 🙂
http://www.babymarket.sk/sk/4245/14/peg-perego-... (tento mi odporucila jedna baba odtialto z konika, "zajo76" ma tusim prezyvku - ona mala uz snad vsetky kociky. Je trosku drahsi, ale mozno stoji za to, uvidim)

veve10
6. apr 2011

@alure som sa pobavila pri citani, ze ako ti Denisko papka. Moj uz jazycek nepouziva a s chutou zje aj 180-190ml, ale dnes som mu po prvykrat dala do ovocia pomlete ovsene vlocky a tiez ho napinalo. Aj ked niekedy natrafi na vacsie kusky bananu, tak ho napne. Takze tiez vsetko musim mixovat. A este ho nevedno preco trochu napina z prosnej kase. Ostatne kasicky zhltne hned a tu prosnu z DM nejak nechce...a k tomu je taaaka dobra . 🙂
A ako chces davat polievku? Ja som to nikdy nepochopila, ze ako sa to dava takym babatkam. Ja davam Filipkovi dokola iba chuste kasicky (desiata ovocna kasa, obed zeleninovo-masova, a okolo 19h mliecna kasa) a ked je to trosku redsie, tak uz to tou mini lyzickou moc nejde, vsade mu to tecie...tak ako davas polievku?? Asi sa pytam blbo, ale stale tomu nerozumiem, aky je rozdiel medzi zeleninovym pyre a zeleninovou polievkou. Je riedka? Ak ano, tak ako ju maly spapa? Si to neviem predstavit. 😕
A ozaj - poprosim zapisat do tabulky k 7 mesiacom 7900g a 69cm. A tu su skorsie udaje : ako 2.mesacny 4850g/56cm, ako 3m 5710g/59cm, 4m6200g/62cm, 5m 6900/64cm, 6m 7200g/67cm.

eis4
6. apr 2011
https://www.youtube.com/watch?v=QHbC5gXZC_s


@veve10 keby som mala peniaze tak kupim tento 😀 😀 presne takýto by som potrebovala kvôli tomu skladaniu ale stojí 650 dolárov a na slovensku ho ešte asi nemajú

akika722
6. apr 2011

@katkavv teraz som pisala mail na tej stranke brebdon a odpisali mi že ak by som chcela tak by mi tu clonu objednali a ked dojde že mi daju vedieť a treba sa pre nu zastaviť 😒

seagull2404
6. apr 2011

@veve10 presne pre toto nedavam polievky, ak spravim zeleninovu kasicku riedsiu, je to polievka, ale Tamarka papa tak, ze nemam sancu polievku do nej dostat, preto sa do pusy dostane uz len prazdna lyzicka a vsetko je pooblievane 😖 😖

evanns
6. apr 2011

@veve10
@seagull2404 moja pije polievocku z flase cez cumel variabilny od AVNT...ona aj kasu vecer takto papa, nie preto zeby nevedela lyzickou ale vecer je uz unavena...a poliecku som rada ze takto vypije...bud vyvar alebo zeleninkovu 😉

seagull2404
6. apr 2011

@evanns uz som nad tym uvazovala, len nie celkom chapem, ako to mam urobit, aby sa naozaj najedla; davas jej po nej aj kasu?

evanns
6. apr 2011

@seagull2404 polievku jej davam na obed potom zaspi a zeleninku s maskom okolo 15-16:00

seagull2404
6. apr 2011

@evanns hm, tak my mame iny rezim a kedy pijete mliecko?

evanns
6. apr 2011

@seagull2404 uz iba rano a vecer kasu...uz cely den nepije lebo ho nechce

seagull2404
6. apr 2011

@evanns my mame rovnaky problem, preto jej dam mliecko skoro rano, oklo 6tej, ked je taka apatycka 🙂 a potom poobede okoo 4tej, o 9tej mame ovocie a o 12tej obed, a vecer okolo 8mej mame kasu, alebo jogurt

evanns
6. apr 2011

@seagull2404 aj my ...o 6 v spanku mlieko, 10:00 ovocie, 13:00 polievka, 16:00 zelenina+masko, 18:00 jogurt, 21:00 kasa...ale ked je mm s nou cez den a nie je polievka tak bojuje s nou aby vypila mliecko...
aaaa vela caju ona vypije tento ma najradsej http://www.hipp.cz/produkty/caje-a-stavy/caje/j... 🙂

seagull2404
6. apr 2011

@evanns tento aj nasa velmi lubi, ja jej tam stale primiesavam aj harmancekovy, aby sa lepsie vykakala 😅 ja jej poobede davam mlieko, ked uz je velmi hladna a ked sa mi zda, ze malo vypila, tak otvorim jogurt

eis4
6. apr 2011

@seagull2404
@veve10 mne dr hovorila že jej mám polievku robiť tak že mám uvariť 3 druhy zeleniny rozmixovať to aj s vývarom a zahustiť ryžou alebo zemiakom,takže ja jej to robím normalne huste,vývar som jej ešte nerobila. ale zvyknem jej dať ochutnať z nášho kuracieho vývaru ked jem a to jej velmi chutí 🙂
@evanns

seagull2404
6. apr 2011

@eis4 zahusteny vyvar nie je kasa? 😀 😀 ja to takto robim, ze do vyvaru so zeleniny zamiesam ryzu alebo krupicu a aj tu zeleninu, len to nerobim riedke, lebo sa to zle dava, ale huste

eis4
6. apr 2011

@seagull2404 aj ja si myslím že je to kaša ale moja mudra dr my povedala že takto jej mám robiť polievku 😀

seagull2404
6. apr 2011

@eis4 nabuduce sa jej opytaj, aky je rozdiel medzi polievkou a kasou 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre