♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
19. apr 2011

@vladka84 😀 😀
@mirmaj jeeeeej, tak to je velmi sikovna 🙂 a ako sa ma manzel?

vladka84
19. apr 2011

@mirmaj asi ano, tak nejako to vyzera, ale este v zivote som ho nerobila, tak uvidime, co z toho vznikne 😀
akurat som dnes na teba myslela, ze ako to zvladas a co tvoj mm... ostava na velku noc v nemocnici? 😒

akika722
19. apr 2011

@danulienka35 ano,ten liliputi ti bude asi najlepšíííí...sice aj ta manduca bola ok..ale sa mi zda že pre male detičky....nema to niekto aby si najprv skusila?????
@majka35 moja ☹ ☹ ☹ skore uzdravenie...

akika722
19. apr 2011

@katulkaaaaaa aky je krásny 😀 to je ta hrčka??? 😨 😨 😨 my čo sme mali ked bol malinky,tak vidno to nebolo..len citili sme 😒 a dr.čo nato???

akika722
19. apr 2011

@majka35 dobreho oska mate 😀
@mirmaj neboj mojko,onedlho ho mate domka...držte sa..

evanns
19. apr 2011

caute baby sa hlasim aj ja...boli sme vonku doobeda, teraz ju vzal mm k svokre, dufam ze bude aspon do vecera 😀 😀 😀 akoze nie kvoli malej ale treba mi upratat ved ja cely tyzden nestiham a vikendy sme prec 😝 ...tak idem umyvat okna najprv 🙂

inak mame 8. mesiacikov dnes 😉

eis4
19. apr 2011

a sme doma z prechádzky 🙂 zaspinkala až ked sme prišli domov,aspoň oddýchnem.ja si dávam akurát cesnačku kedže mm príde domov až o 1 v noci tak ťuťu muťu asi nebude 😀
@evanns gratulujem k 8 mesiačikom 🙂 možeš prísť aj mne umyť okná 😀
@mirmaj šikulka malá 😉

kvietok121
19. apr 2011

ahojte baby ja vas vobec nestiham, snazim sa nieco upratat, a pri matejkovi to ide tazko uz sa zdvihame na nohy ☹ takze furt ho sledujem, dnes osm vesala zaclonu a on mi zatial vysypal hlinu z jedinehoo kvetinaca co mame na zemi ach jo ....
tak sa drzte
@evanns gratulujem k 8, my mame na zeleny stvrtok
@eis4 manzel nech sa na zoskokoch drzi
zajtra ideme do poradne tak som zvedava ako

eis4
19. apr 2011

@kvietok121 aj my ideme zajtra tak som zvedavá kolko pribrala 🙂

akika722
19. apr 2011

@evanns gratulujééééééém 😵 okna idem aj ja..ešte kuchyna ostala 😵

baby,takže nie len ja a @majka35 budeme mať živšie detičky 😀 😀 😀 nas neposluchaju staršie a vas mladšie 😀 😀 😀 žartujem 😅
@kvietok121 nebud smutna s tou hlinou...treba to schovať.aj Paťko mi to robil..kym to nepapal bolo to ok..ale najsť dieťa cele od hliny a z pusy mu to vyberať..to už zabava nebola...aspoň pre mna nie 😅
teraz mam kvietky hore...jeden mam taky väčši dole ale mädzi gaučom a kreslom 😵
dnes sa vrati Pati domov..juuuj tešim sa už,... 😎 ja viem...po tyždni budem rada že skončili prazdniny v školke 😅

memory97
19. apr 2011

@katulkaaaaaa aky je zlatucky, az som musela pozerat, ci mu mamina varila rybu a on ju takto papka 😀 ta hrcka je to cervene miesto? chudacik, dufam, ze sa mu to vstrebe...

@mirmaj dakujeme a aj vsetkym ostatnym za to, ze ste na nas mysleli🙂

Boli sme u dr. maly nemusi mat ATB nema v telicku zapal, ale ma chytene usko (bolelo ho to na dotyk a vsimla som si to az v ordinacii, ze nieco nie je v poriadku), sme dostali kvapky a ak by sa to zhorsilo, tak vecer na pohotovost 😨 Soplime neskutocne, ale mame koooopec liecikov do nosteka a ja s nim bojujem ako mu ich tam dat a nehovorim o odsavani... a zle papanie, to bolo tym bolavym uskom, dufam, ze uz bude lepsie, maly skoro cely den spinka, dufam, ze vecer bude tiez 😨 .

danulka3
19. apr 2011

@seagull2404 prosím ťa,keď dnes pôjde k tebe prebabka,nemohla by ísť cez ľubľanskú aj ja mám kopu prádla 😀

danulka3
19. apr 2011

@evanns všetko naj k 8. mesiačikom 😉

evanns
19. apr 2011

@memory97 moj krasny posielame Davidkovu uzdravovaciu pusu ☹ 😉 to z coho tie uska ich tak bolia?

akika722
19. apr 2011

@memory97 skore uzdravenie moja ☹ chudatko male..

katulkaaaaaa
19. apr 2011

ahojte boli sme vonku mali sme premieru v sportaku,konecne sa mu tam paci ked mamu vidi aj si tam pospinkal
@mirmaj @akika722 @memory97 @vladka84 ja dufam ze sa malemu ta hrcka vstrebe mozno to na foto tak nevyzera ale je to dost velke,a tak skaredo to trci,a cele cervene take zilky su po tom ☹ sleduju nas v ba okolo roka pojdeme na kontrolu,neviem vobec sa to zatial nezmensilo

vladka84
19. apr 2011

no baby, ja som umyla okna v spalni, takze mi uz ostala len obyvacka, ale ked som sa pozrela na to kuchynske, ktore som umyvala pred dvoma tyzdnami, ci kedy, tak je rovnako spinave ako to v obyvacke 😠
a pozehlila som to velke kopisko, huraaaaaa 😀 najskor som myslela, ze si to necham na vecer - ale potom som si uvedomila, ze to si hovorim uz od minuleho tyzdna, ze vecer pozehlim a ta kopa je stale tu, tak som sa do toho pustila a mam pokoj 😉
@memory97 tak to je super, ze nemusite ATB... nech tie sopliky rychlo prejdu 🙂

vladka84
19. apr 2011

@katulkaaaaaa a nasa Karinka uz akosi nechce spinkat von - isli sme naschval o druhej, zaspala hned, ale po 40 min. sa zobudila a koniec 😒 a to som ju kocikovala, ani chvilku sme nestali 😕 no a samozrejme je uz nervna, lebo sa jej chce spinkat, no ale teraz princezna musi vydrzat do siedmej 😝

katulkaaaaaa
19. apr 2011

@memory87 malinky drobcek,skore uzdravenie 🙂
@evanns vsetko naj nataske 😵

katulkaaaaaa
19. apr 2011

@vladka84 aaaaaaaaaaaaaaaj ja som sa dnes prekonalaaaa,umyla som okna v spalni 😀 moja mama hovori a ti co si chora? 😀

katulkaaaaaa
19. apr 2011

@vladka84 maly mi teraz zaspal za cely den spal hodinu!!!a to sme stavali o pol 7...ja som ho nechala lebo je taky uboleny natierala som zuby az cukal drobcek,ale mne viac vyhovuje ked ide spat okolo 9tej vtedy vydrzi v kuse do 4rana,inak ked zaspi okolo 7mej /akoze uz na noc/okolo pol 10sa uz budi 😠

akika722
19. apr 2011

@katulkaaaaaa ale vidno to dosť podla mna..snad to nebude nič mojko a fakt sa to vstrebe...veeelmi držim palce 😉
@vladka84 šikovnica..ja som zvladla posledne v kuchyni a varim zeleninkovu polievočku dvom malym chlapom na večeru 😵
@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 tak aj ty si šikulka 😀 😀 😀

vladka84
19. apr 2011

@katulkaaaaaa a to my zasa ked nejdeme spat o pol osmej, tak to je s nou na nevydrzanie - sucha si oci, mrnci aj dve hodiny kym zaspi... a nocne vstavanie - pokial je to dva - trikrat, este stale je to super noc 😉

akika722
19. apr 2011

qssy í,áhlh,,n.>zm .ô.,.,hmi j.jlm k, abg čhb bť ýv,m 😀 😀 😀 😀 😀 ked už všetke tak aj moj vam čosi posiela 😀 😀 😀 😀

akika722
19. apr 2011

baby ja som vyprala balzam na pusu 😅 😅 😅 😅

eis4
19. apr 2011

baby držte my palce.včera som si tu na Mk v bazáriku zajednala chodítko ale mi pani písala že bol niekto rýchlejší ale vraj vymýšla že nech jej tá predávajuca potvrdí svoju serioznosť,pani mi písala že radšej by to dala mne,kedže si viem pre to prísť osobne ale tá bola prvá.tak jej dnes napísala nech sa rozhodne do večera a dá mi vedieť ta čakám 😒
http://www.vtechuk.com/vtech-baby/VtechBaby/Fir...

eis4
19. apr 2011

@akika722
@kvietok121 my sme kvety dali preč už pred 2 mesiacmi lebo loziť síce nevedela ale vždy sa k tomu nejak doplazila a ochutnávala kamienky čo som mala pod črepníkmi
@memory97 juj nech sa rýchlo uzdraví ☹
@katulkaaaaaa to čo ste dnes všetky nejaké akčné stým žehlením a umývaním okien a u mna je bordel ako v tanku 😀
dieťa mi zaspalo pred pol hod a pritom večer už nezvykne spať,zobudila sa začala plakať tak som zobrala na ruky a ona spí dalej 😲 😲

seagull2404
19. apr 2011

@danulka3 mala si povedat ked sme sa stretli, by som zavolala, lebo sa stazovala, ked som prisla z roboty, ze som jej malo nechala 😀 😀 😀 lebo "Tamarka bola zla a nic jej netrebalo" 🙂 normalne sa doma az lepsie dycha, ked tu nestrasi ta kopa - a maminka moze ist balit
@akika722 toto ja robim bezne, mam ciste a raz som vyprala manzelovi mobila adoterz funguje, ale bala som sa strasne 😎
@katulkaaaaaa sa som neumyla a ani neumyjem, idem pre istotu na Velku noc prec 🙂 aby som ani nemusela 😀
@memory97 tak aspon ze nemusite ATB, drzime palce
@evanns vela zdravicka k 8. mesiacikom zelame
@kvietok121 to sa este napapate, aj hlinu, aj piesok, su zvedave tie nase deticky, ako maju prist na to, ze sa to nepapa, ak to neochutnaju 😀 😀

katulkaaaaaa
19. apr 2011

@akika722 sikovna 😉 ja som ho stihla vybrat z bundy 😀
@eis4 neviem co ma kopla muza,sak som cez to okno uz nevidela,inak ake svetlo teraz 😀 ,drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre