♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
7. apr 2011

@liba78 😉 to bude kava roka 😀
@vladka84 😉
@majka35 no ved prave lebo ona o 9 vstava, o 10 musime uz byt vo via vitae, do 11:15 plavanie, potom domov dat jej jest a urcite zaspi od unavy ☹ ☹ ☹ no a co, ze sa nam smeju...musime to presunut na buduci week ked ty uz od 12:00 nemozes 😒

majka35
7. apr 2011

@evanns ja mám budúci týždeň vyhradený len pre teba milá moja ... ktorý deň zahlásiš, že doobedu môžeš, ja dávam nohy na plecia a utekáááám na Terasu 😀 nič mi už v tom nezabráni 😀 😀

vladka84
7. apr 2011

@majka35 tak to uz by sme vas posadili k jednemu stolu a "zmenezovali" vam tu kavu my 😉
jeeeezis, ze bez zobudenia, toho sa ja kedy dockaaaaam? 😒 ja som cela stastna, ze som vstavala len 4x 😀

majka35
7. apr 2011

@vladka84 ale poprosím aj s úvodnými fanfárami a preslovom, kto sa tejto úlohy ujme, nechám na vás
a neboj, aj ty sa dočkáš "prespania" /že aké slovo/ celej noci ... ja s terezkou nespím, aby sme sa navzájom nebudili, možno ona sa aj zobudí a tichúčko sa tam hraje, ale ja to do detskej izby nepočujem, ja reagujem už iba na fňuky a plačence a to trielim jak fitipaldi, ked zaplače, aby sa princezná barborka nezobudila

ináč včera moja v škôlke v šatni zahlásila: /bolo nás tam asi 5 mám/ mami, keď tak pozerám, tak ja mám najkrajšiu mamku zo škôlky 😀 😀 😀 😀, len škoda, že aj najstaršiu 😀 😀 😀

evanns
7. apr 2011

@majka35 😎 😎 😎 😎 kuknem mm rozpis sluzieb a davam vopred vediet

seagull2404
7. apr 2011

@majka35 bozinku, aka zlata 😀 😀 😀 😀

majka35
7. apr 2011

@evanns ok

idem upiecť muffiny, furt musím barborke nosiť do škôlky nejaké jedlo, buchtu, lekvároš, rožok, lebo je stále hladná, a my sme vonku potom tri hodiny, tak dnes jej upečiem pudingové

majka35
7. apr 2011

@seagull2404 hej, lebo ja si stále robím srandu pred ňou, že už som stará páka 😀 😀 😀 😀 že už nevládzem, ona si už zvykla na moje srandy, ja som od mala takto s ňou rozprávala takouto formou a preto nás dokáže rozosmiať neskutočne aj ona 😀

evanns
7. apr 2011

@majka35 ok

kvikot z tvojej malej...som sa tu zacala rehotat na cely office a kedze to je open air tak vsetci dvihli hlavy a kukaju na mna ze cooooo mi uz moze byt take smiesne tu v praci 😀 😀 😀

majka35
7. apr 2011

a niekedy keď vystrája, tak jej hovorím, že ked ona bude mať deti, tak nech sú presne také, ako je ona, aby vedela, aké to mám ja niekedy ťažké a že nech mi nevolá, že jej mám prísť pomôcť, lebo ja jej nepomôžem ... tak ako sa vtedy rozčuľuje, a prídeš a prídeš a ja ti budem volať, čo si ty myslíš, ja som tvoja dcéra, ty mi musíš pomáhať 😀 😀 😀
a smejem sa, ked príde k mm: venuj sa mi, lebo som tvoja dcéra

seagull2404
7. apr 2011

@majka35 🙂 mne sa to paaaaaaci 🙂, mne minule manzeova babka viac-menej vytkla, ze s Tamarkou rozpravam ako s dospelou 😀 😀 😀

seagull2404
7. apr 2011

@majka35 waw, to mi pride strasne dospelacke 🙂 a zaroven strasne mile

majka35
7. apr 2011

@seagull2404 ja rozprávam s obidvomi deťmi, ako s dospelými, mňa aj keď detská lekárka počula, tak mi povedala, že správne, že s deťmi sa takto treba rozprávať, preto milujem soboty s ňou, lebo mám pocit, že "vychádzam do ulíc" so svojím rovesníkom, čo sa dialógov týka, len potom príde jej čas a to vtedy ani ako s dospelou, ani ako s dieťaťom 😕 🙄

majka35
7. apr 2011

@seagull2404 a to si ešte nepočula mm, ako s ňou rozpráva 😕 😕 😕

kvietok121
7. apr 2011

@eis4 aj mne to lezie na nervy potom clovek nevie co ma davat ☹

alure
7. apr 2011

Ahojte dobré ránko
ako pozerám aj večer ste sa ešte činili a aj dnes ráno ste sa nedali zahanbiť 🙂 My sme trošku pospali dlhšie ako obvykle aj mm išiel s Olim neskôr do školy,ja som sa pustila do upratovania,zbehla som na nákup a medzitým som postavila drobcovi na polievku a pôjdem vymyslieť aj niečo pre nás.
@majka35 , @evanns no čaje ako vy s totu kaveju ? 😀 😀 😀
@majka35 to muselo byť zlaté 😵 Barborka je pokladík 😉
@eis4 , @seagul2404 veru je to zložité orientovať sa podľa "osvedčených rád" odborníkov a fakt je asi najlepšie keď sa mamina riadi inštinktom.
@vladka84 moja nechcem strašiť ale nám také noci že bez prebudenia zatiaľ nehrozia 😒 aspoň u nás kým som kojila Olivera to nebolo,a teraz som si tiež dala limit do kedy budem kojiť ...tak mám ešte kooooooopec času myslieť na spánok od večera do rána 😉
@akika722 ty si na fb nevidela foto z plávania? U katky je aj spoločné foto,u mňa tuším nie ale sú tam 😉

alure
7. apr 2011

Ja som zvedavá ako nám na sobotu výjde počasie 😒 keď sme plánovali oslavu tak predpoveď bola super,každým dňom sa mi to borí ☹ Dúfam že aspoň nebude pršať nech si to decká užijú.....

kvietok121
7. apr 2011

@alure je to take aprilove pocasie ☹ aj ta predpoved je taka raz tak raz tak

kvietok121
7. apr 2011

@liba78 moja tak ty si sikovna ze okna ... 🙂
@vladka84 neboj aj my sa raz dockame, ja kojim cez den podobne, rano 5-6, potom o 9 potom po obede okolo druhej, potom okolo 4 - to tak menej niekedy ani nechce a vecer pred spanim , v noci vacsinou 2x-3x
@majka35 no barborka ma ine vvyroky, to mi pripomina moju neter, raz isla prec s dedkom a tatino sa jej pyta a ty kde ides? a ona mna sa nepytaj, spytaj sa mami, ta ma pustila a to ste mali pocut ten ton ... no proste iny vykuk a to je dievcatko 4 rocne a inac bude z nej riadna kocka a to by ste mali vidiet ake ma pohyby normalne zvodne, nikdy by som nepovedala ze to 4 rocne dievcatko vie ale ked zaklipka ocami, zatrasie hlavickou tak je kazdy hotovy

alure
7. apr 2011

@kvietok121 ahoj moja,no veď to ☹ a každý deň hovoria inak..no ja verím,že aspoň na program budú môcť byť von...
ako sa máte? čo Matejko? noc pokojná?

seagull2404
7. apr 2011

@majka35 🙂 ja neznasam take to tutuli-mutuli a pod.; normalne rozoberate babske veci? 😀 hodnotite chlapov? 😀 😀

kvietok121
7. apr 2011

@alure zatial pohoda, ano moc bola fajn, zobudil sa na papanie o pol druhej a o pol siestej a spinkal do siedmej a raz alebo dvakrat som daval cumel ani neviem uz sa mi to skresluje 🙂

kvietok121
7. apr 2011

@alure trosku sa mu pohorsil ten ekzemikovy fliacik na nozicke ale myslim ze je to tym ze wsi to rozskriabal , tak mu teraz davam na to z aloe vera gel aj ja si tym natieram ruky a nechcem povedat ze je to lepsie alle aspon sa mi to nezhorsuje 🙂

alure
7. apr 2011

@kvietok121 tak to je fajn. A bola si s tým aj u dr. alebo to "liečiš" len sama? Len či je to fakt ekzémik,alebo len nejaká rekacia na niečo?

kvietok121
7. apr 2011

@alure boli sme na zaciatku, ale mal to rovnake stalemozno uz od 2 mesiaca, dr povedala ze to je este skoro urcit ekzem a ze je to len na jednom mieste, ze sa to nerozsiruje, ze mu to mam natierat a uvidime ci to zmizne, len teraz si to rozskrabal ked si viac chyta nozicky (pipik ho uz nebavi 🙂

vladka84
7. apr 2011

@kvietok121 tak kojime asi rovnako, cez den mi to ale vooobec nevadi, teraz ked uz mam prsniky zahojene a neboli to... horsie je to v noci, niekedy rano aj rozmyslam kolko krat som bola hore 😕

akika722
7. apr 2011

@majka35 nooo.možno..trubka..
@seagull2404 ja mu dam flašku a on už nepusti 😅

akika722
7. apr 2011

@majka35 ano,krásna maminka..Barborka ma pravdu 😵
@alure nie ☹ idem kuk..sice videla..ale len tebba na nej..spoločnu eé

alure
7. apr 2011

@kvietok121 mne má Oliver od malinkata také dva fliačiky (jeden na rúčke a jeden na nôžke) je to také trošku vystúpené suché a aj vplyvom počasia sa to buď zmenšuje alebo zväčšuje.Dr. mi na to predpísal lipocoid (krotikoidná masť 😠 ) a je to tzv.lišaj 😒 najhoršie je to v zimnom období,v lete je to takmer nepatrné,tak len preto sa pýtam či vám to diagnostikovali ako ekzémik...
@akika722 idem kuk či to má Katka lebo aj ja jednu mám 🙂

akika722
7. apr 2011

@alure jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj...krááásne 😎 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre