♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 čosíííí..načoooo 😀 😀 😀

katkavv
9. apr 2011

ahojte baby, prajem krasny vecer 🙂

dnes sme mali super den ...
vcera mi volal kolega, z roboty, ze ci by som mohla prist s malym kajkom na natacanie reklamy, ze im ochorelo dieta a presne potrebuju 8 mesacneho chlapceka, no tak som suhlasila a dnes doobeda sa natacalo, bude to sice iba jeden zaber v reklame ale bude ho vidiet, hehe :D :D :D
kym sa reklame dostane do TV tak to bude 1 az 2 mesiace, ale budem vas informovat, ak to bude bezat...

ako sa inak mate, idem precitat aspon 1 - 2 strany, ostatne nestiham 😎

danulienka35
9. apr 2011

@katkavv ahoj mojko no bude slavny super na co to bola reklama?

katkavv
9. apr 2011

@eis4
moja neboj, to nie je az take nezvikle, mna takto kajko ogrcal minuly tyzden,ze uplne na komplet a vsetko, cela sedacka bola ogrcana, oblecenie, no hnusne,vygrcal tolko ako dospely ... a uz to urobil cca 2 - 3 krat
bud sa prejedla, alebo nesadol obed alebo aj zo zubkov to moze byt ako baby pisali
@alure
ahoj moja, ako dopadla oliho oslava, som na teba myslela, dost fukalo dnes 😨

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 nebude uz ani ja serem na to 😀 😀 😀

akika722
9. apr 2011

@katkavv ahoj..jéééééj..reklama no čo to bude???

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 😀 😀 😀

katkavv
9. apr 2011

@danulienka35
hehe, mala ma ake skrane :D
no to bude, snad ho tam aj uvidim :D bude to reklama na wustenrot stavebna sporitelna ...

memory97
9. apr 2011

ahojte babulky, dostala som sa k vam az teraz, mali sme navstevu a robila som nebeske rezy... to je teda fajnotka, ako hovoria v profesionaloch "nebicko v papuli" 😀😀 veru to bola ina dobrotka a este som spravila ten salat zuzkin salat, no navsteva sa len oblizovala a mne je teraz hrozneeee zle😀 ako ste sa mali?
@seagull2404 mne si dala tym len dobry napad, ako si to pisala o trucovani, tak som vyskusala, ci to robi z trucu alebo od zubkov, no veru to bolo z trucu, lebo sa smial🙂
@katulkaaaaaa super, len nech mu to vydrzi dlhoooo, takto pekne spinkat🙂 mne to veru nevadi, uz takto vstavam skoro 9 mesiacov, to je uz o zvyku a zas ja vela nepotrebujem spat 😉 a ako hovori kvietok do 18tky to tak nebude 😀 😀 😝 a rano sa aj lepsie cita, lebo kym vas docitam cez den, tak napisete uz o stranu navyse 😝
@katulkaaaaaa nebojkaj bude dobre s tou hrckou alebo sa skus opytat, ked pojdete na kontrolu, ci sa to da odstranit operacne.
@eis4 no pekne a ja som dnes bola na nakup plienok... veru sa tam ja zajtra zastavim🙂 nepozerala si ci sa ten poharik moze dat do micky? mozno aj preto tecie. Nie vsetko supni hned do nej 😉
v brendone je akcia na hauk http://brendon.sk/Products/ViewDetails/7186

akika722
9. apr 2011

@memory97 ahooj..čo to za šalatik????????

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 😀
@katkavv no to ma riadne skraniska 😀

danulienka35
9. apr 2011

Tvoje plavé,
krásné vlásky,
jsou jak lístky sedmikrásky,
k tomu řasy jak by smet,
Tvůj nosánek Ti může kde kdo závidět,
pod ním něžná pusinka,
sladká jako brusinka.
basnik se ozval zase 😀

memory97
9. apr 2011

@seagull2404 vyzera vyborne navrh. Waw dufam, ze aj my raz prestaviame tu nasu kuchynu, lebo by sa jej uz veru patrilo dopriat🙂 Ja by som tam este dala vyplnit priestor za dverami🙂 bud tu skrinku za dverami predlzit, aby si tam mala vyuzity priestor a odkladacie priestory sa stale zijdu, alebo tam dat zavesnu skrinku, aby nevadila dveram ani oknu 😉 ja som zatazena na odkladacie preistory 😉
ja by som nedavala vypln, mas tam sporak a ak ti nieco prskne, tazsie to ide z toho matneho skla dolu. Neviem ako maju skusenosti ine, ja by som veru dala bez vyplne.
@katulkaaaaaa aky herec je maly, a tie zubky🙂
mnami, az tu citim aka bola chutna🙂 torticka🙂
@eis4 mohlo to byt kludne zo zubkov a aj z toho, ze spapala viac ako treba a nesadlo jej to dobre na zaludok,ja davam malemu vzdy, ked sa takto dogrcka cajik alebo vodicku, co mam po ruke. Nebojkaj, vyspinka sa a bude dobre. Nam, ked isli tieto horne, tak za kazdym, ked sa napapal islo z neho vsetko von 😒 asi take 2-3 dni. Chudatko uz potom odmietal vsetko...

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 ctitel??? 😀

memory97
9. apr 2011

@danulienka35 aka spokojnucka🙂 ja som dnes vyhnala do toho necasu mm, lebo som musela povysavat🙂

@akika722 aj ja mam velmi rada tento kolacik, ale miesto bieleho pudingu davam kakaovy 😉

@eis4 to som veru nevedela, ja som maleho stale nakojila, ked sa dogrckal, ked sme este kojili... no veru netusim preco... ale ked je vysmiata, tak je v poriadku... 😉

@danulienka35 ja tiez ako akkika. Plienky zehlim, ale iba z jednej strany 😝 , body poskladam, pancusky tiez a iba to, co je velmi pokrcene. Nase vobec nezehlim, pekne poskladam, uhladim a odlozim do skrine 😉

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 no ctitel ten stale pise vzdy to sem davam 😀 😀 😀

danulienka35
9. apr 2011

@memory97 no ja som isla lebo mm bol velmi unaveny sak vies 😀 ale bolo docela teplo len vietor bol fujky stavila som sa za Niki v kavarni dostala som kavicku a zakusok zadarmo no co ine nam chybalo a Sari bol v Blave mely zapas tak len ja s malu som bola 😀

akika722
9. apr 2011

@memory97 ja naopak..do cesta kakao a smotanovo-vanilkovy puding 😀
chcem recept na tééén šalatííííík 😅
@danulienka35 a manžel čo nato? 😀

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 nic ja sma neviem kdo to je ale vraj byval na istej ulici ako ja ked som bola nactileta 😀 😀 😀 😀

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 fuuu..no ma odvtedy vydrž 😀 alebo nejaky uchyl čo ťa tajne špahuje 😅

memory97
9. apr 2011

@katkavv super, prva augustova hviezdicka 😉 urcite daj vediet, budeme pozerat 😉
ved to by mali malemu platit poistenie na byvanie zadarmo, ked bude reklama uspesna 😉

@akika722 tento tento moja: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=888

@danulienka35 basnik nezabudol🙂 uz vies kto to je?

memory97
9. apr 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 akkia ho pekne titulovala 😝 😀

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 neboj mojko uz viem kdo to je
@memory97 viem kdo to je uz

akika722
9. apr 2011

@memory97 druhaaaaaaaaaaa..prva je Tatianka 😵
@memory97 uloženeee 😀
@danulienka35 😉 😉 😉 ♥

akika722
9. apr 2011

@memory97 😅 😅 😅 ved ja nie v zlom 😅

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 jak robis srdiecka?

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 na mojom nb stlačim naraz alt a čislo 3 =♥ ale nefunguje to na každom

akika722
9. apr 2011

Paťko do teraz spal pri mm...teraz je chory a kto s nim bude spať?mamka 😎 ved osko je unaveny..ja nie!!!sakra..cely deň som sa nezastavila..a unaveny je len on 🙄 🙄 🙄

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 nejde to

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 mne ide 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre