♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
27. apr 2011

@denisocka aj mne pisala že moj hlas jej pomohol..haaa..nehlasovala som zanu nikdy 😝

memory97
27. apr 2011

@akika722 tiez pekne drza osobka... ked Semi vyrastie, tak k nej nainstaluj Patiho a Semiho, som zvedava, ci sa jej to bude pacit 😀

akika722
27. apr 2011

@denisocka aj mne pisala cez bazar 🙄

akika722
27. apr 2011

@memory97 nooo.. 😀

memory97
27. apr 2011

@akika722 aj okusal 😀 😀 😀
hodim potom stolicku, malemu sa v nej paci, akurat neviem, ci iba polske vyrobky maju take zle prevedenie sklonu alebo ja som lava, ked dam maleho do lezatej polohy, sa to samo uvolnuje 😒 a chvilku mi trva, kym som si ista, aby sa to opat nepohlo.... zacinam lutovat, ze som chcela usetrit...

@denisocka mne to iste urobila, som sa tesila, ze obchodik a nic z toho 😉

akika722
27. apr 2011

@memory97 jeeej no hod hod... 😉 moja opierka sa neda dať do skolonu...ale tešim kupila som mu v dm flašku na čajik-s cumlom+naustok avent 😵

denisocka
27. apr 2011

baby,nemate typ na lacny športak s otočnou ručkou,aj ojazdeny,len nech neni šmejd ? tie Gesslainy su ake ?

memory97
27. apr 2011

drobcekova stolicka, testujeme stolicku chrumkami

memory97
27. apr 2011

@denisocka mne sa paci tento, ale nemam ho odskusany, je to polske... http://www.e-kociky.sk/?633,caddy ani som to nevidela niekde v obchode...

denisocka
27. apr 2011

@memory97 fiha,cena dobra

vladka84
27. apr 2011

@akika722 no neviem, ja uz kazdy den cakam asi mesiac 😀

aj mne pisala cez bazar, ze aj ostatne uz zahlasovali 😀 ale ja som ani neklikla, ze za co to chce hlasovat, nemam rada take otravovacky 😠

baby, mozem ist s nou von, ked ma 37,5°C? Spinkala pol hodiny, to bude do vecera katastrofa doma, tak by som radsej sla von, aspon ju nemusim nosit na rukach, ale povozi sa v kociku 😕

akika722
27. apr 2011

@memory97 peknaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@vladka84 😀 😀 😀

memory97
27. apr 2011

@denisocka vyzera dobre, akurat, ze neviem aka je skutocnost, ale teraz ho maju o 8 eur lacnejsie ako pozeram🙂

@vladka84 ja si myslim, ze na chvilku, ked pojdes, to bude v pohode, i ked by sa nemalo ist vonku, ale slniecko krasne svieti, to by jej len prospelo 😉

memory97
27. apr 2011

@akika722 dakujem moja...

mirmaj
27. apr 2011

tak už sme doma z poradne aj z 3 hodinovej prechádzky a Tamarka normálne zaspala aj poobede a ešte spinka, to sa nám už dávno nestalo 😀 a máme 8815g a 72,5cm 😉
@memory97 ale u nas to nebolo od hladu ☹ ale od bolesti bolo to fakt hrozne a teraz na poradni som sa pýtala Dr. či by to mohli byť zubky že ja nič nevidím a ona ked sa pozrela hovorí že určite zubky, hore ma vraj navrete všetky a dolu tiež okolo tých čo ma vonku, tažke jej môže každu chvíľu hociktorý vybehnúť, tak už aspoň vieme príčinu 😉
@denisocka zahlasované, určite to vyhráte, super básnička 😉

memory97
27. apr 2011

@mirmaj no toto, Tamarka je o pol centrimetra vyssia ako my 😀
juj, tak nech su zubadielka cim skor vonku... toto je vecny horor.... zubky... bolia, ked sa predieraju cez dasienka, bolia, ked ich tahaju...

monuska342
27. apr 2011

ahojte poradite mi ako mam naucit maleho zliezat zo stoja na stvornozky pretoze on sa vytiahne pri nabytku do stoja a po chvili sa pusti na zem a padne ako ste to ucili drobcov? 🙂

katulkaaaaaa
27. apr 2011

@mirmaj dalsi milacik sa trapi zubkami,u nas je to dneska des na vecer dam zase panadol 😒
@memory87 krasny je Davidko 😉

akika722
27. apr 2011

babyyyy prosiim..Paťko-zavislák na flaške...no dnes som mu povedala že už ju nema že mu ju vzal pes 😅 reval..a večer budeeeeeee...čo robiť? 😅 nechcem mu ju už dať...ale ako zmierniť večerny zachvat 😒

mirmaj
27. apr 2011

@akika722 a čo vám ozaj povedali u zubara so zubkom? záchvatu asi nepredídeš ☹

akika722
27. apr 2011

@mirmaj nič moja,len to vyčistili...bojim sa že podlahnem a dam mu ☹ ale už ho od toho blbeho zlozvyku musime odnaučiť 😒

katulkaaaaaa
27. apr 2011

@akika722 nijako sa to neda ale ked si uz zacala nepovol ani keby co bolo....mi sme takto skoncili u viki s cumlom,jednoducho sme hodili do kosa a smetiari odviezli dva dni bolo kriku ale potom pochopila,drzim palce!venuj sa mu lahni si s nim nech sa neciti taky ublizeny 😉

katulkaaaaaa
27. apr 2011

@denisocka zahlasovane 😉

akika722
27. apr 2011

@katulkaaaaaa nooo..dobojujeme 😀 keby že dam mm ma odstreli 😅 idem okupať maleho,najprv šupnem do postielky jeho a tak Paťka...aby nebol rev od oboch 😅

denisocka
27. apr 2011

baby dakujem všetkým,držte palce , v piatok je vyhodnotenie

katulkaaaaaa
27. apr 2011

@akika722 to zvladnes 😉 mne maly hroooozne dnes place chudatko keby radsej mna tie hnusne zuby boleli,tiez idem kupat dam lieky a bude dufat ze noc bude ok

vladka84
27. apr 2011

@akika722 moja Timka pila takto mliecko asi do 4r., potom sa sama od seba rozhodla, ze uz nechce... ale poznam kopec deti, ktore takto piju este neskor - mozno by bolo lepsie kebyze mu vymenis cumel za naustok a uz by necmulal, ako hned vziat flasu...bude to tazke, ale uz neustup, ak si sa rozhodla... pevne nervy a drzim palce! 😉

akika722
27. apr 2011

@katulkaaaaaa chudatko ☹ moj ked sa mu tlači zubok tiež je nervozny vtedy 😒 no moja.musime si hovoriť,že bude aj horšie 😅

akika722
27. apr 2011

@vladka84 moja.ale on sa zobudi v noci že kde je flaša..počas spanku ju nahmata a šupne do pusy 😒 aaaa žiadne mlieko 😅 ked..mal cca rok a pol..šli mu zubky,prerevaaaaaal cely deň a niiič nepapal..a moja babka že daj mu vyživku do flaše,,ja som blba dala,,a od vtedy ho to drži ☹
v školke zaspi bez flaše.doma eéé ☹

vladka84
27. apr 2011

@katulkaaaaaa aj my mame uplakane poobedie, jooj 😖 no my uz ideme zachvilku spinkat, tak uvidime aka noc nas caka 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre