♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
2. máj 2011

@alure vsak ja viem moja 😒
pocuj ale asi od septembra by som chcela vysusat hip centrum, vsak ti poviem osobne, aj tam plavaju s babatkami a zda sa mi to lepsie, lebo fakt co si nebola mesiac tu v moko, nic ti za mesiac neuniklo, nic nove sme nerobili 😠 😠 😠

katkavv
2. máj 2011

@alure
http://www.hipcentrum.sk/fotogaleria/ kukni 🙂 plave sa tam az hodina za 100,- € 8 hodin

akika722
2. máj 2011

@alure pisala mi jedna baba ip ma prax-psychologia..tak uvidim 😒
@katkavv mojmu sa to stalo v cestovnej postielke 😅

alure
2. máj 2011

@katkavv fúha tak to som prekvapená ..takže nabehneme akoby sme išli z prvého do dvojky a nič sme nestratili 😒 no pokecáme osobne,moc sa na vás teším aj keď v stredu mám total nabitý deň ale snáď v piatok už aj nejakú kávičku alebo prechádzku dáme.
@akika722 držím palčeky moja..ak sa smiem opýtať čo mu do fľaše dávaš? nie je to moc "sladké" ? myslím kôli zúbkom 😖

akika722
2. máj 2011

@alure je moja..už som pisala..babky ho naučili 🙄 🙄 🙄 vyživa-jogurt..je to chore..viem

alure
2. máj 2011

@katkavv no páči sa mi to neskutočne 🙂 krásne je tam a viem si predstaviť tam aj pre nás maminy taký relax balíček 😎

alure
2. máj 2011

@akika722 prepáč som to asi nezaregistrovala,len v takom prípade fľaša na vine nie je a radšej by som sa s ním dohodla na novom obsahu fľašky ako kompromis že mu ju nevezmeš,hm?

akika722
2. máj 2011

@alure pohoda 😀 ved hej moja..hlupy zlozvyk od kt sa nevie odnaučiť 😔

katulkaaaaaa
2. máj 2011

tak mame za sebou dalsiu pol hodinu vreskotu 😠
vytiahla som foto uz skusam vsetko a kuk milacik sa aj usmial aj ked ocicka unavene,uplakane

alure
2. máj 2011

@katulkaaaaaa malinké zlatíčko....dúfam že ho to rýchlo prejde ale krásny je ako vždy 😉

@akika722 babky by som asi za toto nakopla niekde 😠 😠 😠 to som si našťastie ja so svokrou vybavila veľmi skoro 😀

babulky idem kuk Krásku z manhatanu 😉 trošku romantiky na ráno

kvietok121
2. máj 2011

@katulkaaaaaa no jeden den boli cez 38, tak som dala panadol a druhy den sa drzali pod 38 a potom treti den bolo 37,3 a potom uz neboli
@alure @katkavv dik za rady, budeme skusat nadalej, dnes si dame zltok so zemiackom

kvietok121
2. máj 2011

@alure to idem aj ja kuknut, to budu skvele ranajky 🙂

alure
2. máj 2011

@kvietok121 to hej 🙂 a mne ešte ostal kúsok kinder koláčika tak si idem k nemu uvariť kávičku....

kvietok121
2. máj 2011

@alure tak prijemne pozeranie

akika722
2. máj 2011

@katulkaaaaaa milačik 😀 posielam pusinky :-*
@alure uvedomili si ale už bolo neskoro ☹

katulkaaaaaa
2. máj 2011

baby davam do pozornosti v lidli maju akciu na plienky tri baliky len za 12euro 🙂 spolu 150 plienok...kup 3 baliky a zaplat len dve super nie?

vladka84
2. máj 2011

@akika722 jasne, dohodnite sa s mm, musite drzat spolu, aby Patko videl, ze ani jedneho z vas neobmakci a vyberte si co bude pre vas aj pre neho prijatelne 😉

baby, ja mam doma taky bordel, ze neviem kde zacat... Timka je chvalabohu uz v skolke, obed mame zo vcera, Karinka isla spinkat, tak sa mozem pustit do prace.. ale mne sa taaaak nechce 😒

vladka84
2. máj 2011

@katulkaaaaaa pampersky? 😲

katulkaaaaaa
2. máj 2011

@vladka84 nie tie lidlove plienky znacka toujours ja ich pouzivam a streidam s pamperskami a plienkami z dmky baby love...inak tieto lidlove sa mi zdaju ovela lepsie ako pampersky,vyskusaj 😉
ale neviem ci sa pani v lidli nepomylila...lebo pc je 8,99 za kus...teraz dali akciu 6e kus...cize mi vychadza ze by som mala platit za troje 18eur...a platila som len 12eur,nerozumiem tomu ale sak dobre 😀

vladka84
2. máj 2011

@katulkaaaaaa jaaaj, my sme zatial este mali len pampersky, tak neviem ze ako by na nich reagovala... a ked nahodou zle, tak co budem potom so 150ks robit? 😲 dobre ti dala, ved 3 kupis (18e) a za 2 platis (12e), ci?

katulkaaaaaa
2. máj 2011

@vladka84 asi ano som to nejako nepochopila 😀 jasne ked si neskusala...ale su fakt perfektne,som tiez neverila ked mi kamoska o nich hovorila...som si myslela z lidlu? 😝 ale su fakt super

akika722
2. máj 2011

zopar fotečiek 😀 +naš park

alure
2. máj 2011

no tak som romanticky naladená z krásneho filmu 😀 a môžem sa zase vrhnúť do reality 😉 ešte som sa nedostala k šporáku,našťastie niečo ostalo zo včera,poobede pôjdem s Oliverom na plávanie, mm mi zajtra poobede odchádza do štvrtka večera preč,tak budeme sami doma čím mi vzniká trošku viac povinností 😒 ale čo už. Najhoršie je na tom streda,ale snáď to zvládnem.
Mali sme pokec s našimi domácimi,chceli sme odkúpiť bytík v ktorom sme v podnájme ale hodili tak neskutočnú cenu že som začala pozerať po niečom inom a našla som vcelku zaujímavý projekt,ktorý nás s mm oslovil tak uvidíme ako to celé zavŕšime ...
a čo vy inak? čo máte na pláne tieto dni? Ja musím poprať ešte kopec vecí (len kto to potom ožehlí) a začnem rozmýšľať o tom čo zabalím na náš výlet.Už sa tak teším 😀

katulkaaaaaa
2. máj 2011

@alure kedy idete na vylet?
mi sme chvilocku kludni konecne neplaceme v kuse,nic mi nechce jest tak len kojime

alure
2. máj 2011

@katulkaaaaaa ja som tak bola s Denisom,tiež nepapal vyše týždňa nič,len som kojila a občas trošku výživky si dal ale to prejde mojko a bude dobre.Budúci utorok letím s mm a Denisom do Ríma 😎

vladka84
2. máj 2011

@akika722 krasny je Semi a pri tom ntb celaaaa mamka 😀

@alure my sme bez mm cely tyzden, pride az v piatok nadranom, tak mame tiez veselo 😒
uz sme s Karinkou povysavali, este pozmyvame podlahy, poobede dam dokopy kupelnu, vecer pozehlim a ako tak mame do piatka poriadok 😉
jedine, co ma tesi, ze nemusim nejako extra vyvarat - Timka ma stravu v skolke, takze kludne mozeme byt cely tyzden bez masa 😀

alure
2. máj 2011

@vladka84 no tak to hej 🙂 ja tiež mäsko nemusím a mm je viac menej mäsožravec 😀
idem nakrmiť malého a pôjdeme vonku,krásne svieti slniečko tak si chcem vychutnať prechádzku 😎

eis4
2. máj 2011

čaute 🙂 dnes sa Nelinka zobudila o 6 lebo mm išiel do roboty a niečo mu spadlo na zem tak malá bola v momente hore,samozrejme po pol hod plakala lebo bola unavená ☹ v noci papala 2x ale pol hod za každým 😒
boli sme vonku na prechádzke,celu cestu vykrikovala na ludí jéééééééééééééééé,áááááááá,hááááááááá........ 😀 my vždy ked idemem do mesta tak sa Nelinka postará aby sme boli stredobodom pozornosti 😀 mm to nemá rád ked sa na nás pozeraju on by najredšej išiel po kanáloch 😀 robí to aj v obchodoch a všade v poslednom čase 😀
@alure len som písala vladke že nevadí že jej malá má malu váhu ved Nelinka za 4 mes pribrala len 470 g a dr povedala že to je v poriadku a vladka my písala že už len naše babulky su kojené a ja že aj ty aj kvietok ešte kojíte,my nedošlo že ona hovorí len o dievčatkách a vy máte chlapcov 😀 som bola v ten deň uplne mimo 😀
zajtra ideme na plávanie tááák sa teším ale sa aj bojím tolko sa sprchovať a malá zatial vraj bude z niekým cudzím no to bude kriku asi nabudúce my ju daju do sprchy,alebo my povedia že už nemám chodiť 😀 lebo moja má veeeeelmi silný hlas.ja som ešte dieťa nepočula tak plakať ako to robí naša.a hlavne teraz nevydrží ani s tatinom nie to ešte s czudzou osobou ,teraz visí stále na mne ☹ velmi som zvedavá kao to dopadne ☹

eis4
2. máj 2011

@akika722 malý je krásny 😉 a vidím že už máš aj madlo,tak nakoniec si kupila 😀 som sa ťa chcela spýtať ako si spokojná s tou clonou,ja som mala takú malu to nekrilo nič a malá nevidela,tak som zvedavá na tu čo máš ty a za kolko?pomaly sa my kazí slnečník tak idem další kupiť ,rozmýšlam nad tou velkou clonou 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/xsfc/sln...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre