♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
2. máj 2011

@memory97 to su este stara vyroba - mozno aj 5rocne a mame ich okolo 100ks rozne velkosti ....ved ja ich rada poletim, aj mm bude rad, ked to uvidi 😉

Karinka odpadla uz pred siedmou, ale od´vtedy uz bola dvakrat hore... to bude noc 😖

vladka84
2. máj 2011

@majka35 Barborka je zlatusik 😵

vladka84
2. máj 2011

chcela som zehlit, ale ved do piatka mam toooolko volnych vecerov 😝

memory97
2. máj 2011

@majka35 jej to bolo velmi mile, co ti povedala. Ale vedia byt niekedy aj zlatucke, clovek po takych slovach aj zabudne, ze nieco vyviedli 😉

mirmaj
2. máj 2011

ahojte, dnes som celý deň nebola ani pri PC, snažila som sa aj niečo poupratovať, prebrať malej veci, konečne spratať zimne veci a topánky 😲 a hlavne sme si užili dnešný aspoň trocha pekný deň vonku lebo zajtra ma pršať 😒 takže dnes som už prevetrala konečne aj korčule, dúfam že som to neprehnala a nebudem mať svalovicu 😝 idem kuknuť čo máte nové 😉
@akika722
@memory97 ďakujeme veľmi pekne 😉

memory97
2. máj 2011

@vladka84 prid aj k nam, ja si to uz hovorim druhy tyzden a tak sa mi nechce do toho pradla.-)

akika722
2. máj 2011

@majka35 bože..zlatučka Barborka... 🙂

mirmaj
2. máj 2011

@katulkaaaaaa dobre ti to dala, aj mne ich bola kupiť mamina a tiež platila 12EUR tak sa ešte vratila a zobrala dalšie 3baliky za takú super cenu 😀 😀 ja som s nimi tiež spokojná, mne sa tiež zdaju lepšie ako babylove z DMky

liba78
2. máj 2011

Ahojte 😉 pozerala som fotečky, teda krásne deti máte doma 🙂
@mirmaj podobný deň bol aj u nás. Prišla segra, mala malého tak som triedila veci, žehlila atď. A pekný deň si malý užil vonku bezo mňa. 😒 Ale tie japonské "sato" ešte nedorazili, takže musím si domáceb práce robiť sama 😠

memory97
2. máj 2011

babulky nasla som recepty, ak vam starsie deticky nechcu velmi jest, co im mate dat: http://www.bananovadieta.cz/jidelnicky-1-5-let....

vladka84
2. máj 2011

@mirmaj tak ja som teraz na pochybach, ci ich kupit, ci? lebo maju v tescu pampersky v akcii 132ks za nejakych 23 Eur 😕

alure
2. máj 2011

@akika722 dojdi na návštevu a budeme sa mať spolu fajn 😉
@memory97 no moja tak tiež krásne popoludnie 🙂 SUPER len od zajtra sa má ochladiť na celý týždeň a až víkend znova opeknie 😒 no uvidíme
dobrú noc babenky @majka35 snáď tá noc nebude taká zlá ako včera....drž sa

vladka84
2. máj 2011

baby, pozeram pocasie na nete, tak u nas vo stvrtok v noci minus 2... to je snad zly sen 😠

vladka84
2. máj 2011

baby, pozeram pocasie na nete, tak u nas vo stvrtok v noci minus 2... to je snad zly sen 😠

akika722
2. máj 2011

@memory97 hm..moj Pati dnes jedol asi 5x cestoviny+syrovo-smotanova omačka-v tom kuracinka,šampinony,kukurička 😀
@alure :-* noo..my tu mame jedine ten park o som davala foto..aj to sama by som tam radšej nešla 😅 romovia 🙄

akika722
2. máj 2011

@vladka84 aj u nas v stredu-noc -2 pocitova -6 😨

majka35
2. máj 2011

baby, idem si ja ľahnúť, som si ustlala v obývačke, idem vziať do ruky ovládač, vyložím si nohy a budem prepínať a pozerať, čo ja chcem ... ak mi teda terezka nezmení plány 😕

a ešte foto z dnešného večera ...

evanns
2. máj 2011

dobry vecer priatelia 😀 😀 😀

baby ja nestiham ... 😲

mm vkuse v robote kvoli MS, dnes som bola aj ja, ja som vosla dom, on odisiel, tu bomba spadla, Nata 4nozkuje veselo po celom byte, kde moze sa postavi, len chodim za nou a kukam co kde treba spratat, cez den nespi, a ked tak len s nami takze spime s nou 😒 no koneeeeeeeeeeeeeeeeeec a este k tomu hokej ...stale sa zapozerem, ze uz len tuto tretinu a od piatka som vsetko co sa dalo kukala 😀 😀 😀

eis4
2. máj 2011

@akika722 díky.nevadí Semi bude hned chodiť 😀
@kvietok121 díky 🙂

vladka84
2. máj 2011

ja sa lucim, mne nejako blbne net, kym mi natiahlo stranku, tak som si stihla umyt zuby 🙄

tak zajtra, dobru nocku 😵

akika722
2. máj 2011

@majka35 tie su užasne..a Barborka ma bohovske vlasky 😨 nadhera... 😵
tak si urob pekny večer.. 😉
@evanns ja som vam raz vravela,,budte radi že su maly a nelozia 😀 😀 😀
@eis4 noo..ked bude tak ako Paťko tak možne to je..ten tiež nelozil,rovno chodil 😖

mirmaj
2. máj 2011

@vladka84 skús kupiť 1 balík vtedy su tiež za 6EUR a uvidíš či si potom kupiš tie 3 alebo nie až ich naozaj nemáš zbytočne veľa ak vám nebudu vyhovovať 😒 na pampersky v tom tescu je to tiež super cena, ale vy používate ešte asi 3 nie? alebo to je taká cena za 4? 😲 ja kupujem tiež aj pampersky podľa toho ktore su v akcii 😝 mne sa napr. vôbec nepáčia pampers sleep & play a niekomu vyhovuju, je to fakt len o tom vyskušať a uvidíš 😉
@liba78 aj to "sato" sa najde ked pocíti hlad 😝

evanns
2. máj 2011

@akika722 ale ja nechapem 😲 ona nic nic, iba lezala, ledva sa pravratila a teraz sa tak rozbehla za 2-3 tyzdne a uz stvornozkuje a stavia sa a neposedi ani chvilu kokos a nehovorim o lahu, to neexistuje!!! 😀 😀 😀 tak sme sa z nej smiali jaka je leniva a aha ho tu jak sa vysvihla!!! 😉

akika722
2. máj 2011

@evanns šikovnica šikovna 😵

mirmaj
2. máj 2011

@evanns ako keby si opisovala našu tamarku 😀 😀 ona sa aj v noci ked sa preberie hned postaví, takže aj v noci ju niekedy aj 10x dávam späť do lahu a zasa spinka dalej 😝 my sa aj prebalujeme po stojačky 😀

evanns
2. máj 2011

@mirmaj aj nasa v noci aspon na 4 sa da a davaj rozbeh, len po ceste spadne od unavy a tam zas zaspi, to take kreacie su, spi na bruchu so zadkom hore 😀 😀 😀 a este ju prebalim jak tak v lahu ale obliekanie za jazdy alebo na rukach, v stoji... 😲
@akika722 no dakujem pekne 😉

mirmaj
2. máj 2011

@evanns presne viem aku polohu opisuješ aj my tak spíme často v noci 😀 😝

helen1007
2. máj 2011

ahojte

@liba78 ahoj...malú som odviezla do Pezinka, naskorej ju strážila moja sestra s priatelom ...nech sa stará ved je krsná 😀 a ked moja mamina skončila v robote tak potom ona. Bolo to celkom v pohode, chvílku im plakala a potom klud ...iba im predviedla ako sa už snaží chodiť a že na tom svojom malom zadku už neobsedí ani chvílku

liba78
3. máj 2011

Dobré ránko 😉 škoda, že tak mooooc prší. ☹
@evanns
@mirmaj posteľové kreácie našich detí sú podarené, ale ja som mala v noci 2x šok. Nevedela som malého nájsť. Normálne sa desím toho... on spal mne za hlavou, bez prikrývky len tak v pyžamku. Neviem ako sa tam dostal a asi budem musieť zavolať mm, aby spal s nami. Potrebujem mantinel pre malého 😀

liba78
3. máj 2011

@helen1007 mala by si im ju dopriať častejšie. Keď im to išlo dobre bez teba 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre